Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 macna jackets

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 23:32

http://www.macna.eu/ γνωμες για τα μπουφαν αυτα?? ταζακος speaking
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 00:24

Ωραία μπουφανάκια έχει! Τιμή όμως, δεν είδα πουθενά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 01:38

παιδια εχω το oasis στο λευκο με λαδι χρωμα ειναι εξερετικο μπουφαν το ειχα παρει απο μοτο μαρκετ 220 ευρω περσι
παρα πολυ καλο και στα κρυα και στη ζεστη ειναι all weather
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 01:51

Κυκλοφορώ με magna 3-4 μήνες ακόμα επένδυση δεν έχω βάλει για το κρύο.
Έχω φάει καντάρια βροχής και δεν εχει πάρει σταγόνα με μοναδικό πρόβλημα αν είναι πρόβλημα ότι ξερένετε το φερμουάρ μπροστά δεξιά και εν καιρώ μπορεί να κοπεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 10:05

Έχω το Geo σχεδόν ένα χρόνο, δεν καταλαβαίνει τίποτα από κρύο και δεν περνάει νερό καθόλου. Το καλοκαίρι βολεύει γιατί αφαιρείται η επένδυση, το αδιάβροχο και το μπροστά μέρος, τελείως καλοκαιρινό βέβαια δεν το λες, αλλά τη δουλειά την κάνεις.

Καλή αγορά πιστεύω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 10:44

Vamael έγραψε:
Έχω το Geo σχεδόν ένα χρόνο, δεν καταλαβαίνει τίποτα από κρύο και δεν περνάει νερό καθόλου. Το καλοκαίρι βολεύει γιατί αφαιρείται η επένδυση, το αδιάβροχο και το μπροστά μέρος, τελείως καλοκαιρινό βέβαια δεν το λες, αλλά τη δουλειά την κάνεις.

Καλή αγορά πιστεύω.

Έχω κι εγώ το GEO σχεδόν τρεις εβδομάδες.Χθές και προχθές έφαγα καντάρια βρόχα και δεν πήρε μεζέ.Επίσης δεν φόραγα την θερμική επένδυση αλλά μόνο την αδιάβροχη με ένα λεπτό fleece χωρίς να κρυώνω.Ένα βασικό ατού είναι ότι στεγνώνει πολύ γρήγορα.
Όποιος πάρει μπουφάν της εταιρίας ας δώσει και 15e να αγοράσει και το φωσφοριζέ γιλέκο που κουμπώνει επάνω στα μπουφάν αυτά.Για την πόλη αξίζει.Φαντάζομαι ότι μέχρι να πιάσουν τα 35άρια στο θερμόμετρο θα το φοράω.
Επίσης μαζί του αγόρασα και το παντελόνι alpine.Στο ίδιο στύλ,πολυμορφικό,και αντίστοιχες εντυπώσεις.Τέλος πήρα και τα γάντια lava, που δεν ξεφεύγουν από την περπατημένη των άλλων δύο,αλλά δεν είναι πολυμορφικά.
Ειδικά χθες φόραγα το σετ όλη ημέρα,γιατί πήγα στο πατρικό μου το πρωί και έμεινα με αυτά στο σπίτι μέχρι τις 14:00,και μετά πήγα για παΐδοπέτσουλα με κάτι συναδέλφους.Το παντελόνι δηλαδή δεν ξεκόλησε από επάνω μου πριν τις 18:30 κάνοντας εναλλαγές βροχής ζέστης.Όταν ήμουν στο σπίτι και στο μαγαζί,άνοιγα τους αεραγωγούς και όλα καλά.Ούτε ιδρώτας ούτε δυσφορία.


Σαν γενική παρατήρηση πιστεύω ότι για τα πολυμορφικά ρούχα θα έπρεπε να φτιάξουν κάτι που να έχει σαν βάση καλοκαιρινό παντελόνι ή μπουφάν με προστασίες,να φοράει μια κορντούρα με θερμική επένδυση από πάνω και τέλος μια αδιάβροχη επιπρόσθετα.Έτσι μόλις φτάνεις κάπου να βγάζεις ότι δεν χρειάζεσαι ή να βάζεις αντίστοιχα,χωρίς να πρέπει να αφαιρείς το ρούχο από επάνω σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lazaros_thess

lazaros_thess

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 26/05/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 11:04

Καλημέρα και από μένα! Πήρα το Gator το καλοκαίρι με το που πήρα την μηχανή.. 170euro από 220euro.. Πολύ καλό και σε πολύ καλή τιμή.. Είναι μπουφάν 4 εποχών, τώρα ειδικά τον χειμώνα δεν περνάει καθόλου κρύο ούτε βροχή.. Το μόνο που θέλω να βρω είναι μια καλή πλάτη. γιατί η δικιά του είναι λεπτή.. Τα υπόλοιπα προστατευτικά σε ώμους και αγκώνες είναι αρκετά σκληρά.. Αν κανείς ξέρει που μπορεί να βρει κανείς πλάτη για το συγκεκριμένο μπουφάν στη Θεσσαλονίκη ας βοηθήσει γιατί ρωτάω σε πολλά μαγαζιά και δεν βρίσκω...
Ευχαριστώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 12:21

Συνονόματε Λάζαρε. Στην πλάτη έχω βάλει το προστατευτικό που έχω από το καλοκαιρινό dainese πάνω από το ''μαμά'' και του κάθεται μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 12:25

Αγνοούσα την ύπαρξή της αλλά φαίνονται ενδιαφέροντα τα προιόντα της Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 12:54

τα φερνει και η αποθηκη στην ηλιουπολη...εμενα με χαλαει μονo που ειναι πολυχρωμα και γραφει παντου macna
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 12:58

Τα πανταλόνια τους πάντως είναι πολύ καλά!
Κ@λοτσεπη να είχαν κιόλας.... το δικό μου δεν έχει Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
LALAS
Member
Member
LALAS

Ηλικία : 46
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 05/08/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 15:25

Πριν μια εβδομαδα πηρα και εγω το geo πολυ καλο.Δεν περναει κρυο με τιποτα και αυτες τις μερες εχει αρκετο. OK OK OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 17:02

Ήμουν και γω στο να πάρω το GEO. Σε τι τιμές παίζει τώρα;
Αν υπάρχουν αρνητικά στοιχεία πείτε τα να ξέρουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LALAS
Member
Member
LALAS

Ηλικία : 46
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 05/08/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 17:05

Απο MOTO MARKET 220 ευρω προσφορα.Ειναι πολυ καλο,αν και το εχω μια βδομαδα μονο OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 21:41

Έχω πάρει το παρακάτω απο το Γερμανό και το μπουφανακι είναι τα πάντα όλα .
Και σε προσφορά super .

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Sirocco-Jacket/SubProducts/Revit-Sirocco-Jacket-0001
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 22:45

Πηρα το Oasis κ το εχω 1,5 χρονο τωρα κ πραγματικα με εξεπληξε αν κ δεν το περιμενα για τη μαρκα κ τη τιμη.....

οι επενδυσεις δεν καταλαβαινουν τπτ απο αερα, κρυο κ βροχη....
ενω κ το καλοκαιρι με καλυψε διχως να σκασω μιας εχει αρκετους αεραγωγους !!

τιμια αγορα πιστευω !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duke
Member
Member
duke

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 22/09/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 23:13

LALAS έγραψε:
Απο MOTO MARKET 220 ευρω προσφορα.Ειναι πολυ καλο,αν και το εχω μια βδομαδα μονο OK OK

Μηπως ησουν σημερα στον ΟΑΕΔ Σταυρουπολης γυρω στις 12?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LALAS
Member
Member
LALAS

Ηλικία : 46
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 05/08/2011

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 22:38

duke έγραψε:
LALAS έγραψε:
Απο MOTO MARKET 220 ευρω προσφορα.Ειναι πολυ καλο,αν και το εχω μια βδομαδα μονο OK OK

Μηπως ησουν σημερα στον ΟΑΕΔ Σταυρουπολης γυρω στις 12?
Οχι φιλε μου NO NO NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 15:25

αυτό το μπουφάν το σκέφτομαι και για μένα και για το άλλο μου μισόSmile
Νομίζω ότι όταν με το καλό βρω κανα λεφτουδάκι, θα τα χτυπήσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 22:48

man_OS έγραψε:
αυτό το μπουφάν το σκέφτομαι και για μένα και για το άλλο μου μισόSmile
Νομίζω ότι όταν με το καλό βρω κανα λεφτουδάκι, θα τα χτυπήσω


macna jackets 1010_6146_1250720521
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 06:41

πες μας και ποιο αξιζει ρε taz με το τσιγκελι mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 07:20

adder έγραψε:
πες μας και ποιο αξιζει ρε taz με το τσιγκελι mouuuuuu

Θα σου πρότεινα να περάσεις μία και να τα δοκιμάσεις επιτόπου... Είναι εύκολο για όσους είναι Αθήνα.
Όσα review και να διαβάσεις είναι άλλο να το δεις και να το τσεκάρεις εσύ ο ίδιος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 10:17

tazakos έγραψε:
man_OS έγραψε:
αυτό το μπουφάν το σκέφτομαι και για μένα και για το άλλο μου μισόSmile
Νομίζω ότι όταν με το καλό βρω κανα λεφτουδάκι, θα τα χτυπήσω


macna jackets 1010_6146_1250720521

αναγειάσου. Το χα δει που το χε πάρει ο Μήτσος για την κοπελιά του και μου άρεσε πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 09:22

Παιδια σκεφτομαι για το macna oasis ή geo μιας και το μπουφανακι που εχω τωρα ειναι μεσατο και με τα κρυα την ακουσε η μεση μου...Ποιο απο τα δυο να προτιμησω?? Για πειτε εντυπώσεις καθως και που μπορω να το βρω σε καλή τιμη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

macna jackets Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: macna jackets   macna jackets Icon_minitimeΤετ Ιαν 18 2012, 09:25

moto market.........αποθηκη Ηλιουπολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

macna jackets

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: