Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μπαγκαζιέρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 16:15

georgaras έγραψε:
Τι γ@μάτες είναι αυτές οι trekker... πανέμορφες... μόλις πιάσω τα πιάσω το Τζόκερ αυτές θα πάω να βάλω επάνω στο μωρό μου.... Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 78463
τελειες ειναι κανουν και για οστεοφυλακειο οταν τ dead bliax bliax α τιναξουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:00

εχω παραγγειλει την Givi E55 απο ebay απο τις 13 του μηνα 16 την εστειλε και ακομα δεν εχω παραλαβει και αρχιζω και νευριαζω.
γνωριζει κανενας τιποτα γι'αυτον τον τυπο?

track number εχω αλλα λεει μονο οτι εφυγε απο Ιταλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:09

thodoris20vt έγραψε:
εχω παραγγειλει την Givi E55 απο ebay απο τις 13 του μηνα 16 την εστειλε και ακομα δεν εχω παραλαβει και αρχιζω και νευριαζω.
γνωριζει κανενας τιποτα γι'αυτον τον τυπο?

track number εχω αλλα λεει μονο οτι εφυγε απο Ιταλια

Αν την έχεις παραγγείλει από τον γνωστό ιταλό που έχουμε παραγγείλει οι πιο πολλοί (amr 1984) τότε θα κάνει 8-10 ημέρες να σου έρθει γιατί έρχεται οδικώς & κάνει των γύρω της Αδριατικής... Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:10

hristos13gr έγραψε:
thodoris20vt έγραψε:
εχω παραγγειλει την Givi E55 απο ebay απο τις 13 του μηνα 16 την εστειλε και ακομα δεν εχω παραλαβει και αρχιζω και νευριαζω.
γνωριζει κανενας τιποτα γι'αυτον τον τυπο?

track number εχω αλλα λεει μονο οτι εφυγε απο Ιταλια

Αν την έχεις παραγγείλει από τον γνωστό ιταλό που έχουμε παραγγείλει οι πιο πολλοί (amr 1984) τότε θα κάνει 8-10 ημέρες να σου έρθει γιατί έρχεται οδικώς & κάνει των γύρω της Αδριατικής... Cool Cool

απο αυτον την παραγγειλα....!!!

Απο που παω να παραλαβω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:13

ποσο στοιχησε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:16

adder έγραψε:
ποσο στοιχησε???


27 ευρο εσωτερική επένδυση

193 ευρο Ε55 Givi με μαξιλαράκι

32 ευρο μεταφορικα




-------------------------------------------------------------

Εγω απο το ΕΛΤΑ παραλαμβανω? θα μου ερθει χαρτακι στο σπιτι? πως γινετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:18

thodoris20vt έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
thodoris20vt έγραψε:
εχω παραγγειλει την Givi E55 απο ebay απο τις 13 του μηνα 16 την εστειλε και ακομα δεν εχω παραλαβει και αρχιζω και νευριαζω.
γνωριζει κανενας τιποτα γι'αυτον τον τυπο?

track number εχω αλλα λεει μονο οτι εφυγε απο Ιταλια

Αν την έχεις παραγγείλει από τον γνωστό ιταλό που έχουμε παραγγείλει οι πιο πολλοί (amr 1984) τότε θα κάνει 8-10 ημέρες να σου έρθει γιατί έρχεται οδικώς & κάνει των γύρω της Αδριατικής... Cool Cool

απο αυτον την παραγγειλα....!!!

Απο που παω να παραλαβω?

Θα έρθει στην διεύθυνση που έχεις δηλωμένη στο paypal. Δεν πας πουθενά. Εμένα ότι έχω παραγγείλει από αυτόν έχουν έρθει με κούριερ στο περίπτερο... Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 19:21

hristos13gr έγραψε:
thodoris20vt έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
thodoris20vt έγραψε:
εχω παραγγειλει την Givi E55 απο ebay απο τις 13 του μηνα 16 την εστειλε και ακομα δεν εχω παραλαβει και αρχιζω και νευριαζω.
γνωριζει κανενας τιποτα γι'αυτον τον τυπο?

track number εχω αλλα λεει μονο οτι εφυγε απο Ιταλια

Αν την έχεις παραγγείλει από τον γνωστό ιταλό που έχουμε παραγγείλει οι πιο πολλοί (amr 1984) τότε θα κάνει 8-10 ημέρες να σου έρθει γιατί έρχεται οδικώς & κάνει των γύρω της Αδριατικής... Cool Cool

απο αυτον την παραγγειλα....!!!

Απο που παω να παραλαβω?

Θα έρθει στην διεύθυνση που έχεις δηλωμένη στο paypal. Δεν πας πουθενά. Εμένα ότι έχω παραγγείλει από αυτόν έχουν έρθει με κούριερ στο περίπτερο... Very Happy Very Happy

μια χαρα ολα τελεια!!!

σ'ευχαριστω πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 21:09

nikolasr200 έγραψε:
μπορεί κάποιος να μου πει, αν η βάση της E55 δίνει απευθείας πρόσβαση, στις βίδες της εργοστασιακής σχάρας..??
ή πρέπει, όπως κάνω τώρα με την Kappa, για να βγάλω την εργοστασιακή σχάρα, να βγάλω πρώτα τη βάση της μπαγκαζιέρας..??

μια απάντηση σε αυτό από τους έχοντες..??

thodoris20vt έγραψε:
adder έγραψε:
ποσο στοιχησε???


27 ευρο εσωτερική επένδυση

193 ευρο Ε55 Givi με μαξιλαράκι

32 ευρο μεταφορικα




-------------------------------------------------------------

Εγω απο το ΕΛΤΑ παραλαμβανω? θα μου ερθει χαρτακι στο σπιτι? πως γινετε?

βάση έχεις ήδη..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 21:49

nikolasr200 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
μπορεί κάποιος να μου πει, αν η βάση της E55 δίνει απευθείας πρόσβαση, στις βίδες της εργοστασιακής σχάρας..??
ή πρέπει, όπως κάνω τώρα με την Kappa, για να βγάλω την εργοστασιακή σχάρα, να βγάλω πρώτα τη βάση της μπαγκαζιέρας..??

μια απάντηση σε αυτό από τους έχοντες..??

thodoris20vt έγραψε:
adder έγραψε:
ποσο στοιχησε???


27 ευρο εσωτερική επένδυση

193 ευρο Ε55 Givi με μαξιλαράκι

32 ευρο μεταφορικα




-------------------------------------------------------------

Εγω απο το ΕΛΤΑ παραλαμβανω? θα μου ερθει χαρτακι στο σπιτι? πως γινετε?

βάση έχεις ήδη..??

Bαση απο Ελλαδα 45ευρο αγορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 21:55

λοιπόν..
επειδή καλά θυμόμουν...

πήγα να δω του αδερφού μου την βάση (έχει Kappa 49 που έδινε "εργοστασιακά" ο Σφακ)..

η βάση του, είναι μεταλλική, και έχει και πρόσβαση απευθείας άμα θέλει στις βίδες της σχάρας..

η E528 βάση για Givi, που μου είπαν, αν είδα καλά, είναι το κλασσικό στυλ το πλαστικό..

αυτή που έχει ο αδερφός μου ποια βάση είναι???

έχει και στο κέντρο το λόγκο της Suzuki "S"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 21:59

nikolasr200 έγραψε:
λοιπόν..
επειδή καλά θυμόμουν...

πήγα να δω του αδερφού μου την βάση (έχει Kappa 49 που έδινε "εργοστασιακά" ο Σφακ)..

η βάση του, είναι μεταλλική, και έχει και πρόσβαση απευθείας άμα θέλει στις βίδες της σχάρας..

η E528 βάση για Givi, που μου είπαν, αν είδα καλά, είναι το κλασσικό στυλ το πλαστικό..

αυτή που έχει ο αδερφός μου ποια βάση είναι???

έχει και στο κέντρο το λόγκο της Suzuki "S"

οχι Νικο ειναι η κλασικη μαυρη με το καπακι το μαυρο απο πανω που βιδωνει με 4 μικρες βιδουλες ετσι την βγαζει η Givi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 22:21

ψάχνω ψάχνω ψάχνω στο google, και δεν την βρίσκω..

βρίσκω παρόμοιες μεταλλικές αλλά όχι την ίδια.. είχε κάνει καμιά ειδική παραγγελία ο Σφακιανάκης με monokey?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 23:49

Ρε συ Νικολάκη, μπορείς εκεί που είναι οι οι 2 βίδες της σχάρας να κόψεις τμήμα από το πλαστικό της βάσης της βαλίτσας για να αποκτήσεις μόνιμη πρόσβαση!
Απλό, το έχουν κάνει πολλοί (εγώ όχι ακόμα, δεν έτυχε.
Την επόμενη φορά που θα χρειαστεί να τη βγάλω, θα το κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 03:43

massai έγραψε:
Ρε συ Νικολάκη, μπορείς εκεί που είναι οι οι 2 βίδες της σχάρας να κόψεις τμήμα από το πλαστικό της βάσης της βαλίτσας για να αποκτήσεις μόνιμη πρόσβαση!
Απλό, το έχουν κάνει πολλοί (εγώ όχι ακόμα, δεν έτυχε.
Την επόμενη φορά που θα χρειαστεί να τη βγάλω, θα το κάνω.

Ναι μαζί σου με τα 1000 !!!!!!! αλλά άμα στη βγάλω φωτογραφία, και την δεις, θα σου πω εγώ μετά αν δεν θα αρχίσεις το ψάξιμο..
αν εξαιρέσεις τα 3 monokey τσουτσουνάκια, νομίζεις ότι είναι εργοστασιακή..σε σχέση με το πλαστικό extra που κοπανάει στο μάτι..

edit: επίσης σας καταγγέλω, όλους, γιατί με βάλατε στο τριπάκι και παρήγγειλα Ε55...ου να μου χαθείτε.. ευτυχώς ο λογαριασμός της πιστωτικής εκδόθηκε, οπότε ο επόμενος θα έρθει σε ένα μήνα, και προλαβαίνω να την βάλω πριν πάθω το έμφραγμα.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα νευρα μου   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 16:14

O Kυριος απο την ιταλια απο το Εbay θα φαει αρνιτικη οσο δεν περνει.

Η βαλιτσα ειναι ελλαδα απο 21/1/12 την εστειλε με την μεταφορικη bartolini.it (κατι αλλο μου θυμιζει)
αυτη την εδωσε στην μεταφορικη DPD.COM και δεν ξερω η βαλιτσα ποιος θα την παραλαβει ελλαδα ποιος courier για να μου την φερει.

εστειλα mail στον μακαρονα αλλα τιποτα στελνω στην Dpd θελω να πιστευω να απαντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 16:31

thodoris20vt έγραψε:
O Kυριος απο την ιταλια απο το Εbay θα φαει αρνιτικη οσο δεν περνει.

Η βαλιτσα ειναι ελλαδα απο 21/1/12 την εστειλε με την μεταφορικη bartolini.it (κατι αλλο μου θυμιζει)
αυτη την εδωσε στην μεταφορικη DPD.COM και δεν ξερω η βαλιτσα ποιος θα την παραλαβει ελλαδα ποιος courier για να μου την φερει.

εστειλα mail στον μακαρονα αλλα τιποτα στελνω στην Dpd θελω να πιστευω να απαντηση.

εγώ τι να πω, που βρέθηκα ξαφνικά με δυο βαλίτσες..?? Razz
έκανα την αγορά χθες, και είχα στείλει σε έναν αλλο bestoffer Και την δέχθηκε, σήμερα και τωρα περιμένει και ο δεύτερος να του την πληρώσω.. Razz
του έστειλα email, αν μπορεί να ακυρώσει την παραγγελία, αλλά ακόμα δεν έχει απαντήσει..

για την ιστορία (ή για αν κάποιος ενδιαφέρεται) η δεύτερη, θα κοστίσει 175 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά..(μόνο η βαλίτσα) αν κάποιος ενδιαφερεται (πριν δεχθεί? την ακύρωση), μπορεί να την πάρει..
η συγκεκριμένη (κατά λάθος) βαλίτσα είναι αυτή http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370540465796&ssPageName=ADME:L:COSI:US:1123
όπως θα δείτε, το σύνολο με τα μεταφορικά, που δίνει ο συγκεκριμένος είναι 203 ευρώ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 17:51

για 175ε δικαιωμα εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 18:11

nikolasr200 έγραψε:
λοιπόν..
επειδή καλά θυμόμουν...

πήγα να δω του αδερφού μου την βάση (έχει Kappa 49 που έδινε "εργοστασιακά" ο Σφακ)..

η βάση του, είναι μεταλλική, και έχει και πρόσβαση απευθείας άμα θέλει στις βίδες της σχάρας..

η E528 βάση για Givi, που μου είπαν, αν είδα καλά, είναι το κλασσικό στυλ το πλαστικό..

αυτή που έχει ο αδερφός μου ποια βάση είναι???

έχει και στο κέντρο το λόγκο της Suzuki "S"

αυτη εχω και εγω... εμενα πανω ειχε βαλιτσα givi με λογοτυπο suzuki ομως... το givi δεν το γραφει πουθενα... νομιζω οτι ειναι η E46 η βαλιτσα... η βαση μαλλον καποια παραγγελια της suzuki ειναι γτ εγω δεν την εχω παρει απο τον σφακιανακη... βεβαια εχω δει ελαχιστες τετοιες βασης... φαινεται σαν εργοστασιακη σχαρα και οχι σαν υποδοχη βαλιτσας και μου αρεσει πολυ αυτο... και εχεις αμεση προσβαση στις βιδες της σχαρας....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την black_hawk στις Τρι Ιαν 24 2012, 18:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 18:12

Ρε κερατά, σου πάει γάντι αυτό που είχε πει ο Τριανταφυλλίδης:

Μην παίζεις με τα κανάλια Νικολάκη θα σου κόψω τα χέρια!!!! kolaraki kolaraki kolaraki YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 20:07

massai έγραψε:
Ρε κερατά, σου πάει γάντι αυτό που είχε πει ο Τριανταφυλλίδης:

Μην παίζεις με τα κανάλια Νικολάκη θα σου κόψω τα χέρια!!!! kolaraki kolaraki kolaraki YOU!

για ποιο κομμάτι λες, τώρα για την ήττα από το ebay, ή για τη σχάρα...ρε..θα στην βγάλω φωτογραφία και θα με παρακαλάς να την βρούμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 21:19

μα ΔΥΟ βαλίτσες;

Laughing YOU! XAXAXAXA xaxa

για δώσε λινκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24 2012, 22:36

massai έγραψε:
μα ΔΥΟ βαλίτσες;

Laughing YOU! XAXAXAXA xaxa

για δώσε λινκ

χαχα

δεν την έχω βγάλει φωτογραφία για να τσουρουφλιστείς.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris20vt

thodoris20vt

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/12/2011

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 25 2012, 13:02

εχουμε και λεμε μετα απο 3 μερες κρυφτουλη και χωρις να βγαζω ακρη με τον @@ τον Ιταλο το πακετο το βρηκα σε ποια courier εταιρια την εχει.

ειχε γραψει πανω λαθος τηλεφωνο ο κυριος και δεν μπορουσανε να με βρουν σε επικοινωνια μαζι του του ειπα τι γραφει το κουδουνι αλλα ουτε αυτο το εγραψε.

παραλαμβανοντας ειδα μια γρατζουνια στο καπακι.

τωρα εγω τι feedback να του δωσω που δεν ηξερα καν ποιος θα το παραλαβει Ελλαδα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαγκαζιέρες   Μπαγκαζιέρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 25 2012, 15:18

thodoris20vt έγραψε:
εχουμε και λεμε μετα απο 3 μερες κρυφτουλη και χωρις να βγαζω ακρη με τον @@ τον Ιταλο το πακετο το βρηκα σε ποια courier εταιρια την εχει.

ειχε γραψει πανω λαθος τηλεφωνο ο κυριος και δεν μπορουσανε να με βρουν σε επικοινωνια μαζι του του ειπα τι γραφει το κουδουνι αλλα ουτε αυτο το εγραψε.

παραλαμβανοντας ειδα μια γρατζουνια στο καπακι.

τωρα εγω τι feedback να του δωσω που δεν ηξερα καν ποιος θα το παραλαβει Ελλαδα?

Θοδωρή, πως του τα έδωσες τα στοιχεία? Εγώ όποτε έχω ψωνίσει από ebay δεν τους δίνω ποτέ διεύθυνση. Παίρνουν τα στοιχεία μου που εγώ έχω δηλώσει στο Paypal. Έλεγξε τα στοιχεία που έχεις δηλώσει & εσύ εκεί ή μήπως έχεις αλλάξει τηλέφωνο από τότε που έφτιαξες τον λογαριασμό.
Όσο για το feedback, στείλε του πρώτα μια ερώτηση για την γρατζουνιά, & αν το παίξει κινέζος, ρίξε του το ανάλογο κράξημο & αρνητικό feedback Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μπαγκαζιέρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: