Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:11

Συγχαρητηρια σε ολους τους ανθρωπους του παιδικου χωριου SOS Βαρης.
Πραγματικα ενιωσα πολυ περιεργα με αποκορυφωση την εκδηλωση χαρας των παιδιων την ωρα της βολτας με τις μοτο.
Ατακα του μικρου Κωστα ''Σταματα να καπνιζεις και ανοιξε το γκαζι τερμα''
Η Ιωαννα την ακουσα την ωρα της βολτας να μονολογει ''ειναι υπεροχα εδω πανω και ας κανει κρυο''
θα μπορουσαμε και καλυτερα αλλα αυτο ας το αφησουμε για του χρονου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:13

msp έγραψε:
Να ρωτήσω τελικά τί ποσό μαζεύτηκε από όλους μας;

1500?
καποια ρουχα,παιχνιδια κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:13

Μπράβο σε όλους ρε παίδες...

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:19

μαθημα ζωης απ τα πιτσιρικια του χωριου!!!!!!!!!!!
η ηθικη ικανοποιηση που πηραμε κανοντας τα παιδακια να ουρλιαζουν απο χαρα δεν αλλαζετε με τιποτα.
συγχαρητηρια σε ολους μας αγορια και κοριτσια , απο δω και περα ας γινει θεσμος τουλαχιστον μια φορα τον χρονο η επισκεψη μας σε τετοιου τυπου ιδρυματα .










υ.γ.....................εναν πυροσβεστηρα για τον σταμελο ρε παιδιαααα What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:24

συγχαρητήρια σε ολους για αυτη την πολυ ομορφη κινηση που εκανε το forum ,και του χρονου παλι με πολυ περισσοτερες συμμετοχές . Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 328167 Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 328167 Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 78463 Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 78463 goood goood goood

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:32

μακάρι να μπορούσα να είμαι εκεί μπράβο παιδιά .


respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:38

Απίστευτα και ανάμεικτα συναισθήματα...
Πιό ανάμεικτα και έντονα για όσους από εμάς είναι γονείς...
Τι να πω, δεν περιγράφεται με λόγια, ούτως ή άλλως.
Αισθάνομαι ακόμη μιά φορά υπερήφανος που είμαι μέλος αυτής της εξαιρετικής ομάδας φίλων....
Παίδες... συγχαρητήρια σε όλους όσους είχαν τη δυνατότητα να βοηθήσουν, αλλά και σε όσους ήθελαν αλλά δεν είχαν τη δυνατότητα...
Δε χόρταινα τις αγκαλιές των παιδιών... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 19:39

Αυτές οι ενεργειες ειδικα σε αυτες τις εποχές που ζουμε ,αποδεικνύουν οτι η ανθρωπιά και αλληλεγγυη προς το συνανθρωπο, δεν χαθηκαν και αυτο ειναι το πιο σημαντικό απ ολα !


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:04

Aξιζουν πολλα μπραβο σε ολους .

respect respect goood goood

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 IMG_20160604_205151Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 IMG_20160607_110417Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 IMG_20160606_153929Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 IMG_20170715_102923Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:06

μπραβο σας παληκαρια και παλι μπραβο σας.
δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω...απο παρασκευη βραδι ψηνομαι μεχρι και σημερα στο πυρετο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:18

Μετα απο την ενημερωση της εθελοντριας για τις περιπτωσεις των παιδιων του χωριου,
το χαμογελο και η ευχαριστηση τους στη βολτα με τις μηχανες ηταν το καλυτερο συναισθημα!!
OK OK OK OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 22:41

Ξαναένοιωσα τα ίδια συναισθήματα που είχα νοιώσει όσοι είχαμε πάει και πιο παλία στο χωρίο SOS της Βάρης.
Η χαρά μας ήταν σχεδόν ίδια με την χαρά των παιδιών και την λαχτάρα τους να κάνουν βόλτα με τις μηχανές.
'Σας περιμέναμε από το πρωί για να πας πάτε βόλτα΄ ήταν μια φράση που άκουσα από ένα από τα κοριτσάκια.
Δυστυχώς έπρεπε να φύγω λίγο πριν το τέλος αλλά και αυτό που έζησα ήταν αρκετό.
Ενα μπράβο σε όλα τα παιδιά που μπόρεσαν να έρθουν σήμερα, σε όσους συνεισφέρανε με όποιο τρόπο μπορούσαν καθώς και σε όλους όσους ανέλαβαν την διοργάνωση. Να είστε πάντα καλά.
Χάρηκα επίσης που είδα ανθρώπους που είχαμε καιρό να βρεθούμε. Smile

Ελπίζω να τα ξαναπούμε με αρκετούς στην αντίστοιχη εκδήλωση της λέσχης που θα γίνει στο 'Χαμόγελο του παιδιού'. Θα είμαστε σε επαφή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 23:08

Πολλα μπραβο σε οσους μετειχαν στην οργανωση κ για οσους προσφεραν οτιδηποτε για να γινει ολο αυτο...

ζηλεψα με τις φωτο γιατι ηθελα κι εγω να ημουν εκει...και χαρηκα να βλεπω αυτα τα χαμογελα απο τα μικρα κ μεγαλα παιδια !!

ελπιζω τετοιες κινησεις να γινουν ξανα στο μελλον γιατι αυτους τους δυσκολους καιρους
καποιοι το εχουν πραγματικα αναγκη....εστω μια βολτα....εστω ενα χαμογελο.....εστω ενα παιχνιδι !!
OK OK OK bravvoo bravvoo bravvoo


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 23:11

bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 23:16

Μάγκες τα μπράβο δεν πάνε σε αυτούς που το οργάνωσαν, αλλά σε αυτούς που παλεύουν κάθε μέρα με την αδικία, την κατάθλιψη, τις δύσκολες αποφάσεις...
Σκεφτόμουν πόσο δύσκολο θα ήταν και για τις "μητέρες" να τους έρχονται μικρά παιδάκια, να τα ξεπετάνε και μετά βουρ φύγανε, άντε φτου κι απ την αρχή. Πόσο δύσκολη είναι η ισορροπία της συντήρησης αλλά όχι της άκρας συναισθηματικής εμπλοκής. Πόσο δύσκολα περνάνε τα παιδάκια αυτά στα γαμωσχολεία τα δημόσια, με τα άλλα τα γαμίδια σκατόπαιδα να τα κοροϊδεύουν... Πόσο δύσκολο θα είναι να χεις αρχέτυπες εικόνες από ανθρώπους που σε βασάνισαν... Και τελικά πόσο δύσκολο είναι να κρατάμε κάθε μέρα στο νου μας οτι υπάρχουμε για να χαρίζουμε χαμόγελο, ευτυχία και αγάπη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 00:47

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 55622961

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 19663597

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 72278406

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 65388893

Το μόνο που θα σχολιάσω είναι η τελευταία φωτό, στο Πόρτο Ράφτη για καφέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 01:51


Μπράβο ρε μάγκες, πραγματικά ζηλεύω το χαμόγελο που εισπράξατε, μακάρι να ήμουν εκεί…

OK OK

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 01:52

μπράβο παιδιά, συγχαρητήρια για την όλη προσπάθεια και διοργάνωση Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 02:11

Μα να μαζευονται 500.000 για τα παιδια σε τηλεμαραθωνιο και το κρατος να παιρνει το 30% ??????????
μου χει κατσει στο λαιμο αυτη η μαλακια ΔΕΝ μπορω να το χωνεψω.....μου τριβιλιζει στο μυαλο ολη την ωρα!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΝΑ "ΓΛΕΝΤΑΝΕ" ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΑΝΑΓΚΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ!!!!!!!

...ευχομαι αν υπαρχει θεος να τα βρουν μπροστα τους!!





*Σημερα εκανα βολτα σαν παιδι,εκανα βολτα και ημουν χαρουμενος σαν παιδι σαν να μην ειχα ξανανεβει στο vstrom σαν να το ειχα παρει εκεινη την ωρα και μοιραζομουνα τη χαρα μου με καθε ενα απο αυτα τα παιδια,καποια στιγμη πηγε να με παρει απο κατω, σκεφτηκα οτι αυριο δεν θα ειμαι εκει και οτι η χαρα που του προσφερω τωρα ειναι περιστασιακη ηθελα να τα παρω και τα δυο και να φυγω, εκει πηγα να δακρυσω αλλα δεν με αφησα, δεν ηταν η καταλληλη στιγμη να χαθω σε τετοιες σκεψεις συνεχισα να "πεταω" μαζι τους, μερικα που ηταν πιο μικρα και τα βαζαμε δικαβαλο μπροστα οταν τ'ακουγα να γελουν ή να πετουν καμια ατακα του στυλ "αναψε το νιτρο", επιανα τον εαυτο μου να τους δινει ενα χαδι ή ενα πεταχτο φιλι στο κεφαλι εκανα βολτα και ενοιωθα χαρουμενος ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και πλεον ανυπομονω ποτε θα ερθει η ωρα να ξαναγινει το vstromακι μου κατι σαν τρενακι του λουνα παρκ!

Ευχαριστω ολους οσους ηταν εκει και βοηθησαν να δημιουργησουμε αυτο το τρενακι και ολους οσους συνεισφεραν να μαζεψουμε μια μικρη βοηθεια για αυτα τα παιδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 06:49

''Κύριε Σαλιγκάρι θα με πάτε μια βόλτα''?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 08:31

Bretsos έγραψε:
''Κύριε Σαλιγκάρι θα με πάτε μια βόλτα''?

μεχρι και βιβλιο ειχαν διαβασει την προηγουμενη για μενα Razz Razz Razz Razz ............μα να φωναζουν και τα τρια μαζι!!!!!!!!!!!
να ναι καλα τα πιτσιρικακια , μας εκαναν και μας να χαμογελασουμε.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 08:39

μπράβο στους συντελεστές της βόλτας στο χωριό αλλά και της επιδρομής στα Καλύβια άξιζε και με το παραπάνω, σίγουρα δώσαμε λίγη χαρά στα παιδιά και μακάρι του χρόνου να συμμετέχουμε ακόμα πιο δυνατά !

Υ.Γ. Σταμέλο θα φάμε τίποτα ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 09:17

Μπράβο σε όλους μας παιδιά!! Δεν έχω να πω τίποτε άλλο...











felix Μassai..... Ψήλωσες κ άλλο...?? jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 09:48

Ο Χρήστος ήταν ο Βενιαμίν του χωριού. Ο πιο μικρός. Σχεδόν μωρό. Πήρε το αυτί μου την απάντηση "ντεν ξέλω" που έδωσε σε κάποιον από εμάς που τον ρώτησε "πόσο χρονών είσαι αγόρι μου".
Όταν ήρθε η σειρά μου να τον πάω βόλτα, (τρικάβαλο κι αυτός μπροστά μου) του πετάω την ατάκα για να τον ψαρώσω "...ώστε εσύ είσαι ο Χρηστάρας, που δεν θυμάται πόσο χρονών είναι!?!?!"
Η απάντησή του, απλώς αποστομωτική... "ΟΧΙ! Ξέλω πόσο χλονών είμαι..." πάυση 2 δευτερολέπτων "...απλώς ντεν θυμάμαι!!!" & συνέχισε να κορνάρει μανιωδώς...
Το "χαζοχαρούμενο" χαμόγελο που εμφανίστηκε στο πρόσωπό μου είναι σαν αυτά που βλέπω στις φωτογραφίες, στα πρόσωπα & των άλλων "παιδιών" που πήγαμε στο χωριό.

Το συμπέρασμά μου είναι ότι ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΩΌΤΗΤΑ ΤΟΥΣ, ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥΣ & ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥΣ, ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΜΑΣ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΑΜΕ...


Συγχαρητήρια σε αυτήν την ελεύθερη κοινότητα, που το κατάφερε & αυτό, συνδυάζοντας, παρεήστικη ατμόσφαιρα, χαβαλέ αλλά κυρίως ΑΓΑΠΗ!!!

goood goood bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 10:29

hristos13gr έγραψε:
Ο Χρήστος ήταν ο Βενιαμίν του χωριού. Ο πιο μικρός. Σχεδόν μωρό. Πήρε το αυτί μου την απάντηση "ντεν ξέλω" που έδωσε σε κάποιον από εμάς που τον ρώτησε "πόσο χρονών είσαι αγόρι μου".
Όταν ήρθε η σειρά μου να τον πάω βόλτα, (τρικάβαλο κι αυτός μπροστά μου) του πετάω την ατάκα για να τον ψαρώσω "...ώστε εσύ είσαι ο Χρηστάρας, που δεν θυμάται πόσο χρονών είναι!?!?!"
Η απάντησή του, απλώς αποστομωτική... "ΟΧΙ! Ξέλω πόσο χλονών είμαι..." πάυση 2 δευτερολέπτων "...απλώς ντεν θυμάμαι!!!" & συνέχισε να κορνάρει μανιωδώς...
Το "χαζοχαρούμενο" χαμόγελο που εμφανίστηκε στο πρόσωπό μου είναι σαν αυτά που βλέπω στις φωτογραφίες, στα πρόσωπα & των άλλων "παιδιών" που πήγαμε στο χωριό.

Το συμπέρασμά μου είναι ότι ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΩΌΤΗΤΑ ΤΟΥΣ, ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥΣ & ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥΣ, ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΜΑΣ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΑΜΕ...


Συγχαρητήρια σε αυτήν την ελεύθερη κοινότητα, που το κατάφερε & αυτό, συνδυάζοντας, παρεήστικη ατμόσφαιρα, χαβαλέ αλλά κυρίως ΑΓΑΠΗ!!!

goood goood bravvoo bravvoo bravvoo

+ 650 εγω που εχω ενα θεμα με τα ονόματα ακόμα θυμάμαι αρκετά παιδάκια (οχι τα παϊδακια τα εφαγαν αλλοι αυτα Rolling Eyes ).
Η χαρά που δώσαμε κ μας έδωσαν δεν περιγράφετε με λόγια! Μπράβο σε όλους!!

Μια πρόταση μήπως αντί για κάθε χρόνο να το κάναμε αυτό κάθε εξάμηνο....





υ.γ. Stam η σάλτσα για τα μακαρόνια μήπως ήταν με παιδάκια κ δεν μπόρεσες να κάνεις το video ακόμα το περιμένουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Συναντήσεις μελών Φόρουμ Αττικής-
Μετάβαση σε: