Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PanosP

PanosP

Registration date : 16/11/2010

ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP   ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 22:33

Απόγευμα 4 η ώρα στον Κολωνό πίσω απ το Καπνεργοστάσιο, είναι μια παράλληλος της Λένορμαν που λέγετε Λεάνδρου. όλο ευθεία βγάζει στην Εθνική με κατεύθυνση προς Λαμία και γλυτώνεις όλα τα φανάρια της Λένορμαν. Κινούταν ο πατέρας μου με το φορτηγάκι της δουλειάς (το μικρό στην φωτο) και βγήκε ο τύπος από το stop να περάσει κάθετα τελείως την Λεάνδρου.Απ αυτόν τον δρόμο περνάω κάθε μέρα και εντάξει..κόβω λίγο στα κωλόστενα αλλά πόσο..και σταματημένος να βρισκόμουν μπροστά σ'αυτόν θα με είχε σκότώσει 100%. Πήγαινε τόσο κομμάτια ο τύπος που τελικά καρφώθηκαν όλοι σε 3ο παρκαρισμένο. Ανεβάζω το περιστατικό για αφύπνιση όσων και βάζω και μένα μέσα , δεν προσέχουμε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. Πάντως μηχανή-μηχανάκι θα είχε πάθει ζημιά ανεπανόρθωτη αν είχε λάβει συμμετοχή στο ίδιο τρακάρισμα PITA

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/577/151120111795.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP   ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 23:07

Ελπιζω ο πατερας να σου να ειναι οκ στην υγεια. το ιδιο εγινε οχι πολυ μακρια απο εκει στη βωρειου ηπειρου στη μια που γυριζα απο τη δουλεια ενας 18χρονος παραβιασε το στοπ κ χτυπησε ενα ταξι κ οι 2 μαζι πεσανε πανω σε ενα fiat 500 που ηταν παρκαρισμενο στη γωνια το οποιο με τη σειρα του χτυπησε την γωνια του μαγαζιου κ το μπροστα παρκαρισμενο που πειρε κ αυτο με την σειρα του 1 μετρο τους κα δους κ τα καγκελα που ειναι οι μονιμες θεσεις τους. Στο οχημα που παραβιασε το στοπ αν κ ηταν 4 μεσα δεν χτυπησε κανεις αλλ ο ταριφας που δεν πρεπει να φορουσε κ ζωνη φυλισε το τιμονη κ τον πειρε το ασθενοφορο με κολαρο κ κακα χαλια. Μονο που σκεφτομαι ενα μηχανακι στην θεση του ταξι ανατριχιαζω! Οπως το εχουμε ξαναπει τα ματια μας 10014 κ παρα πολυ προσοχη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP   ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 23:14

φιλε μου περαστικα στο πατερα σου και ελπιζω να περασει και το σοκ συντομα. Σε αλλο ποστ (που ειχε σχεση με μοτοσυκλετιστη και παραβιαση στοπ στη Πατρα) ειχα γραψει οτι οποιος περναει στοπ πρεπει με οποια κατηγορια του ασκειται να συμπληρωνουν στο τελος με τη φραση "με ενδεχομενο ΔΟΛΟ" και φυσικα μενω σε αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP   ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Icon_minitimeΣαβ Νοε 19 2011, 00:03

Έγινε γερή ζημιά... φαντάσου να περνούσε κάνα μηχανάκι.... δεν θα έμενε τίποτα... τι να πω ρε παιδιά ... δεν προσέχει κανένας.. βλέπω απίστευτα πράγματα κάθε μέρα....


Περαστικά στον άνθρωπο σου , ελπίζω να είναι καλά.


Τα μάτια μας δεκατέσσερα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PanosP

PanosP

Registration date : 16/11/2010

ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP   ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP Icon_minitimeΣαβ Νοε 19 2011, 10:04

Παιδιά ευχαριστώ πολύ, ευτυχώς εκτός από ένα γερό τράνταγμα, δεν είχαμε την παραμικρή γρατζουνιά γιατι έγινε από δεξιά και μπροστά. Περαστικά στην τσέπη μας που ψάχνουμε ΚΑΙ αυτοκινητο τώρα να αγοράσουμε εκτός από παπάκι που μου το σήκωσαν πριν 15 μέρες στην Ευρυπίδου. Το χα γράψει εδώ. Μούτζα καλή. Εχθές το βράδυ ερχοταν ένας καταπάνω μου στο αντίθετο ρεύμα με φλασ για να στρίψει πιο πάνω, ερχόμαστε μούρη με μούρη..λέω που πας? μα έχω βγάλει φλας λεει χριστιανέ μου. Λέω και μπαίνεις στο αντίθετο ρεύμα 150 μέτρα πριν.. ευτυχώς από πίσω μου είχα 2 ΔΙΑΣ και μου λένε φύγε και τον ανέλεβαν αυτοί. Παραλίγο να τρίτοτε η χρουσουζιά. Τέσπα.

Πάμε καμια βόλτα έχει καλό καιρό σήμερα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ STOP

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: