Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τι κράνος φοράτε και γιατί?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12 2009, 20:46

καλα ειναι 270,oo + έξοδα μεταφοράς όποτε πόσο να έρθει.
Αξίζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12 2009, 20:48

και εγώ έτσι λέω,τι χρώμα μηχανή έχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12 2009, 21:43

Εχω το shoei xr 1000 μαυρο πανω απο χρονο και ειναι αψογο για το μηχανακι μας,εχω εγκαταστησει και ενδοσυνεννοηση και θορυβος μηδεν.
Για την πολη εχω ενα nolan σπαστο με αντιθαμβωτικο στην ζελατινα αρκετα καλο και για ταξιδι αλλα shoei δεν ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 00:32

Παίζει κι αυτό τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 451272
http://lidsdirect.co.uk/epages/eshop193014.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/eshop193014/Categories/Shoei_Helmets/Shoei_XR-1000_Helmets
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 08:18

tazakos έγραψε:
και εγώ έτσι λέω,τι χρώμα μηχανή έχεις?


μαυρη ειναι η καλονη γαζελα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 12:15

shoei xr 1000 μαυρο πολυ καλο παναλαφρο αθορυβο τελειο κρανος και το hgs fs max ανοιγομενο για μεσα στην πολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 13:04

21 Απριλίου έχω γενέθλια και με λένε και Παπαδόπουλο αλλά άσχετο για άλλο το λέω τώρα,
όποιος δεν ξέρει τι να μου πάρει ας μου πάρει το XR1000 άντε και σε μαύρο χωρίς γραφικά δεν με πειράζει γιατί βαρέθηκα να το θέλω και να μην το έχω! Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 13:42

ναι, ή να στο πάρουμε κ να το κρατήσουμε 1 μέρα παραπάνω κ να το δώσουμε σε μένα Rolling Eyes μιας κ τα δικά σου γενέθλια τα χάσαμε κ ήρθαν τα δικά μου

Υ.Γ. αν έχει γεννηθεί κανείς 23/4 μην γράψει τπτ γιατί τον έφαγα! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 13:48

mikios έγραψε:
ναι, ή να στο πάρουμε κ να το κρατήσουμε 1 μέρα παραπάνω κ να το δώσουμε σε μένα Rolling Eyes μιας κ τα δικά σου γενέθλια τα χάσαμε κ ήρθαν τα δικά μου

Υ.Γ. αν έχει γεννηθεί κανείς 23/4 μην γράψει τπτ γιατί τον έφαγα! Twisted Evil

Εσύ φίλιππε μια χαρά κρανάκι φοράς από ότι βλέπω στο άβαταρ και παρεπιμπτώντος έχω αναρωτηθεί άπειρες φορες γιατί δεν καβαλάς v-strom στο άβατάρ σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 17:01

tazakos έγραψε:
Εσύ φίλιππε μια χαρά κρανάκι φοράς από ότι βλέπω στο άβαταρ και παρεπιμπτώντος έχω αναρωτηθεί άπειρες φορες γιατί δεν καβαλάς v-strom στο άβατάρ σου!

Πετάγομαι από την γωνία σαν τσου-τσου και λέω πως στο avatar είναι η κοπελιά κι όχι ο Φίλιππος!
Το είχα διαβάσει κάπου και με έτρωγε να το πω πρώτος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 19:54

Κατα τυχη επεσα πανω σ αυτο...για δειτε οι ενδιαφερομενοι...

http://cgi.ebay.co.uk/SHOEI-XR1000-DIABOLIC-3-HELMET-FROM-ALPHAS_W0QQitemZ160320611238QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Helmets?hash=item160320611238&_trksid=p4634.c0.m14
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diasyrmos

diasyrmos

Ηλικία : 49
Τόπος : thessalonikh
Registration date : 08/01/2009

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13 2009, 22:03

ARAI FROZEN BLACK...εκανε 600ευρο αλλα ειναι κραναρα..αν κ νομιζω οτι το μαγαριζω μεσα στην πολη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 00:41

ego exo ena apo ta lidl Very Happy o logo ta xrimata.tora thelo na paro gia mena ena premier carbon-titanium kai ena xr-1000 gia tin gineka.polla ta eura leme Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 01:54

εγψ εχω μια βλαακεια που μου εδωσε ο βυνιος. τωρα σκεφτομαι να παρω ενα nolan 103 για μεσα στη πολη ενα arai ή shoei για μενα για εκτος πολης και μαλλον ενα shoei xr για τη κοπελια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 10:14

bakxos έγραψε:
εγψ εχω μια βλαακεια που μου εδωσε ο βυνιος. τωρα σκεφτομαι να παρω ενα nolan 103 για μεσα στη πολη ενα arai ή shoei για μενα για εκτος πολης και μαλλον ενα shoei xr για τη κοπελια.

το 103 πολύ καλό σε πολλά (φυμέ εσωτερικό,ποιότητα μηχανισμου ανοίγματος-κλεισίματος,αντιθαμβωτική όλα σούπερ) αλλά έχε υπόψην ειναι κάπως βαρύ 1700γρ και σε πολύ αέρα όλα κλειστά λίγο μπάζει πολύ λίγο αλλά ιδρωμένος εκεί μέσα το νοιώθεις! πολύ καλή αγορά πάντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 14 2009, 13:19

gmavrid έγραψε:
tazakos έγραψε:
Εσύ φίλιππε μια χαρά κρανάκι φοράς από ότι βλέπω στο άβαταρ και παρεπιμπτώντος έχω αναρωτηθεί άπειρες φορες γιατί δεν καβαλάς v-strom στο άβατάρ σου!

Πετάγομαι από την γωνία σαν τσου-τσου και λέω πως στο avatar είναι η κοπελιά κι όχι ο Φίλιππος!
Το είχα διαβάσει κάπου και με έτρωγε να το πω πρώτος!

σωστός ο gmavrid (παίρνεις πόντους για παρακολούθηση Razz ), η αρραβωνιαστικιά μου είναι η Μαρία. Η φοτο είναι από τις ωραιότερες που έχω βγάλει κ την έχω τυπώσει κ την έχω στον τοίχο μου μιας κ συνδυάζει πολλά ωραία πράγματα Rolling Eyes στον Ταϋγετο πριν αυτός καεί αργότερα το ίδιο καλοκαίρι Crying or Very sad κ είναι τιμής ένεκεν στο παλιόσκυλο μου την μπροσούμπα ονόματι ZELDA.

Όσο για το κράνος δεν είναι κανα καλό, ένα Nau είναι που πήρα δώρο στη Μαρία κάποτε στις αρχές μας... για να μην φοράει τα παλιά μου που της ήτανε μεγάλα. Έκτοτε έχει πάρει κάτι ποοοολύ καλύτερο http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f31/topic-t1816.htm επίσης φοράει το δερμάτινο που της είχα πάρει κλπ κλπ κλπ κ της αφιερώνω το τραγούδι "Μου'φαγες όλα τα δαχτυλίδια".

πάρε κ μια φοτο σε μεγάλη γιατί όοοοολο λεω να γράψω το φωτο-ρεπορτάζ των διακοπών μας τότε κ ποτέ δεν το κάνω....
τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Dsc07651
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Shoei XR 1000   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28 2009, 08:59

Shoei XR 1000 Diabolic Revelation

1.τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 84513299.th2.τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 75871563.th3.τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 11569946.th
4.τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 45408727.th5.τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 32032261.th


Έχει επεξεργασθεί από τον/την michalis στις Πεμ Μάης 21 2009, 02:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emmker

emmker

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 21/02/2009

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 02:43

Τωρα μολις μου ηρθε το Evoline απο αγγλια 230 εθροπουλα μαζι με μεταφορικα.
Οτι πιο βολικο εχω βαλει στο κεφαλι μου.
Και μην ξεχναμε και κλειστο και ανοιχτο αρα και ζεστη και προστασια αλλα και κανενα τσιγαρακι στην κινηση στην αθηνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 10:58

Το καλό μου είναι ενα shoei x-11 το οποίο είναι υπέροχο σε εφαρμογή (δεν με κουράζει καθόλου) σχετικά ελαφρύ και πολύ ήσυχο. Αλλά μέχρι να φτάσω εκεί πέρασα από nollan n101 (ανοιγόμενο) , nollan x-lite 601, kbc vr-2 και ένα φτηνό bell. Καλούτσικα όλα τα προηγούμενα τα οποία τα έχω ακόμη αλλά όχι σαν το shoei.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την GIANNHS1967 στις Σαβ Απρ 18 2009, 14:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 12:26

παιδια σκεφτομαι να παρω ενα κρανος (βασικα δυο θελω αλλα....) για ταξιδι. πηγα σε μαγαζι στο περιστερι και ειδα τα arai τα οποια εχουν τρεις σειρες. τελος παντων κατεληξα στην rx 7 crossair. ωστοσο μολις ρωτησα τιμη επαθα πλακα 690. βεβαια εχω αποφασισει να παρω κρανος και αν δεν βρω καπου αλλου φτηνοτερα ή καποιο αλλο κρανος καλο με καλυτερη τιμη θα το παρω. μηπως κανενας απο εσας εχει να προτεινει είτε καποιο αλλο μαγαζι που μπορω να βρω φτηνοτερα είτε καποιο αλλο καλο κρανος με χαμηλοτερη τιμη? ή μηπως καποιος εχει καποιο γνωστο να το παρουμε απο εκει?
σας ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 14:22

Αν το θελεις για ταξιδι να ξερεις οτι τα Arai ειναι αρκετα βαβουριαρικα.Εγω εχω ενα Shark για ταξιδι που μολις κλεισεις ζελατινα ειναι τοιχος αλλα απο αερισμο πασχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 16:14

bakxos έγραψε:
παιδια σκεφτομαι να παρω ενα κρανος (βασικα δυο θελω αλλα....) για ταξιδι. πηγα σε μαγαζι στο περιστερι και ειδα τα arai τα οποια εχουν τρεις σειρες. τελος παντων κατεληξα στην rx 7 crossair. ωστοσο μολις ρωτησα τιμη επαθα πλακα 690. βεβαια εχω αποφασισει να παρω κρανος και αν δεν βρω καπου αλλου φτηνοτερα ή καποιο αλλο κρανος καλο με καλυτερη τιμη θα το παρω. μηπως κανενας απο εσας εχει να προτεινει είτε καποιο αλλο μαγαζι που μπορω να βρω φτηνοτερα είτε καποιο αλλο καλο κρανος με χαμηλοτερη τιμη? ή μηπως καποιος εχει καποιο γνωστο να το παρουμε απο εκει?
σας ευχαριστω
μην κάνεις το λάθος και πάρεις από Ελλάδα θα στον ακουμπήσουν και με το παραπάνω...τόσα site έχουν εμφανιστεί εδώ φίλε πάρε από εξωτερικό καμία σχέση οι τιμές.. OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 16:19

bakxos έγραψε:
παιδια σκεφτομαι να παρω ενα κρανος (βασικα δυο θελω αλλα....) για ταξιδι. πηγα σε μαγαζι στο περιστερι και ειδα τα arai τα οποια εχουν τρεις σειρες. τελος παντων κατεληξα στην rx 7 crossair. ωστοσο μολις ρωτησα τιμη επαθα πλακα 690. βεβαια εχω αποφασισει να παρω κρανος και αν δεν βρω καπου αλλου φτηνοτερα ή καποιο αλλο κρανος καλο με καλυτερη τιμη θα το παρω. μηπως κανενας απο εσας εχει να προτεινει είτε καποιο αλλο μαγαζι που μπορω να βρω φτηνοτερα είτε καποιο αλλο καλο κρανος με χαμηλοτερη τιμη? ή μηπως καποιος εχει καποιο γνωστο να το παρουμε απο εκει?
σας ευχαριστω

Αν δεν κατεχεις το ebay εδω ειμαστε εμεις...οτι θες πες το μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 16:58

οκ παιδιασας ευχαριστω. τα μαγαζια στο νετ τα ξερω και αγοραζω και απο ebay και απο amazon και expansys κλπ. το προβλημα ειναι οτι το κρανος πρεπει να το δοκιμασεις για να δεις αν σου καθεται καλα κλπ κλπ. εαν το παρω απο το νετ δυστυχως δεν εχω αυτη τη δυνατοτητα. και ετσι το σκεφτομαι. δεν ξερω θα ρωτησω καποιους μηπως ξερουν διαφορετικα μαλλον θα συμβιβαστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι κράνος φοράτε και γιατί?   τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 04 2009, 17:23

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 Clipimage001s

Αυτο για τα μεγαλα ταξιδακια και μπορω να πω οτι ειναι μακραν απ΄τα καλυτερα κρανακια που ειχα ποτε!!

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 8684

Για καθε μερα.

τι κράνος φοράτε και γιατί? - Σελίδα 4 S4colourtitan



Και αυτο για τα ορη τα βουνα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τι κράνος φοράτε και γιατί?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: