Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alexzio
Member
Member
alexzio

Ηλικία : 47
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ
Registration date : 18/12/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Απρ 14 2013, 19:02

Δημητρη εδω ειναι

http://www.ebay.com/itm/Versys-ER6-V-strom-DL650-SV650-SFV650-ZR7-GSR750-Brembo-Caliper-Bracket-Adapter-/221209154238?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item338117d2be&vxp=mtr

Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexzio.ath.cx/
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Απρ 15 2013, 09:29

πωπω ευτυχως που προλαβαμε τους μαυρους........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Απρ 15 2013, 14:01

alexzio έγραψε:
Δημητρη εδω ειναι

http://www.ebay.com/itm/Versys-ER6-V-strom-DL650-SV650-SFV650-ZR7-GSR750-Brembo-Caliper-Bracket-Adapter-/221209154238?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item338117d2be&vxp=mtr

Wink


τι μακακας ειμαι ρε φιλε ... ειδες οταν κολλαει το μυαλο ... δεν σε πηρα τηλ ...


μολις δεις το μηνυμα μου παρε τηλ. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jasonR
Member
Member
jasonR

Ηλικία : 37
Τόπος : ανω κατω ραχουλα
Registration date : 11/11/2012

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Απρ 15 2013, 20:14

που θα βρω o-ring και οτι αλλο χρειαζεται για Service στις brembo?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Απρ 15 2013, 20:23

jasonR έγραψε:
που θα βρω o-ring και οτι αλλο χρειαζεται για Service στις brembo?

το θυμήθηκα αφού έφυγες ότι κάτι παρόμοιο είχε παίξει.
Ρίξε μια ματιά εδώ: https://www.vstromhellasforum.com/t6455-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jasonR
Member
Member
jasonR

Ηλικία : 37
Τόπος : ανω κατω ραχουλα
Registration date : 11/11/2012

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Απρ 15 2013, 20:38

man_OS έγραψε:
jasonR έγραψε:
που θα βρω o-ring και οτι αλλο χρειαζεται για Service στις brembo?

το θυμήθηκα αφού έφυγες ότι κάτι παρόμοιο είχε παίξει.
Ρίξε μια ματιά εδώ: https://www.vstromhellasforum.com/t6455-topic


εισαι τιτανοτεραστιος, 40 ευρω για service Very Happy Very Happy Very Happy

θα τις παω αυριο. thanks man
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostas-DL 650 ADVENTURE

Kostas-DL 650 ADVENTURE

Τόπος : Αθηνανιστάν
Registration date : 31/05/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 20 2013, 12:31

Γλυκάθηκα και θέλω κι από πίσω..... kolaraki bliax


Λοιπόν παίδες, μετά από μια μονοήμερη βόλτα το Σάββατο σε ορεινό στροφιλίκι με απίθανη άσφαλτο σε πάρα πολλά σημεία, είδα πόσο λίγη είναι πλέον η πίσω μαμά δαγκάνα, αφού κατάφερα και την άναψα! Σταμάτησα στον προορισμό μας μετά από λίγα χλμ και είδα καπνό να βγαίνει απ' την πίσω δαγκάνα, ενώ το τικ-τικ ως σημάδι ότι κρύωνε ήταν τόσο έντονο που αντηχούσε στις βουνοπλαγιές. afro

Οι δε Brembo μπροστά, παρότι δούλεψαν υπερωρίες και απλήρωτα, geek δεν ίδρωσαν καν, yeye ενώ έκαναν και τη δουλειά τους υπέροχα επιτρέποντας στην κιτρινούλα να χάνεται μπροστά με άνεση και να ξεδιπλώνει τις αρετές που έχει το μοντέλο στο ανελέητο στροφιλίκι.

Η δε κατανάλωση? Μόλις 4,4 lt / 100 km success και να πηγαίνει χωρίς έλεος.
Σε κάθε ευθεία εκτίναξη μπροστά χωρίς καν σκέψεις περί κατανάλωσης, και στις στροφές βουτιά και πάλι δώστου.



Στο δια ταύτα:
Μια και το κράτησα αφού έκανα την αναβάθμιση μπροστινού φρένου και ελατηρίων και τώρα σκίζει ως εργαλείο χωρίς να μου πίνει σαν Αμερικάνος ναύτης, έλεγα μπας και υπάρχει καμμιά εγγυημένη μόντα και για την πίσω δαγκάνα.

Θα μου πείτε: "σιγά μωρέ, το πίσω διακοσμητικό είναι, τί να το κάνεις?"
Δε συμφωνώ. Μια χαρά βοηθάει όταν είναι καλό και διορθώνεις και την τροχιά σου, αλλά όταν με λίγη(...) παραπάνω πίεση η πίσω δισκόπλακα άναψε, τί να περιμένεις για πολύωρη έντονη χρήση?


Ευχαριστώ εκ των προτέρων. merci

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 27 2013, 11:16

Ερώτησις εις τους brembaτους: Τι τακάκια φοράτε και τι εντυπώσεις έχετε? Εγώ φοράω τα ebc χρυσά (μεταλλική πάστα) εδώ και 12000km και μάλλον θα χρειαστούν αλλαγή γιατί σφυρίζουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 27 2013, 11:31

γεια σου Φανη. κι εγω εχω ακριβως τα ιδια τακακια εδω και 1000 κμ, καινουρια δηλαδη, και σφυριζουν και εμενα. αλλα δε νομιζω οτι ειναι προβλημα αυτο για να τα αλλαξεις. ας μας πουν και οι πιο ειδικοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 27 2013, 11:33

kafetzo έγραψε:
Ερώτησις εις τους brembaτους: Τι τακάκια φοράτε και τι εντυπώσεις έχετε? Εγώ φοράω τα ebc χρυσά (μεταλλική πάστα) εδώ και 12000km και μάλλον θα χρειαστούν αλλαγή γιατί σφυρίζουν...

Φοράω τα ίδια για 13.000χλμ, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Αν άλλαζα επειδή δεν έχω διάθεση για πειραματισμούς τα ίδια θα έβαζα. Στο παρελθόν είχα δοκιμάσει και τα οργανικά brembo αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος και αλλάχθηκαν γρήγορα. Το σφύριγμα πάντως είναι ανεξάρτητο από αν χρειάζονται αλλαγή, τα χρυσά EBC έχουν ένα θέμα γενικά με τη υγρασία και σφυρίζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 22 2013, 22:01

Γεια σας! Οι ''κινεζικοι'' αποστάτες για τις 40mm τετραπίστονες Brembo αναφέρουν το εξης:
Dear DL650/1000 Riders,
Perhaps you have to "grid" some mm's of front axle sleeve to achieve perfect fit.
It means the front wheel is not in the middle.There is a tolerance with "SUZUKI" OEM axle sleeve.
But only one of them has the problem like this.
I hope you can understand.
.
       Επειδη δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο ποιητής , μπορει καποιος να μου εξηγησει?Ειχε κανει προβλημα με του συγκεκριμενους και μοναδικους αποστατες για την πατεντα ?!
Ευχαριστω πολυ για τις οποιες απαντησειςcheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 22 2013, 22:13

pitakos έγραψε:
Γεια σας! Οι ''κινεζικοι'' αποστάτες για τις 40mm τετραπίστονες Brembo αναφέρουν το εξης:
Dear DL650/1000 Riders,
Perhaps you have to "grid" some mm's of front axle sleeve to achieve perfect fit.
It means the front wheel is not in the middle.There is a tolerance with "SUZUKI" OEM axle sleeve.
But only one of them has the problem like this.
I hope you can understand.
.
       Επειδη δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο ποιητής , μπορει καποιος να μου εξηγησει?Ειχε κανει προβλημα με του συγκεκριμενους και μοναδικους αποστατες για την πατεντα ?!
Ευχαριστω πολυ για τις οποιες απαντησειςcheers

Εγώ από τον συγκεκριμένο πωλητή είχα πάρει και δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με κεντράρισμα.
ίσως αυτές (αλλού φτιαγμένες) έχουν θεματάκι όπως λέει ο πωλητής αλλά δεν νομίζω ότι είναι σοβαρό.
στείλτου μειλ με διευκρινίσεις θα σου απαντήσει.
ΥΓ Ταϊβάν είναι ο άνθρωπος όχι Κίνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 19:40

Γεια σας ρε φρεναδεςVery Happy:D 
Διαβασα 28 σελιδες και εχουν βγει τα ματια μουVery Happy 
Εχω dl 1000 03
Σκευτομουν για beringer αλλα πολλα τα χρηματα...
Τελικα δεν εχω καταλαβει...η ακτινικη με την 40αρα εχει καποια ουσιαστικη διαφορα?
Ποια ειναι η γνωμη σας?να βαλω δαγκανες και αμεσως και καμια τρομπα?η να δοκιμασω μονο με δαγκανες?και ποιες να επιλεξω?
Εαν εχετε και κατι υποψην σας θα το εκτιμουσα πολυ.
Ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DoUdoU
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
DoUdoU

Τόπος : ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Registration date : 02/09/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 20:19

σιγουρα το συστημα τις beringer ειναι ΤΕΛΕΙΟ! Αλλα πολλα ευρω! να βαλεις δαγκανες(nissin,tokico,brembo,) τετραπιστονες. και θα δεις διαφορα! αν παλι θες πιο ολοκληρομενο συστημα αλλαξε ελατηρια μπροστινου και βαλε σωληνακια υψηλης. θα εχεις ενα οικονομικο σε σχεση με το beringer αποτελεσμα και ενα πολυ καλο μπροστινο συστημα! OK 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 20:22

gatos 1000 έγραψε:
Γεια σας ρε φρεναδεςVery Happy:D 
Διαβασα 28 σελιδες και εχουν βγει τα ματια μουVery Happy 
Εχω dl 1000 03
Σκευτομουν για beringer αλλα πολλα τα χρηματα...
Τελικα δεν εχω καταλαβει...η ακτινικη με την 40αρα εχει καποια ουσιαστικη διαφορα?
Ποια ειναι η γνωμη σας?να βαλω δαγκανες και αμεσως και καμια τρομπα?η να δοκιμασω μονο με δαγκανες?και ποιες να επιλεξω?
Εαν εχετε και κατι υποψην σας θα το εκτιμουσα πολυ.
Ευχαριστω πολυ
Οι ακτινικές brembo έχουν 4 πιστόνια 34 χιλιοστά, οι 40άρες brembo έχουν 2 πιστόνια 32χιλ και 2 34χιλ, αυτή είναι η μεγάλη και ουσιαστική διαφορά τους, μιλώντας πάντα για τοποθέτηση σε vstrom με αποστάτη.
Αφού έχεις το 1000 φοράς 16αρα τρόμπα(5 /8 )δεν χρειάζεσαι αλλαγή στην τρόμπα, αλλά αυτό το θα το αποφασίσεις εσύ. Αφού έχεις διαβάσει όλο το θέμα, θα έχεις καταλάβει τι χρειάζεται και τι όχι.
Παίρνεις σε κάθε περίπτωση αυτές που βαστάει η τσέπη σου. Οι 40mm είναι φτηνότερες και έχουν φτηνότερους αποστάτες.
Ελπίζω να σε βοήθησα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την apogt στις Κυρ Σεπ 15 2013, 20:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 20:23

τη να βαλω ομως ακτινικη η την 40αρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 20:28

ευχαριστω apogt
αν και δεν ειμαι καλος στο ψαξιμο θα κανω μια προσπαθεια
αν βρειτε καμια δαγκανα και ανταπ. παρακαλω τα φωτα σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15 2013, 20:50

gatos 1000 έγραψε:

αν βρειτε καμια δαγκανα και ανταπ. παρακαλω τα φωτα σας
http://www.ebay.com/itm/03-04-Honda-CBR600-Front-Brake-calipers-and-lines-cylinder-GOLD-calipers-/400570116678?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d43d6ea46&vxp=mtr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Σεπ 16 2013, 12:29

Σημερα μετα απο μια βολτα βρεθηκα με μια cb400 super four και καθως την χαζευα ειδα οτι φωραει brembo 4 πιστονες και αν δεν κανω λαθως ειναι με τα 40 mm θα το ψαξω λιγο ακομα και αν ταιριαζουν με τα χαρακτιρηστικα των ευρωπαικων μοντελων θα ενημερωσω για να μπει στην λιστα με τις δαγκανες που μας κανουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Σεπ 17 2013, 01:08

σημερα παρηγκειλα και εγω τοις δαγανες που μου πρωτεινε ο φιλος bandit τον οποιο οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω για την βοηθεια...ενα μεγαλο ευχαριστω οφειλω και στον χτηστο τον  περιπτερα οπως λενε καποιοιVery Happy μαλλον του τεριαζει το περιπτεροφρεναςVery Happy μιας και εχει κανει τον κοπο να μας δωσει ο ανθρωπος μασημαινει τροφη σε εμας που εχουμε μεσανυχτα απο το που θα βρουμε ολα αυτα τα καλουδια για να διορθοσουμε την τσηγκουνια τις suzuki.
ευχαριστουμε ρε παιδια για τον κοπο και τον χρονο σας...
οι δαγκανες μου φανηκαν πολυ φτηνες και μακαρι να ειναι και οπως διχνουν στην φωτο.
δεν ξερω σε τι να ελπιζω για το αποτελεσμα μετα την αλλαγη αλλα συγουρα δεν μπορουν να γινουν πιο χαλια τα φρενα σε αυτη την μοτοVery Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mateo1
Member
Member
mateo1

Ηλικία : 45
Registration date : 06/11/2012

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Σεπ 17 2013, 10:06

καλημερα
για τις brembo 40mm που φοραω εγω χρησιμοποιω τακακια της
Artrax και συγκεκριμενα ο κωδικος τους ειναι αυτος ax35-252 /3c014...

Για μενα προσωπικα η συμπεριφορα τους ειναι ιδανικη..

Επισης ειπωθηκε απο πωλητη οτι ταιριαζουν τα γνησια τακακια που δινει η yamaha στο R1...

Δεν το ξερω -δεν το τσεκαρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 19 2013, 17:32

Γεια! Οσον αφορα τις Brembo 40mm ψαχνω στο ιντερνετ Τα ebc fa95hh και δεν βρισκω ενχωριο μαγαζι να τις εμπορευετε, απο που τα αγοραζετε οι κατοχοι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 19 2013, 17:37

Εγώ από ΕΔΩ!!!
Κατά το checkout βάλε τον κωδικό 10Percent για έκπτωση 10%...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 19 2013, 18:41

hristos13gr έγραψε:
Εγώ από ΕΔΩ!!!
Κατά το checkout  βάλε τον κωδικό 10Percent για έκπτωση 10%...
χρήστο μας έχεις γλυτώσει πολλά φράγκα φίλε μουVery Happy 
merci 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
Pitakos

Pitakos

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 22/06/2013

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 19 2013, 19:04

hristos13gr έγραψε:
Εγώ από ΕΔΩ!!!
Κατά το checkout  βάλε τον κωδικό 10Percent για έκπτωση 10%...
Eυχαριστω πολυ Χρηστο! Βρηκα επισης στον Πισσαρη εναντι της τιμης των 56ευρω (8 ευρω πιο ακριβος) απο το αγγλικο σαιτ. Θα αγοραστουν απο βδομαδα ωστε να τοποθετησω τα Brembουλινια που εχω απο Ιουλιο και ¨σκουριαζουν¨! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 17 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: