Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 00:17

......μετά από προσχέδια....κομμένα αλουμίνια....βάσεις εδώ....βάσεις εκεί....δοκιμές και ξαναδοκιμές........τελικά τα σαλιγκαροπρόβολα επιτέλους μετά απο........ scratch scratch κανα 2 χρόνια στη ντουλάπα εγκαταστάθηκαν στο μηχανάκι!!

περνάω κατευθειαν στο ψητό.......

[img]επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! 2011014.th[/img]

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! 2011005i.th

[img]επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! 2011008.th[/img]

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! 2011013.th



......νομίζω οτι είναι προφανές το που εγκαταστάθηκαν τελικά!!!!

success yeye success yeye success yeye success yeye success yeye success yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 03:12

ωραια ειναι....
με εβαλες σε σκεψεις γιατι εχς και εγω στην ντουλαπα τα προβολακια...αλλα και τις βασεις για τα καγκελα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 09:41

δεν ειναι λιγο εκτεθημενα;;;;;;
Πολυ ομορφα και διακριτικα παντως!!!!!!!!!
Υ.σ.μολις πριν ενα μηνα τα εβαλα και εγω στην γνωστη σαλιγκαροθεση!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 10:20

πολύ ωραία Χρηστάρα!!!! Έτσι έτσι ν αγριεύει το τζεφοστρομ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnylove

johnnylove

Ηλικία : 32
Τόπος : αυηνα εδω εκει παρα παρα περα.!!
Registration date : 23/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 15:54

να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 16:15

johnnylove έγραψε:
να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !

? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 16:21

johnnylove έγραψε:
να ρώτησω εγώ;; . flash ??? υπάρχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι ξεκαρφοτα θέλω να φαίνεται εργοστασιακό . κούκλα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 16:24

Πολύ ωραία και πρωτότυπη θέση!!! Φωτίζουν πιο δεξιά και αριστερά σε σχέση με τα μαμά φώτα ή τα έχεις ρυθμίσει να φέγγουν από μπροστά της μηχανής μέχρι τη δέσμη των μαμά λαμπτήρων?

johnnylove έγραψε:
να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !

Aπό τις φωτό φαίνεται να έχει φλας στους καθρέφτες. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 16:58

Αχα έβγαλε τέλειος τα πλαινα flash και έβαλε τα προβολακια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 17:01

kgalano έγραψε:
Πολύ ωραία και πρωτότυπη θέση!!! Φωτίζουν πιο δεξιά και αριστερά σε σχέση με τα μαμά φώτα ή τα έχεις ρυθμίσει να φέγγουν από μπροστά της μηχανής μέχρι τη δέσμη των μαμά λαμπτήρων?

johnnylove έγραψε:
να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !

Aπό τις φωτό φαίνεται να έχει φλας στους καθρέφτες. ;)


Kgalano Τα δηκασου τα ομίχλης ;; Έχεις ποιο κοντινή φωτό;; Πλ ομωρφα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 17:52

johnny love έγραψε:
kgalano έγραψε:
Πολύ ωραία και πρωτότυπη θέση!!! Φωτίζουν πιο δεξιά και αριστερά σε σχέση με τα μαμά φώτα ή τα έχεις ρυθμίσει να φέγγουν από μπροστά της μηχανής μέχρι τη δέσμη των μαμά λαμπτήρων?

johnnylove έγραψε:
να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !

Aπό τις φωτό φαίνεται να έχει φλας στους καθρέφτες. Wink


Kgalano Τα δηκασου τα ομίχλης ;; Έχεις ποιο κοντινή φωτό;; Πλ ομωρφα !!

Μπες εδώ: http://vstromhellas.forumgreek.com/t10937-topic έχω αρκετές φωτο και αν δεν σε εξυπηρετούν, να σου τραβήξω και πιο κοντινές. Είναι με τις βάσεις που έχει φτιάξει ο bozosd. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 19:44

kgalano έγραψε:
johnny love έγραψε:
kgalano έγραψε:
Πολύ ωραία και πρωτότυπη θέση!!! Φωτίζουν πιο δεξιά και αριστερά σε σχέση με τα μαμά φώτα ή τα έχεις ρυθμίσει να φέγγουν από μπροστά της μηχανής μέχρι τη δέσμη των μαμά λαμπτήρων?

johnnylove έγραψε:
να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !

Aπό τις φωτό φαίνεται να έχει φλας στους καθρέφτες. ;)


Kgalano Τα δηκασου τα ομίχλης ;; Έχεις ποιο κοντινή φωτό;; Πλ ομωρφα !!

Μπες εδώ: https://www.vstromhellasforum.com/t10937-topic έχω αρκετές φωτο και αν δεν σε εξυπηρετούν, να σου τραβήξω και πιο κοντινές. Είναι με τις βάσεις που έχει φτιάξει ο bozosd. ;)

Πολύ όμορφη η μιχανη σ φίλε μ . Με κάλυψαν οι φωτο . Τέλεια !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 19:59

johnny love έγραψε:
kgalano έγραψε:
johnny love έγραψε:
kgalano έγραψε:
Πολύ ωραία και πρωτότυπη θέση!!! Φωτίζουν πιο δεξιά και αριστερά σε σχέση με τα μαμά φώτα ή τα έχεις ρυθμίσει να φέγγουν από μπροστά της μηχανής μέχρι τη δέσμη των μαμά λαμπτήρων?

johnnylove έγραψε:
να ρώτησες εγώ . flash ??? παρέχει καμία καλύτερη εικόνα ?? θέλω και εγώ να βάλω fog lights άλλα δεν θέλω να είναι κούκλα να φαίνεται εργοστασιακό κούκλα !

Aπό τις φωτό φαίνεται να έχει φλας στους καθρέφτες. Wink


Kgalano Τα δηκασου τα ομίχλης ;; Έχεις ποιο κοντινή φωτό;; Πλ ομωρφα !!

Μπες εδώ: https://www.vstromhellasforum.com/t10937-topic έχω αρκετές φωτο και αν δεν σε εξυπηρετούν, να σου τραβήξω και πιο κοντινές. Είναι με τις βάσεις που έχει φτιάξει ο bozosd. Wink

Πολύ όμορφη η μιχανη σ φίλε μ . Με κάλυψαν οι φωτο . Τέλεια !!!

"Spam on" merci merci "Spam off"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 22:44

γεια σου ρε Χρησταρα με τα ωραια σου!!!!!!!!!!!
να σαι καλα να τα χαρεις ρε φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 22:58

Να αναφέρω ότι ο Χρήστος με προμήθευσε και 'μένα με τις ίδιες λάμπες που φοράει και αυτός, κοπέλια κάνουν τη νύχτα μέρα!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ...!!!!!! τα δικά μου προβόλια τα έχω στη γνωστή θέση (κάτω από τα φώτα) αλλά ο mega Jeff έκανε το θαύμα του με τα λαμπάκια!!!! (φώτο μόλις μπορέσω)

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 23:34

GOEF έγραψε:
Να αναφέρω ότι ο Χρήστος με προμήθευσε και 'μένα με τις ίδιες λάμπες που φοράει και αυτός, κοπέλια κάνουν τη νύχτα μέρα!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ...!!!!!! τα δικά μου προβόλια τα έχω στη γνωστή θέση (κάτω από τα φώτα) αλλά ο mega Jeff έκανε το θαύμα του με τα λαμπάκια!!!! (φώτο μόλις μπορέσω)

:D :D :D :D :D :D :D :D


Και εγώ εκεί λέω να τα τοποθετησω . Κατω από τα κυρία φώτα . Θα ψάξω να βρω λίγο τι βάσεις να πάρω και λάμπες μετά . Αν ξέρει κανείς τπτ σιγκεκρημενο είναι καλοπροερετο !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 23:46

σαλιγκάρι έγραψε:
γεια σου ρε Χρησταρα με τα ωραια σου!!!!!!!!!!!
να σαι καλα να τα χαρεις ρε φιλε.

Γιανναρε, τα προβολάκια σου στολίζουν πολλά απο τα μηχανάκια μας στο φόρουμ και αποτελούν ''σημεία αναγνώρισης'' μεταξύ μας!
Με το που βρήκα τις καταλληλες λάμπες και θέση να κουμπώσουν, τα ''φόρτωσα'' λεμεεεεεεεεε!!!!

merci merci merci Γιάνναρε!!!


GOEF έγραψε:
Να αναφέρω ότι ο Χρήστος με προμήθευσε και 'μένα με τις ίδιες λάμπες που φοράει και αυτός, κοπέλια κάνουν τη νύχτα μέρα!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ...!!!!!! τα δικά μου προβόλια τα έχω στη γνωστή θέση (κάτω από τα φώτα) αλλά ο mega Jeff έκανε το θαύμα του με τα λαμπάκια!!!! (φώτο μόλις μπορέσω)

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Γιώργο, πρέπει να ποστάρεις φωτό ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ αδερφέ και πρεπει να βρεθουμε να συγκρινουμε την εστιαση στις λαμπες!!!

ΠΥΡΟΥΒΟΥΛΑΝΕ (που θα λεγε κι ο Bretsos ναουμ)


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 23:59

χρηστο.................................ασε τις μαλακιες geek και πες μας τι λαμπες βαλατε στα προβολακια ρε λαμογια?


bounce bounce bounce ..................αντε ακομη?..................... bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 00:10

σαλιγκάρι έγραψε:
χρηστο.................................ασε τις μαλακιες geek και πες μας τι λαμπες βαλατε στα προβολακια ρε λαμογια?


bounce bounce bounce ..................αντε ακομη?..................... bounce bounce bounce




χαχαχαχαχχα!!!

Το λοιπόν..........για να μετατρέψετε τα ''καντηλάκια'' σε προβολάκια παίξτε με τα παρακάτω δοκιμασμένα και απολύτως.......ΚΟΥΜΠΩΜΕΝΑ!!!

1) GOEFz λαμπα
2) JEFFz λάμπα


........σαλίγκαρε κανονισε 1 διαφωτιστικό update ΡΒ για όσους φοράνε τις ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑΡΕΣ ναούμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 00:44

JEFFakhs έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
χρηστο.................................ασε τις μαλακιες geek και πες μας τι λαμπες βαλατε στα προβολακια ρε λαμογια?


bounce bounce bounce ..................αντε ακομη?..................... bounce bounce bounce




χαχαχαχαχχα!!!

Το λοιπόν..........για να μετατρέψετε τα ''καντηλάκια'' σε προβολάκια παίξτε με τα παρακάτω δοκιμασμένα και απολύτως.......ΚΟΥΜΠΩΜΕΝΑ!!!

1) GOEFz λαμπα
2) JEFFz λάμπα


........σαλίγκαρε κανονισε 1 διαφωτιστικό update ΡΒ για όσους φοράνε τις ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑΡΕΣ ναούμ!





με λιγα λογια υσηχια δεν προκειται να βρουμε ποτε εδω μεσα ετσι?.......................παλιοτομαρα παναθεμα σας Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 00:46

Παιδιά και οι βάσεις ;; Σε τι βάσεις τα κουμπωσατε ;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 19:21

Μπρε Χρήστο εθάρρουνα πως μου ήβαλες τσοι ίδιες λάμπες με τσοι δικές σου, Ανε καταλάβω πως οι δικές σου είναι μπλια καλές απού τσοι δικές μου να κατέχεις πως θα σου τσοι κλέψω...

και ελληνικά τώρα: δε χρειάζονται ιδιαίτερες βάσεις για να μπούνε κάτω από τα φώτα. Ο ηλκτρολόγος μου έκανε δυο μικρές τρύπες και μου τα τοποθέτησε το προβόλια, κατά τη γνώμη μου δε χρειάζεται να ψάχνει κάποιος βάσεις για κάτω από τα φώτα. Θα χρειαζόταν αν τα τοποθετούσε κανείς στα πλάγια (κοντά στα φλας) ή στα κάγκελα πάνω!!


Very Happy Very Happy Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 00:15

GOEF έγραψε:
Μπρε Χρήστο εθάρρουνα πως μου ήβαλες τσοι ίδιες λάμπες με τσοι δικές σου, Ανε καταλάβω πως οι δικές σου είναι μπλια καλές απού τσοι δικές μου να κατέχεις πως θα σου τσοι κλέψω...

Very Happy Very Happy Very Happy



Επειδή αναμένω επιθεση σου με ληστρικές διαθέσεις στα λαμπιόνια μολις βρεθούμε, γι'αυτό και προνόησα και ήδη βρισκεται στο δρόμο αλλο 1 ζευγαρακι 6Wατες............έτσι για παν ενδεχόμενο!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 15 2011, 10:56

επειδή αυτά τα 2 λαμόγια μας αναστάτωσαν πάλι I love you

λέω μήπως να πάμε σε καμία αγορά τέτοια λάμπας?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!   επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16 2011, 21:42

JEFFakhs έγραψε:
[img]επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! 2011008.th[/img]

Ρε παλαβέ

1ον) Μεγειά φίλε είναι όμορφα.. και

2ον) Σαν μούρη από R1 φαίνεται από μακρυά '06 μοντ. !!!!!


Aντε και καλά ΛΑΓΟ-Κυνήγια.. Very Happy

_________________
επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!! 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

επιτέλους....ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΠΡΟΒΟΛΑ @JEFFz!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: