Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 11:48

ρε παιδια μια ερωτηση...εχει χαλασει το ενα απο τα δυο ακουστικα μου στο κρανος...που μπορω να βρω ανταλλακτικα;;; μονο στο motoraid εχει αλλα εκει θα πρεπει να περιμενω μεχρι δευτερα και προτιμω να παω καπου αθηνα να το παρω...ξερουμε κανενα;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 29 2012, 12:34

Σήμερα μου ήρθε το σετάκι μου! 179? +14? αποστολή από Γερμανία και παραθέτω το link ebay:

http://www.ebay.co.uk/itm/110867751333?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 29 2012, 13:06

ρε παιδια εχω ενα θεμα..εχω την midland bt2...εδω και καποιες μερες αρνειται να φορτισει...απο οτι εχω καταλαβει δεν κανει καλη επαφη με τον φορτιστη...που να την παω για να τη φτιαξω;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ektorash

ektorash

Ηλικία : 51
Τόπος : Αμπελόκηποι-Αθήνα-Μεσαζώνι
Registration date : 08/07/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 29 2012, 13:44

akaliptos έγραψε:
ρε παιδια εχω ενα θεμα..εχω την midland bt2...εδω και καποιες μερες αρνειται να φορτισει...απο οτι εχω καταλαβει δεν κανει καλη επαφη με τον φορτιστη...που να την παω για να τη φτιαξω;;;;

http://www.cobra-center.gr/

Θέλει υπομονή όμως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 21:02

ektorash έγραψε:
akaliptos έγραψε:
ρε παιδια εχω ενα θεμα..εχω την midland bt2...εδω και καποιες μερες αρνειται να φορτισει...απο οτι εχω καταλαβει δεν κανει καλη επαφη με τον φορτιστη...που να την παω για να τη φτιαξω;;;;

http://www.cobra-center.gr/

Θέλει υπομονή όμως...

Αν για οποιοδηποτε λογω δεν θελησουν να σε εξυπηρετησουν,
Επειδη ειμαι συνεργατης της MIDLAND, μπορεις να το στειλεις σε μενα και θα αναλαβω εγω να το στειλω στην MIDLAND.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 23:43

Dimis έγραψε:
ektorash έγραψε:
akaliptos έγραψε:
ρε παιδια εχω ενα θεμα..εχω την midland bt2...εδω και καποιες μερες αρνειται να φορτισει...απο οτι εχω καταλαβει δεν κανει καλη επαφη με τον φορτιστη...που να την παω για να τη φτιαξω;;;;

http://www.cobra-center.gr/

Θέλει υπομονή όμως...

Αν για οποιοδηποτε λογω δεν θελησουν να σε εξυπηρετησουν,
Επειδη ειμαι συνεργατης της MIDLAND, μπορεις να το στειλεις σε μενα και θα αναλαβω εγω να το στειλω στην MIDLAND.
Ρε Μητσακο, δεν μας στελνεις μια τιμη για ενα σετακι midland BT2??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2012, 01:45

Παναγιωτη, το ΒΤ2 κοστιζει 240 €
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2012, 03:34

msp έγραψε:
Σήμερα μου ήρθε το σετάκι μου! 179? +14? αποστολή από Γερμανία και παραθέτω το link ebay:

http://www.ebay.co.uk/itm/110867751333?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ψάχνοντας επί μήνες αυτή είναι η χαμηλότερη τιμή που βρήκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2012, 09:20

δημητρη το πιο πιθανο ειναι να στο στειλω γιανα δω τι μπορει να γινει....με βλεπω παλι κανα 2μηνο χωρις μιντλαντ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2012, 20:57

msp έγραψε:
msp έγραψε:
Σήμερα μου ήρθε το σετάκι μου! 179? +14? αποστολή από Γερμανία και παραθέτω το link ebay:

http://www.ebay.co.uk/itm/110867751333?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ψάχνοντας επί μήνες αυτή είναι η χαμηλότερη τιμή που βρήκα!

Τα συγκεκριμενα ειναι Β-WARE, ειναι δηλαδη, προιοντα που εχουν επιστρεψει στην εταιρεια απο τα μαγαζια.
Καταφερα και μπορεσα να εχω κι εγω καποια τετοια ζευγη, Η τιμη τους ειναι στα 195 € με τα μεταφορικα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2012, 21:13

Dimis έγραψε:
msp έγραψε:
msp έγραψε:
Σήμερα μου ήρθε το σετάκι μου! 179? +14? αποστολή από Γερμανία και παραθέτω το link ebay:

http://www.ebay.co.uk/itm/110867751333?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ψάχνοντας επί μήνες αυτή είναι η χαμηλότερη τιμή που βρήκα!

Τα συγκεκριμενα ειναι Β-WARE, ειναι δηλαδη, προιοντα που εχουν επιστρεψει στην εταιρεια απο τα μαγαζια.
Καταφερα και μπορεσα να εχω κι εγω καποια τετοια ζευγη, Η τιμη τους ειναι στα 195 ? με τα μεταφορικα..
τι σημαινει ακριβως αυτο ?
επισκευασμενα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2012, 21:23

mavras έγραψε:
Dimis έγραψε:
msp έγραψε:
msp έγραψε:
Σήμερα μου ήρθε το σετάκι μου! 179? +14? αποστολή από Γερμανία και παραθέτω το link ebay:

http://www.ebay.co.uk/itm/110867751333?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ψάχνοντας επί μήνες αυτή είναι η χαμηλότερη τιμή που βρήκα!

Τα συγκεκριμενα ειναι Β-WARE, ειναι δηλαδη, προιοντα που εχουν επιστρεψει στην εταιρεια απο τα μαγαζια.
Καταφερα και μπορεσα να εχω κι εγω καποια τετοια ζευγη, Η τιμη τους ειναι στα 195 ? με τα μεταφορικα..
τι σημαινει ακριβως αυτο ?
επισκευασμενα?
Οχι,απλως εχει ανοιχτει η συσκευασια και για καποιον λογο π.χ. δεν ταιριαζει το πρωτοκολο bluetooth συσκευης-τηλεφωνου , εχει επιστραφει στην εταιρεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 03 2012, 03:30

Dimis έγραψε:

Οχι,απλως εχει ανοιχτει η συσκευασια και για καποιον λογο π.χ. δεν ταιριαζει το πρωτοκολο bluetooth συσκευης-τηλεφωνου , εχει επιστραφει στην εταιρεια.

Δεν ξέρω, αλλά η συσκευασία ήταν κανονικά σφραγισμένη, αχρησιμοποίητη, χωρίς κανένα λειτουργικό πρόβλημα, δουλεύει σε απόσταση άνω των 50 μέτρων, δουλέυει και με το κινητό, εγγύηση 2 ετών και με το νέο audio kit!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 03 2012, 06:15

msp έγραψε:
Dimis έγραψε:

Οχι,απλως εχει ανοιχτει η συσκευασια και για καποιον λογο π.χ. δεν ταιριαζει το πρωτοκολο bluetooth συσκευης-τηλεφωνου , εχει επιστραφει στην εταιρεια.

Δεν ξέρω, αλλά η συσκευασία ήταν κανονικά σφραγισμένη, αχρησιμοποίητη, χωρίς κανένα λειτουργικό πρόβλημα, δουλεύει σε απόσταση άνω των 50 μέτρων, δουλέυει και με το κινητό, εγγύηση 2 ετών και με το νέο audio kit!
Λειτουργικο προβλημα δεν εχουν.
Η συσκευασια μπορει να εχει καποιο ελαττωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2013, 12:53

καποιος να εχει παρει τελευταια σε καλη τιμη απο καποιο site ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2013, 13:11

Περυσι την ανοιξη ειχα παρει σετ 2 συσκευων ολοκαινουργια απο το ισπανικο ebay στα 150?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2013, 10:14

διαφορες μεταξυ των BT2 BTX1 BTX2 και BTNEXT?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2013, 12:09

Adder έγραψε:
διαφορες μεταξυ των BT2 BTX1 BTX2 και BTNEXT?


το βράδυ στο ραδιόφωνο ......μάζεψε όλες σου τις απορίες και θα στις λύσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2013, 12:10

Adder έγραψε:
διαφορες μεταξυ των BT2 BTX1 BTX2 και BTNEXT?


Το όνομα?? success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2013, 12:20

MIDLAND angry bliax
ο απο πανω σου το καταλαβε αμεσως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 16 2013, 21:06

Προσπαθω να συνδεσω τα bt2 με το iphone5 και δεν συνχρονιζονται, μηπως θελουν αναβαθμηση γιατι το τηλ εχει πλεον bluetooth 4.0?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 16 2013, 21:24

george kastoria έγραψε:
Raidon έγραψε:
δεν μιλησα για ζευγαρι εγω.
καλησπερα παιδια τα δοκιμασατε ειναι οντως οπως τα διαφιμηζουνε μεχρει τα 180 χιλ ακουγετε με ενα καλο κρανος χωρις θορυβο?

Είναι πολύ καλά...τα έχω και εγώ 1 χρονο σχεδόν....αν δεν έχεις θόρυβο στο κράνος...ακούς πεντακάθαρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 16 2013, 21:50

προσφατα απεκτησα και εγω ενα bt2 και μεχρι τωρα δεν εχω παραπονο απο την λειτουργια του ή απο την χρησιμοτητα τους.
εχω ενα θεματακι με τα ακουστικα καθως το ενα (δεξι) δουλευει πολυ πιο σιγα απο το αριστερο.
Μαλλον θα παρω ενα σετακι απο το BT next και θα τα αλλαξω.

επισης ποσο πολυ αυξομειωνουν την ενταση τα κουμπακια του volume? τα παταω αλλα δεν νομιζω οτι κανουν κατι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 16 2013, 22:13

mavras έγραψε:
προσφατα απεκτησα και εγω ενα bt2 και μεχρι τωρα δεν εχω παραπονο απο την λειτουργια του ή απο την χρησιμοτητα τους.
εχω ενα θεματακι με τα ακουστικα καθως το ενα (δεξι) δουλευει πολυ πιο σιγα απο το αριστερο.
Μαλλον θα παρω ενα σετακι απο το BT next και θα τα αλλαξω.

επισης ποσο πολυ αυξομειωνουν την ενταση τα κουμπακια του volume? τα παταω αλλα δεν νομιζω οτι κανουν κατι...


Θεωρώ πως έχεις βάλει τα ακουστικά στην ιδια θέση μέσα στο κράνος, ε; Εάν δεν ειναι ακριβώς στην ιδια θέση δίπλα στο αυτί θα ακούς διαφορετική ένταση.

Τα κουμπακια αυξομειωνουν αρκετά την ένταση, αλλα θα πρέπει να την έχεις αυξημένη τέρμα και στο κινητό. Ειναι όπως οι αποκωδικοποιητες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 16 2013, 22:39

george83 έγραψε:


Θεωρώ πως έχεις βάλει τα ακουστικά στην ιδια θέση μέσα στο κράνος, ε; Εάν δεν ειναι ακριβώς στην ιδια θέση δίπλα στο αυτί θα ακούς διαφορετική ένταση.

Τα κουμπακια αυξομειωνουν αρκετά την ένταση, αλλα θα πρέπει να την έχεις αυξημένη τέρμα και στο κινητό. Ειναι όπως οι αποκωδικοποιητες.

+1

Τσέκαρε ότι και τα δύο ακουστικά ακουμπάνε στο ίδιο σημείο τα αυτιά σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Γενικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: