Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 37 % δεν ειναι λιγο..!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 37 % δεν ειναι λιγο..!!!   37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 12:57

Ας μην παρουμε με τις πετρες κανεναν, απλα η αποψη μου ειναι οτι οι ανθρωποι δεν αλλαζουν , ποτε.

Μακαρι να βγω ψευτης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 37 % δεν ειναι λιγο..!!!   37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 14:36

Ίσως λίγο παλιό αλλά δεν αλλάζει τίποτα.

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Amnesty

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 2a37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Animationmoto222237 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 37 % δεν ειναι λιγο..!!!   37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 18:11

dimnik83 έγραψε:
Υπάρχει και μια άλλη δύναμη Stam... Το έχει πει πολλές φορές ο andreasp και απ' την πρώτη στιγμή που το είπε έχω συμφωνήσει μαζί του.

Λέγεται η δύναμη του ΕΓΩ και δεν λέω ότι φταίμε όλοι και μαζί τα φάγαμε και διάφορες απόψεις που έχουν ακουστεί κατά καιρούς αλλά ότι ο καθένας μας ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.

Όλα τα λάθη τα έχουν κάνει άλλοι. Ελάχιστοι είμαστε που λέμε ότι κάναμε λάθη ή που έστω παραδεχόμαστε μερικά.

Όπου κι αν ακούσω πολιτική συζήτηση (που τώρα πια ακούς τις λέξεις Κυβέρνηση, κρίση, κλπ ακόμα και σε συζητήσεις εφήβων), όλοι έχουν κάποιον να κατηγορήσουν. Αυτός έκανε το ένα, αυτός έκανε το άλλο, εγώ τα έκανα όλα καλά και πλήρωνα και κατέθετα φόρους και στη δουλειά μου πήγαινα και απ' τη δουλειά μου ερχόμουν και όλα καλά...

Μου αρέσει που ασχολούνται ακόμα οι άνθρωποι με το ποιος θα είναι ο επόμενος στην εξουσία, δηλαδή ποιος θα πάρει σειρά στην κουτάλα για ν' αρχίσει να τρώει. Όλοι τα ίδια ΣΚ@ΤΑ είναι....

εγώ απλά αυτό που είπα είναι ότι η δύναμη της συνήθειας είναι πολύ μεγάλη, και ισχυρή για να της πας κόντρα...
και όσο πιο μεγάλος είναι κανείς τόσο πιο ισχυρή γίνεται αυτή η δύναμη....

εξού και ο στρατός των υπέργηρων ψηφοφόρων που θα πάνε για άλλη μία φορά να ακουμπήσουν το ψηφαλάκι τους....

ΕΠΙΣΗΣ να μην ξεχνάμε και τους αγρότες (οι οποίοι μέχρι τώρα δεν έχουν ακουστεί πουθενα μέσα σε όλα αυτά), διότι οι επιδοτήσεις που παίρνουν για τις καλιέργειές τους είναι ΑΜΕΣΑ συνδεδεμένες με τις δόσεις.... έχουμε λοιπόν και κάποιους που βλέπουν με θετικό ή ουδέτερο μάτι όλη την επικαιρότητα και το μόνο που τους νοιάζει είναι να συνεχίσει αυτό το οποίο συμβαίνει....
Ελπίζω να καλύπτω την απορία περί του 37 % των ψηφοφόρων.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 37 % δεν ειναι λιγο..!!!   37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 20:22

Ο Καιρος Γαρ Εγγυς που λεει και ο γνωστος τηβιζατορας...για να δουμε λοιπον τι ομορφιες θα δουμε στις επικειμενες εκλογες...γιατι στα χαρτια καλα τα λεμε αλλά να δουμε Κυριακη βραδυ Εκλογων ποιοι θα ειναι οι ΝΙΚΗΤΕΣ αυτης της διαδικασιας και της Πολιτικης σκηνης στην Ελλαδα...να δουμε ετσι απο περιεργεια αν αλλαζει ο Ελληνας ή καλα κρατει αυτη η διαχρονικη σκληρυνση κατα μ@λακας... alien What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 37 % δεν ειναι λιγο..!!!   37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 22:10

mAthosalas έγραψε:
η διαχρονικη σκληρυνση κατα μ@λακας... alien What a Face

respect respect

αυτή είναι η διάγνωση γιατρεεεε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 37 % δεν ειναι λιγο..!!!   37 % δεν ειναι λιγο..!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 22:51

Τη διάγνωση την ξέρουμε εδώ και χρόνια... η θεραπεία αργεί να ανακαλυφθεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

37 % δεν ειναι λιγο..!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: