Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ   ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 17 2011, 00:05

Έτσι όπως οδηγάμε εδώ θα γεμίσει η χώρα μπάλες..... Shocked
Θα βγαίνουν δύο δύο τα αυτοκίνητα της ΤΟΤΑ. Το ένα θα πηγαίνει στον τόπο του ατυχήματος και το άλλο θα ψάχνει σε ακτίνα χιλιομέτρων τον οδηγό να του πάρει κατάθεση...... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ   ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 19 2011, 21:31

nikolasr200 έγραψε:
gmavrid έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
και γιατί να μην γίνεται μπάλα όλη η μηχανή έτσι ώστε εκτός από αποφυγή τραυματισμού να έχουμε και αποφυγή ζημιών...!!!!

Πεδίο δόξης λαμπρό...

βασικά η ιδέα μου για το κράνος που να μη χαλάνε τα μαλλιά, μπορεί να εφαρμοστεί και για όλη τη μηχανή ενδεχομένως..αλλά δεν μπορώ να πω παραπάνω γιατί μετά θα πρέπει να dead

bliax bliax bliax

Μιας κ το έχουμε σκίσει πια το θεμα Νικο εχω κ εγω μια ιδεα ενα γκατζετακι το οποιο μολις το ανοιγουμε να φοριούνται αμέσως γάντια, μπουφάν, κράνος, περιγονατιδες. Σαν αυτο των Power Ranger....



XYLO XYLO XYLO XYLO

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ   ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 20 2011, 19:28

bozosd έγραψε:
Καλά....φοριέται και κάτω απ' τα ρούχα αυτή στολή? What a Face

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 56670476

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ   ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 00:46

vagman έγραψε:
Έτσι όπως οδηγάμε εδώ θα γεμίσει η χώρα μπάλες..... Shocked
Θα βγαίνουν δύο δύο τα αυτοκίνητα της ΤΟΤΑ. Το ένα θα πηγαίνει στον τόπο του ατυχήματος και το άλλο θα ψάχνει σε ακτίνα χιλιομέτρων τον οδηγό να του πάρει κατάθεση...... Shocked


λες να το γυρισουμε σε μπιλιαρδο το αθλημα !!!???? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ   ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 13:13

εγω εχω στα σκαρια ενα project διακτινισμου ...με ενα κουμπακι σαν το kill switch λιγο πριν το τρακαρισμα να το πατας και να διακτινιζεσαι σε καμια παραλια με κανα δυο γυμνοστηθες να σου σερβιρουν fruit punch .....οριστε και μια φωτογραφια μου απ'οταν ημουν μικρος ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Z

....ολα τ'αλλα μου φαινονται παιδικα πειραματακια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ   ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 04:25

matsos13 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
gmavrid έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
και γιατί να μην γίνεται μπάλα όλη η μηχανή έτσι ώστε εκτός από αποφυγή τραυματισμού να έχουμε και αποφυγή ζημιών...!!!!

Πεδίο δόξης λαμπρό...

βασικά η ιδέα μου για το κράνος που να μη χαλάνε τα μαλλιά, μπορεί να εφαρμοστεί και για όλη τη μηχανή ενδεχομένως..αλλά δεν μπορώ να πω παραπάνω γιατί μετά θα πρέπει να dead

bliax bliax bliax

Μιας κ το έχουμε σκίσει πια το θεμα Νικο εχω κ εγω μια ιδεα ενα γκατζετακι το οποιο μολις το ανοιγουμε να φοριούνται αμέσως γάντια, μπουφάν, κράνος, περιγονατιδες. Σαν αυτο των Power Ranger....



XYLO XYLO XYLO XYLO


η ιδέα μου είναι κοντά με αυτή του βίντεο..αλλά έχει ένα κλικ παραπάνω.. cow
επίσης μου κάνει εντύπωση που δεν έχει υλοποιηθεί αυτή η ιδέα με τους power rangers..αντιμετώπισαν κάποιο τεχνικό θέμα?? Razz

@4kings..πρόσεχε τις δηλώσεις σου ξέρω που μένεις..!!!! bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΤΟΛΗ ΑΕΡΟΣΑΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: