ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον   Τετ Νοε 02 2011, 16:42

Ανοίγω αυτό το topic για να γράψουμε τα παράπονα ή τους επαίνους μας προς τα όργανα της τάξης τους αστυνομικούς. Τροχαία και Άμεση δράση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris14

Registration date : 27/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον   Τετ Νοε 02 2011, 17:11

ωχ παναγια μου τι θα διαβασουμε παλι!!!!!!

υγ χαρηκα γα τη γνωριμια geia geia geia geia
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον   Τετ Νοε 02 2011, 19:31

Παρομοίως... Όχι, να τ' ακούσετε, να τ' ακούσετε να βάλετε μυαλό Razz

Είναι μια ενότητα που βασίζεται στην ειλικρίνια και στην εντιμότητα του καθενός οπότε παρακαλώ να γράφονται αληθινά περιστατικά δίχως υπερβολές και "σάλτσες"...

Υ.Γ. Χάρηκα παρομοίως Συνονοματίξ!
σαλιγκάρι
vstromhellasforum Fanatic

Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον   Πεμ Νοε 03 2011, 00:10

1992 στα φαναρια της εθναρχου μακαριου με κυπρου στο περιστερι εκει που βρισκετε ο σταθμος μετρο του αγιου αντωνιου σημερα.
καβαλα στο rd 125 σταματημενος στο φαναρι με κατευθυνση αριστερα προς μπουρναζι.
ξαφνικα σκανε απο το πουθενα δεξια και αριστερα μου 2 εντουρακια με πολιτικες πινακιδες δικαβαλα , αρχιζουν να με κοιτουν περιεργα και το ιδιο αρχιζω να κανω και γω.
κανε δεξια μου λενε...και συ τι σαι ρε μορτη του απαντω εγω.............τσουπ ταυτοτητουλα ασφαλιτη και το κουμπουρι στη μασχαλη.
τα καλοπαιδα επειδη με κοψαν αγριεμενο αποφασισαν να ξεκινησουν λοιπον οχι στην δεξια πλευρα του δρομου αλλα επι τοπου πανω στον κεντρικο δρομο οπως ειμασταν σταματημενοι στο φαναρι.
δαγκωμενος εγω μιας και δεν ειχα διπλωμα ακολουθησα πιστα τις εντολες τους μπα3ς και γλυτωσω τα χειροτερα..........αλλα που να φανταστω.
εν ολιγης .....................ξηλωσα σελα τεποζιτο απο το rdακι και αφου δεν βρηκαν κατι ξεκινησαν να ξηλωνουν εμενα...............
βγαλσιμο παπουτσια καλτσες..................βγαλσιμο με την βια κρατωντας με πουκαμισο για αρχη...............και τελειωμα με το παντελονι , αποτελεσμα να με παρατησουν καγκελο με το σωβρακο στο φαναρι εν μεσω απιστευτου κραξιματος απο διερχομενους οδηγους και περαστικους και να φυγουν κυριοι σαν να μην συμβαινει τιποτα.
να ναι καλα οι τοτε περαστικοι που βαλαν ενα χερακι να μαζεψω τα αμαζευτα.
ακομη απορω πως καταφερα και αντιμετωπισα απο ενα σημειο και μετα το ολο τοτε σκηνικο με χαμογελο.

και γαμω?

stam

Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον   Πεμ Νοε 03 2011, 00:26

σαλιγκάρι έγραψε:
1992 στα φαναρια της εθναρχου μακαριου με κυπρου στο περιστερι εκει που βρισκετε ο σταθμος μετρο του αγιου αντωνιου σημερα.
καβαλα στο rd 125 σταματημενος στο φαναρι με κατευθυνση αριστερα προς μπουρναζι.
ξαφνικα σκανε απο το πουθενα δεξια και αριστερα μου 2 εντουρακια με πολιτικες πινακιδες δικαβαλα , αρχιζουν να με κοιτουν περιεργα και το ιδιο αρχιζω να κανω και γω.
κανε δεξια μου λενε...και συ τι σαι ρε μορτη του απαντω εγω.............τσουπ ταυτοτητουλα ασφαλιτη και το κουμπουρι στη μασχαλη.
τα καλοπαιδα επειδη με κοψαν αγριεμενο αποφασισαν να ξεκινησουν λοιπον οχι στην δεξια πλευρα του δρομου αλλα επι τοπου πανω στον κεντρικο δρομο οπως ειμασταν σταματημενοι στο φαναρι.
δαγκωμενος εγω μιας και δεν ειχα διπλωμα ακολουθησα πιστα τις εντολες τους μπα3ς και γλυτωσω τα χειροτερα..........αλλα που να φανταστω.
εν ολιγης .....................ξηλωσα σελα τεποζιτο απο το rdακι και αφου δεν βρηκαν κατι ξεκινησαν να ξηλωνουν εμενα...............
βγαλσιμο παπουτσια καλτσες..................βγαλσιμο με την βια κρατωντας με πουκαμισο για αρχη...............και τελειωμα με το παντελονι , αποτελεσμα να με παρατησουν καγκελο με το σωβρακο στο φαναρι εν μεσω απιστευτου κραξιματος απο διερχομενους οδηγους και περαστικους και να φυγουν κυριοι σαν να μην συμβαινει τιποτα.
ακομη απορω πως καταφερα και αντιμετωπισα απο ενα σημειο και μετα το ολο τοτε σκηνικο με χαμογελο.

και γαμω?

την κλήση και το σούρτα φέρτα στο τμήμα τα γλύτωσες τουλάχιστον...?
σαλιγκάρι

Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον   Πεμ Νοε 03 2011, 01:01

stam έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:

και γαμω?

την κλήση και το σούρτα φέρτα στο τμήμα τα γλύτωσες τουλάχιστον...?

ναι βρε χαβαλε εκαναν τα παιδια.

Εμπειρίες που έχουμε από Αστυνόμους στο καθήκον

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: