Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 22:17

Δεν μπορώ να σας καταλάβω... δεν βγάζετε άκρη με τη μετάφραση του google? Είστε υπερβολικοί!!!!!! miffy miffy miffy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 23:35

Αυτό πάντως αν δεν κάνω λάθος το συζητούσαμε σε έναν από τους καφέδες της Τεταρτης με Panos, Man_os, Socrates και Vstromrider....?

για να πέσουν τα κεφάλια στο θέμα....

θέλουμε ένα μεταφραστικό κλιμάκιο, ένα ηλεκτρονικό, και ένα κατασκευαστικό-διαδικαστικό.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 00:02

Mαλλον οπως το συζηταμε εμεις το συζητανε και αυτοι, γιατι αν και δεν ξερω γερμανικα δεν ειδα πουθενα υλικα ή τoν κωδικα για την κατασκευη.
εδω και δυο βδομαδες διαβαζω για c asembly compiller programmer pic avr γαμω την τεχνολογια μεσα και μου ερχετε ο αλλος και μου ποσταρη αυτο με διακοσια ευρω.
Στο πατωμα η ψυχολογια λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo_stavr

teo_stavr

Ηλικία : 46
Τόπος : Elefsina
Registration date : 23/09/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 00:05

χαχαχαχαχα ναι γενικα εψαχνα για διαφορα μπλιμπλικια για τα κουκλια μας και βρηκα μερικα !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 00:29

stam έγραψε:
Αυτό πάντως αν δεν κάνω λάθος το συζητούσαμε σε έναν από τους καφέδες της Τεταρτης με Panos, Man_os, Socrates και Vstromrider....?

για να πέσουν τα κεφάλια στο θέμα....

θέλουμε ένα μεταφραστικό κλιμάκιο, ένα ηλεκτρονικό, και ένα κατασκευαστικό-διαδικαστικό.....

αυτό ακριβώς λέγαμε, αλλά λίγο πιό ψαγμένο... Είχαμε ξεκινήσει μια ιδέα με τον τζιμαβρίντ... μήπως να οργανωθούμε κι εμείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 00:32

man_OS έγραψε:
stam έγραψε:
Αυτό πάντως αν δεν κάνω λάθος το συζητούσαμε σε έναν από τους καφέδες της Τεταρτης με Panos, Man_os, Socrates και Vstromrider....?

για να πέσουν τα κεφάλια στο θέμα....

θέλουμε ένα μεταφραστικό κλιμάκιο, ένα ηλεκτρονικό, και ένα κατασκευαστικό-διαδικαστικό.....

αυτό ακριβώς λέγαμε, αλλά λίγο πιό ψαγμένο... Είχαμε ξεκινήσει μια ιδέα με τον τζιμαβρίντ... μήπως να οργανωθούμε κι εμείς;


ρε φίλε, αν δεν κάνω λάθος, βρήκαμε μπούσουλα.....

γερμανικά πρέπει να βρούμε κάποιον που να ξέρει άπταιστα...
κάποιον που να μπορεί να διδάξει... ξέρεις κανένα...? 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo_stavr

teo_stavr

Ηλικία : 46
Τόπος : Elefsina
Registration date : 23/09/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 00:36

http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?f=6&t=29066
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xanthos

xanthos

Ηλικία : 41
Τόπος : Ξανθη - Πτολεμαιδα
Registration date : 17/03/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 21:43

ξερω καποιον που ισως να καταφερει να μεταφρασει απο τα Γερμανικα, μολις εχω νεα θα σας πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=RI_t-reQsKQ
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 03:40

stam έγραψε:
man_OS έγραψε:
stam έγραψε:
Αυτό πάντως αν δεν κάνω λάθος το συζητούσαμε σε έναν από τους καφέδες της Τεταρτης με Panos, Man_os, Socrates και Vstromrider....?

για να πέσουν τα κεφάλια στο θέμα....

θέλουμε ένα μεταφραστικό κλιμάκιο, ένα ηλεκτρονικό, και ένα κατασκευαστικό-διαδικαστικό.....

αυτό ακριβώς λέγαμε, αλλά λίγο πιό ψαγμένο... Είχαμε ξεκινήσει μια ιδέα με τον τζιμαβρίντ... μήπως να οργανωθούμε κι εμείς;


ρε φίλε, αν δεν κάνω λάθος, βρήκαμε μπούσουλα.....

γερμανικά πρέπει να βρούμε κάποιον που να ξέρει άπταιστα...
κάποιον που να μπορεί να διδάξει... ξέρεις κανένα...? 👅

να σας ιντριγκάρω λίγο..???
και γιατί να ακολουθήσουμε το μοτίβο των Γερμανών και να μην το πάμε ένα βήμα παραπάνω..
τι εννοώ..?? Smile όλα αυτά να στέλνονται με bluetooth στο smart phone και να τα έχεις μπροστά σου σε ένα πολύ πιο φιλικό Interface.. Razz

και μη ρωτήσετε γιατι..?????





γιατί έτσι..>!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 10:19

Εναλλακτικα μπορειτε να παρετε ΑΥΤΟ που -νομιζω οτι- τα εχει ολα αυτα ετοιμα

success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 10:49

το θεμα ειναι αν το φτιαξουμε -αγορασουμε,που σκ@τα θα το χωσουμε για να μην μας το φανε τα καλα παιδια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 19:22

Hypersonic έγραψε:
Εναλλακτικα μπορειτε να παρετε ΑΥΤΟ που -νομιζω οτι- τα εχει ολα αυτα ετοιμα

success success

δεν μ αρει, δεν μ αρει, δεν μαρειιιι!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 20:06

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
Hypersonic έγραψε:
Εναλλακτικα μπορειτε να παρετε ΑΥΤΟ που -νομιζω οτι- τα εχει ολα αυτα ετοιμα

success success

δεν μ αρει, δεν μ αρει, δεν μαρειιιι!!!!


+650... +650... + 650...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 20:38

nikolasr200 έγραψε:

και γιατί να ακολουθήσουμε το μοτίβο των Γερμανών και να μην το πάμε ένα βήμα παραπάνω..
τι εννοώ..?? όλα αυτά να στέλνονται με bluetooth στο smart phone και να τα έχεις μπροστά σου σε ένα πολύ πιο φιλικό Interface..

ξερασετα ολα τωρα τι εχεις μεσα στο κεφαλακι σου "κυριε γραναζι"

Hypersonic έγραψε:

Εναλλακτικα μπορειτε να παρετε ΑΥΤΟ που -νομιζω οτι- τα εχει ολα αυτα ετοιμα



υπερταχυτατε να σου πω αν η εναλλακτική που προτείνεις εχει μια διάφορα αρκετών χιλιάδων ευρό που δεν περισσεύουν τώρα χώρια αλλα τοσα για την βελτίωση του όποτε αν σου περισσεύουν κ δεν εχεις τι να τα κανεις δέχομαι δώρα, ας ειναι κ σε μετρητα βρε παιδι μου μιας κ δεν εχει βγει ακομα στην αγορα.

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 bliax bliax bliax bliax



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 20:51

ποιος κανει δωρα?θελουμε και εμεις αληθεια σε ποιο σταδιο ειναι το θεμα? το εχει μεταφραση κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 00:51

matsos13 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:

και γιατί να ακολουθήσουμε το μοτίβο των Γερμανών και να μην το πάμε ένα βήμα παραπάνω..
τι εννοώ..?? όλα αυτά να στέλνονται με bluetooth στο smart phone και να τα έχεις μπροστά σου σε ένα πολύ πιο φιλικό Interface..

ξερασετα ολα τωρα τι εχεις μεσα στο κεφαλακι σου "κυριε γραναζι"

Hypersonic έγραψε:

Εναλλακτικα μπορειτε να παρετε ΑΥΤΟ που -νομιζω οτι- τα εχει ολα αυτα ετοιμα



υπερταχυτατε να σου πω αν η εναλλακτική που προτείνεις εχει μια διάφορα αρκετών χιλιάδων ευρό που δεν περισσεύουν τώρα χώρια αλλα τοσα για την βελτίωση του όποτε αν σου περισσεύουν κ δεν εχεις τι να τα κανεις δέχομαι δώρα, ας ειναι κ σε μετρητα βρε παιδι μου μιας κ δεν εχει βγει ακομα στην αγορα.

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 644705 bliax bliax bliax bliax




χαχα..τίποτα συγκεκριμένο..και πολλά..βασικά το ανακίνησα πιο πολύ για να σας ταράξω..
αν και για να είμαι ειλικρινής, σε στιγμές άκυρου περισυλλογισμού, και επειδή κάτι λέγαμε για τον man_OS για πολυόργανο και τέτοια..έσκασε μέσα η ιδέα what if..??

και θα συμφωνήσω με τα άλλα παιδιάααα ούτε εμένα μ'αρέσει το 2012......ακόμα..!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 14:49

Παίδες το vstrom έχει καμία θύρα obd 2?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 14:55

Έχει την κλασσική SDS θύρα στην οποία συνδέεται με το διαγνωστικό
της suzuki ή με το obd tool της HEALTECH που έχουν πάρει αρκετοί...

Στα μοντέλα προ ABS βρίσκεται στο πίσω αριστερό φτερό.
Στα μοντέλα με ABS βρίσκεται δεξιά μποστά από τη σέλα και κάτω από το τεπόζιτο...

Τι ακριβώς ψάχνεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 18:18

Για το αυτοκίνητο έχω πάρει ένα απίστευτο όργανάκι και διαγνωστικο και κατανάλωσης και τριπ κομπιουτερ κτλ! αλλά είναι για 4τροχα αλλα δεν νομίζω να έπαιζε πρόβλημα και το 2τροχο!
η θύρα όμως είναι obd2 και είναι πλήρως παραμετροποιήσιμο! βάζεις κυβικά κινητήρα ,καύσιμο, χωρητικότητα ρεζερβουάρ και έχει και προσοστό ρύθμισης απόκλισης απο τα πραγματικά για να μην έχεις σφάλμα!


ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ αλλά μόνο για οχήματα με OBD2 Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 23:50

κανενα νεο απο τη μεταφραση εχουμαι??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 13:39

xanthos έγραψε:
ξερω καποιον που ισως να καταφερει να μεταφρασει απο τα Γερμανικα, μολις εχω νεα θα σας πω.

Καλησπέρα παιδιά.... εγω εχω το ξάδερφό μου που ξέρει Γερμανικά καλύτερα και απο Ελληνικά.....θέλετε να σας βοηθήσω? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 15:18

cromellarisa έγραψε:
xanthos έγραψε:
ξερω καποιον που ισως να καταφερει να μεταφρασει απο τα Γερμανικα, μολις εχω νεα θα σας πω.

Καλησπέρα παιδιά.... εγω εχω το ξάδερφό μου που ξέρει Γερμανικά καλύτερα και απο Ελληνικά.....θέλετε να σας βοηθήσω? Very Happy

Αν μπωρει κ θελει κανε του πασα το κειμενο απο το σαιτ να μας πει τι εχουν κανει οι γερμανοι με το arduino να αρχισουμε απο καπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 16:02

matsos13 έγραψε:
cromellarisa έγραψε:
xanthos έγραψε:
ξερω καποιον που ισως να καταφερει να μεταφρασει απο τα Γερμανικα, μολις εχω νεα θα σας πω.

Καλησπέρα παιδιά.... εγω εχω το ξάδερφό μου που ξέρει Γερμανικά καλύτερα και απο Ελληνικά.....θέλετε να σας βοηθήσω? Very Happy

Αν μπωρει κ θελει κανε του πασα το κειμενο απο το σαιτ να μας πει τι εχουν κανει οι γερμανοι με το arduino να αρχισουμε απο καπου.

επειδή τα διάβασα σχεδόν όλα πιο σαητ συγκεκριμένα?? mouuuuuu Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 17:37

cromellarisa έγραψε:
matsos13 έγραψε:
cromellarisa έγραψε:
xanthos έγραψε:
ξερω καποιον που ισως να καταφερει να μεταφρασει απο τα Γερμανικα, μολις εχω νεα θα σας πω.

Καλησπέρα παιδιά.... εγω εχω το ξάδερφό μου που ξέρει Γερμανικά καλύτερα και απο Ελληνικά.....θέλετε να σας βοηθήσω? Very Happy

Αν μπωρει κ θελει κανε του πασα το κειμενο απο το σαιτ να μας πει τι εχουν κανει οι γερμανοι με το arduino να αρχισουμε απο καπου.

επειδή τα διάβασα σχεδόν όλα πιο σαητ συγκεκριμένα?? mouuuuuu Very Happy Very Happy

http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?f=6&t=18881&start=120
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα    υπολογιστης ταξιδιου??????   σε v strom????  οσοι ξερουν γερμανικα  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 17:55

matsos13 έγραψε:


http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?f=6&t=18881&start=120

Θέλετε όλες της σελίδες ή την συγκεκριμένη την 9?? για τα βγάλω φωτοτυπία και να μου το κάνει μετάφραση ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λέει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

υπολογιστης ταξιδιου?????? σε v strom???? οσοι ξερουν γερμανικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: