Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 12:19

Πάθημα/Μάθημα!
Νά 'σαι καλά που το μοιράστηκες μαζί μας ώστε να είμαστε και εμείς προσεχτικοί και να αποφύγουμε παρόμοιες καταστάσεις που είναι εύκολο να συμβούν στον καθένα.

Γρήγορα περαστικά και στους δυό σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 13:15

affraid affraid affraid Tώρα το είδα βρε Γιαννάκο και τρόμαξα, αλλα ευτυχώς είσαι εσύ καλα
και το μπλέ τουμπανάκι θα γινει πάλι οπως ήταν πριν !!!!!
Με τον ίδιο τρόπο παραλίγο θα την πατουσα και εγώ με τα ιδια λάστιχα,
έυτυχως ηταν καλοκαιρι, ο δρομος ηταν ζεστος και ισα που μου γλυστρησε το πίσω
Περαστικά και πάλι ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 13:24

Περαστικα Γιαννη,πανω απ'ολα στην ψυχολογια σου και μετα ολα τα υπολοιπα θα ερθουν...Καθε τι που μας συμβαινει ας το βλεπουμε θετικα (υπο την εννοια της εμπειριας και γνωσης)και προχωραμε μπροστα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 13:28

Περαστικά Γιάννη, αφού είσαι καλά όλα τ' άλλα φτιάχνονται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 13:28

Φίλε μου περαστικά σου σε όλες της απόψεις.....

ένα πράγμα θα σου πω μόνο....πάει πέρασε...είναι παρελθόν πλέον....η μόνη διαφορά μέτα απο έναν χρόνο θα είναι οτι θα το έχεις ξεχάσει κατα πολύ και το μόνο θετικό θα προσέχεις που πατάς σαν βρεγμένη γάτα...το θέμα είναι οτι εσύ είσαι καλά και ότι το μωράκι σου θα γίνει πάλι καλά....

το μόνο κακό που έχουμε οι Ελληνες είναι ότι πρέπει να την πάθουμε για να μάθουμε......

δεν πειράζει.....σε όλους μας συμβαίνει....και εγω το καλοκαίρι οταν ξεκινήσαμε για διακοπές την πρώτη στάση στα διόδια βόλου λάρισας για τσιγάρο που κάναμε ήμουν και λίγο απο μπήρες όταν πήγα να ανέβω απο αριστερά προς τα δεξιά έφυγα μια καλα στα δεξιά.....
Θετική ενέργεια πάντα....


Και εδώ σαν '' οικογένεια '' που ήμαστε ο καθένας θα κάνει πιστεύω ότι μπορεί για να σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε....

γιατί εχθές ήμουν εγώ....σήμερα εσύ....αύριο άλλος...και πάει λέγοντας.....

Φιλάκια ρουφηχταααααα...... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 13:34

Σας ευχαριστω ολους παιδια για τα λογια σας..

Με κανετε και Embarassed Embarassed

Χαιρομαι παρα πολυ που υπαρχει αυτη η αλληλεγγυη εδω μεσα πρωτα σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ και μετα σαν μοτοσυκλετιστες..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 14:20

Δεν πειράζει βρε μανάρι... αφού είσαι καλά! Τουλάχιστον φορούσες τον εξαρτισμό σου! Το μηχανάκι σιγα σιγά με μπόλικο μεράκι θα γίνει καλύτερο! Περαστικά και στους δυό σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 15:05

Ψυχοφθορο αλλα ακομα και μετα απο μια τοσο βλακωδες πτωση γινεσαι καλυτερος!
Περαστικα φιλος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 15:07

Γιαννη περαστικα και αγυριστα φιλος..
Μην στεναχωριεσαι και μην κατηγορείς τον ευατο σου..Αυτα συμβαίνουν και στα καλύτερα σπίτια.
Θα σου κοστισει κατι παραπανω τα καινουργια σου λαστιχα ,ε και τι εγινε??????


ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ....ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΙ ΑΨΥΧΟ.ΛΥΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΝΑ ΛΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ 100% ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΤΥΧΟ ΣΥΜΒΑΝ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ.

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 15:46

Αφου εισαι καλα εσυ ολα τα αλλα μην τα σκεφτεσαι καν..Σιδερα ειναι και γινονται.
Το συγκεκριμενο αυτο παθημα λοιπον, ας σου/μας γινει μαθημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas_dl650
gold member
gold member
leonidas_dl650

Ηλικία : 39
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 28/09/2008

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 19:39

Γιανναρα μου τι σοκ ηταν αυτο? Τρομαξα ρε πασιακα μου μεχρι να το διαβασω.
Ευτυχως εισαι καλα. Τα σιδερα οπως ειπαν ολοι γινονται.
Θα ρωτησω την δευτερα για ανταλλακτικα κατι φιλους και σε παιρνω να σου πω.Οτι χρειαστεις , το τηλ. το εχεις, οκ?

Μην τρελενεσαι καθολου, θα γινει ομορφοτερη. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/2006dl650leontis/07dl650/
tarammass
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tarammass

Ηλικία : 45
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 06/03/2011

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 10:29

Αυτη ειναι η αληθεια.
Ενας που δεν ξερει που παν τα 4!!! δε θα την παθει γιατι φοβαται.
Αυτος που ξερει θα την παθει χειροτερα απο τον ατζαμη.
Οτι εγινε εγινε αλλο κακο να μη σε βρει ουτε εσενα ουτε κανεναν μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 11:27

Γιαννη περαστικα σου , αφου εισαι εσυ καλα τα σιδερα ξαναφτιαχνονται μην στεναχωριεσαι.
Μακαρι αυτο να ειναι το τελευταιο .

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 IMG_20160604_205151Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 IMG_20160607_110417Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 IMG_20160606_153929Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 IMG_20170715_102923Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 15:42

John The Son έγραψε:


Με αφορμή ένα γεγονός το Σάββατο 22-5-10 που ήμασταν στις Καστανιές, στην πανελλήνια μοτοσυγκεντρωση, διαπίστωσα αυτό που πάντα πίστευα για τον μοτοσυκλετισμο.. Ότι οι μοτοσυκλετιστές γενικά και οι μοτοσυκλετιστές συμφορουμιτες ειδικά είναι πάνω από όλα ΑΝΘΡΩΠΟΙ με το Α κεφαλαιο..
Είχα ενα ψιλοπροβληματακι με τα ηλεκτρικα της μηχανης (δεν αναβαν τα φωτα) και επρεπε οπωσδήποτε να γυρισω αυθημερόν Ξανθη.. Εκτος απο 1-2 φιλους στην παρεα, τους περισσοτερους τους ειχα γνωρισει εκεινη την ημερα.. Και ομως ολα τα παιδια ασχοληθηκαν με το πρόβλημα μου και σηκωθηκαν απο το τραπεζι να βοηθησουν ωστε να μπορεσω να επιστρεψω στην Ξανθη.. Σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους για την υπομονη σας και τον χρονο σας και ενα παραπανω τον Γιωργο(North Strom) που πεδευτηκε αρκετα μηπως και καταφερουμε τιποτα, τον Κωστα (Gus) που με πηγε στην Ορεστιάδα σε έναν γνωστο του ηλεκτρολογο τον οποιο εκανε να ανοιξει το μαγαζι του για μενα και τον φιλο Γιωργο (flo) που με εβγαλε από μια δυσκολη θεση.. Να ειστε καλα παιδια..!!

Αυτο το κειμενο το ειχα γραψει τον Μαη το '10 και για ακομη μια φορα αυτες τις μερες βιωσα προσωπικα την αλληλεγγυη που μας διακατεχει σαν ανθρωπους,σαν μοτοσυκλετιστες και σαν φορουμ..
Ενδιαφερθηκατε, με πηρατε τηλεφωνο να δειτε τι κανω, μου στειλατε ενα καρο πμ, μου βρηκατε αγγελιες για τα ανταλλακτικα που χρειαζομαι, προσφερθηκατε για εθελοντικη εργασια στο συμμαζεμα της μηχανης, πολλοι μου προσφερατε απλοχερα spare κομματια που ειχατε,μου ειπατε ακομη και να μου δωσετε την μηχανη σας αν την χρειαστω μεχρι να κανω την δικη μου, ολοι ειχατε εναν παρηγορο λογο να μου πειτε..

Ειλικρινα παιδια δεν εχω λογια... με εχετε συγκινησει ταμαλα.. I love you I love you
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι Ειμαι πολυ περηφανος και ευτυχισμενος που ειμαι μελος αυτης της μικρης διαδικτυακης κοινωνιας που απαρτιζεται απο ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ σαν εσας και δεν χανει καμια ευκαιρια να δειξει το ηθος της σε καθε περισταση Very Happy Very Happy Very Happy

Να σας πω οτι χθες ημουν σε μια συγκεντρωση του gs forum και σε κουβεντα που ειχα με ενα απο τα παιδια, του ειπα ολα αυτα που κανατε για μενα και ποσα ανταλλακτικα μου προσφερατε ανιδιοτελος και με κοιτουσε με ματια γουρλομενα απο εκπληξη..
Ε εκεινη την στιγμη ρε παιδια δεν ξερετε ποσο περηφανος ενιωσα για ολους σας..

Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την John The Son στις Κυρ Ιαν 22 2012, 18:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 16:41

[quote="John The Son"]
John The Son έγραψε:


]Ειμαι πολυ περιφανος και ευτυχισμενος που ειμαι μελος αυτης της μικρης διαδικτυακης κοινωνιας που απαρτιζεται απο ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ σαν εσας και δεν χανει καμια ευκαιρια να δειξει το ηθος της σε καθε περισταση[/size][/b] Very Happy Very Happy Very Happy




με 4930 μέλη δεν είναι καθόλου μικρή ασκετο πόση είναι ενεργή

αλλά έχουν μεγάλη όσοι μείνανε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 0046ret






OK OK OK OK

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????   Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...???? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 11:53

Περστικά σας φίλε Γιάννη.
Και ΑΓΥΡΙΣΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι το εχεις και σε βαραινει...??? ΜΟΥ ΛΕΣ...????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: