Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2008, 10:55

Προτεινω να συναντηθουμε επιτελους και εμεις, να γνωριστουμε απο κοντα geia


Νομιζω οτι το Μπαλη ειναι ειναι στη μεση της διαδρομης Χανια-Ηρακλειο και Κυριακη (πρωι προς μεσημερακι) ειναι καλυτερα για ολους (οποιος θελει να παει στο χωριο του να παει μετα το μεσημερι)

Πειτε εδω ποιοι εισαστε μεσα να το κανονισουμε οσο εχει καλο καιρο ακομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2008, 10:57

αα και μην μου πειτε οτι εγραψα σε λαθος μερος γιατι οι mod δεν μας εχουν προβλεψει

συναντήσεις μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας
Συντονιστής: vezouvios
συναντήσεις μελών Φόρουμ Αττικής
Συντονιστής: spyrakos35
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2008, 11:10

paitos έγραψε:
αα και μην μου πειτε οτι εγραψα σε λαθος μερος γιατι οι mod δεν μας εχουν προβλεψει

συναντήσεις μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας
Συντονιστής: vezouvios
συναντήσεις μελών Φόρουμ Αττικής
Συντονιστής: spyrakos35

Μήπως θες να γίνεις πρόεδρος? Ή απλά ένας ταπεινός συντονιστής? Laughing
Σε ξεσκέπασα!

Πάντα φιλικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2008, 11:34

το είπες ....και έγινε...!!!! bounce

_________________
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2008, 11:38

Oμολογω οτι εξεπλαγην
OK







respect
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 482447 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 482447 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 482447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2008, 17:25

μικιός μέσα με μια επιφύλαξη για την ώρα.... Very Happy
άντε κοπέλια, άντε μην ανοίξω φόρουμ cretanstom
αουρ κοντισιον ιζ κρητη-καλ! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 02 2008, 21:59

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ Η ΚΡΗΤΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ....ΤΡΕΜΕ ΑΘΗΝΑ......
ΚΟΠΕΛΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΛΟΙΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ Σ.Κ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.....


ΡΑΙΤΟS ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OK OK VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 03 2008, 00:41

XYLO XYLO
γεια σου ρε γιωργάρα.... "τρέμε Αθήνα το Κρητικό κλιμάκιο έχει συνάντηση" ... "εγω παω Αθήνα"...
YOU!
εδά που πας επάνω δείξε τους κιόλας για να μην το κάνουμε οι υπόλοιποι εξ'αποστάσεως XYLO

painterakis koimasai mpre????? kalamaria??? oi restoi???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 03 2008, 01:18

Ωπ! ΗΝΤΑ ΜΠΡΕ ΖΙΝΕΤΑΙ ΕΠΑΕ ΧΑΜΕ?!?!
(Καλα...Κρητικός δεν είμαι αλλά...5 χρόνια στο Creta Beach έχω περάσει ήδη το μάθημα "Κρητικά ΙΙΙ" και πάω φουλ για την πιστοποίηση)!

Έχουμε μαζευτεί τόσα συνδικαλισμένα κοπέλια επαέ (τσσσ) που να σκαρώνουμε κρητική συνάντηση? cheers cheers cheers cheers

Και στα Ζωνιανά να κανονίσετε πάντως...εγώ μεσα είμαι! ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 482447

Δυστυχώς όμως δε θα μπορέσω αυτό το Σ/Κ γιατί δε θα έχω το VSTROM έτοιμο ακόμα (το έχω λύσει όλο απο το....bagster και μπροστα), απο το επόμενο Σαββάτο όμως θα είμαι στη διαθεση σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 03 2008, 08:01

JEFFakhs έγραψε:
Δυστυχώς όμως δε θα μπορέσω αυτό το Σ/Κ γιατί δε θα έχω το VSTROM έτοιμο ακόμα (το έχω λύσει όλο απο το....bagster και μπροστα), απο το επόμενο Σαββάτο όμως θα είμαι στη διαθεση σας!

καλά μπρε σύντεκνε, άσε το μπάγκστερ κ φέρε το υπόλοιπο YOU! τα πίσω κομμάτια έχνου σημασία . το πολύ πολύ να μην βλέπεις με πόσα πηγαίνεις.

εγώ πάντων θα λεω σε όλους ότι το μηχανάκι σου παθαίνει κρίσεις κ την έχει δει kolaraki γυμνιστής

ααααααχαχχαχαχα bliax bliax
geia

να σας πω κ γω, αυτή την Κυριακή αμα μαζευτούμε κι εγώ θα πρέπει να φύγω νωρίς....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 03 2008, 08:37

Μιας και ουλοι δε νταγιαντιζουμε τουτωνε το σ/κ λεω να ανταμωσουμε ταχια το αλλο.

Αντε κοπελια να μαζεψουμε
τα vstrom μας μια παρεα
Να τα πουνε και αυτα
μα και εμεις να περασουμε ωραια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 03 2008, 09:07

mageiras έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ Η ΚΡΗΤΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ....ΤΡΕΜΕ ΑΘΗΝΑ......
ΚΟΠΕΛΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΛΟΙΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ Σ.Κ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.....


ΡΑΙΤΟS ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OK OK VSTROM VSTROM

Γεια σου Γιωργαρε geia





Φιλε κανε και κανενα διαλειμα απο τις "βουτιες" EROS να παρεις λιγο αερα και παρε κανενα τηλ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΣαβ Οκτ 04 2008, 00:10

mikios έγραψε:
JEFFakhs έγραψε:
Δυστυχώς όμως δε θα μπορέσω αυτό το Σ/Κ γιατί δε θα έχω το VSTROM έτοιμο ακόμα (το έχω λύσει όλο απο το....bagster και μπροστα), απο το επόμενο Σαββάτο όμως θα είμαι στη διαθεση σας!

καλά μπρε σύντεκνε, άσε το μπάγκστερ κ φέρε το υπόλοιπο YOU! τα πίσω κομμάτια έχνου σημασία . το πολύ πολύ να μην βλέπεις με πόσα πηγαίνεις.

εγώ πάντων θα λεω σε όλους ότι το μηχανάκι σου παθαίνει κρίσεις κ την έχει δει kolaraki γυμνιστής

ααααααχαχχαχαχα bliax bliax
geia

να σας πω κ γω, αυτή την Κυριακή αμα μαζευτούμε κι εγώ θα πρέπει να φύγω νωρίς....

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ασε ρε mikie και έχει κάνει ένα στριπτιζ το μηχανάκι άλλο πράμα!

Αλλά με καθυστερεί ο πλαστικός χειρούργος στον οποίο έχω απευθυνθεί enesoula (σουλούπωση μύτης και ΑΝΟΡΘΩΣΗ δεξιού βυζιού) και αφού το ντύσω το επόμενο Σαββάτο πρωϊ-πρωϊ μετά το βγάζω μια μεχρι το Μπαλί να δω αν εξέφυγε κανάς....πόντος!

Ασε...δεύτερο Σ/Κ χωρις το στρώμα και έχω arrostos ρε λέμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤρι Οκτ 07 2008, 14:39

Το λεπος
Ποιοι ειναι μεσα για την Κυριακη?????
Εγω παντως θα παω εστω και μονος μου. xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤρι Οκτ 07 2008, 17:41

ΜΕΣΑ?!?!?!? Να μη μεινει κανείς ΜΕΣΑ!!!!

Ολοι τις VSTROM άρες μας και..........ΕΞΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Το σαββάτο παραλαμβάνω το εμπρός και το δεξιό ναϋλον, τα μοντάρω cheers cheers και την Κυριακή όπως και να'χει θα την κάνω τη δοκιμαστική πτήση! Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤρι Οκτ 07 2008, 20:17

γιουχουυυυ!!! μέσα κι εγώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 20:52

leandros και mageiras ειναι μεσα απο Χανια
Κατα τις 11.00 στο Μπαλι νομιζω ειναι καλα, για οποιους εχουν υποχρεωσεις μετα

Θα το πω και σε 2-3 παιδια που δεν μπενουν στο forum και βλεπουμε, καντε και εσεις το ιδιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 00:36

μόλις με ενημέρωσαν ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 846930 για κάτι που προέκυψε και δεν θα μπορέσω... τι να πω, δε μου κάθεται τελευταία...... gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2008, 09:38

Τελικα..... πειτε ποιοι ειναι μεσα!
3-4 απο Χανια καιρου επιτρεποντος θα ειμαστε εκει την Κυριακη το πρωι

υγ Κριμα ρε Φιλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2008, 21:23

Φίλε paitos αν και είμαι "τζόβενο" στο φόρουμ θέλω πολύ να έρθω την Κυριακή αλλα.......δεν εξαρτάται απο μένα δυστυχώς!
Αύριο περιμένω τα πλαστικά και αν τα πάρω στην ώρα τους και μοντάρω το μηχανάκι μέχρις εσπέρας τότε θα με βρείτε εκεί, αλλιώς δεν ξέρω.....μπορεί να έρθω με το ΚΤΕΛ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Συμπερασματικά αύριο έχω: scratch scratch
1) Παραλαβή πλαστικών απο τον "Φουστάνο" + το μπροστινό φτερό του κολλητού με Africa
2) σιδεροστοκάρισμα και βάψιμο του πίσω δεξιά πατητηρίου συνεπιβάτη
3) άλλαγη των πατητηρίων οδηγού δεξι-αριστερό
4) έπιτέλους να περάσω τα φλασάκια της Barracuda μπρός πίσω (μάλλον πρέπει να λύσω πίσω φτερό-topcase)
5) τρίψιμο-βαψιματάκια σε σκουρίτσες που μου έχουν σκασει στο ντεπόζιτο
6) μοντάρισμα όλων των παραπάνω

Το κυριότερο είναι να παραλάβω τα πλαστικά όσο το δυνατό νωρίτερα για να μη μου πάει πίσω όλα τα υπόλοιπα

Πείτε που ακριβώς στο Μπαλί θα βρεθείτε και αν τα καταφέρω στο Σαββάτο "ολα τα παραπάνω" και δε μου φάει και απο την Κυριακη θα με δείτε εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 19:28

mikios έγραψε:
painterakis koimasai mpre?????
οχι βρε φιλιππε δε κοιμουμε,αν και θα επρεπε.
αμα σας πω οτι εδα ειδα για τη συναντηση,τι θα πειτε;
το προιγουμενο ΠουΣουΚου δε μπορουσα να ερθω ετσι και αλλιως γιατι ειμουν αλλου...
εγραψα 1150 km στη πελοποννησο με το μωρο VSTROM ,
το μωρο μου (σοφια EROS ) και τον αδερφο μου με ενα νοικιαρικο transalp (η αρωστεια arrostos )

δειτε: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ 61402149tr7.th

και ετσι ειπαμε να κατσουμε σπιτι αυτο το ΣουΚου,πολυ βροχη φαγαμε στη πελοποννησο μη φαμε και εδω στη κρητη.

παντως οπου θελετε παμε απο την αλλη κυριακη.εγω προτεινω γκενι γκαβε (ή αλλιως δροσια) για γουρουνοπουλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 22:36

Εμεις ειμασταν εκει!
Δυστηχως οι Ηρακλειωτες μας λειψατε tsou
Βροχη λιγη-υποφερτη
Ελπιζω την επομενη φορα (παντως οχι το επομενο σ/κ) να μαζευτουμε ολοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 23:50

μωρε κουζουλο-πειντεράκη ήντα να σου πω! Καταρχάς έπρεπε να σφυρίξεις για την Πελοπόνησο γιατί πήγα πέρισυ κ θα σου'λεγα τα πάντα (ναναι καλά το BROS . What a Face ).
Έπειτα η Μαρία μου είναι από δίπλα από το Γενί Γκαβέ κ βεβαίαως θα πάμε και θα φάμε να ούμε (κ οι υπόλοιποι, να μη λείψει κανείς)

κρίμα κοπέλια, δεν μπόρεσα να έρθω, αλλά την άλλη φορά θα περάσουμε καλύτερα!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 00:19

mikios έγραψε:
μωρε κουζουλο-πειντεράκη ήντα να σου πω! Καταρχάς έπρεπε να σφυρίξεις για την Πελοπόνησο γιατί πήγα πέρισυ κ θα σου'λεγα τα πάντα (ναναι καλά το BROS . What a Face ).
Έπειτα η Μαρία μου είναι από δίπλα από το Γενί Γκαβέ κ βεβαίαως θα πάμε και θα φάμε να ούμε (κ οι υπόλοιποι, να μη λείψει κανείς)

κρίμα κοπέλια, δεν μπόρεσα να έρθω, αλλά την άλλη φορά θα περάσουμε καλύτερα!!! Smile
μα mister filip τη κατεχω τη πελοποννησο,ημουν και το Πασχα εκει,γραφοντας αλλα 2000 km πανω της.
οσο για τη δροσια κατεχω το οτι η γυναικα σου ειναι μυλοποταμητησα και ξερει τα μερη.
μα ο λογος που το ειπα ηταν αυτος.για να εχουμε τεφαρικι πραμα στο τραπεζι 🐷 🐷 🐷
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 09:12

OK κ να κάνουμε όλοι RALLY RAKAR με τα στρόμια! drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
 

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΙΚΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: