Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28, 2011 4:56 pm

terino έγραψε:
Εμένα πάλι όλα με έχουν αφήσει παγερά αδιάφορο μέχρι στιγμής! Γιατρέ μου τι έχω???? Laughing


Βάλτε κανένα πιο αηδιαστικό μπας και με πιάσει τίποτα, έχω αρχίσει και αγχώνομαι!

εσενα πρεπει να σε παω για φαγητο κ να σου περιγραψω μια ενχησιση ανοιχτου εγκεφαλου κ να σου δειξω μια αφαιρεση τερατωματος απο τη μητρα σε βιντεο κ αν δεν σε ποιασει αυτο να σε παρω μαζι οταν εχω να σφαξω τπτ κ να σε βαλω να με βοηθησεις κ αν δεν σου κανει τπτ ουτε αυτο τοτε θα εχεις οξεια αναισθησια που ειναι ανιατη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 1:31 am

mAthosalas έγραψε:
z0rbas έγραψε:
Παιδια η διανοιξη αποστήματος

Πως και απο τι δημιουργειται κατι τετοιο οπως στο βιντεο;Πρωτη φορα το ειδα!!! Shocked

Απόστημα είναι η εντοπισμένη συλλογή πύου που πε ριβάλλεται από ερύθημα και σκληρό κοκκιώδη ιστό. Τα αποστήματα δημιουργούνται από υψηλές συγκεντρώσεις παθογόνων που εισέρχονται από θύλακα τρίχας τρήμα δέρματος και δεν μπορούν να διαφύγουν. Η δερματική αντίδραση ξεκινά σαν κυτταρίτιδα, εξελίσσεται σε νέκρωση, ρευστοποίηση και συσσώρευση νεκρωμάτων, με την δημιουργία περιχαρακωμένης κοιλότητας. Αποστήματα της κεφαλής, του αυχένος και του περινέου είναι αποτέλεσμα απόφραξης ιδρωτοποιών αδένων, ενώ αποστήματα των άκρων είναι αποτέλεσμα τραύματος. Περιστοματικά ή περιεδρικά αποστήματα συχνά οφείλονται σε αναερόβια μικρόβια, ενώ αλλού επικρατεί Staph. Aureus. Σε ποσοστό 5% τα αποστήματα είναι στείρα. Η θεραπεία του αποστήματος είναι διάνοιξη και παροχέτευση. Επί λοίμωξης με MRSA ( Σταφυλόκοκκος χρυσίζων ανθεκτικός στην πενικιλλινη) επιπλέον χρειάζεται και λήψη αντιβιοτικών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 18/06/2009

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 1:54 am

Aν και τα ειπες πιο επιστημονικα απο αυτο που ηθελα,ευχαριστω.κατανοητος merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 2:56 am

@dimnik83: Το βίντεο που μου έστειλες στο μέιλ μου επίσης με άφησε παγερά αδιάφορο!!! Laughing Laughing
Το κοίταζα με περιέργεια να σου πω την αλήθεια αλλά αηδία δεν ένιωσα... κάτι πιο hardcore έχουμε?? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 2:57 am

terino έγραψε:
Εμένα πάντως με άφησε παγερά αδιάφορο! Τόσο αναίσθητος είμαι πια? Το έβλεπα και γέλαγα... άσε που είχα περιέργεια να δω πόσο πράμα θα βγει από εκεί μέσα!! Laughing Laughing Laughing

Συμφωνώ απόλυτα!
Επίσης μου άρεσε ότι έβγαινε στο σχήμα της τομής. Αν το κοιτάξεις προσεκτικά, θα δείς ότι βγαίνει σαν σαντιγυ απο κορνέ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 3:01 am

andreasp έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα!
Επίσης μου άρεσε ότι έβγαινε στο σχήμα της τομής. Αν το κοιτάξεις προσεκτικά, θα δείς ότι βγαίνει σαν σαντιγυ απο κορνέ! Smile

Αυτό ακριβώς λέω παραπάνω Αντρέα!! Laughing Laughing Laughing

Αστείο μου φάνηκε, αηδιαστικό σε καμία περίπτωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 3:10 am

terino έγραψε:
andreasp έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα!
Επίσης μου άρεσε ότι έβγαινε στο σχήμα της τομής. Αν το κοιτάξεις προσεκτικά, θα δείς ότι βγαίνει σαν σαντιγυ απο κορνέ! Smile

Αυτό ακριβώς λέω παραπάνω Αντρέα!! Laughing Laughing Laughing

Αστείο μου φάνηκε, αηδιαστικό σε καμία περίπτωση!

Παρόμοιο σπυρί έχω βγάλει και εγώ. Και μάλιστα σε άσχημο σημείο, που δεν σε άφηνε να κάτσεις σε καρέκλα!!! cyclops
Πέρυσι που έσπασα το πόδι μου στην Ρόδο με το Vstrom, όταν αποφάσισα να κάτσω τελικά στο νησί με τις πατερίτσες, έβγαλα το σπυρί έτσι ώστε να μην μπορώ να είμαι όρθιος απο το πόδι, αλλά ούτε καθιστός στη καρέκλα! Δεν με γούσταρε το νησί! Ηθελε να φύγω!
Τελικά το έσπασα μετά απο 3 μέρες, με κάργα Fucicort, την οποια την θεωρώ θαυματουργή αλοιφή σε τέτοιες περιπτώσεις, όπως και την Fucidin που είναι ίδια αλλά χωρίς κορτιζόνη.
Στο σημείο που ήταν δεν μπορούσα να το δώ πώς ήταν, αλλά το θυμάμαι στην αφή όταν έσπαγε! Μιλάμε για πλυμμήρα απο πύον και αίμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 3:15 am

andreasp έγραψε:
terino έγραψε:
andreasp έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα!
Επίσης μου άρεσε ότι έβγαινε στο σχήμα της τομής. Αν το κοιτάξεις προσεκτικά, θα δείς ότι βγαίνει σαν σαντιγυ απο κορνέ! Smile

Αυτό ακριβώς λέω παραπάνω Αντρέα!! Laughing Laughing Laughing

Αστείο μου φάνηκε, αηδιαστικό σε καμία περίπτωση!

Παρόμοιο σπυρί έχω βγάλει και εγώ. Και μάλιστα σε άσχημο σημείο, που δεν σε άφηνε να κάτσεις σε καρέκλα!!! cyclops
Πέρυσι που έσπασα το πόδι μου στην Ρόδο με το Vstrom, όταν αποφάσισα να κάτσω τελικά στο νησί με τις πατερίτσες, έβγαλα το σπυρί έτσι ώστε να μην μπορώ να είμαι όρθιος απο το πόδι, αλλά ούτε καθιστός στη καρέκλα! Δεν με γούσταρε το νησί! Ηθελε να φύγω!
Τελικά το έσπασα μετά απο 3 μέρες, με κάργα Fucicort, την οποια την θεωρώ θαυματουργή αλοιφή σε τέτοιες περιπτώσεις, όπως και την Fucidin που είναι ίδια αλλά χωρίς κορτιζόνη.
Στο σημείο που ήταν δεν μπορούσα να το δώ πώς ήταν, αλλά το θυμάμαι στην αφή όταν έσπαγε! Μιλάμε για πλυμμήρα απο πύον και αίμα!!!


Αν κ εγω αναισθητος εκανα το λαθος κ το διαβασα οταν ετρωγα κρουασανακια κ μου 'κωψες την ορεξη παναθεμασε με την περιγραφη,

ευτιχος για λιγο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 1:56 pm

k0k0$ έγραψε:
Μαλιστα... η επιστροφη του "Jackass"

στο Jackass θα ρίχνανε κέτσαπ και θα το τρώγανε... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulsin
Member
Member
paulsin

Ηλικία : 40
Τόπος : Filirian-Porto Salonico
Registration date : 22/04/2009

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 2:28 pm

Ετσι που βγαινει το πυον ειναι ταμαμ για χωνακι παγωτο!

σλουρπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tarammass
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tarammass

Ηλικία : 45
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 06/03/2011

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....   το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 24, 2012 9:12 am

Κιαυτος παλι τι μολυνση ειναι αυτη που επαθε?
Αλλο πραμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

το πιο αηδιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: