Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Περι μπαγαζιερας suzuki.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 15:05

Καλησπέρα ,

Έχω μια simply μπαγαζιερα στην μηχανή μου από τότε μου την αγόρασα (δωρο suzuki)

Πριν μερικούς μήνες με χτύπησε ένας από πίσω και μου την έγδαρε.

Τώρα η ασφαλιστική θα με αποζημιώσει, αλλά η suzuki λέει δεν φέρνει πια τις simply αλλά μια kappa 49L με μεταλλική βάση και καπάκι στο χρώμα της μηχανής


Ρε παίδες την έχει κανένας φώτο να μου την δείξει να δω ποιο μοντέλο είναι???? αν δεν μου αρέσει εμφανισιακά θα δω τι θα κάνω μπας και δεν την αλλάξω τελικά (η simply εδειχνε ωραια πάνω στην μηχανη).




Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 16:27

με μια μικρή επιφύλαξη, πρέπει να είναι αυτή..
http://www.gamoto.gr/product.asp?catid=2696
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 16:45

nikolasr200 έγραψε:
με μια μικρή επιφύλαξη, πρέπει να είναι αυτή..
http://www.gamoto.gr/product.asp?catid=2696


Οκ να είσαι καλά. και εγώ αυτή νομίζω είναι, αλλά με γυαλιστερό μαύρο καπάκι την δίνουν ή λευκό . Δεν μου πολύ αρέσει (θα την δω και από κοντά βέβαια) , αν είναι μπορεί να βάλω καμιά άλλη, έτσι και αλλιώς μέχρι 250 ευρώ με καλύπτουν.

θα ρωτήσω βέβαια αν μπορώ να ρυθμίσω την κλειδαριά της να ανοίγει με το κλειδί της μηχανής , διότι με την symply δεν γινόταν και αν μου αρέσει θα την βάλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 18:17

ανάλογα με το χρώμα της μηχανής στη δίνουν με το ανάλογο χρώμα από την πάνω μεριά..

μέσα έχει ιμάντες συγκράτησης πραγμάτων και στο πάνω καπάκι θήκη για έγγραφα..είναι αρκετά συμπαθητική.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 20:24

Η simply ειναι GIVI. Μπορεις να βρεις την ιδια στον αντιπροσωπο της GIVI το Μοτο Μαρκετ. Αλλα αν σε καλυπρτει μεχρι 250 ευρω βαλε μια καλυτερη δεν το συζητω. Βαλε την GIVI V46NT. Σκιζει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 21:06

Και αν κουβαλας και ρυμουλκα μαζι [την γυναικα]δωσε την διαφορα και παρε την Κ53 μιλαμε για πολυ χωρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 21:07

george kastoria έγραψε:
Και αν κουβαλας και ρυμουλκα μαζι [την γυναικα]δωσε την διαφορα και παρε την Κ53 μιλαμε για πολυ χωρο

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:00

george kastoria έγραψε:
Και αν κουβαλας και ρυμουλκα μαζι [την γυναικα]δωσε την διαφορα και παρε την Κ53 μιλαμε για πολυ χωρο


H K53 με τα λευκά stop είναι πανέμορφη στην φώτο, αλλά δεν την έχω δει από κοντά. Πάω σε ένα μαγαζί να δω αύριο και βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:06

πριν την πανεληνεα στην ευβοια παρηγειλα για εναν φιλο απο την λεσχη μας απο την αποθηκη κεφαληνιας44 ηλιουπολη 170 ? και μου την εστειλε ο ανθρωπος στην καστορια με το κτελ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pantwd
Member
Member
pantwd

Ηλικία : 42
Τόπος : Κατερίνη
Registration date : 28/04/2011

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:10

george kastoria έγραψε:
Και αν κουβαλας και ρυμουλκα μαζι [την γυναικα]δωσε την διαφορα και παρε την Κ53 μιλαμε για πολυ χωρο

χαχαχαχαχαχαχα....πολυ καλο...εγραψε!!!!! success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:11

george kastoria έγραψε:
πριν την πανεληνεα στην ευβοια παρηγειλα για εναν φιλο απο την λεσχη μας απο την αποθηκη κεφαληνιας44 ηλιουπολη 170 ? και μου την εστειλε ο ανθρωπος στην καστορια με το κτελ


Θα περασω μια βολτα αυριο και απο εκει να την δω, αν και πιστεύω ότι θα χρειαστώ και αλλη βαση, γιατι μπορεί να μην ταιριάζει αυτη που εχω.


Θα δω επίσης και τις αντιπροσωπίας, μιας και εχω την προσφορά απο εκει και βλέπουμε.


Σας ευχαριστώ παίδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:14

ο φιλος ειχε την κ48 και η βαση και του εκατσε κουτι ισως κανει και για σενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:29

θα χρειαστεί και βάση 100% μάλλον για αυτό που έδωσαν τιμη 250 ευρώ. τι να κάνουμε ετσι και αλλιώς θα μου τα πληρώσουν οι άνθρωποι θα καταθέσω και την παλιά γρατζουνισμενη μπαγαζιερα και τελος. Μπλέξιμο με ασφαλιστικές αλλα ευτυχώς τελειώνει το θέμα. κουράστηκα ειναι απο τον ιουνιο αυτο το θεμα και σημερα τακτοποιήθηκε τηλεφωνικά τουλάχιστον.


Τι να πω μακριά από εμάς και ποτέ ξανά τραβήγματα με ατυχήματα και τέτοια...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 23:06

έψαχνα το τέλος για να γράψω ότι θα χρειαστείς κ άλλο πλακάκι, αλλά το είπες μόνος σου. Τώρα σχετικά με τις βαλίτσες η 49ρα είναι βαλίτσα σκυλί κ σχεδόν ίδια με την V46NT που λέει ο Χάρης πιο πάνω...όλες οι αναφερθήσες πάντως πλην αυτής που σου έσπασε είναι Monokey κ όχι Monolock οπότε βάση αλλάζεις όπως κ να έχει κ κοστίζει περίπου 40ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 23:24

george kastoria έγραψε:
Και αν κουβαλας και ρυμουλκα μαζι [την γυναικα]δωσε την διαφορα και παρε την Κ53 μιλαμε για πολυ χωρο
το ξέρω οτι είναι άσχετο αλλά αφορμής δοθείσης απο τα παραπάνω σχόλιο, στην ευρώπη επιτρέπετε κάτι τέτοιο;

Περι μπαγαζιερας suzuki. 043sj

end of spammmmmmmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 09:11

georgaras έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
με μια μικρή επιφύλαξη, πρέπει να είναι αυτή..
http://www.gamoto.gr/product.asp?catid=2696


Οκ να είσαι καλά. και εγώ αυτή νομίζω είναι, αλλά με γυαλιστερό μαύρο καπάκι την δίνουν ή λευκό . Δεν μου πολύ αρέσει (θα την δω και από κοντά βέβαια) , αν είναι μπορεί να βάλω καμιά άλλη, έτσι και αλλιώς μέχρι 250 ευρώ με καλύπτουν.

θα ρωτήσω βέβαια αν μπορώ να ρυθμίσω την κλειδαριά της να ανοίγει με το κλειδί της μηχανής , διότι με την symply δεν γινόταν και αν μου αρέσει θα την βάλω

μπορεις φιλε να το κανεις.το εχω κανει κ εγω εδω κ 2 χρονια.μιλαω να ανοιγεις την μπαγκαζιερα με το κλειδι της μηχανης.μεγαλη ευκολια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 09:43

το έχω διαβάσει πολλές φορές ότι μετατρέπετε τη κλειδαριά της βαλίτσας, ώστε να ανοίγει με το κλειδί της μηχανής και λέτε οτι είναι βολικό.
επειδή εγώ όση ώρα ζεστένω τη μηχανή, βάζω το κράνος (που το έχω στη βαλίτσα) και φορτώνω οτι έχω να φορτώσω σε αυτή, πως είναι βολικό να το κάνεις με το ίδιο κλειδί συνχρόνως;
θα μου πείτε φυσικά πάρε ή βάλε οτι θες πρωτα απο τη βαλίτσα και μετα βάλε μπρος τη μηχανή και περίμενε μέχρι να ζεσταθεί λίγο αλλά πιστευώ οτι καλύτερο είναι ξεχωριστά .
όπως πιστευω οτι βολικό είναι οι 3 βαλίτσες να έχουν το ίδο κλειδί. αυτά ...

υ.γ.: στο προϊγούμενο μου πόστ, αν και off topic ρώτησα για ρυμούλκα σε μηχανή, ρωτάω κατα πόσο είναι νόμιμο μιας και εδώ και λίγο καιρό βλέπω ένα ATV με ρυμούλκα. τα ATV δε διέπονται απο τους ίδιους νόμους/περιορισμούς με τις μηχανές; ώρα μας είναι να το δουν οι γυναίκες οτι μπορουν να μεταφέρουν περισσότερα και να τρέχουμε να αγοράζουμε καρότσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 12:34

painter έγραψε:
το έχω διαβάσει πολλές φορές ότι μετατρέπετε τη κλειδαριά της βαλίτσας, ώστε να ανοίγει με το κλειδί της μηχανής και λέτε οτι είναι βολικό.
επειδή εγώ όση ώρα ζεστένω τη μηχανή, βάζω το κράνος (που το έχω στη βαλίτσα) και φορτώνω οτι έχω να φορτώσω σε αυτή, πως είναι βολικό να το κάνεις με το ίδιο κλειδί συνχρόνως;
θα μου πείτε φυσικά πάρε ή βάλε οτι θες πρωτα απο τη βαλίτσα και μετα βάλε μπρος τη μηχανή και περίμενε μέχρι να ζεσταθεί λίγο αλλά πιστευώ οτι καλύτερο είναι ξεχωριστά .
όπως πιστευω οτι βολικό είναι οι 3 βαλίτσες να έχουν το ίδο κλειδί. αυτά ...

υ.γ.: στο προϊγούμενο μου πόστ, αν και off topic ρώτησα για ρυμούλκα σε μηχανή, ρωτάω κατα πόσο είναι νόμιμο μιας και εδώ και λίγο καιρό βλέπω ένα ATV με ρυμούλκα. τα ATV δε διέπονται απο τους ίδιους νόμους/περιορισμούς με τις μηχανές; ώρα μας είναι να το δουν οι γυναίκες οτι μπορουν να μεταφέρουν περισσότερα και να τρέχουμε να αγοράζουμε καρότσα.

ξεφευγω τωρα απο το αρχικο θεμα αλλα δεν πρεπει να ζεστενουμε την μηχανη μας εν σταση.
μιζαρεις , περιμενεις να πεσουν οι στροφες στο ρελαντι κ ξεκινας με ...μαλακες κινησεις στο γκαζι.
δεν εχω κανει κ τις πλαινες να ανοιγουν με το κλειδι της μηχανης.
μια φορα τον χρονο τις χρειαζομαι.δεν αξιζει.αλλα η τοπ ειναι οτι πρεπει.ασε που γλυτωνει κ η τιμονοπλακα απο τα γρατσουνισματα του 2ου κλειδιου.
ο,τι τον βολευει τον καθενα ...κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΚυρ Σεπ 25 2011, 01:41

Παιδες σε όποιο μαγαζί πήγα είχαν και σαν καλή και την givi maxia. Τι λεει η συγκεκριμένη, είναι ευχαριστημένοι όσοι την έχουν? πανω κατω ιδια λεφτα εχουν ολες. Πανέμορφες είναι και η kappa k53 και η maxia. δευτέρα παω να αγοράσω μια απο τις 2 να παραδωσω και την παλια να τελειώνουμε. Ολες κανα 250αρι εχουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΚυρ Σεπ 25 2011, 09:23

Όχι Maxia, πάρε την Κ53
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 16:41

painter έγραψε:
george kastoria έγραψε:
Και αν κουβαλας και ρυμουλκα μαζι [την γυναικα]δωσε την διαφορα και παρε την Κ53 μιλαμε για πολυ χωρο
το ξέρω οτι είναι άσχετο αλλά αφορμής δοθείσης απο τα παραπάνω σχόλιο, στην ευρώπη επιτρέπετε κάτι τέτοιο;

Περι μπαγαζιερας suzuki. 043sj

end of spammmmmmmmm


φιλε μου νασε καλα εγω εχω ξεπατοθει στο γελιο και η γυναικα με κυνηγαει με την παντοφλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 21:21

Όλα τα λεφτά!!!!
Περι μπαγαζιερας suzuki. Givi_e55_tech
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 21:34

terino έγραψε:
Όχι Maxia, πάρε την Κ53
Γιατί όχι την 52άρα Λευτέρη?Εμφανισιακά εννοείς ή κατασκευαστικά?Εμένα μου έχει βγεί ''σκύλος'' 7 χρόνια τώρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 21:52

... και εγώ έχω 6 χρόνια τη Κ52 αλλά μου φαίνετε οτι εχει σταματήσει η παραγωγή και στη θέση της ειναι η Κ53
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Περι μπαγαζιερας suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μπαγαζιερας suzuki.   Περι μπαγαζιερας suzuki. Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 21:55

msp έγραψε:
Όλα τα λεφτά!!!!
Περι μπαγαζιερας suzuki. Givi_e55_tech


πανεμορφη.αν αγοραζα τωρα σιγουρα αυτη θα αγοραζα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Περι μπαγαζιερας suzuki.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: