Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 διαδρομη για κυθηρα??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 22:57

οπως διαβασατε και πιο πανω σκεφτομαι τον αυγουστο να παω διακοπες στα κυθηρα και θα ηθελα μια γνωμη για την διαδρομη που να ακολουθησω για να παω νεαπολη για το φερρυ....θα ερθω απο σαλονικα...


σκεφτομαι δυο διαδρομες την μια να παω απο πατρα,κυπαρισια,καλαματα,σπαρτη και τελος νεαπολη....για να δουμε κανανε μερος...

και η αλλη διαδρομη( η κλασικη)πατρα,κορινθο ,τριπολη,σπαρτη και τελος νεαπολη...


γραφω παντα απο πατρα μια και θελω να κατεβω απο ιωαννινα και μετα ιονια οδο και οχι απο την εθνικη οδο θεσσ/νικη-αθηνων....

για πεστε καμια γνωμη η ντοπιοι......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 23:39

Η πρώτη επιλογή έχει 2 πανέμορφα και τελείως διαφορετικά κομμάτια: Πύργος-Κυπαρισσία (παραλιακό) και Καλαμάτα-Σπάρτη (βουνίσιο).

Η δεύτερη επιλογή έχει το φριχτό κομμάτι Πάτρα-Κόρινθος και το βαρετό Κόρινθος-Τρίπολη.

Αν δεν βιάζεσαι προτείνω την πρώτη διαδρομή.
Αν βιάζεσαι υπερισχύει η δεύτερη

Επίσης, το Σάββατο παίζει ακτοπλοϊκή σύνδεση Καλαμάτα-Κύθηρα.

Διαρκεί αρκετά το ταξιδάκι (κάπου 5 ώρες) και είναι βραδυνό 21:00 με 02:00. εδώ


Υποθέτω φυσικά ότι έχεις κλείσει ήδη δωμάτιο/διαμονή διότι τα Κύθηρα φημίζονται για την πληρότητά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 21 2011, 23:51

Eγώ θα σου πρότεινα την πρώτη γιατι θα ταξιδέυεις με θέα την θάλασσα στο περισσότερο κομματι της διαδρομής.Επιστρέφεις στον γυρισμό απο Τρίπολη και εννοείτε στάση Πάτρα να πιούμε κανα καφέ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22 2011, 00:41

Φίλε εγώ πέρα από τις 2 όμορφες διαδρομές που προανέφερες θα σου προτείνω και μία τρίτη διαδρομή
η οποία αν και στην περίπτωσή σου μιας και θα ξεκινήσεις από αρκετά βόρεια ίσως σε κουράσει λίγο

ωστόσο είναι πολύ όμορφη διαδρομή και σου την προτείνω είτε για αυτή την εκδρομή είτε για να την έχεις στα υπόψη για μια άλλη φορά....
για το κυπαρίσσι κάνεις μια μικρή παράκαμψη όμως είναι ένα χωριό που αξίζει να δεις .....
όποια και να επιλέξεις πάντως καλό δρόμο να έχεις .... και καλά να περάσεις

ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22 2011, 02:01

Ειχα παει περσυ ....
Καταπληκτικα... τι μου θυμισες.... εβαλα να δω παλι τις φωτο απο εκει....

Ησυχο νησι.... απο θεμα διασκεδασης....

Να παρεις να κλεισεις εισιτηριο για το καραβι (αν και με τη μηχανη μαλλον δε θα εχεις και προβλημα) γιατι συνηθως εχει 2 δρομολογια τη μερα απο Νεαπολη (50 λεπτα... κολυμπι ειναι)

Υποθετω οτι θα κανεις μια διανυκτερευση καπου και δε θα το παρεις σερι απο Θεσσαλονικη....

Ειχα παει με το αυτοκινητο εγω, και ειχα ξεκινησει στις 3 τα ξημερωματα απο Αθηνα για να παρω το πρωτο καραβι στις 8-9....

Επειδη ειναι μεγαλο νησι, πολυμορφικο και με πολλες ωραιες παραλιες, κυριως οι απομακρυσμενες/μη "αξιοποιημενες" - προετοιμασου για χωματοδρομο, νομιζω οτι "δεν αξιζει" να κουραστεις βλεποντας άλλα μερη...

Εγω ειχα κατσει 9 γεματες μερες και θα μπορουσα να κατσω και παραπανω.... γιατι δεν εφτασαν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22 2011, 20:59

παλικαρια ευχαριστω για τις γνωμες.εγω σκεφτομουν την πρωτη διαδρομη απο την αρχη μια και ειναι ομορφη απλα ειπα να παρω μια γνωμη και απο τους ντοπιους....

μαλλον θα παω μεχρι κυπαρισια την πρωτη μερα απο σαλονικα και την δευτερη μερα μετα νεαπολη.
εχω κλεισει και δωματιο και φερρυ για τις 5/8...
το φερυ φευγει στις 2.30 οποτε την παρασκευη θα εχω απο τις 8-1 να δω και την ορεινη διαδρομη τις πελοπονησου.

αν και εχω γυρισει σχεδον ολοι την ελλαδα δυστηχως απο την ολυμπια και κατω μεχρι και τα κυθηρα δεν εχω παει ποτε (κρητη πηγα)....οποτε οποια γνωμη δεχτει μια και απο τις 12/8 εως και τις 15/8 εχω καποιες μερες ακομα για τουρισμο....

στον γυρισμο θα παιξει σιγουρα σταση- καφεδακι στην τριπολη τωρα ριξτε κανενα τηλ και θα κανουμε μια σταση και στην πατρα για εναν καφε...να ηταν τεταρη να πιναμε καφεδακι στην συναντηση σας αλλα δυστηχως ειναι παρασκευη η 12/8...


hypersonic ριξε φοτο στον λαο..... cheers


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22 2011, 22:35

Αφου εχεις γυρισει ολη την Ελλαδα, ευκαιρια ειναι να κανεις διακοπες και στην Αττικη!
Γιατι εκει ανηκουν τα Κυθηρα!!


Φωτο θα βαλω μεσασ το ΣΚ.... αλλα το θεμα ειναι να αγγαρεψω το εταιρο ημισυ να βοηθησει στις προτασεις ... γιατι ξεχναω εγω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 19:51

Εγω προσωπικα θα σου προτενα να φυγεις χαραματα απο Θεσ/κη για να εισαι οσο πιο νωρις γινεται
στην Πατρων-Πυργου για να γλιτωσεις κινηση κ ζεστη...απο Πυργο κ μεχρι Καλονερο κ Καλαματα ειναι αρκετα καλος ο δρομος.
Με μια σταση Ζαχαρω η Καλαματα δεν ειναι τπτ κ δεν χρειαζεται στο πηγαινε να μπεις καθολου Πατρα...

Κανε διανυκτερευση Καλαματα Exclamation κ φυγε το επομενο πρωϊ απο Μανη εως Νεαπολη με 1-2 ολιγολεπτες στασεις.

ΔΙΑΔΡΟΜΗ

Η διαδρομη θα σε ανταμειψει κ ισως καποια μερη που θα περασεις να γινουν μελλοντικοι προορισμοι !

Την ορεινη διαδρομη κανε την στην επιστροφη μιας κ θα σταματησεις Τριπολη κ οσο για την Πατρα .....
τις Παρασκευες γινονται καλυτερες συναντησεις κι ας μην τις αναφερουμε μεσα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy

Με το καλο κι οτι αλλο χρειαστεις στην διαθεση σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 21:07

Γραφω ο,τι μου ερχεται.....


Λοιπον εδω εχει ολες τις παραλιες

http://www.kythera.gr/whattosee/beaches.php#.Ti2bPWF7Dwk
Εμεις πηγαμε...
ΚΟΜΠΟΝΑΔΑ
ΚΑΛΑΔΙ
ΧΑΛΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (στο Φαρο Μουδαριου)
ΦΥΡΗ ΑΜΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΟΣ...
ΛΙΜΝΙΩΝΑΣ
....και σε 1-2 ακομα που δε θυμαμαι....


Που φαγαμε. Στα * να πας οπωσδηποτε.

* ΜΑΡΩ.... Σουβλακο εστιατοριο... ΚΑΛΟ φαι (δυο φορες)
http://www.kythera.gr/whattodo/maro-tavern-kythira.php#.Ti2nLmF7Dwk
* ΣΚΑΝΔΕΙΑ... ΚΑΛΟ φαι
http://www.kythera.gr/whattodo/skandia.php#.Ti2nMGF7Dwk
* ? ΦΙΛΙΩ... ΚΑΛΟ φαι (αλλα αν πεσεις σε "ωρα φαγητου" το σερβις... αργει...)
http://www.kythera.gr/whattodo/filio.php#.Ti2nNGF7Dwk
* ΠΛΑΤΑΝΟΣ ... καφεδακι, γλυκα, εχει κι αλλα πιο διπλα, μετα την πεζοπορεια ο,τι πρεπει
http://www.kythera.gr/whattodo/platanos-tavern-kythira.php#.Ti2nO2F7Dwk
ΜΑΓΟΣ... Καλο, τιποτα το ιδιαιτερο ομως...
http://www.kythera.gr/whattodo/magos.php#.Ti2nP2F7Dwk
BELVEDERE... Πιτσαρια... τιποτα το ιδιαιτερο, εκτος απο τη θεα...
http://www.kythera.gr/whattodo/belvedere.php#.Ti2nTGF7Dwk



Αβλαιμονας, Κυθηρα και Καψαλι ειναι ωραια για βραδυνη βολτουλα, ποτακι χαλαρο και .... ψωνια

Επισης ποτακι/καφεδακι στο ΚΟΥΚΟΣ BAR ()
http://www.kythera.gr/whattodo/koukos.php#.Ti2rEmF7Dwk




Εισαι, δεν εισαι θρησκος, αξιζει μια απογευματινη επισκεψη....
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ
http://www.kythera.gr/whattosee/myrtidiotissa.php#.Ti2siGF7Dwk
και
ΜΟΝΗ ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΣΑΣ (εδω, αργα το απογευμα, να δεις το ηλιοβασιλεμα...)
http://www.kythera.gr/whattosee/agia_elesa.php#.Ti2simF7Dwk



Ακομα...
καταρράκτης της “Νεράιδας” ή “Φόνισσας”... πρασινο... λιβελουλες ....
http://www.kythera.gr/whattosee/kataraktis-milopotamos.php#.Ti2temF7Dwk

Φάρος Μουδαρίου (Ακρωτήρι Σπαθί)
http://www.kythera.gr/whattosee/moudari_kythhra.php#.Ti2vp2F7Dwk
Μετα το μπανακι στην ερημικη παραλια του Αγ. Νικολα....
Εχει χωματοδρομο... αφηνεις το οχημα σε ενα σημειο...στη μεση του πουθενα -χα χα- και μετα εχεις περπατημα.... 1ωριτσα περιπου. Το νου σου, ομως... 1ωρα να πας, μια ωρα να γυρισεις.... φροντισε να γυνρας απο εκει οσο ειναι ακομα μερα... γιατι δεν εχει φωτα στη... διαδρομη... και μολις φτανεις στο οχημα να εχει πεσει ο ηλιος (δυση) ωστε να δεις το φαρο αναμμενο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 21:53

Jumaru έγραψε:
Εγω προσωπικα θα σου προτενα να φυγεις χαραματα απο Θεσ/κη για να εισαι οσο πιο νωρις γινεται
στην Πατρων-Πυργου για να γλιτωσεις κινηση κ ζεστη...απο Πυργο κ μεχρι Καλονερο κ Καλαματα ειναι αρκετα καλος ο δρομος.
Με μια σταση Ζαχαρω η Καλαματα δεν ειναι τπτ κ δεν χρειαζεται στο πηγαινε να μπεις καθολου Πατρα...

Κανε διανυκτερευση Καλαματα Exclamation κ φυγε το επομενο πρωϊ απο Μανη εως Νεαπολη με 1-2 ολιγολεπτες στασεις.

ΔΙΑΔΡΟΜΗ

Η διαδρομη θα σε ανταμειψει κ ισως καποια μερη που θα περασεις να γινουν μελλοντικοι προορισμοι !

Την ορεινη διαδρομη κανε την στην επιστροφη μιας κ θα σταματησεις Τριπολη κ οσο για την Πατρα .....
τις Παρασκευες γινονται καλυτερες συναντησεις κι ας μην τις αναφερουμε μεσα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy

Με το καλο κι οτι αλλο χρειαστεις στην διαθεση σου.




βρε συ jumaru,μυπως εχεις βρει κανα κολπο να μπαινεις στα pc τον αλλον??
ακριβως αυτα σκεφτομουν εκκινηση στις 6. 8 με 8+ εφοδιασμος και φραπα στα γιαννενα και μετα μικρες στασεις ισα ισα για ξεμουδιασμα μεχρι για μεσημερινη σιεστα καπου κατα ζαχαρω,κυπαρισια(εμαθα οτι υπαρχει ενα μερος οπου λεγετε κυανη ακτη και λεει πολλα οπως και η πυλος)

διανυκτερευση στην καλαματα η σπαρτη αναλογος με τις δυμαμεις μας(δεν ξεχναμε οτι ειμαστε και γεροι και οτι μεχρι τον ιανουαριο ειχα τον ομω μου σε φακελο)....


ελεγα για μανη και μεσα μανη να παω και με κοροιδευαν οτι δεν εχει τιποτα παρα μονο πετρες....τεσπα μαλλον θα ακολουθησω το δρομολογιο σου.ποσα χλμ ειναι περιπου?το εχεις κανει?ποση ωρα περιπου θελουμε για την διαδρομη??2.30 εχω φερυ...



hypersonic ευχαριστω για τα tips....εμεις πλατανο κλεισαμε δωματιο....



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 22:02

Παρε και μερικες φωτο....
(αν δειτε κατι περιεργο στις φωτο, ειναι απο την προσπαθεια μου να βγαλω τη μουρη μου)


διαδρομη για κυθηρα?? AGIOSNIKOLAS
διαδρομη για κυθηρα?? AGIOSNIKOLAS2
διαδρομη για κυθηρα?? Chalkos
διαδρομη για κυθηρα?? Chalkos2
διαδρομη για κυθηρα?? DSC02372
διαδρομη για κυθηρα?? DSC02510
διαδρομη για κυθηρα?? ELESA
διαδρομη για κυθηρα?? FAROS
διαδρομη για κυθηρα?? FAROS2
διαδρομη για κυθηρα?? FONISA
διαδρομη για κυθηρα?? FONISA2
διαδρομη για κυθηρα?? FYRIAMMOS-KALAMOS
διαδρομη για κυθηρα?? FYRIAMMOS-KALAMOS2
διαδρομη για κυθηρα?? FYRIAMMOS-KALAMOS3
διαδρομη για κυθηρα?? KALADI
διαδρομη για κυθηρα?? KALADI1
διαδρομη για κυθηρα?? KALADI2
διαδρομη για κυθηρα?? KALADI3
διαδρομη για κυθηρα?? KAPSALI
διαδρομη για κυθηρα?? KOMPONADA1
διαδρομη για κυθηρα?? KOMPONADA2
διαδρομη για κυθηρα?? KOMPONADA
διαδρομη για κυθηρα?? MELIDONI
διαδρομη για κυθηρα?? Myrtidio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 22:20

οχι ρε φιλε τι μου κανεις τωρα και εχω και αλλες 4 εργασιμες και αλλες 6 μετα μεχρι να φυγω..



ωραιες φοτο αν και ξερω κατι για τα κυθηρα και εγω....κανουν καποια 3ημερα εντουρο οπου μπορεις να νοικιασεις και μοτο απο εκει.... Rolling Eyes θα πεσει πολυ π-αντοφλα αν το διαβασει αυτο... Laughing Laughing



ευχαριστω και παλι....


ιδου....http://enduroweekend.gr/?page_id=5

alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 22:41

Τι ωραίες φότο είναι αυτές??? Στα υπόψιν για διακοπές σίγουρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 25 2011, 22:45

Αν φυγεις κ νωριτερα καλυτερα θα ειναι...η Ιγνατια αλλωστε θα σε φερει Ριο ανετα κ γρηγορα.
Ενημερωτικα εχουν δωσει επιπλεον στην Αρτα κ στο Αγρινιο τους δρομους κ δεν χρειαζεται να μπεις μεσα.

Πιες εναν ακομα καλο καφε να ξεμουδιασεις Ζαχαρω σε cafe πανω στο δρομο (φαναρι)
ή κ στην παραλια της κ μετα ντουγρου Καλαματα να ξεκουραστεις, να φας κ να κανεις κι ενα μπανακι στην υπεροχη θαλασσα της.
Αν στη Ζαχαρω καταλαβεις πως εισαι οκ απο θεμα κουρασης κ αντεχεις 1,5-2 ωρες στροφες πηγαινε Καλαματα απο Πυλο(καφε).

Για διανυκτερευση Σπαρτη δεν θα το ελεγα γιατι εχεις να ανεβοκατεβεις κ τον Ταυγετο κ καλυτερα να το κανεις
στην επιστροφη να το χαρεις κ καλυτερα κ να πιεις κ καφε στο υψομετρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΤρι Ιουλ 26 2011, 10:52

Ειναι καταπληκτικο νησι... γεματο αντιθεσεις.... θαλασσα και βουνα, ξεραϊλα και δασος με ποταμια....

Ησυχο νησι ομως..... δεν ειναι για κλαμπιγκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΤρι Αυγ 02 2011, 10:45

Καλά να περάσεις φίλε shadow

Ωραίος οδηγός φίλε Hypersonic για Κύθηρα και στο τσακ ήμουν φέτος να πάω προς τα εκεί .... next time ...
φαίνεται ωραίος προορισμός και κάθε φορά για εκεί λέω και καταλήγω αλλού και όπου πάω το ξεκοκαλίζω στο ψάξιμο από πριν ....

Καλό δρόμο οπότε Shadow εδώ που τα λέμε ο κατάλληλος άνθρωπος για να σου προτείνει διαδρομή στην Πελοπόννησο
και όχι μόνο είναι ο Jumaru Wink την έχει οργώσει, θες με αμάξι θες με μηχανή ....
δεν ξέρω μη και με τίποτα άλλο What a Face

Keep stromming moto moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαδρομη για κυθηρα??   διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΤρι Αυγ 02 2011, 17:17

hypersonic με δυο κορες μια στα 4+ και η αλλη στα 1+ πιστεψε με εχω κλαμπινγκ ολοι μερα anytime.....γερες να ειναι.... I love you


ο καημος μου ηταν μετα το χτυπημα που ειχα με το χερι μου να οδηγησω οσο πιο πολυ μπορω στην ελλαδα ομως και ετσι εφτασα να επιλεξω τα κυθηρα..αν και βλεπω οτι η αγαπητη μας ταριφες θα βαλουν ενα χερακι να γραψουμε κανα χλμ παραπανω.... ετσι για το καλο... Cool

τεσπα...τις ευχαριστιες μου και στον jumaru για τις πληροφοριες που μου εδωσε.....

και τα χαιρετισματα μου απο την χαλκιδικη....αντε 1 και σημερα...




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

διαδρομη για κυθηρα?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: διαδρομη για κυθηρα??    διαδρομη για κυθηρα?? Icon_minitimeΤρι Ιουλ 02 2013, 23:54

δεν μας ειπες εντυπωσεις ομως!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

διαδρομη για κυθηρα??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: