Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 23:17

Κώδικας:
Τα άσχετα προς την ενότητα θέματα καθαρίστηκαν
aris_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 26 2011, 12:44

καλημερα αυριο που θα τον πιουμε τον καφε μας γιατι αν ειναι να παμε poco να ενημερωσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 26 2011, 15:06

Μίμη επειδή δεν ήμουν την προηγούμενη φορά και δεν μου είπε κάποιος κάτι αρνητικό φαντάζομαι οτι άρεσε το μαγαζί, οπότε θα θελα κι εγώ να ξαναπάμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤρι Ιουλ 26 2011, 17:45

οκ το κανονιζω αυριο να μας περιμενουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 09:46

καλημερα αλλη μια ωραια συναντηση η χθεσινη μας αλλα και η συνεχεια ηταν ολα τα λ7 μην ηταν μια μην ηταν δυο ηταν 22 FIX παρακαλω στο τραπεζι με τους geia mas geia mas geia mas geia mas VSTROM ers που μας εκαναν ενα καλο z (ταμειο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 13:27

pirat kalmi geia mas peinao Καλημερα στην παρεα. Χθες δεν ξερω αν το προσεξατε, αλλα ημασταν μια ωραια ατμοσφαιρα.. kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 15:54

Pirates έγραψε:
pirat kalmi geia mas peinao Καλημερα στην παρεα. Χθες δεν ξερω αν το προσεξατε, αλλα ημασταν μια ωραια ατμοσφαιρα.. kalmi
Το κλιμα δεν χαλαει πειρατη οσο και να προσπαθουν καπιοι με καθε τροπο...
Το μαγαζι που μας πηγες ηταν τελειο!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!! bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 17:55

v_kostas έγραψε:
Ρε παλιοτομαρα οταν λειπω εγω κανετε τετοια!!!
Κανε ξανα παραπονα Κωστα.... (κ μαλιστα ησουν Λαγανα με Χρηστο οταν τα ελεγες !!)
Με τοση γκρινια μ'εφαγες κ περασα το απογευμα της Τεταρτης στο λιμανι της Καλαματας
με τους φιλους απο κει κ νεες γνωριμιες να συζηταμε για εκδρομες, βαλιτσες
κ ιπταμενους που δεν σ'αφηνουν να πιεις καφε το πρωϊ (γεια σου Μαριε, με τα ωραια σου)!!!!!! Very Happy

Μου'ρθε στο μυαλο κ η εκδρομουλα στην Καλαματα-Πυλο με Νικο & Bro ... cheers cheers cheers

Κοντοζυγωνει το οκταρι Νικο ..... κοιτα να εισαι εδω !!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 19:13

Εγω σήμερα το βράδυ θα βρίσκομαι στο ίδιο μαγαζί που ήμασταν χθες το βράδυ, μου άρεσε πολύ το καρπούζι που μας έφεραν στο τέλος........
YOU! YOU! YOU!

Ελπίζω σήμερα να μπορέσουμε να κρατηθούμε λίγο παραπάνω απο χθες γιατί ακόμα πονάει η κοιλιά μου απο το γέλιο!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 20:50

ναι χθες ημασταν μια ωραια παρεα αλλα ελειπαν τα αλλα παιδια που συνηθως μας ακολουθουν αλλα δεν πειραζει....τελικα αυτο που λενε η καλη παρεα κανει την διαφορα και αυτο φενεται απο το οτι καλα περασαμε και χθες....και κατι που ειδα και με στεναχωρισαι χθες η εχει γινει κατι η εχω χασει κατι οτι ημασταν οι γνωστοι(φιλοι) και οι τι κανω τωρα εδω-.........χωρις να παρεξιγηθω με κανενα αν ειναι να ημαστε ετσι γιατι καποιοι το θελουν και προσπαθουν να το καταφερουν θα ειμαι και γω στη σειρα για το ευχαριστω πολυ που σας γνωρισα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 21:04

Μεσα Πατρα κανονιζετε τιποτα παιδια;Εχετε καποιο στεκι;Ειμαι Πυργο κι εχω φιλους Πατρα κι ερχομαι σχετικα συχνα.Αν ειναι θα παρευρεθω σε καποια απο τις προσεχεις συναντησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 21:08

nasos_p έγραψε:
Μεσα Πατρα κανονιζετε τιποτα παιδια;Εχετε καποιο στεκι;Ειμαι Πυργο κι εχω φιλους Πατρα κι ερχομαι σχετικα συχνα.Αν ειναι θα παρευρεθω σε καποια απο τις προσεχεις συναντησεις.

Με το καλό να έρθεις και να σε γνωρίσουμε απο κοντά φίλε naso_p. Όταν μπορέσεις στέλνεις και ενημερώνεις με pm ακόμα και εκτός Τετάρτης που είναι ο συνηθισμένος καφές με την όμορφη παρέα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 21:11

v_kostas έγραψε:
Pirates έγραψε:
pirat kalmi geia mas peinao Καλημερα στην παρεα. Χθες δεν ξερω αν το προσεξατε, αλλα ημασταν μια ωραια ατμοσφαιρα.. kalmi
Το κλιμα δεν χαλαει πειρατη οσο και να προσπαθουν καπιοι με καθε τροπο...
Το μαγαζι που μας πηγες ηταν τελειο!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!! bravvoo




καλησπερα στην ομορφη παρεα,ερχομαι να συμφωνισω με τον Κωστα ,απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι αφου μερικοι δεν γουσταρουν γιατι ερχονται????? Πραγματικα απορω!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Πανουλη μας ελειψες χθες αλλα απο οτι καταλαβα καλοπερνας στην καλαματα.Σε περιμενω με την πρωτη ευκαιρια για μπανακι.

Απο οτι καταλαβα χθες μετα τον καφε ειχε πολλη peinao και πολλη geia mas και πανω απο ολα τρελο xaxa αυτα γουσταρω να βλεπω και να ακουω.Μραβο ρε παιδια παντα τετοια. OK



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 21:12

Σε περιμενουμε φιλε.... καθε Τεαρτη εχει ομαδικο καφεδακι..
Αν εινα για αλλη μερα γραψε ποτε και που
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 22:59

Κυριοι αυριο μπορει το βραδακι αν τελειωσω τη δουλεια κ ειμαι ξεκουραστος
να πιω μια μπυρα στην Ακτη. Ραντεβου μη μου ζητησετε Embarassed ...δεν ειναι σιγουρο.


CHRIS POWER έγραψε:
Σε περιμενω με την πρωτη ευκαιρια για μπανακι
Αν δεν παιξει Κυριακη κατι που εχω κανονισει θα σου'ρθω κ θα φερω κ τα βιβλια να μην ξεκολαμε ολη μερα.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 23:48

Jumaru έγραψε:
Κυριοι αυριο μπορει το βραδακι αν τελειωσω τη δουλεια κ ειμαι ξεκουραστος
να πιω μια μπυρα στην Ακτη. Ραντεβου μη μου ζητησετε Embarassed ...δεν ειναι σιγουρο.


CHRIS POWER έγραψε:
Σε περιμενω με την πρωτη ευκαιρια για μπανακι
Αν δεν παιξει Κυριακη κατι που εχω κανονισει θα σου'ρθω κ θα φερω κ τα βιβλια να μην ξεκολαμε ολη μερα.....


αυριο εχουμε παρτακι ναυπακτο με πολλες και ωραιες γυναικες... σας περιμενω...
και κυριακη αμα θελεις πανουλη παμε blue lake να ανοιξει λιγο το ματι μας... και ασε τα βιβλια για αλλη ωρα...!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 11:59

καλα λεω εγω κλικα του κερατα ακου πανο την κυριακη παμε blue lake δηλαδη ολοι αλλοι ειμαστε οι ψωριαριδες και δεν μας λες αντε μαυρογερακα κοπριτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 13:36

VSTROMIMHS έγραψε:
καλα λεω εγω κλικα του κερατα ακου πανο την κυριακη παμε blue lake δηλαδη ολοι αλλοι ειμαστε οι ψωριαριδες και δεν μας λες αντε μαυρογερακα κοπριτι
OK OK OK Εμεις δεν εχουμε ψυχή δηλαδή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 15:00

v_kostas έγραψε:
VSTROMIMHS έγραψε:
καλα λεω εγω κλικα του κερατα ακου πανο την κυριακη παμε blue lake δηλαδη ολοι αλλοι ειμαστε οι ψωριαριδες και δεν μας λες αντε μαυρογερακα κοπριτι
OK OK OK Εμεις δεν εχουμε ψυχή δηλαδή!!!

Γιά.....καθηστε φρονιμα εσεις οι..δεσμευμενοι γιατι αντι να ανοιξουν τα ματια σας τα βλεπω να κλεινουν με καμια μπουνια!!!! XYLO

Αυτες οι καταστασεις ειναι για μας τους ελευθερους kalmi 00 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 78463 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 78463



Θαχει και πολλες και ωραιες γυναικες ειπες???? ΜΜμμμμμμμμμμ..............

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 747395 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 15:07

Σελω και γω λεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!! bounce bounce geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 15:44

Παιδια κανονιστε απο βδομαδα αν γινεται.Απο την Τριτη θα εχω αδεια οποτε το πιθανοτερο ειναι να μπορεσω να ερθω κι εγω απο Πυργο να γνωριστουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 15:49

nasos_p έγραψε:
Παιδια κανονιστε απο βδομαδα αν γινεται.Απο την Τριτη θα εχω αδεια οποτε το πιθανοτερο ειναι να μπορεσω να ερθω κι εγω απο Πυργο να γνωριστουμε.
Νάσο πρίν έρθεις ποσταρισέτο, εμείς εδώ θα είμαστε. Καλώς να ερθεις.. wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 18:06

aristrom έγραψε:
v_kostas έγραψε:
VSTROMIMHS έγραψε:
καλα λεω εγω κλικα του κερατα ακου πανο την κυριακη παμε blue lake δηλαδη ολοι αλλοι ειμαστε οι ψωριαριδες και δεν μας λες αντε μαυρογερακα κοπριτι
OK OK OK Εμεις δεν εχουμε ψυχή δηλαδή!!!

Γιά.....καθηστε φρονιμα εσεις οι..δεσμευμενοι γιατι αντι να ανοιξουν τα ματια σας τα βλεπω να κλεινουν με καμια μπουνια!!!! XYLO

Αυτες οι καταστασεις ειναι για μας τους ελευθερους kalmi 00 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 78463 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 78463



Θαχει και πολλες και ωραιες γυναικες ειπες???? ΜΜμμμμμμμμμμ..............

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 747395 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 581176

θα απαντησω σε ολους προσωπικα... ο μονος που με καταλαβε ειναι ο Αριστος... ειναι για εμας τους ελευθερους... δεν θελω να με κηνυγαει η γυναικα σου vstromimi και η δικια σου Κωστα... αμαν αμεσως να πειτε για κλικα... χαχαχαχα....

nasos_p εχει και μεσα στη βδομαδα γκομενακια στη Ναυπακτο.... μην μου ανχονεσαι... χαχαχα.... και φυσικα σε περιμενουμε την Τεταρτη στον καφε μας... αν ανεβεις ειδοποιησε να σε γνωρισουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 18:26

black_hawk έγραψε:
Κυριακη αμα θελεις πανουλη παμε blue lake να ανοιξει λιγο το ματι μας... και ασε τα βιβλια για αλλη ωρα...!!!

Αν δεν τυχει κατι απροοπτο Κυριακη θα ειμαι απεναντι με το μαγιο μου να μου δειξεις τα αξιοθεατα !!!

Αν περασω απο το Χρηστο πριν ομως για κατι που του εταξα μην πεις πως ειναι κι αυτος κλικακιας !!!
Αν μου δωσει την εξατμιση βεβαια.....πες οτι θες !!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 20:30

Jumaru έγραψε:
black_hawk έγραψε:
Κυριακη αμα θελεις πανουλη παμε blue lake να ανοιξει λιγο το ματι μας... και ασε τα βιβλια για αλλη ωρα...!!!

Αν δεν τυχει κατι απροοπτο Κυριακη θα ειμαι απεναντι με το μαγιο μου να μου δειξεις τα αξιοθεατα !!!

Αν περασω απο το Χρηστο πριν ομως για κατι που του εταξα μην πεις πως ειναι κι αυτος κλικακιας !!!
Αν μου δωσει την εξατμιση βεβαια.....πες οτι θες !!! Laughing


οποτε το βαζω σαν προταση: οποιος δν φοβαται τη γυναικα του και θελει να δει πολλα και ομορφα κολα***κια κυριακη μεσημερι παμε Ναυπακτο για μπανακι....

Συμμετοχες:
1) black_hawk x9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 40Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: