Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τι μπουφαν φορατε και γιατι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2008, 22:26

παιδια λεω να πειτε για τα μπουφαν που εχετε για να μαθουμε και εμεις οι ασχετοι XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VforStrom

VforStrom

Registration date : 01/09/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2008, 22:55

Εχω ένα Pharao Tibet της Polo Motorrad για τα ταξίδια και ένα Hein Gericke PSX Jacket για την πόλη και τις κοντινές διαδρομές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
miketzif

miketzif

Ηλικία : 46
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2008, 00:22

ένα richa χειμωνιάτικο 3/4 (δεν θυμάμαι κωδικό είναι 4 ετών) και ένα bering sunrise για καλοκαιρινό. Καλά μπουφανακια και δύο, με μία προτίμηση στο bering που μου έκατσε γαντι Very Happy Το richa είναι και ασφαλές.... δοκιμασμένο και δεν επάθε αυτό και γώ το παραμικρό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrakos35
Member
Member
spyrakos35

Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2008, 08:01

richa μπουφαν μακρύ (ούτε εγώ θυμάμαι τύπο) με αφαιρούμενες όλες τις επενδύσεις (και την αδιαβροχοποιητική), φερμουαρ εισαγωγής αέρα σε χέρια - στήθος - πλάτη
και
ίδιας μάρκας παντελόνι με αφαιρούμενη μόνο την επενδυση για ζέστη....
δεν είναι τα καλύτερα το κόσμου αλλά τότε που τα πήρα η αντιπροσωπεία τα άλλαζε χωρίς δεύτερη λέξη εφόσον εβγαιναν ελαττωματικά (είχα αλλάξει το παντελόνι της γυναίκας μου).

επιπλέον έχω και ενα dainese καλοκαιρινό μπουφαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2008, 19:27

εγω πηρα ενα dainese σημερα με αφαιρουμενη επενδυση, θηκη για στηριγμα λαιμου, πλατης και ρυθμυσεις σε ολα τα σημεια. το πηρα 310 απο το γνωστο μαγαζι. εκ πρωτης οψεως φαινεται καλο. ο τυπος μου ειπε οτι ειναι πληρως αδιαβροχο κατι που φυσικα δεν το πιστεψα διοτι νομιζω οτι κανενα μπουφαν δεν ειναι αδιαβροχο 100%. ο τυπος του ειναι cordura και το μοντελο λεγεται G. PRUDHOE D-DRY NERO/NERO
αν καποιος ξερει παρακαλω ας με βοηθησει να μου πει αν ειναι καλο αν αξιζει και αν το πηρα καλα ή οχι?
ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 02:22

εχω ενα dainese xg35 εδω και 2 χρονια απολυτα ευχαριστημενος μεχρι που το .................επλυνα στο πληντηριο και καταστραφηκε εν μερει η αδιαβροχοποιηση ειδικα στο υψος των αγκωνων και εδω και μια βδομαδα κατοχος και ενος bering everton κοστος με εκπτωση 175 ευρω και σας λεω επειδη το δοκιμασα και με χοντρες μπορες σε αττικη οδο και με σχετικα μεγαλη ταχυτητα οτι επαθα πλακα πληρως αδιαβροχο δεν περασε σταγονα σημειωση οτι εχει και ενα χρονο εγγυηση αδιαβροχοποιησης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 06:54

Revit Devil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 17:21

Man With No Name έγραψε:
Revit Devil
γραψε αν μπορεις λιγα λογια για το μπουφαν,ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 20:19

inpulsar έγραψε:
Man With No Name έγραψε:
Revit Devil
γραψε αν μπορεις λιγα λογια για το μπουφαν,ευχαριστω
Απλά τέλειο!
3\4 με διπλή αφαιρούμενη επένδυση η οποία δεν επιτρέπει να περάσει κρύο σε καμία περίπτωση, πλήρως αδιάβροχο! (παρότι το έχω πλύνει 4-5 φορές χωρίς να του έχω ρίξει σπρέι αδιαβροχοποίησης) Μπρος - πίσω φερμουάρ εξαερισμών συν φερμουάρ για να δένει και να γίνεται ένα με το παντελόνι. Σκρατς σε μπράτσα, καρπούς, μέση καθώς και στο μπροστινό φερμουάρ για καλύτερη εφαρμογή. Επιπλέον ρυθμίζεται ο λαιμός. Τσέπες αριστερά - δεξιά - πίσω και εσωτερικά. Δυνατότητα αφαίρεσης προστατευτικών.
http://www.motostrano.com/redeteja.html

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Pic_2813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 20:36

Man With No Name καλησπερα το μπουφαν το αγορασες απο το μαγαζι που μου εγραψες,και αν εκανες την αγορα απο εκει τελωνειο πληρωσες?γιατι απο οτι διαβασα αποστολη κανει με UPS σ'ευχαριστω οπως καταλαβες ψηνομαι για το συγκεκριμενο μπουφαν και γενικα για REVIT Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 21:13

Μπουφάν, BERING, Khilmore.
Παρα πολυ καλο,για εμενα οπου μενω δυτικη Θεσσαλονικη και δουλευω στην ανατολικη Θεσσαλονικη και ειμαι συνεχεια στον περιφεριακο οπου κανει αρκετο κρυο ειδικα οταν παω στην δουλεια το πρωι στις 06:00 am.
τι μπουφαν φορατε και γιατι? Khilmo10
τι μπουφαν φορατε και γιατι? Bering10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 21:21

inpulsar έγραψε:
Man With No Name καλησπερα το μπουφαν το αγορασες απο το μαγαζι που μου εγραψες,και αν εκανες την αγορα απο εκει τελωνειο πληρωσες?γιατι απο οτι διαβασα αποστολη κανει με UPS σ'ευχαριστω οπως καταλαβες ψηνομαι για το συγκεκριμενο μπουφαν και γενικα για REVIT Very Happy
Όχι! Το έβαλα περισσότερο για να το δεις.
Εγώ το αγόρασα από ένα κατάστημα στη Πάτρα πριν από 2 χρόνια γύρω στα 200κάτι ευρο.

Η Girl With No Name έχει αυτό: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Sun-Lady-Jacket/SubProducts/34311-2950542-1
Εξίσου δυνατό μπουφάν!

Αν θες το συγκεκριμένο ή και οποιοδήποτε άλλο να το αγοράσεις από το net ,σου προτείνω αυτό το κατάστημα: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Devil-Jacket/SubProducts/34311-3094247-1 το οποίο έχει και καλές τιμές και είναι εγγυημένο.
Επίσης ένα άλλο εξίσου δυνατό και εγγυημένο κατάστημα είναι αυτό: http://www.motocard.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 23:28

Man With No Name σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες καλο βραδυ geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 09:57

νταινιζ μαυρο δερμα για να μη κρυώνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 19:33

Για τα κρύα, δέρμα Dainese Jack Black:
τι μπουφαν φορατε και γιατι? JackBlack

Για τα ζεστά, Dainese Zentex σε full μαύρο, για το οποίο όμως δε μπόρεσα να βρω καλή φώτο να βάλω:
τι μπουφαν φορατε και γιατι? Dainese_Zentex-petit

Τα συν:
1. Και τα δύο έχουν φερμουάρ για ένωση με το παντελόνι της Dainese.
2. Από το δέρμα δεν περνάει το κρύο, ελεγμένο σε ...ντιπ χειμώνα.
3. Είναι Dainese, όσο κι αν αυτό ενοχλεί κάποιους...

Τα μείον:
1. Το δέρμα δε συμπαθεί τη βαριά βροχή, χρειάζεσαι αδιάβροχο.
2. Το καλοκαιρινό ακόμη και τώρα το φοράω αλλά μέχρι να πέσει ο ήλιος, μετά τον πίνεις...
3. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ, ΤΕΛΟΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickagr6

nickagr6

Ηλικία : 42
Τόπος : hellas
Registration date : 09/05/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Νοε 01 2008, 16:56

Είμαι αναμεσα σε μερικά μπουφάν και θέλω την γνώμη σας.
1.Richa Storm http://www.motocard.com/en/Articulos/detalle.asp?ref=M-0383005 τιμή ελλαδας =185
2.Richa Asura http://www.motocard.com/en/Articulos/detalle.asp?ref=M-03830412 τιμή ελλαδας =280
3.Revit Devil http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/secG535t8By4gM/?ObjectPath=/Shops/10207048 τιμή ελλαδας=235
τι προτείνετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Νοε 01 2008, 18:07

εγω φοραω το COLORI STORM JACKET
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=594
τι μπουφαν φορατε και γιατι? 1058
σε μαυρο χρωμα.
ο λογος που το πηρα ειναι γιατι διαθετουμε και μεσοπατωματα Very Happy (απο τα πολλα 🐷 ) και ηταν το μονο που μου εστρωσε καλα πανω μου.
εχω φαει καμποσες βροχες και εχει σταθει παλικαρι, εκτος απο τη τελευταια εκδρομη οπου απο σπαρτη - καλαματα εφαγα παρα πολυ βροχη και μου παρουσιασε ελαχιστη υγρασια στη κατω αριστερη τσεπη (μπορει να μη το ειχα κλεισει καλα)

για το καλοκαιρι φοραω το SPIDI POWER TECH που ειναι διατρητο
(φωτο δε βρηκα)

η κοπελια φοραει το COLORI DAMA JACKET
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=671
τι μπουφαν φορατε και γιατι? 1066
για καλοκαιρι - χειμωνα.
κανενα προβλημα με βροχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrSmoothkiller

MrSmoothkiller

Τόπος : Kos - Greece
Registration date : 19/09/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Νοε 01 2008, 18:49

FLM S-Max Protector Turtle... Me Prostateytika se oloklhri tin Plati, Agkwnes, Omous.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kleon



Registration date : 02/11/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 22:00

IXS 3/4 με εσωτερική αποσπόμενη επένδυση , αγορασμένο απο μαγαζι colori.Είμαι παρα πολύ ικανοποιημένος γιατι πραγματικά δεν περνάει τίποτα μέσα (απο κρύο και νερό) και με τιμή μόλις 160 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 10:14

και το νεο μπουφαν μου(παλαιο για την dainese)


τι μπουφαν φορατε και γιατι? Stratosportgoretex.th

το μπουφαν καλο εγω εχω κουρευτη λιγο παραπανω!!!!!!!!!! 🤡
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 10:22

Εγώ έχω αυτό,και είναι τρομερό...
http://www.moto-outlet.gr/assets/images/products/dainese/1593924a.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 10:38

Έχω 1 GERICKE 2χρόνια+(και είναι απλά καινούργιο),και τόπλυνα και 1φορά στο πλυντύριο ο μ@λ@κ@ς(ευτυχώς στο πρόγραμα για κουρτίνες) XYLO έχω και 1 BERING..........
περσινό.Η διαφορά μεταξύ τους???????????????απλά ΧΑΟΤΙΚΗ..........(για χειμωνιάτικα μιλάμε πάντα).
Συμπέρασμα:αν θα ξανάβρισκα.....(δεν θα κοίταγα άλλη μάρκα),πάλι GERICKE θα έπερνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 11:42

painterakis έγραψε:
εγω φοραω το COLORI STORM JACKET
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=594
τι μπουφαν φορατε και γιατι? 1058
σε μαυρο χρωμα.
ο λογος που το πηρα ειναι γιατι διαθετουμε και μεσοπατωματα Very Happy (απο τα πολλα 🐷 ) και ηταν το μονο που μου εστρωσε καλα πανω μου.
εχω φαει καμποσες βροχες και εχει σταθει παλικαρι, εκτος απο τη τελευταια εκδρομη οπου απο σπαρτη - καλαματα εφαγα παρα πολυ βροχη και μου παρουσιασε ελαχιστη υγρασια στη κατω αριστερη τσεπη (μπορει να μη το ειχα κλεισει καλα)

για το καλοκαιρι φοραω το SPIDI POWER TECH που ειναι διατρητο
(φωτο δε βρηκα)

η κοπελια φοραει το COLORI DAMA JACKET
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=671
τι μπουφαν φορατε και γιατι? 1066
για καλοκαιρι - χειμωνα.
κανενα προβλημα με βροχη.
+1

_________________
τι μπουφαν φορατε και γιατι? 107kpb5τι μπουφαν φορατε και γιατι? 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
talosp95

talosp95

Τόπος : Αθηνα- Γλυφαδα
Registration date : 14/08/2009

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 12:25

Εγω ειμαι λιγο ρετρο ....
Εχω ενα Siba απο το 1995 , που αγορασα το πρωτο μου μηχανακι ..Ενα CBR 400 RR ..
Το ειχα και με το TT ..
Καποια στιγμη το εθαψα καπου σε μια βαλιτσα ....κανωντας αποτοξινωση απο τα μηχανακια , αλλα τον Ιουνιο ειδε και παλι το φως του ηλιου ....μαζι με την Ιριδα ..(V Strom ) ...Τωρα ειμαι στην Μυτιληνη , με αρκετη υγρασια και κρυο , ειδικα το βραδυ .....αλλα το καυμενο , αν και γερικο , μου προσφερει ζεστασια ...
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

τι μπουφαν φορατε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μπουφαν φορατε και γιατι?   τι μπουφαν φορατε και γιατι? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 20:36

και εγω και η γυναικα εχουμε frank thomas μπουφαν απο το επτα που πειρα και την μιχανη και φετος πειρα acerbis παντελονια και μποτες...... τα δοκιμασα ολα στην πανελληνια που ερειχνε νερο με τον τονο και δεν πειρα σταγονα υδορ...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τι μπουφαν φορατε και γιατι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: