Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 17:18

leonady2 έγραψε:
Ναι νομίζω πως δεν θα ήταν καλο να μπερδεψουμε τον καφε με την μπύρα γιατί κάποιοι θέλουν να μείνουν μόνο στον καφε. Και για μην παρεξηγηθώ ένας άπο αυτούς είμαι και εγω!!!

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!

Να κανουμε κ κανα pb για χαμομηλι, τιλιο, σουμαδα μιας κ σε κανα μηνα θα μπουν τα κρυα !!!
ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Imagesca6mxt25ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Imagescaeq75m9


Ο Γιωργαρος εδωσε ρεσιταλ παντως χθες στο Ριο οτι κ να λεμε.....αξιος βαφτησιμιε !!!

Αποψε κατι μου λεει πως θα'ναι καλυτερα !!!! bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 25 2011, 23:13

Καλησπερα σας αγαπητοι!!!Χαθηκα αλλα με εχει φαει η δουλεια!!!Μου λειψατε βρε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 26 2011, 00:35

N@sos έγραψε:
Καλησπερα σας αγαπητοι!!!Χαθηκα αλλα με εχει φαει η δουλεια!!!Μου λειψατε βρε!!!!
Που εισαι ρε Νασο ;;χθες στον καφε σε αναζητησαμε αλλα ξερουμε οτι εχεις μπλεξει με την δουλεια.αντε παρε κανα ρεπο να σε δουμε κι εμεις!!! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 10:48

καλημερα σας σημερα ο καφες μας θα ειναι εκει που ειναι ή θελεται να παμε τιποτα βραχνεικα για μπυροουζομεζεδοκατασταση και να βρεθουμε γυρο στις 21:30 και να παμε ολοι μαζι και κατι αλλο που σκεφτηκα γιατι τα κανω αυτα που και που και κανα ριο καιρο εχουμε να παμε με καμια ομαδικη πορεια και συναντηση στο κλασικο μερος everest αλλα αυτα αστα φροντησουν αλλοι που θα παμε εγω θα σας πω.υπερφορτωθηκα και σημερα...........καλη σας μερα VSTROMκοπριτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 11:52

Προταση για Θεατρακι... εχουμε καιρο να παμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 15:12

Δεν θα αλλάξει κάτι τώρα τελευταία στιγμή για να μη μπερδευτούμε, περισσότερο μετράει το να βρεθούμε
από κοντά παρά το μέρος...

Συνάντηση ως έχει στο Poco στις 20:30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 16:12

Συμφωνω με το Μαγο σημασια εχει να βρεθουμε και να μην χαθουμε στο λαβιρινθο των Πελεκανεικων

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 17:21

Λιάκο λεβεντιά μου, ο λόγος που είπα να μην αλλάξει το μέρος είναι γιατί δεν είναι σωστό να αλλάζει το σημείο συνάντησης τελευταία στιγμή (ημέρα) ... φυσικά και η απάντησή μου δεν ήταν επί προσωπικού επιπέδου αλλά γενικότερα ... κάτι σαν άτυπος κανόνας για ευνόητους λόγους ...
Γιατί δηλαδή να μπουν όλοι οι άλλοι στη διαδικασία .... αααα και δε μας ενημέρωσε κανείς .... ααα και εγώ ήρθα αργότερα και δε σας βρήκα
στο καθιερωμένο σημείο .... αααα και εγώ δε μπήκα σήμερα στο φόρουμ .... κτλπα
πιστεύω να έγινα κατανοητός!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 17:36

Πρεπει να συζητηθει σημερα αν θα συμμετεχουμε σε ΑΥΤΟ....
ηδη το Varadero club κ πολλα ακομα εχουν δηλωσει συμμετοχη...εμεις ??

Επισης αν εχετε προτασεις γι'αυτη την Κυριακη να κανουμε καμια εκδρομη
μιας κ ερχονται κ αδελφια απο Κρητη κ τους εχουμε καλομαθει !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 16:31

Ρεμαλια αποψε στις 20:30-21:00 θα ειμαι με τον Nick414 στο λιμπιντο επανω οποιος θελει ερχετε..!! ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 17:45

v_kostas έγραψε:
Ρεμαλια αποψε στις 20:30-21:00 θα ειμαι με τον Nick414 στο λιμπιντο επανω οποιος θελει ερχετε..!! ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 581176

δεν σκεφτεστε για Μεσολογγι εσεις...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 19:18

Εγω οχι δεν ειμαι για μεσολογγι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 05 2011, 18:26

19:30 θα είμαστε με τον Νικο414 στο Λιμπιντο για καφεδάκι οσοι πιστοί προσέλθετε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 10:40

καλημερα αποψε μετα την δουλεια και γυρο στις 21:30 λεω για παγωμενη μπυρα στην ακτη δυμαιων οποιος πιστος πιστοι προσελθει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 12:51

VSTROMIMHS έγραψε:
καλημερα αποψε μετα την δουλεια και γυρο στις 21:30 λεω για παγωμενη μπυρα στην ακτη δυμαιων οποιος πιστος πιστοι προσελθει
OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 13:09

Παίδες χθές καθώς πίναμε καφεδάκι στο Λίμπιντο μας ήρθε η ιδέα να κάνουμε κάτι διαφορετικό αυτήν την Τετάρτη.Βλέποντας απο κάτω μας το Τσίρκο «Circo Acquatico» με θέμα του τη θάλασσα και τα ζώα, λέμε τι να είναι αυτό?? scratch scratch
Έφυγε ο Μάγος σαν σφαίρα και βρέθηκε στην ρεσεψιον τους!!!Λοιπόν έχουμε και λέμε: τιμη εισητηρίου 9 ευρω απο 13.Παράσταση έχει 19:00 και 21:00.
Προτείνω λοιπόν να μαζευτούμε στο VESO MARE κατα τις 19:00 να πιούμε κανα γκαιφέ και μετά οποιος θέλει ακολουθεί για την παράσταση στις 21:00. :079-087: sharky wolf dog
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 14:05

v_kostas έγραψε:
Παίδες χθές καθώς πίναμε καφεδάκι στο Λίμπιντο μας ήρθε η ιδέα να κάνουμε κάτι διαφορετικό αυτήν την Τετάρτη.Βλέποντας απο κάτω μας το Τσίρκο «Circo Acquatico» με θέμα του τη θάλασσα και τα ζώα, λέμε τι να είναι αυτό?? scratch scratch
Έφυγε ο Μάγος σαν σφαίρα και βρέθηκε στην ρεσεψιον τους!!!Λοιπόν έχουμε και λέμε: τιμη εισητηρίου 9 ευρω απο 13.Παράσταση έχει 19:00 και 21:00.
Προτείνω λοιπόν να μαζευτούμε στο VESO MARE κατα τις 19:00 να πιούμε κανα γκαιφέ και μετά οποιος θέλει ακολουθεί για την παράσταση στις 21:00. :079-087: sharky wolf dog

φίλε Κωστα και χθες ηθελα να ερθω αλλα ειχα προετοιμασια και ειδα αργα το μηνυμα... και σημερα παλι τα ιδια... δυστυχως δεν θα μπορεσω να σας δω...

Υ.Γ. στο τσιρκο δεν ερχομαι για να μην με κρατησουν εκει...!!!! lol! lol! lol!

καλα να περασετε παιδες...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 15:21

παιδες επειδη ειμαι νεουδι και δεν ξερω κανεναν σας πως θα σας γνωρισω για βα συναντηθουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 15:36

jk_prince έγραψε:
παιδες επειδη ειμαι νεουδι και δεν ξερω κανεναν σας πως θα σας γνωρισω για βα συναντηθουμε?

Φίλε jk_prince με το καλό να έρθεις στον καφέ και να σε γνωρίσουμε απο κοντά! Αύριο 19:00 έχουμε συνάντηση στο libido στη beso mare τέρμα επάνω ταράτσα. Θα μας καταλάβεις απο την αρχή γιατί μόνο εμείς ακουγόμαστε εκεί πάνω.

success success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 15:37

Γεια σου φίλε και από εδώ την τοπική ενότητα ... αν έρθεις στον καφέ της Τετάρτης δε θα δυσκολευτείς να μας αναγνωρίσεις .... θα δεις πολλά άτομα μαζί ... με κανα κράνος .... κανα μπλουζάκι

Αν πάλι θέλεις να έρθεις σε κάποια άλλη συνάντηση ή για παν ενδεχόμενο σου στέλνω με π.μ και το κινητό μου ότι χρειαστείς ...

wlcm wellcome wlcm

leonady2 έγραψε:

Φίλε jk_prince με το καλό να έρθεις στον καφέ και να σε γνωρίσουμε απο κοντά! Αύριο 19:00 έχουμε συνάντηση στο libido στη beso mare τέρμα επάνω ταράτσα. Θα μας καταλάβεις απο την αρχή γιατί μόνο εμείς ακουγόμαστε εκεί πάνω.

success success success

goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 16:05

Gandalf έγραψε:
Γεια σου φίλε και από εδώ την τοπική ενότητα ... αν έρθεις στον καφέ της Τετάρτης δε θα δυσκολευτείς να μας αναγνωρίσεις .... θα δεις πολλά άτομα μαζί ... με κανα κράνος .... κανα μπλουζάκι

Αν πάλι θέλεις να έρθεις σε κάποια άλλη συνάντηση ή για παν ενδεχόμενο σου στέλνω με π.μ και το κινητό μου ότι χρειαστείς ...

wlcm wellcome wlcm

leonady2 έγραψε:

Φίλε jk_prince με το καλό να έρθεις στον καφέ και να σε γνωρίσουμε απο κοντά! Αύριο 19:00 έχουμε συνάντηση στο libido στη beso mare τέρμα επάνω ταράτσα. Θα μας καταλάβεις απο την αρχή γιατί μόνο εμείς ακουγόμαστε εκεί πάνω.

success success success

goood goood

για καφε σιγουρα θα ερθω ... τωρα για το τσιρκο δεν ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 16:16

jk_prince έγραψε:
παιδες επειδη ειμαι νεουδι και δεν ξερω κανεναν σας πως θα σας γνωρισω για βα συναντηθουμε?
Καλωσηρθες και στην ενοτητα!!!να ξερεις οτι καθε Τεταρτη γυρω στις 20:00-20:30 πινουμε καφεδακι αναλογα που το ανακοινωνουμε καθε φορα.Αυτην την Τεταρτη θα ειμαστε Λιμπιντο λιγο νωριτερα λογω οτι παιζει να παμε μετα στο τσιρκο.Τωρα για να μας γνωρισεις ειναι πανευκολο και θα καταλαβεις μολις μας δεις..(Ρεμαλια ενα κι ενα) cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 17:28

ελα μωρε...αλητες μηχανοβιοι ειναι σταματης γαρδελης πανος μιχαλοπουλος και ειδικα εκεινος ο v-kostas θα φοραει ενα σιθρου μαυρο μπλουζακι με μια νεκροκεφαλη πανω!(βλ.σταθης ψαλτης)
ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ Κ ΕΝΑΣ OK rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 17:51

για καμια μπυρα θα παμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 06 2011, 19:08

VSTROMIMHS έγραψε:
για καμια μπυρα θα παμε
Μιμη εγω δεν θα μπορεσω σημερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: