Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΠεμ Νοε 10 2011, 14:35

Μεσα στο 4o κουτι του power buy της γεφυρας του rick ( http://vstromhellas.forumgreek.com/t14854-topic ) βρηκα ενα δωρακι σαν ανταμοιβη για την οργανωση αυτων των 4ων pb!

το δωρακι του ηταν αυτο Rick's "FOOTPEG AND CONTROL" Lowering Kit rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 013_1_ οταν το τοποθετησω θα σας πω εντυπωσεις!
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 451272

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,13195.0.html

καποια αλλα πραγματα που εχει ειναι τα εξης:


Rick's Mirror Extenders
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom DSCN1703
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 451272

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,6019.0.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rick's DL1000 Rear Wheel Spacer Exchange Program
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom DSCN1749
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 451272

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,6354.0.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rick's GPS Above the Dash GPS Mount
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 09Rider+View
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 451272

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,9704.0.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rick's Auxillary Shelf
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom DSCN0833
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 451272

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,6020.0.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rick's J&M CB Mount for V-Stroms
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom DSCN1786
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 451272

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,8090.0.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

πηγη: http://www.vstrom.info/Smf/index.php/board,107.0.html
*(ειναι ενα review των πραγματων του μιας και του το υποσχεθηκα οταν τον ευχαριστησα για το δωρακι του!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2011, 02:20

Ρε τον πούστη... Παρακολουθεί το φόρουμ και μας αντιγράφει. Τζεφακη τα βλέπεις; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2011, 05:16

Rick's J&M CB Mount for V-Stroms

τι ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain1

captain1

Registration date : 25/10/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΠαρ Νοε 11 2011, 05:28

Apache έγραψε:
Rick's J&M CB Mount for V-Stroms

τι ειναι?
ειναι η βαση για να τοποθετεις το cb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:21

το εβαλα το ματζαφλαρι ( Rick's "FOOTPEG AND CONTROL" Lowering Kit ) το οποιο οταν μου το εστειλε να πω την αληθεια την ειπα την κακιουλα μου ("αυτη τη παπαρια βρηκε να μου στειλει" Laughing )

εχω την εντυπωση οτι οποιον κανει ταξιδακια θα τον βολεψει απιστευτα και οποιος ειναι στο υψος μου 1,87 θα βρει την υγεια του με τα γονατα του!( πολυ ευκολη τοποθετηση!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:35

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
το εβαλα το ματζαφλαρι ( Rick's "FOOTPEG AND CONTROL" Lowering Kit ) το οποιο οταν μου το εστειλε να πω την αληθεια την ειπα την κακιουλα μου ("αυτη τη παπαρια βρηκε να μου στειλει" Laughing )

εχω την εντυπωση οτι οποιον κανει ταξιδακια θα τον βολεψει απιστευτα και οποιος ειναι στο υψος μου 1,87 θα βρει την υγεια του με τα γονατα του!( πολυ ευκολη τοποθετηση!)

Εγώ είμαι πολύ βλάκας, που δεν κατάλαβα τι είναι αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:42

Αντάπτορας που κατεβάζει πιο χαμηλά τα μασπιέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:47

andreasp έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
το εβαλα το ματζαφλαρι ( Rick's "FOOTPEG AND CONTROL" Lowering Kit ) το οποιο οταν μου το εστειλε να πω την αληθεια την ειπα την κακιουλα μου ("αυτη τη παπαρια βρηκε να μου στειλει" Laughing )

εχω την εντυπωση οτι οποιον κανει ταξιδακια θα τον βολεψει απιστευτα και οποιος ειναι στο υψος μου 1,87 θα βρει την υγεια του με τα γονατα του!( πολυ ευκολη τοποθετηση!)

Εγώ είμαι πολύ βλάκας, που δεν κατάλαβα τι είναι αυτό?


...πριν το πατακι βρισκοταν στο σημειο 1 ενω τωρα βρισκεται στο σημειο 2 !
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Footb



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:52

Γιωργο δε σε ενοχλει το υψος απο το πενταλ του φρενου? Εχω τα μασπιε της SW Motech που ρυθμιζονται σε 2 θεσεις, και οταν τα ειχα δοκιμασει στη χαμηλοτερη το πενταλ του φρενου ηταν πολυ ψηλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:55

k0k0$ έγραψε:
Γιωργο δε σε ενοχλει το υψος απο το πενταλ του φρενου? Εχω τα μασπιε της SW Motech που ρυθμιζονται σε 2 θεσεις, και οταν τα ειχα δοκιμασει στη χαμηλοτερη το πενταλ του φρενου ηταν πολυ ψηλα.

νομιζω οτι θα με βοηθησει να μην ξεχναω το ποδι μου εκει πανω! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 05:00

δεν μας είπες τιμούλα μήπως γίνει κανένα pb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 05:06

Ασ' το, χαζη ερωτηση εκανα... αφου με αυτο το σετακι κατεβαζεις ΚΑΙ το πενταλ μαζι... Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 05:17

white angel έγραψε:
δεν μας είπες τιμούλα μήπως γίνει κανένα pb

50$ + 15$ ατομικη παραγγελια (γραφει το αμερικανικο site)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ αλλα πιστευω κανενα 40$ οι πλακες και κανενα 50$αρι(δια 20) τα μεταφορικα!

Αν θελετε ρωταω αλλα αμα οργανωσουμε pb μπορω να βοηθησω εγω να κανω το dealing με τον Rick,την αποστολη πμ σε ολους, την παραλαβη και την αποστολη επαρχια αλλα η συγκεντρωση χρηματων παρακαλω να γινει σε καποιον αλλον!

αμα θελετε πειτε μου να ρωτησω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 06:14

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
andreasp έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
το εβαλα το ματζαφλαρι ( Rick's "FOOTPEG AND CONTROL" Lowering Kit ) το οποιο οταν μου το εστειλε να πω την αληθεια την ειπα την κακιουλα μου ("αυτη τη παπαρια βρηκε να μου στειλει" Laughing )

εχω την εντυπωση οτι οποιον κανει ταξιδακια θα τον βολεψει απιστευτα και οποιος ειναι στο υψος μου 1,87 θα βρει την υγεια του με τα γονατα του!( πολυ ευκολη τοποθετηση!)

Εγώ είμαι πολύ βλάκας, που δεν κατάλαβα τι είναι αυτό?


...πριν το πατακι βρισκοταν στο σημειο 1 ενω τωρα βρισκεται στο σημειο 2 !
rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Footb




Έχω την εντύπωση ότι θα ήταν πιο άνετο το δεξί πόδι για εμένα που σπάνια χρησιμοποιώ πίσω φρένο.
Επιφυλάσσομαι κάποια στιγμή να το αποκτήσω, γιατί τώρα έχω μείνει στεγνός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 06:37

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
white angel έγραψε:
δεν μας είπες τιμούλα μήπως γίνει κανένα pb

50$ + 15$ ατομικη παραγγελια (γραφει το αμερικανικο site)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ αλλα πιστευω κανενα 40$ οι πλακες και κανενα 50$αρι(δια 20) τα μεταφορικα!

Αν θελετε ρωταω αλλα αμα οργανωσουμε pb μπορω να βοηθησω εγω να κανω το dealing με τον Rick,την αποστολη πμ σε ολους, την παραλαβη και την αποστολη επαρχια αλλα η συγκεντρωση χρηματων παρακαλω να γινει σε καποιον αλλον!

αμα θελετε πειτε μου να ρωτησω!

επιφυλάσσομαι για το τελικό οκ αλλά με κανα 25άρι ευρώ, πιστεύω φτιάχνεται αυτό.... αν είχα το πρωτότυπο στα χέρια μου θα σας έλεγα σίγουρα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 06:41

Κι εγω αυτο πιστευω, ειναι απλα μια επιπεδη λαμα κομμενη σε συγκεκριμενο σχημα, με 4 ωπες σε συγκεκριμενες θεσεις. Νομιζω μαλιστα οτι αριστερα/δεξια ειναι τα ιδια κεντρα.

Βεβαια αυτα δεν ξερω πως μεταφραζονται σε κοστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 07:00

k0k0$ έγραψε:
Κι εγω αυτο πιστευω, ειναι απλα μια επιπεδη λαμα κομμενη σε συγκεκριμενο σχημα, με 4 ωπες σε συγκεκριμενες θεσεις. Νομιζω μαλιστα οτι αριστερα/δεξια ειναι τα ιδια κεντρα.

Βεβαια αυτα δεν ξερω πως μεταφραζονται σε κοστος.

Ανάλογα το υλικό...
αλουμίνιο 3mm
ή λαμαρίνα...
θέλει ερώτηση στην υδροκοπή που πάω, αλλά πρέπει να έχω πατρόν και κομμάτια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 07:35

stam έγραψε:
k0k0$ έγραψε:
Κι εγω αυτο πιστευω, ειναι απλα μια επιπεδη λαμα κομμενη σε συγκεκριμενο σχημα, με 4 ωπες σε συγκεκριμενες θεσεις. Νομιζω μαλιστα οτι αριστερα/δεξια ειναι τα ιδια κεντρα.

Βεβαια αυτα δεν ξερω πως μεταφραζονται σε κοστος.

Ανάλογα το υλικό...
αλουμίνιο 3mm
ή λαμαρίνα...
θέλει ερώτηση στην υδροκοπή που πάω, αλλά πρέπει να έχω πατρόν και κομμάτια.....


The plates are made of 6061-T6 aluminum. I explored using steel, but after examining the strength numbers and the DL1000 cast aluminum foot peg plates I decided aluminum was the best overall choice. They are quite strong and capable of supporting more than the entire rated load of the bike.

μεσα ειχε επισεις και αυτο rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom 67946351

για την επιμηκυνση του φρενου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 05/08/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 07:58

Πόση διαφορα στην ανεση μπορει να προκαλέσουν 2-3 εκατοστα χαμηλωμα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 08:04

Μεγαλη... ειδικα στα γονατα σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 08:19

k0k0$ έγραψε:
Μεγαλη... ειδικα στα γονατα σου
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 08:42

stam έγραψε:


Ανάλογα το υλικό...
αλουμίνιο 3mm
ή λαμαρίνα...
θέλει ερώτηση στην υδροκοπή που πάω, αλλά πρέπει να έχω πατρόν και κομμάτια.....

Παντως δεν πρεπει να ειναι και κατι ιδιαιτερο.

Εδω μια ιδιοκατασκευη (αν και καλο θα ηταν να εχει λιγο μεγαλυτερο περιθωριο στις κατω τρυπες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 14:29

Πηρα αυτο το email:

George,
I'm glad you liked it! The price for the foot peg kit would be $45.00 for a group buy of 20 at a time with shipping still being at $75.00. The mirror extenders are $33.00 for the 650 and $29.00 for the 1000. If you wanted to do a group buy of the mirror extenders it would be $30.00 for the 650's and $26.00 for the 1000's, same on shipping. Wish I could lower the shipping but USPS regulates that one.
Gloria

δηλαδη για το lower kit 45$ +3,75$ = 48,75$ εκαστος για pb 36,5ευρο με το τωρινο συναλλαγμα

και για τους αποστατες του καθρεφτη 30$ +3,75$ = 33,75$ εκαστος για pb 25,5 ευρο με το τωρινο συναλλαγμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 21:56

Το lowering kit θα το ήθελα, αλλά δεν ξέρω πόσοι θα βγούμε για PB.
Για τους αποστάτες θυμάμαι ότι είχα βρει Ελλάδα ίδια τιμή, οπότε θα το ψάξω και βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom   rick - Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 02:53

Highlander έγραψε:
Το lowering kit θα το ήθελα, αλλά δεν ξέρω πόσοι θα βγούμε για PB.
Για τους αποστάτες θυμάμαι ότι είχα βρει Ελλάδα ίδια τιμή, οπότε θα το ψάξω και βλέπουμε.

αν βρεθει εθελοντης να βαλετε τα λεφτα στο λογαριασμο του, ολα τ'αλλα τα κανονιζω εγω!

οποτε αν θελετε φτιαξτε λιστα για pb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πραγματα του Αμερικανου Rick της (Adventure Tech) για vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: