Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 αναζητηση βασης για GPS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 15:48

Καλησπερα και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν, καλη χρονια σε ολους μας και παντα ορθιοι να μαστε!!

νομιζω πως ηρθε η ωρα να προμηθευτω μια βαση gps, και θελω τη βοηθεια σας..

εχω διαβασει αρκετα θεματα περι αυτου, αλλα δε βρηκα σιγουρη απαντηση.

ειδα και το αλουμινακι του τζεφακη, και κατι αλλες κατασκευες.

εχω δει και 2 βασεις που βγαζει ο σαββιδης http://www.moto-accessories.gr/products/baseis_sterixes_moto/universal_base_gps_kinetou_gia_timoni_diam_22_28_6mm και

http://www.moto-accessories.gr/products/baseis_sterixes_moto/base_gps_gia_suzuki_dl_650_v_strom_sw_motech

αλλα στην περιπτωση της πρωτης νομιζω ειναι πολλα λεφτα, για κατι οχι και τοσο καλο, και το δευτερο δε το θελω γιατι βιδωνει πανω στο τιμονι και το φοβαμαι.. θα μου αρεσε να βιδωνει στις πανω σκαλες της ζελατινας, οπως και τα περισσοτερα που εχω δει..

αλλα εχω και το αλλο προβλημα, πειτε οτι παιρνω την πρωτη βαση, η καποια αλλη του εμποριου. εχω ενα mio gps, που θα βρω την ειδικη βαση για το συγκεκριμενο ετσι ωστε να το κανω full συμβατο και σταθερο?

δε θα ηθελα να μπλεξω με custom πραγματα, υπαρχει κατι εκει εξω που μπορει να κανει τη δουλεια που θελω, χωρις να πειραζεις κατι στο μηχανακι και χωρις πατεντες?

επισης, ειναι ευκολο να βαλω μπριζακι με ρευμα? και αν ναι απο που, ποσο και πως? το μηχανακι να σημειωσω οτι ειναι στην εγγυηση. θα εχω θεμα? υπαρχει φισα η κατι αλλο στη μπαταρια που να μπαινει η πριζα ετοιμη?

ευχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 16:23

Φιλε μου εγω εχω παρει απο e-bay αυτη και οπως πολλα παιδια απο εδω μεσα ειμαι σχετικα ευχαρηστημενος...

Την εχω χρησιμοποιηση μεσα στην πολη και σε μινι ταξιδακια που εχω κανει....Δεν την εχω χρησιμοποιησει με βροχη για να δω αν οντως ειναι αδιαβροχη και δεν ξερω αν θα το κανω γτ δεν μου γεμιζει και πολυ το ματι....Παντως την δουλεια της την κανει μεχρι να αποφασισεις στα σιγουρα τι θα παρεις....

Εχει πατους μεσα η βαση για να ταιριαζει σχεδον καθε gps ανεξαρτητως παχους και τετοια...Γενικα για τα λεφτα της νομιζω οτι ειναι καλη....

Τωρα για κατι πιο μονιμο εγω θα πηγαινα σε αλουμινακι Jeffakh και να σου πω την αληθεια το εχω στα σχεδια μου, αλλα μεχρι τοτε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 16:29

geoman87 έγραψε:
Φιλε μου εγω εχω παρει απο e-bay αυτη και οπως πολλα παιδια απο εδω μεσα ειμαι σχετικα ευχαρηστημενος...

Την εχω χρησιμοποιηση μεσα στην πολη και σε μινι ταξιδακια που εχω κανει....Δεν την εχω χρησιμοποιησει με βροχη για να δω αν οντως ειναι αδιαβροχη και δεν ξερω αν θα το κανω γτ δεν μου γεμιζει και πολυ το ματι....Παντως την δουλεια της την κανει μεχρι να αποφασισεις στα σιγουρα τι θα παρεις....

Εχει πατους μεσα η βαση για να ταιριαζει σχεδον καθε gps ανεξαρτητως παχους και τετοια...Γενικα για τα λεφτα της νομιζω οτι ειναι καλη....

Τωρα για κατι πιο μονιμο εγω θα πηγαινα σε αλουμινακι Jeffakh και να σου πω την αληθεια το εχω στα σχεδια μου, αλλα μεχρι τοτε....

σ ευχαριστω παρα πολυ. πολυ ενδιαφερον και καλη τιμη.. αλλα δε γραφει πουθενα τη μαρκα mio, και δε λεει και διαστασεις να ξερω αν μου κανει για το δικο μου! την εχεις μονιμα επανω τη βαση? μπορεις να κανεις εναν κοπο να μου στειλεις μια φωτογραφια με τη βαση μονταρισμενη πανω στο μηχανακι? δε το εκτιμουσα ιδιαιτερα.. να εισαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 17:00

Η συγκεκριμενη κανει για ολα τα gps με οθονη 4,3''

Στην μηχανη επανω ειναι καπως ετσι


αναζητηση βασης για GPS Img0013aix



δεν ειναι καλη η φωτο αλλα το κινητο μου ειναι για τα μπαζα και δεν εχω προχειρη την φωτογραφικη μου τωρα...ελπιζω να παρεις μια εικονα...

Η βαση βιδωνει πανω στο τιμονι και δεν την αφαιρω καθε φορα ολοκληρη αφαιρω μονο το κομματι μεσα στο οποιο μπαινει το gps...το οποιο ειναι αυτο

αναζητηση βασης για GPS Img0016bp




Αυτο που μενει στην μηχανη επανω ειναι το κομματι που ''κουμπωνει'' με την βαση..και ειναι καπως ετσι

αναζητηση βασης για GPS Img0015ak



Για να το βγαλει καποιος πρεπει απλα να ξεβιδωσει τις δυο βιδες που βλεπεις....αλλα ειναι τοσο φθηνη η βαση που δεν νομιζω να μπει στον κοπο κανεις να το κανει και αν το κανει δεν θα στεναχωρεθω και πολυ....


Οι πατοι που σου λεω οτι περιεχει η βαση ωστε να ταιριαζουν τα gps ανεξαρτητως παχους ειναι αυτοι

αναζητηση βασης για GPS Img0018bgh




Οσο για το μεγεθος της οθονης εγω εχω βαλει και το κινητο μου μεσα στην βαση που δεν ειναι 4,3'' η οθονη του και την δουλεια μου την εκανα...

Sorry φια τις φωτο.....Ελπιζω να σε βοηθησα...




Έχει επεξεργασθεί από τον/την geoman87 στις Παρ Ιαν 06 2012, 17:44, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 17:16

σε ευχαριστω με βοηθησες παρα πολυ!!!!! τη δευτερα τραπεζα για φορτιση καρτας και παραγγελια απο ebay!!! εισαι θεος για τις φωτος, και παλι ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 17:46

Να σαι καλα φιλε μου δεν κανει τιποτα...απλα κανε την ερευνα σου στο e-bay γτ δεν ξερω αν αυτη που σου εστειλα ειναι η φθηνοτερη
,μπορει να την βρεις και φθηνοτερα δεν ξερω... απλα την ποσταρα για να την δεις...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 18:00

Φιλε καλησπερα πριν μια εβδομαδα αγορασα βαση για το gps , πιο συγκεκριμενα ειδα απο φιλο συμφορουμιτη τη GIVI S 950 με 40 ευρω . Την εχω στηριξει στη βαση της ζελατινας και ειναι πολυ καλη θεση . Δεν εχω βγαλει φωτογραφια αλλα αυριο μπορω να βγαλω για να δεις πως ειναι.

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

αναζητηση βασης για GPS IMG_20160604_205151αναζητηση βασης για GPS IMG_20160607_110417αναζητηση βασης για GPS IMG_20160606_153929αναζητηση βασης για GPS IMG_20170715_102923αναζητηση βασης για GPS IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 18:09

Giorgos-Patra έγραψε:
Φιλε καλησπερα πριν μια εβδομαδα αγορασα βαση για το gps , πιο συγκεκριμενα ειδα απο φιλο συμφορουμιτη τη GIVI S 950 με 40 ευρω . Την εχω στηριξει στη βαση της ζελατινας και ειναι πολυ καλη θεση . Δεν εχω βγαλει φωτογραφια αλλα αυριο μπορω να βγαλω για να δεις πως ειναι.

φιλε σε ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια, αλλα κατω απο 45 και 50 ευρω δε τη βρισκω, και εφοσον υπαρχει το ιδιο πραγμα και κανει 15 ευρω μαζι με μεταφορικα, θα προτιμισω τη λυση της κρισης!! success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos_kravmaga
Member
Member
panos_kravmaga

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 02/10/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 18:18

αυτη εδω λετε?
εχει τους πατους μεσα....δεν το ειδα να το αναφερει καπου...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220799693122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.photomad.gr
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 18:29

Ναι αυτη ειναι η βαση...Ουτε εμενα το ανεφερε για τους πατους αλλα τους περιειχε...φανταζομαι οτι ολες τους περιεχουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 19:56

η συγκεκριμενη βαση ειναι τσεκαρισμενα 100% αδιαβροχη και best value for money.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 20:34

panos_kravmaga έγραψε:
αυτη εδω λετε?
εχει τους πατους μεσα....δεν το ειδα να το αναφερει καπου...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220799693122
παλικαρια αν καποιος την παραγειλει μπορει να βαλει μια βαση και για μενα ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 22:00

ριξτε μια ματια σε ενα mediamarkt...
τις προαλλες που ειμουνα εκει ειδα οτι εχει πολλων ειδων τετοιες βασεις....και σε καλες τιμες...πριν παραγγειλετε απο εξω...

ΥΓ: σε αυτο το θεμα καταλληλος να απαντησει ειναι ο τερινο που οπως μου εχει πει εχει δοκιμασει πολλες βασεις gps...
τερινοοοοοοοοοοοοοο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 22:47

to nou sou έγραψε:
ριξτε μια ματια σε ενα mediamarkt...
τις προαλλες που ειμουνα εκει ειδα οτι εχει πολλων ειδων τετοιες βασεις....και σε καλες τιμες...πριν παραγγειλετε απο εξω...

ΥΓ: σε αυτο το θεμα καταλληλος να απαντησει ειναι ο τερινο που οπως μου εχει πει εχει δοκιμασει πολλες βασεις gps...
τερινοοοοοοοοοοοοοο?


mediamarkt. 15e αν δεν κάνω λάθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08 2012, 13:50

panos_kravmaga έγραψε:
αυτη εδω λετε?
εχει τους πατους μεσα....δεν το ειδα να το αναφερει καπου...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220799693122

τι media markt? σιγα μην τρεχουμε! αυτη τη φερνουν σπιτι μας με 10 ευρω!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08 2012, 13:51

geoman87 έγραψε:
Να σαι καλα φιλε μου δεν κανει τιποτα...απλα κανε την ερευνα σου στο e-bay γτ δεν ξερω αν αυτη που σου εστειλα ειναι η φθηνοτερη
,μπορει να την βρεις και φθηνοτερα δεν ξερω... απλα την ποσταρα για να την δεις...


παλικαρι μου, ξεχασα να σου πω, εμενα το gps μου ειναι 3,5, οχι 4,3.. μηπως θα κολυμπαει λιγο μεσα στη θηκη...? απο τα πλαγια εννοω, γιατι λογικα θα βαλω τους πατους για την πλατη του..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos_kravmaga
Member
Member
panos_kravmaga

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 02/10/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08 2012, 14:26

bandit έγραψε:
to nou sou έγραψε:
ριξτε μια ματια σε ενα mediamarkt...
τις προαλλες που ειμουνα εκει ειδα οτι εχει πολλων ειδων τετοιες βασεις....και σε καλες τιμες...πριν παραγγειλετε απο εξω...

ΥΓ: σε αυτο το θεμα καταλληλος να απαντησει ειναι ο τερινο που οπως μου εχει πει εχει δοκιμασει πολλες βασεις gps...
τερινοοοοοοοοοοοοοο?


mediamarkt. 15e αν δεν κάνω λάθος


25 έχει στο media,χθες πήγα!
οποτε eBay δαγκωτο λέμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.photomad.gr
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 17:01

παιδες καλησπεριζω..

ηρθε η θηκη απο την αμερικη και ειμαι κατευχαριστημενος!!

ταιριαζει τελεια, το κομματι που μενει πανω ειναι πολυ μικρο και δεν ενοχλει, το gps μου μπαινει μεσα μαζι με τα extra κομματια που εχει για να χωραει μεσα το οτιδηποτε, και γενικα ολα τελεια με 15 ευρω!!!

geoman87> σε ευχαριστω πολυ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 15:14

παρέλαβα και εγώ σήμερα την βάση από εδώ
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220799693122
πολύ καλή και ποιοτική φαίνεται για τα λεφτά της!! κινητό samsung galaxy, iphone κτλ εφαρμόζουν μια χαρά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 15:37

ναι ρε απο αυτον την πηρα κι εγω! χαχαχα τρελαααα!! θα πωρωθηκε ο αμερικανος, σου λεει τι παθανε οι ελληνες ολοι μαζι και μου ζητανε βασεις για gps?? rock πραγματικα για τα λεφτα της αξιζει τρομερα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
longjohn



Ηλικία : 55
Registration date : 25/07/2008

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 19:55

albertstrom έγραψε:
ναι ρε απο αυτον την πηρα κι εγω! χαχαχα τρελαααα!! θα πωρωθηκε ο αμερικανος, σου λεει τι παθανε οι ελληνες ολοι μαζι και μου ζητανε βασεις για gps?? rock πραγματικα για τα λεφτα της αξιζει τρομερα!!

Θα τρελαθεί σίγουρα ο Αμερικάνος. Και εγώ παρέλαβα την προηγούμενη βδομάδα . Η αποστολή κράτησε μόνο 8 ημέρες.

Μου άρεσε και μένα η κατασκευή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 20:40

παληκαρια χωραει μεσα gps με οθονη 4,3inch?
πως στερεωνεται μεσα στην θηκη το gps?
σκεφτομαι να παραγγειλω και εγω μια καλη μου φαινεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 20:45

παιδια αν κανει κανεις παραγελεια και εγω ενδιαφερομε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 20:53

παιδια δειτε και την πρωτη σελιδα, οι φωτος του γεομαν και το λινκ του δια, και εντυπωσεις μας τα λενε ολα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

αναζητηση βασης για GPS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητηση βασης για GPS   αναζητηση βασης για GPS Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 20:55

george kastoria έγραψε:
παιδια αν κανει κανεις παραγελεια και εγω ενδιαφερομε


σπα ον ]

ρε Γιώργο τη να το κανίς εσείς τον αυγουστο θα ξεπαγώσετε

YOU! YOU! YOU!

σπα οφ ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

αναζητηση βασης για GPS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: