Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 09 2011, 20:39

Hypersonic έγραψε:
FAQ... @ Χρηστο


1. Πόσο και απο που η επενδυση της βαλιτσας ?
2. Οι σταθεροποιητες που τους εχει κοψει την ψυκτρα Shocked μηπως ζεσταινονται πολυ?

FAQ you ρεεεε... Razz Razz Razz


1. την παρήγγειλα 25? από αυτόν που είχα πάρει την βαλίτσα, αλλά λόγω του ότι παρήγγειλα & άλλα πράγματα δεν ξέρω πόσο θα σου χρεώσει μεταφορικά (μάλλον10?).
2. Δεν ξέρω γιατί στο τέλος τους κατήργησα τελείως. τους είχα συνδέσει λάθος μάλλον.
ελπίζω να μην έχω κανένα πρόβλημα στο μέλλον... success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 09 2011, 20:42

Guskafetzo έγραψε:

Εγραψες Χρηστο !!! Απλα εγραψες !!! Πολυ ωραια δουλεια !!! Ειδικα η ιδεα με την αντανακλαστικη ταινια πολυ ωραια !!!
Ειχε καμοια ιδιαιτεροτητα να βγουν τα πλαστικα για να βαλεις την ταινια ???

Τα πλαστικά βγαίνουν για πλάκα & η ταινία μπαίνει εύκολα, αλλά χωρίς να τη κολλήσεις αφού πίσω από το πλαστικό δεν έχει επίπεδη επιφάνεια... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 09 2011, 20:45

Εύγε Χρήστο!!! Πολύ ωραία δουλειά και αποτέλεσμα! Είσαι πολυτάλαντο αγόρι τελικά... Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 797994 Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 797994 Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 797994
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 09 2011, 20:46

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 09 2011, 20:46

hristos13gr έγραψε:
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια παίδες. Χαίρομαι που σας αρέσει...



tolismark έγραψε:
Φίλε Χρήστο μπράβο super δουλειά. Τι επένδυση περιμένεις απο Ιταλία γιατί με ενδιαφέρει?

Την εσωτερική επένδυση που δίνει η givi για αυτήν την βαλίτσα.

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Optionals-E114

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris14



Registration date : 27/04/2011

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 10 2011, 02:38

γεια σου ρε χρηστο με τις πατεντες σου!!!!!!!!!!!! OK OK OK OK OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 10 2011, 20:58

Πολλά μπράβο Χρήστο για το μεράκι σου και το αποτέλεσμα. +1 και από εμένα.

Προσωπικά ζηλεύω τα άτομα που πιάνουν τα χέρια τους και φτιάχνουν τέτοια πράγματα, ενώ η givi σου χρεωνει πανάκριβα το κιτ μόνο για τα φρένα και μάλιστα το έχω δει και λάιβ και δεν κάνει και πολλά πράγματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 10 2011, 22:00

kgalano έγραψε:
Πολλά μπράβο Χρήστο για το μεράκι σου και το αποτέλεσμα. +1 και από εμένα.

Προσωπικά ζηλεύω τα άτομα που πιάνουν τα χέρια τους και φτιάχνουν τέτοια πράγματα, ενώ η givi σου χρεωνει πανάκριβα το κιτ μόνο για τα φρένα και μάλιστα το έχω δει και λάιβ και δεν κάνει και πολλά πράγματα...


Το κιτ της Givi τρεμοπαίζει όταν η μηχανή είναι εν κινήση. Ελπίζω το δικό μου όχι. θα πρέπει να πάω βόλτα μαζί με κάποιον για να το διαπιστώσω, αλλά & να μου πεί εντυπώσεις. Μάλλον θα την δώσω μια βόλτα στον αδερφό μου & εγώ θα είμαι από πίσω να το δω μόνος μου.

Πιστεύω πως δεν είναι δύσκολο δύσκολο για κανέναν να το κάνει. Με λίγο διάβασμα-ψάξημο στο ίντερνετ αλλά & πολύ μεράκι & υπομονή (για όλους εμάς τους μη επαγγελματίες) όλα γίνονται.
Δείξε εμπιστοσύνη στα χέρια σου & στον εαυτό σου & προχώρα σε ότι γουστάρεις!!! OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 14:23

Η εσωτερικη επενδυση ηρθε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 14:24

Θα έρθεις Πλέριο να τη δούμε σήμερα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 14:47

hristos13gr έγραψε:
Το κιτ της Givi τρεμοπαίζει όταν η μηχανή είναι εν κινήση.

Αν το έχεις δει να τρεμοπαίζει, φταίει το "ψιλό" καλωδιάκι που έχει το μαμά μέρος της επαφής στην βαλίτσα και με τον καιρό κόβεται...
Εγώ το άλλαξα με χοντρότερο καρέ και δεν υπάρχει τέτοιο θέμα...

Το kit της GIVI είνα ιακριβό λόγω της πανέντας στην επαφή...
Κατά τα άλλα είναι στοιχειώδες...

Κώστα, μια χαρά δουλεύει. Τι εννοείς?

Χρήστο πολύ καλή δουλειά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 18:43

Η επένδυση ήρθε προχθές & τοποθετήθηκε χθες το βράδυ... Τώρα πλέον είναι όλα μαζεμένα & νοικοκυρεμένα!!!

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Imag0138ps



Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Imag0139b



υγ. & οι 2 φωτογραφίες είναι τραβηγμένες χωρίς φλασ. Μόνο με τον εσωτερικό φωτισμό...



Μιχάλη θέλω να έρθω σήμερα Πλέριο & θα το προσπαθήσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 18:50

Μαζί με τα δικά μου πράγματα (μαξιλαράκι & επένδυση) είχαμε παραγγείλει & για τον dimitris14 (Givi E55, πλάτη, επένδυση & LED GIVI). Τα τοποθετήσαμε σήμερα αφού του έκανα μια μετατροπή στα LED της GIVI να είναι αναμμένα στην πορεία & να δυναμώνουν στο φρενάρισμα...
Εδώ είναι κατά την διάρκεια της εργασίας όπου ο Δημήτρης με απειλούσε με το σφυρί Razz Razz Razz
Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Imag0142wa



& στο παρακάτω video δείτε το αποτέλεσμα στου Δημήτρη & στην συνέχεια την σύγκριση δίπλα δίπλα με το δικό μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 19:02

gmavrid έγραψε:
Χρήστο πολύ καλή δουλειά.

Embarassed Embarassed Embarassed

όταν ακούς τέτοια λόγια από τον ειδικό των ηλεκτρονικών... yeye yeye yeye


Γιώργο merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris14



Registration date : 27/04/2011

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 19:05

φοβερο τελικα το αποτελεσμα χρησταρα σε ευχαριστω και παλι για την βοηθεια σου!!!!



υγ το συνεργειο του χρηστου θα το βρειτε πισω απο το γνωστο περιπτερο!!!!!!!!!!!!!
ωρες λειτουργειας καθημερινα 0800-2300
και σαββατοκυριακα απο 0900 εως οτι ωρα τελειωσει η δουλεια σας!!!!!!
αντε χρησταρα καλες δουλειες φιλαρακι......................... yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 19:26

φιλε χρηστο ειναι τελειο!!!!μπραβο και πολυ ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!!
Συγχαρητηρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 20:38

gmavrid έγραψε:

Κώστα, μια χαρά δουλεύει. Τι εννοείς?

Το είχα δει σε ένα Varadero και δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα με την απόδοσή τους, ωστόσο η πατένα του Χρήστου τόσο στο δικό του το μηχανάκι όσο και του Δημήτρη, μου φάνηκε πολύ καλή και νομίζω πως Χρήστο θα έχεις επισκέψεις σύντομα αν θέλεις να το δω και ζωντανά, ε φανταστικέ Χρήστο??? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 21:02

Παρα πολυ ομορφο!!! Πολλα μπραβο!!!

υ.γ. Ανακλαστικη ταινια 3Μ απο που βρηκες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 22:18

Ανακλαστικη εχω παρει απο ναυτικιακα ειδη.... δεν ηταν 3Μ αλλα πολυ καλη, ανθεκτικη στην υγρασια κλπ (αφου ειναι απο ναυτιλιακα.... εννοειται). Με το μετρο την πηρα. 5? το μετρο.

Αν παρεις να προτιμησεις αυτη που ειναι ευκαμπτη και "μαλακιά".






Χρηστο,

Εσωτερικο καλυμμα εχει πανω κατω ε?




Καλη φαση με τα LED (θα βαριομουν να το κανω....) και καλη η πατεντα με το βισματακι !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 22:49

επρεπε να δειτε τι εγινε στο πλεριο μολις εσκασε μυτη η περιπτερου με την barbarela Razz Razz

















περα απο την πλακα το αποτελεσμα live ηταν πιο εντυπωσιακο απο το βιντεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 23:34

σαλιγκάρι έγραψε:
επρεπε να δειτε τι εγινε στο πλεριο μολις εσκασε μυτη η περιπτερου με την barbarela Razz Razz



περα απο την πλακα το αποτελεσμα live ηταν πιο εντυπωσιακο απο το βιντεο.

+1

Εμένα προσωπικά μου άρεσε πολύ καθώς ήταν φειδωλός με τον αριθμό των led και δεν βγήκε λατέρνα το αποτέλεσμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 23:41

Ειλικρινά άλλο πράγμα το ζωντανό θέαμα να σπαρταράει!
Καταπληκτική δουλειά!
Από την επόμενη Τετάρτη ο Χρήστος θα κόβει εισητήρια, γιατί το θέαμα είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟ!

ΕΥΓΕ
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 00:58

Hypersonic έγραψε:
Χρηστο,

Εσωτερικο καλυμμα εχει πανω κατω ε?

ΝΑΙ, όπως φαίνεται στην φωτογραφία, η επένδυση είναι πάνω & κάτω & έτσι κατάφερα να κρύψω τελείως το καλώδιο!!!





@kgalano. Κώστα έρχεσαι να το δεις όποτε γουστάρεις!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 01:16

Παιδιά να πω σε αυτό το σημείο ότι η βελτίωση αυτή, δεν έγινε για αισθητικούς λόγους. Έγινε για ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ!!!

Μετά από ένα ατύχημα που είχα (το είχα γράψει στα δυσάρεστα αλλά μάλλον έχει διαγραφεί τώρα γιατί δεν το βρίσκω) αποφάσισα ότι θα κάνω ότι μπορώ για να είμαι πολύ ορατός από πίσω (γιατί κάτι ζώα τους πιάνει ο ύπνος μέσα στο κουτί & δεν βλέπουν τίποτα) ενώ ταυτόχρονα να μην ξεφύγω πολύ & γίνει η κούκλα μου καρνάβαλος. Οπότε το αισθητικό κομμάτι περνάει σε δεύτερη μοίρα, αλλά δεν το περνάω στο ντούκου!!!

Χαίρομαι που αρέσει σε αρκετούς. Η επέμβαση για την ασφάλεια θα ολοκληρωθεί με το που μπεi & το κωλοφάναρο με τα 48LED!!!

OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.   Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 07:08

Ελληνοβάζελε καλημέρα.Όταν κάνεις την μεταφύτεψη των led στο κωλοφάναρο, φώναξε με να πέρνω μάτι, μπας και ασχοληθώ κι εγώ στο δικό μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Led & εσωτερικός φωτισμός σε Givi E55.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: