Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 23:53

Αμάν βρε Χρηστάρα....τώρα το είδα.
Περαστικά αγορίνα και ποτέ ξανά.
Ευτυχώς που είσαι εσυ καλά και την έβγαλες λάδι απ'αυτό το πατατράκ....

Στα αγύριστα-στα αγύριστα-στα αγύριστα-στα αγύριστα-στα αγύριστα..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 00:03

το ατύχημα συνέβη στις 21/6. στην αρχή το διατύπωσα λάθος και ύστερα το διόρθωσα.
τώρα πλέον είμαι εντελώς καλα αν και την δεύτερη μέρα που ξύπνησα ένιωθα σαν να έπεσα στο τσιμέντο απο 10οροφη πολυκατοικία!!
Κάπου εδώ θα ήθελα να αναφέρω πως ο άνθρωπος που με χτύπησε μου εξηγήθηκε σπαθί + οτι ενδιαφέρθηκε εκ των υστέρων για την κατάσταση της υγείας μου.
Ειναι ένας 25χρόνος βιοπαλαιστής που από το πρωί μέχρι το βράδυ είναι πάνω σε ενα τιμόνι γράφοντας άπειρα χλμ. μέσα στη Αθήνα.

Ακόμα και σήμερα μετά απο ενα μήνα νιώθω αρκετά τρομαγμένος απο ότι έγινε ειδικά όταν ξανά βρεθώ σε φανάρι...... ελπίζω να μου φύγει γρήγορα διότι δεν με αφήνει να οδηγήσω έτσι όπως θα ήθελα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
savaspar

savaspar

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα / Καβάλα
Registration date : 04/12/2010

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 00:42

Bretsos έγραψε:
Ακόμα και σήμερα μετά απο ενα μήνα νιώθω αρκετά τρομαγμένος απο ότι έγινε ειδικά όταν ξανά βρεθώ σε φανάρι...... ελπίζω να μου φύγει γρήγορα διότι δεν με αφήνει να οδηγήσω έτσι όπως θα ήθελα.


Τον έχω ζήσει κι εγώ αυτόν τον φόβο και το συναίσθημα.. τον ζω ακόμη δηλαδή μετά απο 2 μήνες που έπαθα το ατύχημα.. Ελπίζω να σου φύγει γρήγορα και ποτέ ξανά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/savaspar
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 10:27

Συμπερασμα. Αφου τελεωσανε ολα σχεδον καλα, χρειαζομαστε περισοτερη ροπη. Περαστικα και σωματικα και ψυχολογικα φιλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 14:33

περαστικά φίλε και ποτέ ξανά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 18:06

Ποτε ξανα !!!!!
Περαστικα .....και οι δρομοι παλι δικοι σου θα ειναι!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strombriger
Member
Member
strombriger

Ηλικία : 58
Τόπος : Αχαρναι
Registration date : 07/07/2008

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 04:20

Περαστικα κι αγυριστα Χριστο
Μ αρεσει που ειχες την αισθηση για το τι μπορει να σε ακολουθει !
Σωστα κοιταξες πισο σου .
Και παρ ολα αυτα ...να κανεις οτι μπορεις για να το αποφηγεις και
στο τελος αυτο να ειναι τοσο λιγο .
Διστυχως η εμπιρια μας καμια φορα δεν προλαβαινει να ξεδυπλοθει
μεσα σε 2 δευτερολεπτα ,
Αλλα αυτα τα 2 δευτερολεπτα ηταν αρκετα για σενα .
Ολο και καποιο μετρο θα κερδισες απο την ακινητοποιηση του μ@.@.@
Σου ευχωμαι ποτε ξανα !!!
Πες μας ομως ρε Χριστο Very Happy δεν σ εκανε πιο δυνατο ε??? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 08:59

Χρηστάρα, αν & τα είχαμε πει από κοντά & είχα μια ιδέα από το συμβάν, βλέποντας τις φωτογραφίες έμεινα μ@λ@κ@ς. Είναι πολύ σοκαριστικό το πως έχει καρφωθεί η μηχανή στο τζιπ.
Ευτυχώς που φορούσες όλο τον εξοπλισμό & σε βοήθησε να την γλιτώσεις με αυτά τα λίγα!!!
Μακάρι να είναι η τελευταία φορά που γράφεις στα δυσάρεστα... Το ίδιο ισχύει για όλους μας!!!


ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΙΣΩ... ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 10:30

Τι λες ρε φίλε τωρα!!! Ποτε ξανά τέτοια σε κανέναν μας. Να σαι πάντα καλα. Πολλα χιλιόμετρα με τη μηχανή στην πόλη να σου φύγει και το ψυχολογικό. Φιλακια!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 11:30

Χρηστάκο περασμένα ξεχασμένα που λένε. Το καλό είναι ότι είσαι καλά και αυτό είναι που μετράει πάνω από όλα.
Εννοείται ότι θέλει εξοπλισμό ΠΑΝΤΑ γιατί δεν ξέρεις πότε και από που θα σου έρθει δυστηχώς.

Μεγάλη προσοχή λεβέντες στον δρόμο. Με τόσα προβλήματα που έχει ο καθένας στο κεφάλι του χαζεύει μέσα στο αμάξι δυστηχώς.

Το καλοκαίρι το μυαλό τους βράζει και τον χειμώνα παγώνει.
Ένα μεγάλο μπράβο στον οδηγό του φορτηγού που φάνηκε άνθρωπος και δεν το έριξε στην παλάβή να έχεις και άλλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 16:57

strombriger έγραψε:

Πες μας ομως ρε Χριστο Very Happy δεν σ εκανε πιο δυνατο ε??? Very Happy

Στάυρο οχι δυστηχως απο το ολο τροχαιο δεν βγηκα πιο δυνατος αλλα πιο φοβισμενος....!!!
Ειναι γνωστο σε πολυ κοσμο εδω μεσα πως επι 20+ χρονια οδηγο μονο μοτοσυκλετα και γενικοτερα δεν ειμαι και ο πιο συντηρητικός οδηγός.
Μετα το ατυχημα εχω κοψη ρυθμο και νιωθω πως ειμαι πολυ εκτεθειμένος σε σχεση με πριν στην κίνηση της Αθηνούπολης.
Ελπίζω να μου φυγει γρήγορα ολο αυτο διοτι δεν το απολαμβάνω πλεον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 21:29

Χρήστο εύχομαι περαστικά γρήγορα και ποτέ ξανά!

Κρίμα για το XRακι, αλλά αυτό φτιάχνεται, εσύ να είσαι καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maverick

maverick

Registration date : 26/01/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 22:53

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟ! ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ!

Χρήστο θυμάμαι την κουβέντα μας που μου είπες ότι δεν πρόκειται να ξαναγράψεις στο Forum και έλεγα κρίμα!!
Και όταν είδα το ποστ χάρηκα που ξαναγύρισεις στην παρέα του Forum!
Αλλά η συνέχεια που είδα ήταν απίστευτη! βλέποντας και μόνο την φωτογραφία με το τρακάρισμα έμεινα κάγκελο!
και σκεφτόμουν τι μπορεί να είχες πάθει με ένα τέτοιο ατύχημα!!
Ευτυχώς φιλαράκο είχες Άγγελο και την έβγαλες με τις λιγότερες ζημιές! Ευτυχώς ανακουφίστηκα στο τέλος που
γλύτωσες τα χειρότερα!

Η αλήθεια είναι ότι έχω περάσει και εγώ κάτι ανάλογι στην Θεσσαλονίκη με μία μαλάκου που πέρασε με κόκκινο
και μου πήρε το δεξί Clip-on και με πέταξε κάτω...μου...νι η μηχανή αλλά ο maverick ζωντανός και με γρατσουνιές μόνο.
Για αυτό σου λέω:
ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΆΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 00:26

ΧΡΗΣΤΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ
ΕΙΧΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ 12 ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΕΝΟΙΩΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΑΚΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ DELETE
NA EΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 00:33

Χρήστο περαστικά κι αγύριστστα και από εμένα ρε φίλε.
Ο θεός να μας φυλάει όλους μας από τέτοιους μαλάκες που είναι πολλοί δυστυχώς, αν και πιστεύω οτι είναι καθαρά θέμα τύχης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 02:18

αν και δε σε ξέρω φίλε, περαστικά και όσο τετριμμένο και αν ακούγεται, μακάρι να μην ξανασυμβεί ποτέ σε κανένα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeepBlue
Member
Member
DeepBlue

Ηλικία : 56
Τόπος : Αργυρούπολη - Αθήνα
Registration date : 27/08/2010

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 10:35


Χρήστο περαστικά βρε φίλε και ποτέ ξανά.
Εχει γίνει ζούγκλα η ζωή στην Αθήνα. Προσοχή φίλε μου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gr.linkedin.com/in/tzanlissotirios
apnea_guru
Member
Member
apnea_guru

Τόπος : Καματερό-Μελίσια
Registration date : 08/08/2009

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 11:39

σε ολους μας εχει συμβει η παραλιγο να συμβει κατι αναλογο και νομιζω οτι σε καταλαβαινουμε εστω και λιγο
περαστικα και τα σωματικα αλα και τα ψυχολογικα...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....   Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 23:05

περαστικα φιλε και απο μενα..ησουν τρομερα τυχερος με τετοιο σκηνικο...

καποτε σε ενα σεμιναριο στην λεσχη μας ειχαν πει οταν σταματαμε σε ενα φαναρι,σταματαμε η τερμα αριστερα στην μεση του δρομου η τερμα δεξια,διπλα στο πεζοδρομιο...ισως αν το ειχαμε αυτο στο μυαλο μας να γλιτωνανε μερικοι απο τετοιες επικινδυνες καταστασεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ολα έγιναν σε 2 δεύτερα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: