Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 07 2011, 09:47

savaspar έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους.. Επιτέλους σας γράφω από τον υπολογιστή του σπιτιού μου και είμαι πολύ χαρούμενος γι' αυτό, γιατί μου δώσατε πολύ κουράγιο και δύναμη με τις ευχές σας όλες αυτές τις μέρες.. Μπορώ πλέον να σηκώνομαι μόνος μου από το κρεβάτι και να περπατάω πολύ αργά χωρίς την βοήθεια κάποιου.. Να είστε όλοι καλά... Smile
Καλή συνέχεια φιλαράκο. Λίγο υπομονή ακόμα και θα είσαι και πάλι σαν καινούργιος Basketball goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosmav

panosmav

Ηλικία : 52
Τόπος : Βριλήσσια, Χανιά, Κοντομαρί Χανίων
Registration date : 17/04/2011

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 10 2011, 02:10

Μην ξεχνάς πως ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό.
Περαστικά φίλε, να είσαι πάντα καλά και σου εύχομαι μέσα από την ατυχία σου να σου έρθει ότι καλύτερο.
Και πάλι περαστικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 11 2011, 11:10

ΩΧΧΧ τώρα το είδα. Σάββα είσαι πολύ άτυχος φίλε μου αλλά & τυχερος στην ατυχία σου ταυτόχρονα. Περαστικά & αγύριστα να είναι φίλε μου... Πάλι καλά που την γλίτωσες γιατί με τόσα αυτοκίνητα γύρω σου... κανείς δεν ξέρει...!!!
όσο διάβαζα την περιγραφή σου ένοιωθα ένα κόμπο στο στομάχι...

Για την κούκλα σου μην ανησυχείς φίλε μου. Σιγά σιγά κάτι θα γίνει... Όταν με το καλό σταθείς στα πόδια σου & πάρεις την απόφαση να φτιάξεις την κούκλα σου, βάλε μια αγγελία με το τι σου χρειάζεται & μπορεί κάποια από τα ανταλλακτικά να τα έχει κάποιος διαθέσιμα & να μην του χρειάζονται... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
savaspar

savaspar

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα / Καβάλα
Registration date : 04/12/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 18:50

Καλησπέρα σε όλους.. Μπορώ να πω πως έχω αναρώσει σχεδόν πλήρως.. Παραμένουν κάποιοι πόνοι μόνο εκεί γύρω απο τη μέση αλλά βάσει γιατρών δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Όσαν αφορά το στρώμα τώρα... Πέρα απο τα ανταλλακτικά που καθίσαμε και τα βάλαμε όλα κάτω, έχει πάρει λίγο και το σασί. Το μέτρησε ο Σταθόπουλος με ισιωμένο το μπροστινό σύστημα απο καλίμπρα και ισιωμένη την ζάντα, με άλλο Κ6, και είναι 2 εκατοστά περίπου πιο κλειστό το σασί. Ο Στάθης μου είπε πως θα το κάνει βόλτα μόλις βάλει πάνω και καινούριο ψυγείο με τα νερά κλπ. και θα μου πει αν υπάρχει πρόβλημα να το κρατήσω έτσι. Καλό είναι όμως μου είπε να το στείλουμε και το πλαίσιο για καλίμπρα.. Τι λέτε κ εσείς;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/savaspar
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 19:12

Εσυ τι λες... Θα οδηγουσες κατι που δεν ειναι συμφωνο με τις εργοστασιακες προδιαγραφες ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: