Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αδιαβροχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 16:58

ρε παιδια κορτουρα ...σακακι δεν φορατε;
αν ναι, τοτε τι το θελετε το πανω αδιαβροχο;μονο με το κατω εισαστε οκ!!
γκετες.χμ...ενας τροπος για να μπλεχτουν τα ποδια σου στα....τσουτσουνια της μηχανης.
ναι ειχα κ εγω ενα ζευγαρι για 2 ετη.ετρεμε η ψυχη μου οταν οδηγουσα.ασε που κανεις πολυ χρονο να τις βαλεις.
ετσι μετα απο πολυ σκεψη αγορασα ....γαλοτσακια .ναι γαλοτσες κνημης με ....10 ευρω.μοναστηρακι μερια.
ετσι οταν ξεκιναω να παω στη δουλεια κ βρεχει,τοτε φοραω τις γαλοτσες κ βαζω στην μπαγκαζιερα τα παπουτσια μου.φτανοντας στη δουλεια μου,θα βγαζω το πανω αδιαβροχο κ τις γαλοτσες κ θα φοραω τα ...καλα μου καθαρα παπουτσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 27 2012, 20:03

nikos147 έγραψε:
xlr8 έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδιά για προτείνεται κανένα σχετικα φθηνό και καλό, αξιόπιστο ζευγάρι γκέτες...έχω καλά αδιάβροχα εδώ και 1,5 χρόνο αλλά δεν έχω γκέτες και όλο και κάτι περνάει μέσα στα παπούτσια!! Για δώστε καμια λύση!

Τι αδιάβροχα έχεις αν επιτρέπετε?

Tα είχα αγοράσει από ενα bazzar που έκανε η αντιπροσωπεία της kawasaki, όπου και ξεστοκάριζε ότι είδη ρουχισμού είχε μιας και θα σταμάταγε να τα πουλάει μέσω του δικτύου της. Είχαν περίπου 100ευρω και τα δυο τεμάχια αρχική τιμή και λόγω του bazaar τα πήρα και τα δύο 45ευρω!! Βέβαια είναι αρκετά χοντρά και πολύ ποιοτικά και με πολλά σημεία για να το προσαρμόσεις στα μέτρα σου...μολις πάω στην μηχανή θα κοιτάξω ξανα την μάρκα τους αλλά δεν είναι γνωστή μάρκα!

Προτείνεται όμως και κανένα ζευγάρι γκέτες...

Νίκο,
είχα πάει να πάρω αυτές
http://www.mondodimoto.gr/index.php?~showproduct=777
βέβαια τελικά πήρα αυτές
http://www.mondodimoto.gr/index.php?~showproduct=787

2-3 φορές τις έχω χρησιμοποιήσει, δεν είχα κάποιο πρόβλημα, μόνο που αυτές που πήρα εγώ, ίσως είναι λιίγο πιο δυσκολοφόρετες από αυτές που ήθελα αρχικά γιατί οι πρώτες ανοίγουν και στα πλάγια, από την άλλη, δεν ξέρω αυτές που ανοίγουν αν έχουν θεματάκι στεγανότητας απο το άνοιγμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELMOS



Τόπος : ελλαδα
Registration date : 18/02/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 29 2012, 08:35

Σχεδόν πάντα φοράω cordura jacket - ( κοντό μέσα στην πόλη ) αλλά σκέψου
μετά από μια έντονη βροχόπτωση να μπαίνω μέσα σε κατάστημα
η υπηρεσία και να στάζω.
Δεν πιστεύω ότι είναι και το καλύτερο θέαμα.
Σχετικά με τις γκέτες, τις έχω φορέσει μερικές φορές , σε ταξίδι.
Μπορεί να είναι λίγο δύσχρηστες , αλλά αν μπουν σωστά
κάνουν την δουλεία τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 29 2012, 11:01

Εχω πάρει αδιάβροχες θήκες για παπούτσια και γάντια από Latex,σαν αυτά που δείχνει το ....--link--.... και εχω λυσει το πρόβλημα μου.
Μπορείτε να τα βρείτε στο Motoraid: LATEX RAIN GLOVE & LATEX RAIN OVERSHOE ή στο Louis.de...LATEX RAIN GLOVE & LATEX RAIN OVERSHOE



με τα γάντια φορεμένα απο το φετινό μου ταξίδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAXSTYL

MAXSTYL

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 18/07/2012

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 29 2012, 19:57

kopeli έγραψε:
Εχω πάρει αδιάβροχες θήκες για παπούτσια και γάντια από Latex,σαν αυτά που δείχνει το ....--link--.... και εχω λυσει το πρόβλημα μου.
Μπορείτε να τα βρείτε στο Motoraid: LATEX RAIN GLOVE & LATEX RAIN OVERSHOE ή στο Louis.de...LATEX RAIN GLOVE & LATEX RAIN OVERSHOE



με τα γάντια φορεμένα απο το φετινό μου ταξίδι.

Αρκετα ενδιαφερον....

scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
George.LG

George.LG

Ηλικία : 60
Τόπος : Χαλκιδα
Registration date : 19/03/2010

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 29 2012, 22:10

Εγώ έχω ένα REVIT τζάκετ, μακρύ cordura, στην αρχή κάτι κρατούσε από βροχή με τα χρόνια όμως και με τα πλυσίματα δεν κρατάει και πολύ ...... πήρα κι ένα αδιάβροχο παντελόνι IXON Thunder το οποίο για ψιλοβρόχι και για κανονική βροχή μικρής διάρκειας καλό είναι, τίποτα παραπάνω. Σε διαδρομή Αθήνα - Χαλκίδα με συνεχή κανονική βροχή, όταν έφτασα στο σπίτι ήμουν βρεγμένος μέχρι το κόκκαλο.Το τζάκετ έμπαζε από τα σημεία που δεν έφτανε η επένδυση (απ' ότι κατάλαβα η επένδυση πρέπει να είναι αδιάβροχη και όχι το εξωτερικό ) και το παντελόνι εμπαζε από τις ραφές ανάμεσα στα πόδια, εκεί που ρέει το νερό από το τζάκετ, παρόλο που οι ραφές εσωτερικά έχουν ταινία υποτίθεται για αδιαβροχοποιηση.

Έτσι πήρα το ολόσωμο από το lidl.
Αυτό είναι ασύγκριτα καλύτερο, δεν βάζει ούτε σταγόνα, είναι και ζεστό, το αρνητικό είναι ότι δεν είναι εύκολο στο φόρεμα (δεν μπορείς να το βάλεις στο δρόμο με ευκολία, χρησιμοποιώ σακούλες στα παπούτσια για να το βάζω ποιο εύκολα) και έχει όγκο όταν το διπλώσεις.

Αν αγόραζα τώρα θα έπαιρνα σακάκι παντελόνι ΘΕΡΜΟΚΟΛΛΗΜΕΝΟ και όχι ραμμένο.

Τα γάντια από LATEX που προαναφέρονται είναι πολύ καλά, αλλά χαλάνε με το πέρασμα του χρόνου (αλλάζει το χρώμα τους και σχίζονται εύκολα)

Οι γκέτες πρέπει να είναι το σωστό νούμερο και να εφαρμόζουν πολύ καλά στο παπούτσι για να μην μπλέκονται στο λεβιέ ταχυτήτων και στο λεβιέ του φρένου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELMOS



Τόπος : ελλαδα
Registration date : 18/02/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 21 2012, 07:32

Οι πρώτες εντυπώσεις από.
-- REVIT nitric jacket.
ο όγκος που καταλαμβάνει όταν είναι στην συσκευασία είναι πολύ λίγος.
το φόρεσα πάνω από jacket και ισοθερμικό για την πρωινή υγρασία , σε ορεινό ανέβασμα.
είναι αρκετά φαρδύ για να χωράει άνετα πάνω από χειμωνιάτικο μπουφάν.
πολύ άνετο στον δρόμο και έκανε την δουλειά του σωστά - ( υγρασία ).
---REVIT acid pant.
ο όγκος του πολύ πιο μικρο-(συσκευασμένο), άρα πιο βολικό σε
καθημερινή χρήση. χωράει άνετα και σε μια εσωτερική τσέπη μπουφάν.
λίγο φαρδιά βέβαια.
το φόρεσα με βροχή,για περίπου 50 χιλιόμετρα πορεία,
πάνω από παντελόνι με ενισχύσεις - ( άρα ογκώδες )
πολύ ευκολοφορετο και στον δρόμο άνετο.
σαν καινούργιο - (βέβαια ) το νερό δεν σταματάει επάνω του
και με ένα απλό τίναγμα στεγνώνει.

αν υπάρχουν απορίες, ευχαρίστως να απαντήσω .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 10:15

Μετα από 1.5 περίπου χρόνο βγήκα πάλι στην γύρα για ένα σετ αδιάβροχα μιας και καβαλάω την μοτο κάθε μέρα ανεξαρτήτως καιρού και μου ειναι απαραίτητα. Γκέτες πήρα της Tucano Urbano και μέχρι τώρα φαίνονται τούμπανο. Λέω να δοκιμάσω λοιπόν και ένα σετ αδιάβροχα της ίδια εταιρίας. Έχει κανένας άποψη για τα συγκεκριμένα?

Κλικ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 10:26

τα εχω 2 χρονια δεν μπαινει σταγονα...τελεια ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 10:37

Adder έγραψε:
τα εχω 2 χρονια δεν μπαινει σταγονα...τελεια ειναι
Μιλάμε για καθημερινη χρήση έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 10:53

http://www.hondabikes.gr/product.php?products_id=122

εμένα μου έκαναν δώρο αυτά (τα είχε και ο Καντονά αγγελία) και τα πήρα και εγώ στη συνεπιβάτιδα: δεν μασάνε τίποτα (έφαγα 2ωρη καταιγίδα στην Ε.Ο.) και πολύ καλή τιμή έχουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick_greek
Member
Member
nick_greek

Ηλικία : 57
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 17/04/2011

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 15:56

Drakos έγραψε:
Μετα από 1.5 περίπου χρόνο βγήκα πάλι στην γύρα για ένα σετ αδιάβροχα μιας και καβαλάω την μοτο κάθε μέρα ανεξαρτήτως καιρού και μου ειναι απαραίτητα. Γκέτες πήρα της Tucano Urbano και μέχρι τώρα φαίνονται τούμπανο. Λέω να δοκιμάσω λοιπόν και ένα σετ αδιάβροχα της ίδια εταιρίας. Έχει κανένας άποψη για τα συγκεκριμένα?

Κλικ


Αγαπητέ έχω πάρει ένα σετ Tucano Urbano από την αποθήκη πέρυσι, τα έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές φέτος με την πολύ βροχή και δεν είδα σταγόνα να περνάει μέσα. Όταν πήγα στο σπίτι όλοι με περίνεναν να στάζω από το νερό έστω και με τα αδιάβροχα και όταν με είδαν νόμιζαν ότι΄γύρισα με το λεωγορείο. Τα συγκεκριμένα έχουν θερμοκολητικές ραφές όπως και άλλα βέβαια αλλά αν θες να πάρεις μην τα φοβηθείς αξίζουν τα λεφτά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 18:02

Drakos έγραψε:
Adder έγραψε:
τα εχω 2 χρονια δεν μπαινει σταγονα...τελεια ειναι
Μιλάμε για καθημερινη χρήση έτσι?
για να ειμαι ειλικρινης δεν το εχω φορεσει και πολλες φορες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 19:02

Τα αδιαβροχα αρχιζουν και τελειωνουν στο σετακι acerbis που ποσταρισε ο καλαμποκας επανω.
το δουλευει ο αδερφος μου σε καθε βροχερη μερα (οδικη βοηθεια) και δεν μασανε τον κωλο τους , δεν ειναι τυχαια η νουμερο 1 επιλογη των επαγγελματιων delivery Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 19:17

kalampokas έγραψε:
http://www.hondabikes.gr/product.php?products_id=122

δεν μασάνε τίποτα (έφαγα 2ωρη καταιγίδα στην Ε.Ο.)

προσωπικα με την δουλεια (συντηρητης ασανσερ με μηχανακι) εχω γραψει αρκετα χιλιομετρα με βροχη ...
και παντα στεγνος με το σετακι αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2013, 22:41

εγω εχω αυτο:

http://www.toofast.gr/showprod.php?id=926

απλα τελειο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2013, 09:36

Τελίκα πήρα τα tucano και ελπίζω να αντέξουν. What a Face Θενκς παίδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billaros19



Registration date : 14/12/2010

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2013, 10:56

εγώ προσωπικά πήρα από την αποθήκη π ριν 2 χρόνια ένα παντελόνι tucano urbano με επένδυση και με τις πολλές βροχές...στα πόδια δεν είχα ούτε σταγόντα...στον κώλο όμως...αφήστε τα να πάνε...και αναγκάστικα να το παρατήσω γιατί την πάτησα 3 φορές και όχι τίποτε άλλο..δεν είχα και αλλαξιά και ήμουν στην δουλειά!
και πήγα και αγορασα μία νιτσεράδα και δεν περνάει ούτε ατμός....
http://www.marinastores.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=1022
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tobacconistas.gr
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αδιαβροχα    Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 09 2013, 22:12

αυτο μαλιστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αδιαβροχα    Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 09 2013, 22:16

αδιαβροχο....εχει κανενας καποια προταση??//
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolokonst

manolokonst

Ηλικία : 51
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 19/07/2013

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 10 2013, 00:10

Αγόρασα ενα σετ παντελόνι και jacket της Nordcap. καλή τιμή και χωρίς προβλήματα μεχρι στιγμής με δυνατή βροχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 10 2013, 09:01

εγω εχω αυτο και ειναι super
http://www.motorparts.com.gr/eshop/eksoplismos-anavati/adiavroxa/set-adiavroxa-534n-detail.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 10 2013, 09:31

4 χρονια τωρα εχω αδιαβροχα της Bering και δεν εχει περασει ποτε ουτε σταγονα.
ακομα και σε ταξιδι Θεσσαλονικη-Αθηνα με βροχη σε ολο τον δρομο εφτασα εντελως στεγνος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αδιαβροχα    Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 10 2013, 12:25

καλα ειναι κατι ποιο οικονομικο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιαβροχα   Αδιαβροχα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 11 2013, 14:55

JIMSTAMOS έγραψε:
καλα  ειναι  κατι  ποιο  οικονομικο????
πιό οικονομικό θα βεις.
Δε θα βγάλει όμως χειμώνα με αποτέλεσμα να σου βγει τελικά πιό ακριβό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αδιαβροχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: