Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 18:10

Μαλλον πολυ αργησαμε νομιζω για το Ρ.Β.!

1. ammoulianiotis
2. stevevai
3.
4.
5.
7.
8.
9.
10.

Με τα προβολακια τι γινεται; Καμια ακρη για ΡΒ και εκει;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
stevevai

stevevai

Ηλικία : 42
Registration date : 23/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 18:11

το μονο που σκεφτομαι ειναι αν θελουμε σιδερο η αλουμινιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 18:24

δηλαδη οι πρωτη λιστα ΡΒ δεν ισχυει??????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 18:31

1. LARRY
2. geoman87
3. δρ
4. jk_prince
5. ifantonio
6. DeltaS
7. ammoulianiotis
8. kerneld
9. stevevai

Εγινε το παντρεμα της αρχικης και της δευτερης λιστας. Ελπιζω να μην ξεχασα κανενα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
ifantonio
Member
Member
ifantonio

Ηλικία : 36
Τόπος : Καισαριανή
Registration date : 18/04/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 19:30

ammoulianiotis έγραψε:
1. LARRY
2. geoman87
3. δρ
4. jk_prince
5. ifantonio
6. DeltaS
7. ammoulianiotis
8. kerneld
9. stevevai

Εγινε το παντρεμα της αρχικης και της δευτερης λιστας. Ελπιζω να μην ξεχασα κανενα...

Λευτέρη προσωπικά και λοιπά παιδιά που συμμετέχετε στο ΡΒ συγγνώμη για τη διαγραφή απ τη λίστα Embarassed αλλά προέκυψε θεματάκι οπότε το 50? (και ίσως το 2-3πλάσιο) θα πάει για προσωπικό - ιατρικό ζήτημα....
Αν δεν ήταν αυτό, άνετα το χα τσιμπήσει....Πιστεύω οτι είναι πολύ καλή δουλειά και με βασικότατες γνώσεις και εργαλεία ο καθένας το μοντάρει στη καλή του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 21:35

Παίδες εγώ απλά σας ανακοίνωσα ότι έφτιαξα το τάδε κοκοψοψαρό... αν σας ενδιαφέρει είπα να κάνετε λίστα να σας εξυπηρετήσω. Με την τιμή που μας είπε ο μάστορας είναι λογικό πολλοί να ξενέρωσαν και να το μετάνοιωσαν. Ωστόσο καλό θα ήταν να γίνει η λίστα από την αρχή για να επιβεβαιώσουν όλοι ότι δεν έχουν πρόβλημα με την τιμή μπας και μαζευτείτε τουλάχιστον μια 15αριά για να έχουμε διαπραγματευτικό ατού...


Υπενθυμίζω όμως πως και εγώ να το αναλάβω, θα είναι μόνο η κατασκεύη της βάσης, από εκεί και πέρα βαψίματα κτλ ο καθένας μόνος του. Μπορώ μόνο να σας υποδείξω σε ποιό κατάστημα θα πάω εγώ για την ηλεκτροστατική τους βαφή.

Όπως καταλαβαίνετε η μασημένη τροφή σε αυτό το αξεσουάρ θα είναι λίγη, θα χρειαστεί να σηκώσετε και εσείς λίγο τα κωλαράκια σας από τους καναπέδες σας!!! Laughing Laughing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την terino στις Κυρ Μαρ 04 2012, 12:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 21:39

γαμω την τρελα μου τερινε angry


και εδωσα υποσχεση οτι τελος τα κοκοψινια...................
το παλευω και κρατιεμαι ρε κερατα..........το παλευω αλλα ομολογω οτι οι βασεις ειναι σουπερ , ευγε!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 21:56

σαλιγκάρι έγραψε:
γαμω την τρελα μου τερινε angry


και εδωσα υποσχεση οτι τελος τα κοκοψινια...................
το παλευω και κρατιεμαι ρε κερατα..........το παλευω αλλα ομολογω οτι οι βασεις ειναι σουπερ , ευγε!!!!!!!!!!


Γιάννη πιστεύω ότι αξίζει το συγκεκριμένο... περίμενε όμως... περιμένω προσφορές από δύο μεριές ακόμα.

Ο morfeas δήλωσε ότι έχει γνωστό και θα του στείλω το σχέδιο για να πάρει προσφορά, καθώς επίσης και ο GiannisM78 (ο νυν αυτοκολλητάς μας) δήλωσε ότι έχει και αυτός γνωστό και θα στείλω το σχέδιο για προσφορά και από εκεί.

Ο φθηνότερος εκ των τριών κερδίζει το ΡΒ!!


Παρόλα αυτά, το σχέδιο θα υπάρχει, δεν χάνεται... δεν είναι ανάγκη να το κάνεις τώρα, κάντο σε ένα μήνα, κάντο σε έξι... δεν μας κυνηγάει κανείς. Ο κόσμος καταστρέφεται τον ερχόμενο Δεκέμβρη!!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 22:01

@ifantonio : Αδερφέ εννοείται πως δεν τρέχει τίποτα, και εννοείται πως η υγεία πάνω απ'όλα. Εύχομαι ότι θέμα και να υπάρχει να περάσει σύντομα και να σε βρει εσένα και την οικογένεια σου ο νέος χρόνος σούπερ!


Επίσης κάτι άλλο... εγώ τα δικά μου τα έχω φτιάξει... από εδώ και πέρα θα ασχοληθώ για να εξυπηρετήσω όσους θέλουν. Η λίστα δεν με επηρεάζει εμένα, είναι καθαρά για εσάς! Εγώ το 60άρι μου το έδωσα και έστρωσα. Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 48
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 22:28

Τελικά η λίστα ισχύει?Την προχοράμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 22:29

hailander έγραψε:
Τελικά η λίστα ισχύει?Την προχοράμε?

4 ποστ πιο πάνω, πρώτη παράγραφος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 22:36

Η υγεια πανω απο ολα φιλε μου, με ευχες για οτι καλυτερο .Τα pb εδω θα ναι ακομα . OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 01:01

1. LARRY
2. geoman87
3. δρ
4. jk_prince
5. Dimitris k2
6. DeltaS
7. ammoulianiotis
8. kerneld
9. stevevai

Λευτερη ενα μεγαλο Μπραβο φιλε....Εκανες πολλους απο μας χαρουμενους με αυτο το προτσεκτ!!!!!
Μια ερωτηση θελω να κανω:
ποσα εκατοστα ειναι το κενο απο την βαση που μπαινει μεσα το προβολακι?
Γιατι θελω να δω αν χωρανε αυτα που εχω αγορασει η με βλεπω και για καινουρια προβολια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 09:46

dimitris k2 έγραψε:

Μια ερωτηση θελω να κανω:
ποσα εκατοστα ειναι το κενο απο την βαση που μπαινει μεσα το προβολακι?
Γιατι θελω να δω αν χωρανε αυτα που εχω αγορασει η με βλεπω και για καινουρια προβολια!!!!

Δεν σε έπιασα... για σπάστα και ξαναρίχτα!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 10:12

terino έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:

Μια ερωτηση θελω να κανω:
ποσα εκατοστα ειναι το κενο απο την βαση που μπαινει μεσα το προβολακι?
Γιατι θελω να δω αν χωρανε αυτα που εχω αγορασει η με βλεπω και για καινουρια προβολια!!!!

Δεν σε έπιασα... για σπάστα και ξαναρίχτα!!! Laughing

Απλα εχω καποια αλλα προβολακια και δεν ξερω αν χωρανε μεσα στην βαση!!!!
Ηθελα να μαθω ποσα εκατοστα ειναι απο την μια ακρη που βιδωνει το προβολακι μεχρι την αλλη μερια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 10:18

dimitris k2 έγραψε:

Απλα εχω καποια αλλα προβολακια και δεν ξερω αν χωρανε μεσα στην βαση!!!!
Ηθελα να μαθω ποσα εκατοστα ειναι απο την μια ακρη που βιδωνει το προβολακι μεχρι την αλλη μερια!

Αν είχες διαβάσει όλο το τοπικ δεν θα ρώταγες! 75 mm είναι αλλά είναι τροποποιήσιμο αυτό το νούμερο αλλάζοντας το κουρμπάρισμα του Π. Για όλα έχω προνοήσει!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 10:20

terino έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
γαμω την τρελα μου τερινε angry


και εδωσα υποσχεση οτι τελος τα κοκοψινια...................
το παλευω και κρατιεμαι ρε κερατα..........το παλευω αλλα ομολογω οτι οι βασεις ειναι σουπερ , ευγε!!!!!!!!!!


Γιάννη πιστεύω ότι αξίζει το συγκεκριμένο... περίμενε όμως... περιμένω προσφορές από δύο μεριές ακόμα.

...

Παρόλα αυτά, το σχέδιο θα υπάρχει, δεν χάνεται... δεν είναι ανάγκη να το κάνεις τώρα, κάντο σε ένα μήνα, κάντο σε έξι... δεν μας κυνηγάει κανείς. Ο κόσμος καταστρέφεται τον ερχόμενο Δεκέμβρη!!! Laughing Laughing

Αμαν πια με αυτό το forum και τους καλλιτέχνες του... δεν μας αφήνουν σε ησυχία! Θα ήθελα να ήξερα αν έπρεπε να φτιάξω έναν ετήσιο προυπολογισμό για τα έξοδα της μηχανής πόσες φορές θα είχε φάει αναθεώρηση. Βέβαια ένα χόμπι έχουμε... και τα σχετικά!

Το αποτέλεσμα του Λευτέρη άψογο και το ξέρει ο μπαγάσας. Ούτε πείραγμα δεν μπορείς να του κάνεις. Razz

Ωστόσο λόγω ανωτέρας βίας (καταραμένο ΔΝΤ) θα μπω στο hold για το παρόν project. Δεμένος στο κατάρτι σαν σύγχρονος Οδυσσέας θα αντισταθώ στις σειρήνες του forum που θέλουν να με καταστρέψουν. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 10:23

Είναι να μη βάλω κάτι στο μυαλό μου... αν το βάλω πρέπει να βγει άψογο! Laughing Laughing

Δοξάστε με ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! YOU!


Σωκράτη όπως είπα και στον χοχλιό... τα σχέδια θα υπάρχουν για πολύ ακόμα... όποτε σου την καρφώσει τα παίρνεις και πας και βγάζεις τις βάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 10:30

terino έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:

Απλα εχω καποια αλλα προβολακια και δεν ξερω αν χωρανε μεσα στην βαση!!!!
Ηθελα να μαθω ποσα εκατοστα ειναι απο την μια ακρη που βιδωνει το προβολακι μεχρι την αλλη μερια!

Αν είχες διαβάσει όλο το τοπικ δεν θα ρώταγες! 75 mm είναι αλλά είναι τροποποιήσιμο αυτό το νούμερο αλλάζοντας το κουρμπάρισμα του Π. Για όλα έχω προνοήσει!!!! Laughing

Αδερφε μου εχεις δικιο και σκεψου οτι εχω διαβασει ολο το τοπικ αλλα ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι το εχασα!!!
Να σαι καλα φιλε σε ευχαριστω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kerneld
Member
Member
kerneld

Ηλικία : 53
Τόπος : Γλυκά Νερά - ΑΘΗΝΑ
Registration date : 10/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 11:39

1. LARRY
2. geoman87
3. δρ
4. jk_prince
5. Dimitris k2
6. DeltaS
7. ammoulianiotis
8. kerneld
9. stevevai

Παιδιά, από την μία το κόστος που δείχνει να ανεβαίνει πολύ με όλα τα παρελκόμενα (στο ebay δεν βλέπω φως για φτηνά προβόλια) , αλλά κυρίως λόγω του ότι θέλει και αρκετό τρέξιμο το συγκεκριμένο project (βαψίματα, βίδες κτλ), αποσύρομαι.

Βλέπω το χριστουγεννιάτικο budget να πηγαίνει σε ένα ζευγαράκι μπότες, τώρα που έπιασαν τα κρύα και οι βροχές.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 12:01

1. LARRY
2. geoman87
3. δρ
4. jk_prince
5. Dimitris k2
6. DeltaS
7. ammoulianiotis
8. white angel παρέλαβα και τα τοποθέτησα κιόλας ευχάριστο
9. stevevai


Έχει επεξεργασθεί από τον/την white angel στις Τετ Δεκ 28 2011, 18:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 14:40

socrates έγραψε:
Αμαν πια με αυτό το forum και τους καλλιτέχνες του... δεν μας αφήνουν σε ησυχία! Θα ήθελα να ήξερα αν έπρεπε να φτιάξω έναν ετήσιο προυπολογισμό για τα έξοδα της μηχανής πόσες φορές θα είχε φάει αναθεώρηση. Βέβαια ένα χόμπι έχουμε... και τα σχετικά!

Το αποτέλεσμα του Λευτέρη άψογο και το ξέρει ο μπαγάσας. Ούτε πείραγμα δεν μπορείς να του κάνεις. Razz

Ωστόσο λόγω ανωτέρας βίας (καταραμένο ΔΝΤ) θα μπω στο hold για το παρόν project. Δεμένος στο κατάρτι σαν σύγχρονος Οδυσσέας θα αντισταθώ στις σειρήνες του forum που θέλουν να με καταστρέψουν. Laughing Laughing Laughing

πιάσε κουβέντα με τον Κώστα (koko$) θα σου τινάξει το budget μέσα σε ένα δίωρο.. εγγυημένα.. mouuuuuu

Το αποτέλεσμα είναι όντως αρκετά εντυπωσιακό και πιστεύω ότι βαμμένο θα δείξει ακόμα πιο πολύ..
Και μακάρι να υπάρξουν προσφορές καλύτερες και από θέμα κόστους, κατά προτίμηση όπως είπα και χθες, στο ίδιο πάχος αλλά αλουμίνιο..νομίζω εκεί θα είναι respect.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 14:42

Νίκο ίδιο πάχος και αλουμίνιο θα γίνει epic fail!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 14:44

nikolasr200 έγραψε:

πιάσε κουβέντα με τον Κώστα (koko$) θα σου τινάξει το budget μέσα σε ένα δίωρο.. εγγυημένα.. mouuuuuu

Ναι εγω φταιω... οχι ετουτοι εδω χαμω που καθε 3 και λιγο αμολανε μια πατεντομοντιφα και καθεσαι και ζηλευεις σαν το μουλικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 22 2011, 14:46

terino έγραψε:
Νίκο ίδιο πάχος και αλουμίνιο θα γίνει epic fail!!

οοοοοκ πάω πάσο..με τα υλικά και τις ανοχές τους δεν τα πάω καλά.. Smile

αλλά όλο αυτό πρέπει να έρχονται

σε ένα υπέροχο βαλιντζάκι..>!!!!!!



@koko$ μη μιλάς γιατί είναι βεβαρημένη η θέση σου.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: