Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 18:44

cromellarisa έγραψε:
matsos13 έγραψε:


http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?f=6&t=18881&start=120

Θέλετε όλες της σελίδες ή την συγκεκριμένη την 9?? για τα βγάλω φωτοτυπία και να μου το κάνει μετάφραση ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λέει?

Να σου πω εγω δεν ξερω τι λεει καμια σελιδα. Το ιδανικο θα ηταν να το διαβασει το θεμα απο την αρχη κ να μας πει τα βασικα τι εκαναν, τι χρησημοποιησαν κ πως. Κυριος τα τεχνικα μας απασχολουν για να το κανουμε κ εμεις.
(αν κ νωμιζω το ζουμι ειναι στην 9)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 18:47

cromellarisa έγραψε:
matsos13 έγραψε:


http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?f=6&t=18881&start=120

Θέλετε όλες της σελίδες ή την συγκεκριμένη την 9?? για τα βγάλω φωτοτυπία και να μου το κάνει μετάφραση ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λέει?


14 σελίδες είναι

matsos13
(αν κ νωμιζω το ζουμι ειναι στην 9)

και που το ξέρεις αφού γερμανικά γιοκ

Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 19:25

bandit έγραψε:
cromellarisa έγραψε:
matsos13 έγραψε:


http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?f=6&t=18881&start=120

Θέλετε όλες της σελίδες ή την συγκεκριμένη την 9?? για τα βγάλω φωτοτυπία και να μου το κάνει μετάφραση ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λέει?


14 σελίδες είναι

matsos13
(αν κ νωμιζω το ζουμι ειναι στην 9)

και που το ξέρεις αφού γερμανικά γιοκ

Very Happy Very Happy Very Happy

Απο μια χοντρικη μεταφραση στο γοογλε αναφερουν το προγραμματισμο Arduino το οποιο ειναι η μια πλατφορμα για αυτοματισμους open source πιστευω σε αυτο εχουν παιξει κ εχουν τοσο χαμηλο κοστος.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 20:01

ο ανθρωπος πουλαει κιολας και απο οσο θυμαμαι ειναι χαμηλη η τιμη..
Το ερχομενο καλοκαιρι μαλιστα θα ερθει και στην ελλαδα,εχουμε προγραματισει απο να συναντηθουμε αν βρισκομε κι εγω το ιδιο διαστημα στην ελλαδα.Οποτε οποιος θελει μπορει να το δει και απο κοντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 20:20

Dimis έγραψε:
ο ανθρωπος πουλαει κιολας και απο οσο θυμαμαι ειναι χαμηλη η τιμη..
Το ερχομενο καλοκαιρι μαλιστα θα ερθει και στην ελλαδα,εχουμε προγραματισει απο να συναντηθουμε αν βρισκομε κι εγω το ιδιο διαστημα στην ελλαδα.Οποτε οποιος θελει μπορει να το δει και απο κοντα...

Δημητρη μπωρεις να μας πεις τιμες κ πως μπαίνει ή κανα μαιλ του να μηλισουμε αν γνωριζει αγγλικα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 21:09

matsos13 έγραψε:
Dimis έγραψε:
ο ανθρωπος πουλαει κιολας και απο οσο θυμαμαι ειναι χαμηλη η τιμη..
Το ερχομενο καλοκαιρι μαλιστα θα ερθει και στην ελλαδα,εχουμε προγραματισει απο να συναντηθουμε αν βρισκομε κι εγω το ιδιο διαστημα στην ελλαδα.Οποτε οποιος θελει μπορει να το δει και απο κοντα...

Δημητρη μπωρεις να μας πεις τιμες κ πως μπαίνει ή κανα μαιλ του να μηλισουμε αν γνωριζει αγγλικα;

Το κοστος ειναι στα 45 € με τα μεταφορικα, για Γερμανια.
Για Ελλαδα υπολογισε κανα 2 € επιπλεον.
Παραλαμβανεις τα κοματια και το συναρμολογεις.

Θα μιλησω με τον ιδιο και αν θελει , θα σου στειλω το μειλ του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 21:42

δεν είδα πουθενά μία φωτογραφία του τελικού αποτελέσματος...
στραβομάρα έχω ή δεν υπάρχει....?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:08

[img]υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 64998057[/img]

Εδω δειχνει την θερμοκρασια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:31

Dimis έγραψε:
[img]υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 64998057[/img]

Εδω δειχνει την θερμοκρασια

Βρε Δημητρη μου που ησουν τοσο καιρο κριμένος, για δώσε περισσότερες πληροφορίες κ αν του ειναι ευκολο ας μας γραψει το παιδι ενα μαιλ με που το βαζουμε κ πως, τις λειτουργιες του κ καποιες φωτο αν ειναι ευκολο να το αρνατησουμαι εδω γιατι υπαρχει ενδιαφερον απο αρκετα ατομα! Επισης αν θελει να μας πει κ τροπο αγορας (μου μυριζει PB εδω)....



Υ.Γ. οδηγιες εγκαταστασης εχει εδω αλλα ειναι στα γερμανικα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:44

Οι λειτουργειες του ειναι:
Θερμοκρασια αερος
ενδειξη ταχυτητας στο σασμαν
καταναλωση εκεινη την στιγμη
μεση καταναλωση ταξιδιου
μεση καταναλωση απο το τελευταιο γεμισμα
ποσα χιλιομετρα μπορεις να κανεις ακομη με την υπαρχουσα βενζινη.

Στο πακετο περιλαμβανονται:
Προγραμματισμενος επεξεργαστης
αντιστασεις
LED Display 7 ψηφιων
διοδοι
αισθητηρας θερμοκρασιας κλπ

Οπως ειπα και πιο πριν , επειδη εχω επικοινωνια απο παλια με το παιδι, του εχω στειλει ηδη ενα μειλ και περιμενω απαντηση του.
Αν θελετε σε 10 ημερες που επιστρεφω Γερμανια, αγοραζω ενα πακετο και σας το στελνω....για να το δειτε


υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Stecker

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Taster

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Arduino




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:50

μα πραγματικά που ήσουν κρυμμένος.....?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:52

Στειλε σε πμ ενα λογαριασμό να σου βάλω τα λεφτά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:54

stam έγραψε:
μα πραγματικά που ήσουν κρυμμένος.....?

Καλα ρε Σταμελο, ρωτανε οι αλλοι που δεν ξερουν ποιος ειμαι, ρωτας κι εσυ ?

3 ΡΒ Θερμαινομενα απο Λουις
2 ΡΒ Καθρεπτες απο Λουις
1 ΡΒ Προβολακια hella ( αυτο δεν θελω καν να το θυμαμαι)
1 ΡΒ με τα λιπαντικα αλυσιδας
Απλα απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με το ιντερνετομαγαζο, τα εχω ψιλο παρατησει και δεν πολυγραφω στο φορουμ, ειμαι ομως καθε μερα ονλινε και διαβαζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 22:56

Dimis έγραψε:
stam έγραψε:
μα πραγματικά που ήσουν κρυμμένος.....?

Καλα ρε Σταμελο, ρωτανε οι αλλοι που δεν ξερουν ποιος ειμαι, ρωτας κι εσυ ?

3 ΡΒ Θερμαινομενα απο Λουις
2 ΡΒ Καθρεπτες απο Λουις
1 ΡΒ Προβολακια hella ( αυτο δεν θελω καν να το θυμαμαι)
Απλα απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με το ιντερνετομαγαζο, τα εχω ψιλο παρατησει και δεν πολυγραφω στο φορουμ, ειμαι ομως καθε μερα ονλινε και διαβαζω.

ρε Μήτσο δεν εννοάω αυτό με παρεξήγησες!
εννοάω πως τόσο καιρό έχει ανοιχτεί το νήμα και έρχεσαι τώρα με 2 κουβέντες και δίνεις την απάντηση! 👅

μην νομίζεις ότι απιδις έβγαλες το inside σε ξεχνάμε... αμ πως! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 23:02

stam έγραψε:
Dimis έγραψε:
stam έγραψε:
μα πραγματικά που ήσουν κρυμμένος.....?

Καλα ρε Σταμελο, ρωτανε οι αλλοι που δεν ξερουν ποιος ειμαι, ρωτας κι εσυ ?

3 ΡΒ Θερμαινομενα απο Λουις
2 ΡΒ Καθρεπτες απο Λουις
1 ΡΒ Προβολακια hella ( αυτο δεν θελω καν να το θυμαμαι)
Απλα απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με το ιντερνετομαγαζο, τα εχω ψιλο παρατησει και δεν πολυγραφω στο φορουμ, ειμαι ομως καθε μερα ονλινε και διαβαζω.

ρε Μήτσο δεν εννοάω αυτό με παρεξήγησες!
εννοάω πως τόσο καιρό έχει ανοιχτεί το νήμα και έρχεσαι τώρα με 2 κουβέντες και δίνεις την απάντηση! 👅

μην νομίζεις ότι απιδις έβγαλες το inside σε ξεχνάμε... αμ πως! Very Happy


Razz Razz Razz
Δεν παρεξηγω, ξερω τι εννοεις, χαχαχα
Τα ειχα ξαναγραψει........
1 σελιδα 6° ποσταρισμα https://www.vstromhellasforum.com/t16389-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 23:06

Dimis έγραψε:
stam έγραψε:
Dimis έγραψε:
stam έγραψε:
μα πραγματικά που ήσουν κρυμμένος.....?

Καλα ρε Σταμελο, ρωτανε οι αλλοι που δεν ξερουν ποιος ειμαι, ρωτας κι εσυ ?

3 ΡΒ Θερμαινομενα απο Λουις
2 ΡΒ Καθρεπτες απο Λουις
1 ΡΒ Προβολακια hella ( αυτο δεν θελω καν να το θυμαμαι)
Απλα απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με το ιντερνετομαγαζο, τα εχω ψιλο παρατησει και δεν πολυγραφω στο φορουμ, ειμαι ομως καθε μερα ονλινε και διαβαζω.

ρε Μήτσο δεν εννοάω αυτό με παρεξήγησες!
εννοάω πως τόσο καιρό έχει ανοιχτεί το νήμα και έρχεσαι τώρα με 2 κουβέντες και δίνεις την απάντηση! 👅

μην νομίζεις ότι απιδις έβγαλες το inside σε ξεχνάμε... αμ πως! Very Happy


Razz Razz Razz
Δεν παρεξηγω, ξερω τι εννοεις, χαχαχα
Τα ειχα ξαναγραψει........
1 σελιδα 6° ποσταρισμα https://www.vstromhellasforum.com/t16389-topic

δεν είχες τις πληροφορίες τότε... τιμή, εκτιμώμενος χρόνος απόκτησης γκατζετ....! :drunken:

παρεμπιπτόντως εκείνο το pb νομίζω κανείς δεν θέλει να το θυμάται...!!!!!
και ξέχασες και μία ενδοεπικοινωνία lidl...!
όταν λέω ξέχασες εννοώ δεν την ανέφερες...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo_stavr

teo_stavr

Ηλικία : 46
Τόπος : Elefsina
Registration date : 23/09/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 14:09

αν τελικά το κόστος είναι στα 45 ευρό και έχει όλες τις οδηγίες για την τοποθέτηση του στην στρωματάρα μας νομίζω πως το μόνο
που μένει είναι να ρωτήσουμε πόσα τεμάχια μπορεί να διαθέσει , και πότε , και αν γίνετε με κάποιο τρόπο να έχουμε τις οδηγίες στα
ελληνικά η αν δεν είναι αυτό δυνατό στα αγγλικά . ειδικά το θέμα με την κατανάλωση είναι ένα από τα MUST που πιστεύω όλοι
θα θέλαμε σήμερα να έχουμε ,




αν μπορεί αν μας δώσει και περισσότερες φώτο από το όλο θέμα με λεπτομέρειες .


αν και διαβάζοντας με το google trans κατάλαβα αρκετά , δεν μπόρεσα να έχω μια ξεκάθαρη εικόνα και για αυτό το ανέβασα εδώ για
να βρούμε κάποια άκρη γιατί θεωρώ πως είναι από τα ποιό χρήσιμα αξεσουάρ , γιατί βοηθάει να έχουμε σύνεση στο γκάζι ,
( βλέποντας την κατανάλωση ), έγκαιρη δλδ ενημέρωση για το καύσιμο και για την εξωτερική θερμοκρασία
που μπορεί να είναι επικίνδυνο λόγο πάγου και γενικά πληροφορίες που είναι σχεδόν απαραίτητες αλλά δυστυχώς
δεν έχει προβλέψει , μάλλον λόγο κοστολογίων η μαμά suzuki.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 15:17

Αυτη την στιγμη , εχει σταματησει τις πωλησεις ο Γερμανος.
Ισως καποια στιγμη στο μελλον ξανακανει καποια ομαδικη αγορα, οποτε σας ενημερωνω και οποιος θελει συμετεχει...
Μολις ανεβω Γερμανια θα φροντισω να συναντηθουμε για να το δω κι απο κοντα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 19:50

Dimis έγραψε:
Αυτη την στιγμη , εχει σταματησει τις πωλησεις ο Γερμανος.
Ισως καποια στιγμη στο μελλον ξανακανει καποια ομαδικη αγορα, οποτε σας ενημερωνω και οποιος θελει συμετεχει...
Μολις ανεβω Γερμανια θα φροντισω να συναντηθουμε για να το δω κι απο κοντα....


gmt gmt gmt
Κριμα γιατι ενδιαφερονται αρκετα ατομα απο εδω. Αμα μαζευομασταν αρκετα ατομα θα το κανει σαν ομαδικη? Μηπως να καναμε μια λιστα ενδιαφεροντος να δουμε ποσοι θα μαζευτουμε?

1. matsos13
2.
3.
4.
5.
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2012, 21:42

ε καλα, σιγα μην δεν ξεκιναγαμε 👅

1. matsos13
2. mavras
3.
4.
5.
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O PERLAS

O PERLAS

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS - PATRAS - RHODOS
Registration date : 26/08/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 13:24

Μακάρι να έχουμε καλά νέα... άντε να μαζευόμαστε!!!!

1. matsos13
2. mavras
3. RED POWER VS DL 650
4.
5.
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lexis

lexis

Ηλικία : 47
Τόπος : Πύργος
Registration date : 26/10/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 17:59

Οχι ρε πούστη μου πάλι θα την ξηλώσω τη μηχανή;

Τι φωτιές ανάβετε βρε παληκάρια


1. matsos13
2. mavras
3. RED POWER VS DL 650
4. lexis
5.
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 19:13

lexis έγραψε:
Οχι ρε πούστη μου πάλι θα την ξηλώσω τη μηχανή;

.
Δεν νομιζω να χρειαστει, μου ειπε πως το επομενο που θα βγαλει, εχει σκοπο να το βαλει σε κουτακι εξωτερικα.
φανταζομαι πως θα εχει λιγοτερο παιδεμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
miketzif

miketzif

Ηλικία : 46
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 20:18

1. matsos13
2. mavras
3. RED POWER VS DL 650
4. lexis
5.miketzif
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2012, 20:47

Και εγω και εγω.

1. matsos13
2. mavras
3. RED POWER VS DL 650
4. lexis
5. miketzif
6 .panos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: