Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 12:12

Rory έγραψε:
Kοπέλια βροχή σήμερα δεν μαζευουμε ελιές Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 833103

παίξε με σταθμούς τότε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 13:15

sakismip έγραψε:
Rory έγραψε:
Kοπέλια βροχή σήμερα δεν μαζευουμε ελιές Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 833103

παίξε με σταθμούς τότε Very Happy


YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

η μαθε να οδηγεις Καμηλα ....... ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ......... YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 13:17

black-v έγραψε:
sakismip έγραψε:
Rory έγραψε:
Kοπέλια βροχή σήμερα δεν μαζευουμε ελιές Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 833103

παίξε με σταθμούς τότε Very Happy


YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

η μαθε να οδηγεις Καμηλα ....... ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ......... YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!


χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!είσαι μεγάλος ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 13:21

sakismip έγραψε:
black-v έγραψε:
sakismip έγραψε:
Rory έγραψε:
Kοπέλια βροχή σήμερα δεν μαζευουμε ελιές Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 833103

παίξε με σταθμούς τότε Very Happy


YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

η μαθε να οδηγεις Καμηλα ....... ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ......... YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!


χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!είσαι μεγάλος ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε YOU! YOU!

το παμε αυτο Σακη ....προσπαθω να το ξεχασω οτι ειμαι 45 ...... σκεψου κατι αλλο γτ με πληγωνεις ... kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 13:28

ωραία τότε....είσαι μεγάλος καμηλιέρης ρεεεεεεεεεεεε YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 14:09

sakismip έγραψε:
ωραία τότε....είσαι μεγάλος καμηλιέρης ρεεεεεεεεεεεε YOU! YOU!


xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12 2012, 15:44

Rory έγραψε:
Kοπέλια βροχή σήμερα δεν μαζευουμε ελιές Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 833103
άστα Νικόλα, μέχρι τις 1 καλά ήταν μετά μας τα χάλασε ... αλλά σε λίγο δουλειά, όπου θα γίνει βρέχει δε βρέχει, εκτός και αν πάλι παίζεις με τους διακόπτες και χάσω το μάθημα, όπως εχθές στις 9:20 Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14 2012, 16:19

μικιε συγχαρητήρια goood


Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Jw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14 2012, 21:24

Τα θερμά μου συγχαρητήρια Μικιέ bravvoo
Αν και δεν ξέρω ακριβώς τι κατάφερες κάπου πάει το μυαλό μου.
Εγώ πάντως δεν μπαίνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14 2012, 21:27

tanuki έγραψε:
Τα θερμά μου συγχαρητήρια Μικιέ bravvoo
Αν και δεν ξέρω ακριβώς τι κατάφερες κάπου πάει το μυαλό μου.
Εγώ πάντως δεν μπαίνω.

χαχαχαχαχαχα!!!

μπράβο ρε μικιούλι....τώρα που κέρδισες το τζοκερ μην μας ξεχάσεις ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20 2012, 17:03

Aλλο ενα ταξιδάκι με συνεχόμενη βροχή απο Χανιά πρός Ιεράπετρα ...μέ τον Τίγρη να kalmi πλανάρει , φτάνοντας ο ηλιος επαιζε παιχνίδι με την βρόχα να πεφτει .........στρέιτ θρού !!!!!!!!


_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21 2012, 13:19

κοπέλια, σχετικά με τα ρουλεμάν που ψάχναμε, πήρα τηλ στον λήμνιο και μου έδωσε τις εξής τιμές (ανα κομμάτι χωρίς ΦΠΑ, στην παρένθεση αναφέρω πόσα χρειαζόμαστε)

Τροχός εμπρός (χ2) SKF
17χ40χ12 5,5?

Τροχός πίσω (χ2) SKF
20χ47χ14 6,5?

Γραναζιέρα (χ1) KOYO
32χ65χ17 12?

Λαιμός (κωνικά x2) SKF
30x55x17 16?

δηλαδή πλήρες σετ περίπου 68? + ΦΠΑ = 83? ....
αυτά χωρίς έκπτωση κλπ, αλλά θα πρέπει να πέσει πολύ για να είναι καλή η τιμή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 13:51

Βροχερός ο καιρός χθές βλέποντας τα χιονισμένα βουνά πρός το σελάκανο , αποφάσισα να πιάσω χιόνι ......... ξεκίνησα απο Ιεράπετρα , την κλασική διαδρομή γρά λυγιά , ανατολή , μαλλες , σελάκανο !!!!!!!
Φτάνοντας με αρκετή βροχή και ομίχλη παίρνω τηλ το στέλιο μα δεν απαντουσε , συνεχίζω φτάνω στο χωριό και παιρνω τον ασχημο τσιμεντόδρομο με το καταπληκτικο φαράγγι να με αποζημιωνει στην πορεία , φτάνω σε μια διασταύρωση που ελεγε Αγ. σπυρίδωνα , το gps μου εδειχνε δεξιά πορεία προς καθαρό , μά εκεί εδωσε λύση ο παιντερ , να εισαι καλά μανόλη , τηλεφωνικες οδηγίες ηταν σωστές , συνεχίζω με βατο χωματόδρομο ο τίγρης δεν ειχε θέμα , μόνο η πισω ανάρτηση καταχτύπαγε μέχρι τότε καλά , από εκεί και μετα ο΄δρόμος και λόγω της βροχής σε κάποιο σημείο κολησα γκρρρρρρρρρ την τύχη μου μέσα λεω , μέσα στήν ερημιά ουτε σημα δεν είχα στό σημείο αυτό , περιμένω λιγο μα ολες οι προσπάθειες μάταιες να ξεκολήσω , ωσπου σαν απο μηχανής θεός εμφανίστηκε ενα αγροτικό με βοηθησε ο κωστης να ειναι καλα το παληκάρι !!!!
Συνεχίζω πορεία προς οροπέδιο καθαρού με πολύ ομιχλη και λίγο χιονάκι στις ακρες του δρόμου , καταπληκτικη διαδρομή , μα μετανιωσα που δεν κραταγα φωτο μαζι μου , μονο απο το κινητο , τέσπα φτάνω καθαρό και παίρνω πορεία προς τζερμιάδο 20 χλμ βατο χωματόδρομο και ορατοτητα στα 2 μετρα μονο !!!!
Μετά απο μιση ωρα και επιτέλους πατω ασφαλτο και βγαινω μέσα λασήθι και σε λίγα λεπτά ημουν στο ψυχρό που σταμάτησα για ρακές Very Happy
Ο΄τίγρης ειχε αλλάξει χρώμα What a Face το ιδιο και τα αδιαβροχα μου Laughing
Η ξυλόσομπα στο μαγαζί ηταν ολα τα λεφτα , εμεινα μεχρι που αρπαξα φωτια Laughing , καθομαι 1 ωρα και επιστρέφω απο Αγ Νικόλαο με πολυ βροχή ξανά σε ολη την διαδρομή μεχρι την Ιεράπετρα !!
Ηταν μιά μοναχική βόλτα που την χάρηκα πολύ

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 16:27

παππού είσαι παλληκάρι! Τελεία! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 16:45

γεια σου ρε παππού τίγρη!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24 2012, 18:26

Μπράβο Νικόλα OK

Rory έγραψε:
από εκεί και μετα ο΄δρόμος και λόγω της βροχής σε κάποιο σημείο κολησα γκρρρρρρρρρ την τύχη μου μέσα λεω , μέσα στήν ερημιά ουτε σημα δεν είχα στό σημείο αυτό , περιμένω λιγο μα ολες οι προσπάθειες μάταιες να ξεκολήσω , ωσπου σαν απο μηχανής θεός εμφανίστηκε ενα αγροτικό με βοηθησε ο κωστης να ειναι καλα το παληκάρι !!!!
... και να πείς ότι δε στο είπα, στο είπα What a Face
ποτέ σε χώμα, σε άγνωστα βουνά και με τέτοιο καιρό μόνος.

Rory έγραψε:
Μετά απο μιση ωρα και επιτέλους πατω ασφαλτο και βγαινω μέσα λασήθι και σε λίγα λεπτά ημουν στο ψυχρό που σταμάτησα για ρακές Very Happy
στα 5 χιλιόμετρα ήμουν (Αγ. Κωσταντίνος) και έπινα ρακές, πάρε ένα τηλέφωνο Rolling Eyes

-------

https://www.vstromhellasforum.com/viewtopic.forum?t=24204
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: