Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 bagster για ασπρο vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 13:33

Μια χαρα ειναι και με λευκο bagsteρακι. Άστη όπως είναι κούκλα την έχεις..

OK

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 14:58

albertstrom έγραψε:
to nou sou έγραψε:


το τιμονι κλειδωνει κανονικοτατα...τωρα στα υπολοιπα εχει σκουρινει λιγο και πλησιαζει το χρωμα της μηχανης ....
αν χρειαζεται εεε....οσο δεν μπορεις να φανταστεις...αξιζει τα λεφτα του..εχω κατι στο νου μου και μπορει να εχει ασπρο να ρωτησω να σου πω???
οσο για το χρωμα..εγω ειμαι καθετος ...ή ασπρο ή τιποτα το χρωμα της μηχανης δεν το χαλαω...αν ειναι θα επερνα μαυρο στρομ και ειδικα ματ..

σωστος ρε γιωργο, σωστος, και εγω αυτο λεω, προσπαθω να βρω μια ομορφη πλευρα για να πεισω τον εαυτο μου να παρει το μαυρο που βρηκα σε προσφορα, γιατι 50 ευρω δε θα το βρουμε το λευκο ΠΟΤΕ.... κοιτα, οτι χαλαει τη λευκη αισθηση της μηχανης την χαλαει, αλλα οτι δεν ταιριαζει δεν μπορουμε να το πουμε, γιατι ειναι σαν προεκταση της σελας κατα καποιο τροπο...

τελοσπαντων δε θελω να πεισω τον εαυτο μου για το μαυρο, αλλα για 50 ευρω, το παιρνω και στην τελικη αμα το σιχαθω, το βγαζω και το πουλαω, παλι κερδισμενος θα βγω..

ναι γιωργο, δες τι μπορεις να βρεις για λευκο να δουμε τι θα κανουμε τελικα....

κανε λιγο υπομονη να ρωτησω απο τριτη αν εχει ασπρο και ποσο...
απο εκει και περα οτι λεει η καρδια σου και το ματι σου..γουστα ειναι αυτα..συμφωνω με αυτο που λες για το μαυρο και γαι την σελα και τυχον μπαγκαζιερα αλλα το χρωμα της μηχανης ειναι ασπρο...αν βαλεις μαυρο το περιοριζεις το χρωμα του αλλαζεις στυλ κατα την γνωμη μου και το κανεις πιο αλητικο...το στρομ κατα με το θελω πιο κυρια...απο την αλλη 50 ευρα ειναι 50 ευρα..μην περιμενιες να βρης ασπρο κατα απο 100...αρα αν δεν εχεις προβλημα χτυπα το μαυρο ..το θετεις σωστα το θεμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 15:57

to nou sou έγραψε:


κανε λιγο υπομονη να ρωτησω απο τριτη αν εχει ασπρο και ποσο...
απο εκει και περα οτι λεει η καρδια σου και το ματι σου..γουστα ειναι αυτα..συμφωνω με αυτο που λες για το μαυρο και γαι την σελα και τυχον μπαγκαζιερα αλλα το χρωμα της μηχανης ειναι ασπρο...αν βαλεις μαυρο το περιοριζεις το χρωμα του αλλαζεις στυλ κατα την γνωμη μου και το κανεις πιο αλητικο...το στρομ κατα με το θελω πιο κυρια...απο την αλλη 50 ευρα ειναι 50 ευρα..μην περιμενιες να βρης ασπρο κατα απο 100...αρα αν δεν εχεις προβλημα χτυπα το μαυρο ..το θετεις σωστα το θεμα...

εισαι σωστος ρε γιωργη, και σε ευχαριστω που υποστηριζεις και τη δικη μου αποψη. μην τα ξαναλεμε, οντως το χρωμα χανεται η τουλαχιστον μειωνεται, με μαυρο μπαγστερ, αλλα παλι 50 ευρω σχεδον δεν το σκεφτεσαι... τεσπα, δες εσυ για το λευκο, αν και δε νομιζω να δωσω 100 ευρω.. και θα δω εγω τι θα κανω...προσπαθω να πειστω οτι χρειαζεται, αλλα εκτος του οτι προστατευτι το ντεποζιτο δεν εχω βρει αλλο λογο, γιατι θεμα χωρου δεν εχω, και δε νομιζω να αγορασω ποτε τσαντα για το τανκ μπαγκ, και αντε για μικρη αισθητικη αλλαγη, που οποτε θελω το βγαζω ασ πουμε.. εχω και εγω αυτες τις εννοιες του τυπου τι γινεται αν το πλυνεις και μεινει νερο μεσα, εφοσον ειναι μαυρο το καλοκαιρι τραβαει τον ηλιο και ισως δεν ειναι καλο να ζεσταινεται τοσο το ντεποζιτο, τι γινεται αν το βγαλεις σε 1 χρονο και ειναι διαφορετικο (πιο καινουριο) το χρωμα του ντεποζιτου απο την υπολοιπη μηχανη..... δεν με εχει πεισει κανεις γιατι πρεπει να το παρω.....Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 18:17

Γιωργη ρωτα για το λευκο εκει που λες και ποσταρε την τιμη του εδω περα γιατι ενδιαφερομαι και εγω, πολυ μου αρεσε η μηχανη σου με το ασπρο!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 19:49

giorlesvos έγραψε:
Γιωργη ρωτα για το λευκο εκει που λες και ποσταρε την τιμη του εδω περα γιατι ενδιαφερομαι και εγω, πολυ μου αρεσε η μηχανη σου με το ασπρο!!!!!!


οκ αναμονη λοιπον απο τριτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 20:14

to nou sou έγραψε:
giorlesvos έγραψε:
Γιωργη ρωτα για το λευκο εκει που λες και ποσταρε την τιμη του εδω περα γιατι ενδιαφερομαι και εγω, πολυ μου αρεσε η μηχανη σου με το ασπρο!!!!!!


οκ αναμονη λοιπον απο τριτη

γιωργο μπορεις να μου απαντησεις στο ποστ πιο πανω...? mouuuuuu για τα θεματα που αναφερω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 20:26

albertstrom έγραψε:
to nou sou έγραψε:


κανε λιγο υπομονη να ρωτησω απο τριτη αν εχει ασπρο και ποσο...
απο εκει και περα οτι λεει η καρδια σου και το ματι σου..γουστα ειναι αυτα..συμφωνω με αυτο που λες για το μαυρο και γαι την σελα και τυχον μπαγκαζιερα αλλα το χρωμα της μηχανης ειναι ασπρο...αν βαλεις μαυρο το περιοριζεις το χρωμα του αλλαζεις στυλ κατα την γνωμη μου και το κανεις πιο αλητικο...το στρομ κατα με το θελω πιο κυρια...απο την αλλη 50 ευρα ειναι 50 ευρα..μην περιμενιες να βρης ασπρο κατα απο 100...αρα αν δεν εχεις προβλημα χτυπα το μαυρο ..το θετεις σωστα το θεμα...

εισαι σωστος ρε γιωργη, και σε ευχαριστω που υποστηριζεις και τη δικη μου αποψη. μην τα ξαναλεμε, οντως το χρωμα χανεται η τουλαχιστον μειωνεται, με μαυρο μπαγστερ, αλλα παλι 50 ευρω σχεδον δεν το σκεφτεσαι... τεσπα, δες εσυ για το λευκο, αν και δε νομιζω να δωσω 100 ευρω.. και θα δω εγω τι θα κανω...προσπαθω να πειστω οτι χρειαζεται, αλλα εκτος του οτι προστατευτι το ντεποζιτο δεν εχω βρει αλλο λογο, γιατι θεμα χωρου δεν εχω, και δε νομιζω να αγορασω ποτε τσαντα για το τανκ μπαγκ, και αντε για μικρη αισθητικη αλλαγη, που οποτε θελω το βγαζω ασ πουμε.. εχω και εγω αυτες τις εννοιες του τυπου τι γινεται αν το πλυνεις και μεινει νερο μεσα, εφοσον ειναι μαυρο το καλοκαιρι τραβαει τον ηλιο και ισως δεν ειναι καλο να ζεσταινεται τοσο το ντεποζιτο, τι γινεται αν το βγαλεις σε 1 χρονο και ειναι διαφορετικο (πιο καινουριο) το χρωμα του ντεποζιτου απο την υπολοιπη μηχανη..... δεν με εχει πεισει κανεις γιατι πρεπει να το παρω.....Rolling Eyes


προστασια φιλε για το τεποζιτο ...μολις κανεις την πρωτη μεγαλη γρατσουνια στο τεποζιτο θα με θυμιθεις..οταν το πλυνεις φυσατο εσωτερικα με λιγο αερα αλλα και ετσι να το αφησεις δεν παθαινει τιποτα ουτε αυτο ουτε το τεποζιτο..τωρα καπου καπου να το βγαζεις να καθαριζεις και το τεποζιτο δεν ειναι δυσκολο αυτο.εγω προσωπικα δεν το εχω βγαλει απο τοτε που το εβαλα..ακουμπαω πανω στο τεποζιτο οτι γουσταρω αφοβα και εχω πλανο να παρω και ενα tangbag..τωρα αυτο που λες για το μαυρο και τις θερμοκρασεις δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω μαυρο ..αλλα δεν νομιζω να πεσει ρολο..θα αφηνεις την μηχανη για ηλιοθεραπεια νταλα στον ηλιο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 22:03

to nou sou έγραψε:

προστασια φιλε για το τεποζιτο ...μολις κανεις την πρωτη μεγαλη γρατσουνια στο τεποζιτο θα με θυμιθεις..οταν το πλυνεις φυσατο εσωτερικα με λιγο αερα αλλα και ετσι να το αφησεις δεν παθαινει τιποτα ουτε αυτο ουτε το τεποζιτο..τωρα καπου καπου να το βγαζεις να καθαριζεις και το τεποζιτο δεν ειναι δυσκολο αυτο.εγω προσωπικα δεν το εχω βγαλει απο τοτε που το εβαλα..ακουμπαω πανω στο τεποζιτο οτι γουσταρω αφοβα και εχω πλανο να παρω και ενα tangbag..τωρα αυτο που λες για το μαυρο και τις θερμοκρασεις δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω μαυρο ..αλλα δεν νομιζω να πεσει ρολο..θα αφηνεις την μηχανη για ηλιοθεραπεια νταλα στον ηλιο???

οκ ρε φιλε! σ ευχαριστω! μαλλον με βλεπω για το μαυρο με τα 50.. γιατι 100 και 120 δεν δινω για το λευκο..

και ειπαμε, αμα ξενερωσω στην τελικη το βγαζω και το πουλαω, σιγα.

ενα πραγμα μονο δε μου απαντησες, τι γινεται αν το βγαλεις μετα απο καιρο? μηπως θα ειναι πιο φωτεινο και "καινουριο" το τεποζιτο απ,οτι τα πλαστικα που θα ειναι εκτεθειμενα σε ηλιο κλπ? βεβαια εσενα ειναι καινουριο μαλλον εδω πρεπει να μου απαντησει αλλος, ε...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25 2012, 22:13

albertstrom έγραψε:
to nou sou έγραψε:

προστασια φιλε για το τεποζιτο ...μολις κανεις την πρωτη μεγαλη γρατσουνια στο τεποζιτο θα με θυμιθεις..οταν το πλυνεις φυσατο εσωτερικα με λιγο αερα αλλα και ετσι να το αφησεις δεν παθαινει τιποτα ουτε αυτο ουτε το τεποζιτο..τωρα καπου καπου να το βγαζεις να καθαριζεις και το τεποζιτο δεν ειναι δυσκολο αυτο.εγω προσωπικα δεν το εχω βγαλει απο τοτε που το εβαλα..ακουμπαω πανω στο τεποζιτο οτι γουσταρω αφοβα και εχω πλανο να παρω και ενα tangbag..τωρα αυτο που λες για το μαυρο και τις θερμοκρασεις δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω μαυρο ..αλλα δεν νομιζω να πεσει ρολο..θα αφηνεις την μηχανη για ηλιοθεραπεια νταλα στον ηλιο???

οκ ρε φιλε! σ ευχαριστω! μαλλον με βλεπω για το μαυρο με τα 50.. γιατι 100 και 120 δεν δινω για το λευκο..

και ειπαμε, αμα ξενερωσω στην τελικη το βγαζω και το πουλαω, σιγα.

ενα πραγμα μονο δε μου απαντησες, τι γινεται αν το βγαλεις μετα απο καιρο? μηπως θα ειναι πιο φωτεινο και "καινουριο" το τεποζιτο απ,οτι τα πλαστικα που θα ειναι εκτεθειμενα σε ηλιο κλπ? βεβαια εσενα ειναι καινουριο μαλλον εδω πρεπει να μου απαντησει αλλος, ε...?


δεν ξερω ρε φιλε να σου πω μετα απο καιρο τι θα γινει....πως θα ειναι το ενα πως θα ειναι το αλλο...τα πλαστικα ειναι φτηνα το τεποζιτο πανακριβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 01:09

to nou sou έγραψε:


δεν ξερω ρε φιλε να σου πω μετα απο καιρο τι θα γινει....πως θα ειναι το ενα πως θα ειναι το αλλο...τα πλαστικα ειναι φτηνα το τεποζιτο πανακριβο

γιωργο, αν εχεις χρονο αυριο, δες αν υπαρχει το λευκο, καινουριο φυσικα, και τηλεφωνα του κλπ, αθηνα να ειναι ετσι?, να δουμε τι θα κανουμε στο τελος! ολο το 3ημερο το bagster σκεφτομαι βαρεθηκα!! εχω αλλαξει γνωμη απο μαυρο, σε λευκο, και σε τιποτα περιπου 6 φορες.... ελεος... mouuuuuu

εν ολιγης εχουμε: 1) μαυρο, με 50 ευρω μεν, αλλα χαλας το λευκο της μηχανης, 2) λευκο με τα διπλασια η και παραπανω χρηματα, αλλα ειναι πανεμορφο και κρατας τη μηχανη στο χρωμα της, με ολα τα συν που εχει ενα tank cover.. ε καποια στιγμη ειπα, αν ειναι να δωσω λεφτα, γιατι να δωσω 50 και να μη μου αρεσει πολυ, και να μη δωσω 100 και να ξερω οτι θα μεινει και θα μου αρεσει? βεβαια φοβαμαι πολυ γιατι εχω κ ενα δερματινο μπουφαν με κατι ασπρες γραμμες που εχουν γινει γκρι απο τα καυσαερια και φοβαμαι ποσο θα μεταλλαχτει το λευκο του bagster....

μηπως θα μπορουσες να ανεβασεις και μια τωρινη pic σε παρακαλω να δουμε πως ειναι τωρα με τα απο 4 μηνες, πλυσιματα, και βροχες (φανταζομαι...?) σε παρακαλω?

καλο βραδυ, να εισαι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 14:45

albertstrom έγραψε:
to nou sou έγραψε:


δεν ξερω ρε φιλε να σου πω μετα απο καιρο τι θα γινει....πως θα ειναι το ενα πως θα ειναι το αλλο...τα πλαστικα ειναι φτηνα το τεποζιτο πανακριβο

γιωργο, αν εχεις χρονο αυριο, δες αν υπαρχει το λευκο, καινουριο φυσικα, και τηλεφωνα του κλπ, αθηνα να ειναι ετσι?, να δουμε τι θα κανουμε στο τελος! ολο το 3ημερο το bagster σκεφτομαι βαρεθηκα!! εχω αλλαξει γνωμη απο μαυρο, σε λευκο, και σε τιποτα περιπου 6 φορες.... ελεος... mouuuuuu

εν ολιγης εχουμε: 1) μαυρο, με 50 ευρω μεν, αλλα χαλας το λευκο της μηχανης, 2) λευκο με τα διπλασια η και παραπανω χρηματα, αλλα ειναι πανεμορφο και κρατας τη μηχανη στο χρωμα της, με ολα τα συν που εχει ενα tank cover.. ε καποια στιγμη ειπα, αν ειναι να δωσω λεφτα, γιατι να δωσω 50 και να μη μου αρεσει πολυ, και να μη δωσω 100 και να ξερω οτι θα μεινει και θα μου αρεσει? βεβαια φοβαμαι πολυ γιατι εχω κ ενα δερματινο μπουφαν με κατι ασπρες γραμμες που εχουν γινει γκρι απο τα καυσαερια και φοβαμαι ποσο θα μεταλλαχτει το λευκο του bagster....

μηπως θα μπορουσες να ανεβασεις και μια τωρινη pic σε παρακαλω να δουμε πως ειναι τωρα με τα απο 4 μηνες, πλυσιματα, και βροχες (φανταζομαι...?) σε παρακαλω?

καλο βραδυ, να εισαι καλα

ρωτησα δεν υπαρχει λευκο μονο με παραγγελια...τιμη μου ειπε 120 ευρα...
να βγαλω φωτο δεν θα καταλαβεις ..παιζει ρολο συνθηκες φωτογραφησεις...
αν εχει φως κ.τ.λ.
θα κανονισουμε να το δεις απο κοντα να βγαλεις συμπερασμα και να μην ταλαιπωρησε..
κανε οτι λεει η καρδια σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 14:47

to nou sou έγραψε:

ρωτησα δεν υπαρχει λευκο μονο με παραγγελια...τιμη μου ειπε 120 ευρα...
να βγαλω φωτο δεν θα καταλαβεις ..παιζει ρολο συνθηκες φωτογραφησεις...
αν εχει φως κ.τ.λ.
θα κανονισουμε να το δεις απο κοντα να βγαλεις συμπερασμα και να μην ταλαιπωρησε..
κανε οτι λεει η καρδια σου..

αυτο εμαθα κι εγω.... 120 ευρω φιλε.. παραπανω απο διπλασια τιμη απο το μαυρο.. οκ, θα δω τι θα κανω. εφοσον δεν το παιρνω με 90-100... ειναι μεγαλη η διαφορα.. ειδωμεν.

σ ευχαριστω πολυ θα επικοινωνησω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 15:17

albertstrom έγραψε:
to nou sou έγραψε:


κανε λιγο υπομονη να ρωτησω απο τριτη αν εχει ασπρο και ποσο...
απο εκει και περα οτι λεει η καρδια σου και το ματι σου..γουστα ειναι αυτα..συμφωνω με αυτο που λες για το μαυρο και γαι την σελα και τυχον μπαγκαζιερα αλλα το χρωμα της μηχανης ειναι ασπρο...αν βαλεις μαυρο το περιοριζεις το χρωμα του αλλαζεις στυλ κατα την γνωμη μου και το κανεις πιο αλητικο...το στρομ κατα με το θελω πιο κυρια...απο την αλλη 50 ευρα ειναι 50 ευρα..μην περιμενιες να βρης ασπρο κατα απο 100...αρα αν δεν εχεις προβλημα χτυπα το μαυρο ..το θετεις σωστα το θεμα...

εισαι σωστος ρε γιωργη, και σε ευχαριστω που υποστηριζεις και τη δικη μου αποψη. μην τα ξαναλεμε, οντως το χρωμα χανεται η τουλαχιστον μειωνεται, με μαυρο μπαγστερ, αλλα παλι 50 ευρω σχεδον δεν το σκεφτεσαι... τεσπα, δες εσυ για το λευκο, αν και δε νομιζω να δωσω 100 ευρω.. και θα δω εγω τι θα κανω...προσπαθω να πειστω οτι χρειαζεται, αλλα εκτος του οτι προστατευτι το ντεποζιτο δεν εχω βρει αλλο λογο, γιατι θεμα χωρου δεν εχω, και δε νομιζω να αγορασω ποτε τσαντα για το τανκ μπαγκ, και αντε για μικρη αισθητικη αλλαγη, που οποτε θελω το βγαζω ασ πουμε.. εχω και εγω αυτες τις εννοιες του τυπου τι γινεται αν το πλυνεις και μεινει νερο μεσα, εφοσον ειναι μαυρο το καλοκαιρι τραβαει τον ηλιο και ισως δεν ειναι καλο να ζεσταινεται τοσο το ντεποζιτο, τι γινεται αν το βγαλεις σε 1 χρονο και ειναι διαφορετικο (πιο καινουριο) το χρωμα του ντεποζιτου απο την υπολοιπη μηχανη..... δεν με εχει πεισει κανεις γιατι πρεπει να το παρω.....Rolling Eyes

φίλε μου αν θες και την δική μου γνώμη είναι μην βάλεις τίποτα, αφού δεν έχεις σκοπό να βάλει τσαντάκι απάνω στο τανκ μπαγκ. τσάμπα θα χαλάσεις το όμορφο χρώμα από το τεπόζιτο. για αυτό δεν το πήραμε άλλωστε σε λευκό? Very Happy (και εγώ άσπρο έχω). δυο χρόνια που το έχω και ακουμπώ απάνω διάφορα κράνος κτλ δεν έχει σημάδι το τεπόζιτο. αυτό που πρέπει να προσέχεις είναι φερμουάρ από μπουφάν. αυτό μπορεί να κάνει ζημιά είναι αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 15:24

δίας έγραψε:


φίλε μου αν θες και την δική μου γνώμη είναι μην βάλεις τίποτα, αφού δεν έχεις σκοπό να βάλει τσαντάκι απάνω στο τανκ μπαγκ. τσάμπα θα χαλάσεις το όμορφο χρώμα από το τεπόζιτο. για αυτό δεν το πήραμε άλλωστε σε λευκό? Very Happy (και εγώ άσπρο έχω). δυο χρόνια που το έχω και ακουμπώ απάνω διάφορα κράνος κτλ δεν έχει σημάδι το τεπόζιτο. αυτό που πρέπει να προσέχεις είναι φερμουάρ από μπουφάν. αυτό μπορεί να κάνει ζημιά είναι αλήθεια.

σε ευχαριστω φιλε.. ειλικρινα εχω απηυδήσει με αυτο το θεμα και μπορει τελικα να μη βαλω τιποτα! ειπα να το κανω για την προσατισα γιατι οι περισσοτεροι λενε οτι προστατευει απο πολλα, και οτι το τανκ μπαγκ ειναι Must... thanks!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 15:32

ότι προστατεύει προστατεύει να λέμε την αλήθεια. εγώ στο προηγούμενο μηχανάκι που είχα (μαύρο τσανσαλπ) το είχε πάνω όταν το πήρα. πραγματικά δεν σκεφτόσουν τίποτα. ακουμπούσες ότι ήθελες ούτε το είχα βγάλει για δυο χρόνια για καθάρισμα κτλ.
στο άσπρο τώρα δεν βάζω τίποτα γιατί και εγώ δεν έχω πρόβλημα χώρου. αν θα έχω θα πάρω ένα μαγνητικό. τώρα για προστασία, λίγο παραπάνω προσοχή, αλλά το χρώμα, χωρίς τανκ μπακ στη μηχανή οποιουδήποτε χρώματος, είναι άλλη φάση... Very Happy δική σου η επιλογή δικά σου τα λεφτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 16:02

δίας έγραψε:

στο άσπρο τώρα δεν βάζω τίποτα γιατί και εγώ δεν έχω πρόβλημα χώρου. αν θα έχω θα πάρω ένα μαγνητικό. τώρα για προστασία, λίγο παραπάνω προσοχή, αλλά το χρώμα, χωρίς τανκ μπακ στη μηχανή οποιουδήποτε χρώματος, είναι άλλη φάση... Very Happy δική σου η επιλογή δικά σου τα λεφτά!

μ'αρεσεις!!! βοηθας, βοηθας!!!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28 2012, 01:08

albertstrom έγραψε:
to nou sou έγραψε:


δεν ξερω ρε φιλε να σου πω μετα απο καιρο τι θα γινει....πως θα ειναι το ενα πως θα ειναι το αλλο...τα πλαστικα ειναι φτηνα το τεποζιτο πανακριβο

γιωργο, αν εχεις χρονο αυριο, δες αν υπαρχει το λευκο, καινουριο φυσικα, και τηλεφωνα του κλπ, αθηνα να ειναι ετσι?, να δουμε τι θα κανουμε στο τελος! ολο το 3ημερο το bagster σκεφτομαι βαρεθηκα!! εχω αλλαξει γνωμη απο μαυρο, σε λευκο, και σε τιποτα περιπου 6 φορες.... ελεος... mouuuuuu

εν ολιγης εχουμε: 1) μαυρο, με 50 ευρω μεν, αλλα χαλας το λευκο της μηχανης, 2) λευκο με τα διπλασια η και παραπανω χρηματα, αλλα ειναι πανεμορφο και κρατας τη μηχανη στο χρωμα της, με ολα τα συν που εχει ενα tank cover.. ε καποια στιγμη ειπα, αν ειναι να δωσω λεφτα, γιατι να δωσω 50 και να μη μου αρεσει πολυ, και να μη δωσω 100 και να ξερω οτι θα μεινει και θα μου αρεσει? βεβαια φοβαμαι πολυ γιατι εχω κ ενα δερματινο μπουφαν με κατι ασπρες γραμμες που εχουν γινει γκρι απο τα καυσαερια και φοβαμαι ποσο θα μεταλλαχτει το λευκο του bagster....

μηπως θα μπορουσες να ανεβασεις και μια τωρινη pic σε παρακαλω να δουμε πως ειναι τωρα με τα απο 4 μηνες, πλυσιματα, και βροχες (φανταζομαι...?) σε παρακαλω?

καλο βραδυ, να εισαι καλα

Φίλε χωρις παρεξηγηση, δεν αγοραζεις μηχανη για να σκεφτεσαι καινουργια ( ακριβη )ή μεταχειρισμενη ( φτηνη ), 1 bagster αγοράζεις.
Πάρε της BAGSTER με τα 120ε που ξερεις ποσο ποιοτικο ειναι και ασπρο σαν τη μηχανη σου για να εισαι οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28 2012, 01:14

loverdos11 έγραψε:


Φίλε χωρις παρεξηγηση, δεν αγοραζεις μηχανη για να σκεφτεσαι καινουργια ( ακριβη )ή μεταχειρισμενη ( φτηνη ), 1 bagster αγοράζεις.
Πάρε της BAGSTER με τα 120ε που ξερεις ποσο ποιοτικο ειναι και ασπρο σαν τη μηχανη σου για να εισαι οκ.

δε θα παρω τιποτα τελικα, γιατι δεν μου χρειαζεται εν τελει, αλλα σε ευχαριστω για την απαντηση σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28 2012, 01:24

albertstrom έγραψε:
loverdos11 έγραψε:


Φίλε χωρις παρεξηγηση, δεν αγοραζεις μηχανη για να σκεφτεσαι καινουργια ( ακριβη )ή μεταχειρισμενη ( φτηνη ), 1 bagster αγοράζεις.
Πάρε της BAGSTER με τα 120ε που ξερεις ποσο ποιοτικο ειναι και ασπρο σαν τη μηχανη σου για να εισαι οκ.

δε θα παρω τιποτα τελικα, γιατι δεν μου χρειαζεται εν τελει, αλλα σε ευχαριστω για την απαντηση σου.

Ξανασκεψουτο το bagster προστατευει και δίνει πόντους εμφανισιακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 02 2012, 22:21

εγω παντως παρολο που εχω την ασπρη καλονη νομιζω οτι το μαυρο bagster θα του πηγαινε καλυτερα...
και εξηγω
1. η μηχανη δεν ειναι λευκο...ειναι καπως περιεργο λευκο σαν το χιονι που λαμπυριζει, ενω το bagster καταλευκο αρα αλλο χρωμα
2. αν βαλεις μαυρο εχει μια λογικη συνεχεια και με τη σελα αλλα αλλαζεις σχεδον το χρωμα της μιας και το ωραιο το λευκο ειναι στο ντεποζιτο
και καταληγω απο που πηρατε ή θα παρετε το bagster μαυρο στα 50?; Θελω και εγω...βεβαια βρισκομαι Κερκυρα οποτε μπορειτε να βοηθησετε λιγο;;;
υγ ασε που αν δεν σου αρεσει...μαυρο ολο και καπου θα το δωσεις και θα παρεις κατι πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 02 2012, 23:25

verylife78 έγραψε:
εγω παντως παρολο που εχω την ασπρη καλονη νομιζω οτι το μαυρο bagster θα του πηγαινε καλυτερα...
και εξηγω
1. η μηχανη δεν ειναι λευκο...ειναι καπως περιεργο λευκο σαν το χιονι που λαμπυριζει, ενω το bagster καταλευκο αρα αλλο χρωμα
2. αν βαλεις μαυρο εχει μια λογικη συνεχεια και με τη σελα αλλα αλλαζεις σχεδον το χρωμα της μιας και το ωραιο το λευκο ειναι στο ντεποζιτο
και καταληγω απο που πηρατε ή θα παρετε το bagster μαυρο στα 50?; Θελω και εγω...βεβαια βρισκομαι Κερκυρα οποτε μπορειτε να βοηθησετε λιγο;;;
υγ ασε που αν δεν σου αρεσει...μαυρο ολο και καπου θα το δωσεις και θα παρεις κατι πισω

ελα φιλε, μπηκα στο λινκ του τυπου (αγγελια στο car με μαγαζι στην Αθηνα) και η αγγελια πλεον γραφει οτι εχει μεινει μονο σε μπλε και ασημι οποτε παει η ευκαιρια με τα μαυρα... αλλα πιστευω μπορεις να βρεις κανενα καλα μεταχειρισμενο στα 60-70 ευρω αν οχι 50.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 02 2012, 23:39

Στο ασπρο vstrom εγω προσωπικα γουσταρω το μαυρο bagster σπαει τη γαλατίλα!! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 00:03

4kings έγραψε:
Στο ασπρο vstrom εγω προσωπικα γουσταρω το μαυρο bagster σπαει τη γαλατίλα!! Rolling Eyes


ρε φιλαρακι για αυτο παιρνουμε ασπρο στρομ... Very Happy Very Happy αν δεν μας αρεσε η γαλατιλα θα περναμε μαυρο..... Rolling Eyes Rolling Eyes
εμ παση περιπτωση οποιος δεν θελει να αλλαξει το χρωμα της μηχανης παιρνει ασπρο..οποιος δεν εχει προβλημα με αυτο παιρνει μαυρο ασημι μπλε οτι γουσταρει...
και μπλε θα του πηγαινε...κατι σαν σημαια δηλαδη..γουστα ειναι αυτα...και φυσικα σεβαστα απο ολους..
καλη σας νυχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 01:05

to nou sou έγραψε:
4kings έγραψε:
Στο ασπρο vstrom εγω προσωπικα γουσταρω το μαυρο bagster σπαει τη γαλατίλα!! Rolling Eyes


ρε φιλαρακι για αυτο παιρνουμε ασπρο στρομ... Very Happy Very Happy αν δεν μας αρεσε η γαλατιλα θα περναμε μαυρο..... Rolling Eyes Rolling Eyes
εμ παση περιπτωση οποιος δεν θελει να αλλαξει το χρωμα της μηχανης παιρνει ασπρο..οποιος δεν εχει προβλημα με αυτο παιρνει μαυρο ασημι μπλε οτι γουσταρει...
και μπλε θα του πηγαινε...κατι σαν σημαια δηλαδη..γουστα ειναι αυτα...και φυσικα σεβαστα απο ολους..
καλη σας νυχτα

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 08:38

Εγώ έχω βάλει ένα αυτοκόλλητο tank pad πολύ ιδιαίτερο νομίζω και είμαι κομπλέ... τώρα αν έβρισκα κανα λευκό bagster ευκαιρία... θα το τσίμπαγα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

bagster για ασπρο vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: