Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 16:39

Κάντε ότι νομίζετε παιδιά... δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι! Βάλτε λινκ και φωτό όπου θέλετε! Καλό θα μου κάνετε, κακό αποκλείεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 16:53

Πολύ καλή δουλειά, μπράβο για το τρέξιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 16:54

terino έγραψε:
Κάντε ότι νομίζετε παιδιά... δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι! Βάλτε λινκ και φωτό όπου θέλετε! Καλό θα μου κάνετε, κακό αποκλείεται.
είσαι σίγουρος; όπου θέλουμε; ακόμα και εδώ ;;;
kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 16:58

painterakis έγραψε:
terino έγραψε:
Κάντε ότι νομίζετε παιδιά... δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι! Βάλτε λινκ και φωτό όπου θέλετε! Καλό θα μου κάνετε, κακό αποκλείεται.
είσαι σίγουρος; όπου θέλουμε; ακόμα και εδώ ;;;
kolaraki kolaraki kolaraki

Συγκρατήσουυυυυυυυυυυυυυυυ!! pale pale pale

Βάλτα και στη λέσχη αν θες Μανώλη, μιας και έχεις πιο μεγάλη οικειότητα εκεί εσύ απ'ότι εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 17:19

painterakis έγραψε:
terino έγραψε:
Κάντε ότι νομίζετε παιδιά... δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι! Βάλτε λινκ και φωτό όπου θέλετε! Καλό θα μου κάνετε, κακό αποκλείεται.
είσαι σίγουρος; όπου θέλουμε; ακόμα και εδώ ;;;
kolaraki kolaraki kolaraki


YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δρ

δρ

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 14/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 19:58

terino απλά συγχαρητήρια...!!!
είσαι τρισμέγιστος bounce bounce bounce
Δεν μπορώ να αποφασίσω ποια να πάρω, τα πάνω ή τα κάτω...
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 747395
από άποψη ασφάλειας (σε περίπτωση πτώσης) , καλύτερα τα πάνω ε;
Πιο όμορφα θεωρώ τα κάτω αλλά σε στατική πτώση;;;
Για βοήθα λίγο τη κατάσταση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 21:28

δρ έγραψε:
terino απλά συγχαρητήρια...!!!
είσαι τρισμέγιστος bounce bounce bounce
Δεν μπορώ να αποφασίσω ποια να πάρω, τα πάνω ή τα κάτω...
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 747395
από άποψη ασφάλειας (σε περίπτωση πτώσης) , καλύτερα τα πάνω ε;
Πιο όμορφα θεωρώ τα κάτω αλλά σε στατική πτώση;;;
Για βοήθα λίγο τη κατάσταση...

Φίλε μου η απόφαση είναι δική σου, δεν μπορώ να επέμβω εγώ σε αυτή. Τα υπέρ και τα κατά τα ξέρεις και για τις δύο. Προσωπικά θεωρώ πιο όμορφη την κάτω δίχως όμως να υποβαθμίζω την πάνω. Και η πάνω μου αρέσει, απλά την κάτω την προτιμώ ένα κλικ περισσότερο. Εσύ αποφασίζεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 23:23

και απο εδω να σου δωσω τα bravvoo bravvoo bravvoo μου Λευτερη....
Εξαίσια δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 23:41

πολυ ωραια δουλεια Λευτερακο και με πολυ θυσια!!!
απο μενα πολλα μπραβο Very Happy goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 01:26

εγω εχω αλλη απορια...
τα καλωδια για το ρευμα απο που τα περναμε?
τρυπα στο μαγουλο απορριπτεται εξ ορισμου...
να το κανω και λιγο πιο δύσκολο? καλωδια για xenon λαμπες απο που και πως περνανε? οεο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 02:45

mavras έγραψε:
εγω εχω αλλη απορια...
τα καλωδια για το ρευμα απο που τα περναμε?
τρυπα στο μαγουλο απορριπτεται εξ ορισμου...
να το κανω και λιγο πιο δύσκολο? καλωδια για xenon λαμπες απο που και πως περνανε? οεο??

όσο ανεβάζεις τον πήχη τόσο μεγαλώνεις την πρόκληση μικρέ μαυρά! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 12:43

mavras έγραψε:
εγω εχω αλλη απορια...
τα καλωδια για το ρευμα απο που τα περναμε?
τρυπα στο μαγουλο απορριπτεται εξ ορισμου...
να το κανω και λιγο πιο δύσκολο? καλωδια για xenon λαμπες απο που και πως περνανε? οεο??

έχει προβλεφθεί και αυτό.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stevevai

stevevai

Ηλικία : 42
Registration date : 23/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 13:29

RESPECT Λευτερη respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 16:02

mavras έγραψε:
εγω εχω αλλη απορια...
τα καλωδια για το ρευμα απο που τα περναμε?
τρυπα στο μαγουλο απορριπτεται εξ ορισμου...
να το κανω και λιγο πιο δύσκολο? καλωδια για xenon λαμπες απο που και πως περνανε? οεο??

Βάλε τη φαντασία σου να οργιάσει καμάρι μου! Εγώ έχω 1-2 λύσεις στο μυαλό μου αλλά ο καθένας μπορεί να κάνει πολλά πράγματα. Σκέψου πως θα μπορούσες... υπάρχουν τρόποι και τρύπα δεν χρειάζεται να γίνει. Εγώ προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω τρύπα αλλά τελικά δεν θα κάνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 17:54

terino έγραψε:
mavras έγραψε:
εγω εχω αλλη απορια...
τα καλωδια για το ρευμα απο που τα περναμε?
τρυπα στο μαγουλο απορριπτεται εξ ορισμου...
να το κανω και λιγο πιο δύσκολο? καλωδια για xenon λαμπες απο που και πως περνανε? οεο??

Βάλε τη φαντασία σου να οργιάσει καμάρι μου! Εγώ έχω 1-2 λύσεις στο μυαλό μου αλλά ο καθένας μπορεί να κάνει πολλά πράγματα. Σκέψου πως θα μπορούσες... υπάρχουν τρόποι και τρύπα δεν χρειάζεται να γίνει. Εγώ προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω τρύπα αλλά τελικά δεν θα κάνω...
η φαντασια μου ειναι οργιο τελικα Laughing και μαλλον την βρηκα την λυση...
να περασουν μετα απο τις τρυπες των μαμα φλας?
tazakos έγραψε:
mavras έγραψε:
εγω εχω αλλη απορια...
τα καλωδια για το ρευμα απο που τα περναμε?
τρυπα στο μαγουλο απορριπτεται εξ ορισμου...
να το κανω και λιγο πιο δύσκολο? καλωδια για xenon λαμπες απο που και πως περνανε? οεο??

όσο ανεβάζεις τον πήχη τόσο μεγαλώνεις την πρόκληση μικρέ μαυρά! I love you
σωστος παληκαρι μου, αλλα..The difficult is done at once; the impossible takes a little longer. Razz Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mavras στις Πεμ Φεβ 02 2012, 02:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis roub...
Member
Member
giannis roub...

Ηλικία : 40
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 16/05/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 20:37

μια απλη ερωτηση ειδα και εχεις βγαλει τα φλας τα εβγαλες γιατι ηθελες να τα δειξεις για να δουμε πως φαινονται ή δεν μπαινουν τα φλας λογου αποκλησεις χωρου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 21:55

giannis roub... έγραψε:
μια απλη ερωτηση ειδα και εχεις βγαλει τα φλας τα εβγαλες γιατι ηθελες να τα δειξεις για να δουμε πως φαινονται ή δεν μπαινουν τα φλας λογου αποκλησεις χωρου

Φίλε μου στη σελίδα 25, 9 ποστ από πάνω παίχτηκε η εξής στιχομυθία:

terino έγραψε:
2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
λευτέρη 1000 μπράβο απίστευτο αποτέλεσμα και στα 2 project.
είναι ιδέα μου ή τα φλασάκια πρέπει να φύγουν για να τοποθετηθούν οι βάσεις Version 2?


Όπως σου είπε και ο koko$, έτυχε και έχω ξηλώσει διάφορα πραγματάκια από τη μηχανή μου αυτές τις μέρες γιατί κάνω διάφορες αλλαγές. ΟΜΩΣ οι βάσεις, είτε η πάνω, είτε η κάτω, έχουν σχεδιαστεί για να μπαίνουν είτε με τα μαμά φλασάκια (που είναι και τα πιο τεράστια) είτε με οποιοδήποτε aftermarket. Εννοείται πως δεν χρειάζεται να αλλάξετε τίποτα ότι φλας και να έχετε. Οι βάσεις πιάνουν με δύο βίδες και τέλος! Δεν χρειάζεται τίποτα άλλο. Καμία αλλαγή, καμία τροποποίηση.

Και μετά, στην αμέσως προηγούμενη σελίδα, 5 ποστ από πάνω απαντάω πάλι στη ίδια ερώτηση...

terino έγραψε:
@painter: Μανώλη μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να σου φτιάξω πατρόν μόνο για εσένα... και να το κάνω, δεν θα το πετύχω στο 100% γιατί δεν έχω το φλας σου να πάρω μέτρα... οπότε η μόνη λύση, αν θες τις βάσεις μου είναι να δουλέψεις εσύ λίγο τροχό να τις φας και μετά να τους ρίξεις και ένα φσσττ μπογιά! Ότι νομίζεις αδερφέ.

@2FAST4U: Φίλε μου τις έχω τσεκάρει τις βάσεις σε διάφορα στάδια της παραγωγής... ελπίζω να μην έπεσα τόσο έξω! Μέχρι πριν λίγες ημέρες άλλωστε και εγώ τα μαμά φλας φόραγα, δεν τα έχω βγάλει καιρό.


@everybody: Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, ελπίζω να σας άρεσαν οπτικά και αν τις τιμήσετε, να σας αρέσουν και στις καλές σας.

Ελπίζω αυτό να καλύπτει την απορία σου... απλά αν θες στο μέλλον διάβαζε όλο το τοπικ μη τυχόν έχει την πληροφορία που χρειάζεσαι!

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
theofilοs

theofilοs

Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 05/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 22:42

καλησπερα,
σε αυτες τις βασεις μπαινουν τα προβολακια πισινας που υπαρχουν σε αλλο τόπικ?



επισης επειδη ειμαι νεος στο φορουμ και γενικα στις ομαδικες παραγγελιες αν 'χασουμε' τη συγκεκριμενη, αργοτερα μετα απο 2-3 μηνες μπορουμε να παραγγειλουμε? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 22:43

theofilaras έγραψε:
καλησπερα,
σε αυτες τις βασεις μπαινουν τα προβολακια πισινας που υπαρχουν σε αλλο τόπικ?



επισης επειδη ειμαι νεος στο φορουμ και γενικα στις ομαδικες παραγγελιες αν 'χασουμε' τη συγκεκριμενη, αργοτερα μετα απο 2-3 μηνες μπορουμε να παραγγειλουμε? Very Happy

Ναι, μπαίνουν τα προβολάκια πισίνας με την προσθήκη δύο ροδελών σε ρόλο αποστάτη.

Σε 2-3 μήνες δεν ξέρω αν θα ζω... αν ζω μάλλον θα συνεχίζω να τις φτιάχνω... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Φεβ 01 2012, 23:00

εγω απο την αλλη λεω να μην αγορασω προβολακια πισινας για την καλη μου.

βρηκα κατι καλα φωτιστικα κουζινας να κρεμασω
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Images?q=tbn:ANd9GcRWNa9A45kgxgV4D_vvwRhPWoejuk0OsQ3zAGpSjyB3iYwOgteuOg

κατι φωτιστικα αποθηκης
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Lez6



για τους πιο κλασικους...(τυχερουληδες εχει και 29% εκπτωση)
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Disc29p20956200both




και για τον τερινο βρηκα ακριβως αυτο που του ταιριαζει ταμαμ (ειναι ταμαμ και με τις βασεις)
φωτιστικα μικροφωνο
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Ilfullxfull110284427m


ετσι θα ειναι ετοιμος για το επομενο καραοκε στην 2η πανελληνια lol! lol! lol! lol!












end of spam Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 02 2012, 01:32

Παιδες, δε θελω να σας το χαλασω με τα προβολακια της πισινας , οσο αντιθετος και να ειμαι -και ποιος μιλαει, ο αρχικαγκουρας- αλλα δεν παιρνετε μια σβαρνα τις μαντρες μεταχειρισμενων ανταλλακτικων?

Πολλα αυτοκινητα φορουν το παραπανω προβολακι, πχ Ford Focus ST170 , Opel Vectra B GSR, καποια Golf-Jetta-Bora.... και η λιστα μεγαλωνει. Τα δικα μου τα πηρα 30? απο Αγγλια απο ενα στουκαρισμενο Focus.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 02 2012, 01:57

terino έγραψε:
theofilaras έγραψε:
καλησπερα,
σε αυτες τις βασεις μπαινουν τα προβολακια πισινας που υπαρχουν σε αλλο τόπικ?



επισης επειδη ειμαι νεος στο φορουμ και γενικα στις ομαδικες παραγγελιες αν 'χασουμε' τη συγκεκριμενη, αργοτερα μετα απο 2-3 μηνες μπορουμε να παραγγειλουμε? Very Happy

Ναι, μπαίνουν τα προβολάκια πισίνας με την προσθήκη δύο ροδελών σε ρόλο αποστάτη.

Σε 2-3 μήνες δεν ξέρω αν θα ζω... αν ζω μάλλον θα συνεχίζω να τις φτιάχνω... Laughing

οχι που θα γλυτωνες..... Λευτερη μεχρι και τον Αγιο Πετρο εχουμε πεισει να σε βοηθησει (στην ηλεκτροστατικη) σε περιπτωση που πας να ξεφυγεις











Παντα με ΥΠΕΡβολικη δοση χιουμορ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 02 2012, 17:13

k0k0$ έγραψε:
Πολλα αυτοκινητα φορουν το παραπανω προβολακι, πχ Ford Focus ST170 , Opel Vectra B GSR, καποια Golf-Jetta-Bora.... και η λιστα μεγαλωνει. Τα δικα μου τα πηρα 30? απο Αγγλια απο ενα στουκαρισμενο Focus.
Εχω φαει το ebay και πολλους με ανταλλακτικα εδω στη Θεσσαλονικη ψαχνοντας προβολακια απο καποιο τρακαρισμενο και δεν μπορω να βρωωωωω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 02 2012, 18:50

Προσέξτε μη βρείτε τα hella de και όχι τα hella micro de.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
southstromer

southstromer

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 21/11/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 00:44

Bretsos έγραψε:
τωρα που το βλεπω καλυτερα το θεμα παρατηρω πως εχει γινει φοβερη δουλεια με ολο αυτο να εστιαζει στην λεπτομερεια!!
μπραβο Λευτερακο!! OK

Για το 1000άρι η ΜΑΚΑΝ δινει τις βασεις πανω και διπλα απο τα φλας που και αυτο ειναι θεμα σε μια πτωση αλλα στα 7-8 χρονια που φοραω τα εν΄λογο προβολακια δεν ειχα καποια εμπειρια ωστε να εχουμε αποδειξεις.
Με την πρωτη σούπα θα γραψω εντυπωσεις.....
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 IMG_0261

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 DSC01247

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 17 IMG_0250

η ζημια που θα προκληθει σε μια πτωση εξαρταται βεβαια απο παρα πολλους παραγοντες....ή θα ειναι επιφανειακη ή σε μεγαλο βαθος.

οπως και να εχει παντως η αληθεια ειναι πως ολα αυτα τα χρονια τα συγκεκριμενα προβολια εχουν αποδειξει την ποιοτητα αλλα και την χρηστικότητά τους!!

Χρήστο ή οποιοσδήποτε άλλος έχει φορεμένα τα προβολάκια πάνω από τα φλας, από φωτισμό τι λένε σε αυτό το σημείο? Είναι ενδεδειγμένος ο τρόπος στήριξης εκεί ή θα ήταν προτιμητέα η λύση του φίλου bozosd (πάντα από άποψη αποτελεσματικότητας φωτισμού και όχι αισθητικής ok?). Κατά τα άλλα σπανακόπιτα, κολοκυθόπιτα κ.ο.κ xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 17 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: