Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 04 2012, 14:13

Νασαι καλα Δημητρη και ειμαι σιγουρος οτι κατι αλλο θα βρεθει συντομα !
Ευχαριστουμε για την βοηθεια που προσφερες στα μελη του φορουμ και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισεις να προσφερεις απο διαφορετικο πόστο αυτη τη φορα!


Διορθωσα τον τίτλο μιας και το κατάστημα εξακολουθεί να προσφέρει την εκπτωση για μελη μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 04 2012, 22:05

Μιμη φιλε εσυ να εισαι καλα και ειναι σιγουρο οτι θα βρεις τον δρομο σου.Καθε εμποδιο για καλο να θυμασαι!!!
Σε ευχαριστω και προσωπικα για οσες φορες χρειασθηκα κατι και ησουν ΕΓΓΥΗΣΗ για τις αγορες μου ή τις ερευνες αγορας μου. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 08 2012, 00:15

ευχαριστω παιδια.....και οτι εκανα για εσας ειναι η αρχη ευχαριστω για ολα και τον καθενα ξεχωριστα.ναι οι προσφορες μπορει να συνεχιζονται στο μοτομαρκετ και προσπαθησα για να τις εχετε....δεν ειπα ποτε οτι φευγοντας εγω φευγουν και οι προσφορες απλα ανεφερα την αποχωριση μου γιατι καποιος μπορει να πηγεναι στο μαγαζι και να με αναζητουσαι και γι'αυτο το ανακοινωσα για να μην με ψαχνουν και ζητουν το παραπανω και το καλυτερο που θα μπορουσα να επιτυχο.............ο πρωην συναδελφος αλλα φιλος δημητρης επληροφοριθην λαθος στο μαγειρεμα στα λογια(απο τον χαφ ρουφ της ενοτητας μας ''ο μιμης ξερεις τι γραφει στο forum και σε προσβαλει και σε αποκαλει ρουφιανο και χαφιε'' και το λεω αυτο γιατι πως ηξερε ο πρωην συναδελφος αλλα φιλος δημητρης και το πηρε και το αναρτησε στο facebook στην σελιδα του μοτομαρκετ τα λεγομενα μου χωρις αυτος να εχει λογαριασμο στην σελιδα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 08 2012, 01:08

VSTROMIMHS έγραψε:
........................πως ηξερε ο πρωην συναδελφος αλλα φιλος δημητρης και το πηρε και το αναρτησε στο facebook στην σελιδα του μοτομαρκετ τα λεγομενα μου χωρις αυτος να εχει λογαριασμο στην σελιδα μας

Δεν χρειάζεται να εχει καποιος λογαριασμο για να διαβάσει τη σελιδα μας Δημητρη αυτο επρεπε να το ξέρεις πριν μιλησεις για ¨"χαφ-ρουφ"!!!!!!!
Ο τιτλος που εβαλες και τον διορθωσα ελεγε ¨"ΜΟΤΟΜΑΡΚΕΤ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΠΟΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ" και ηταν λαθος γιατι οι προσφορες οπως μας διαβεβαιωσε ο Δημητρης συνεχιζονται.

Σε ευχαριστησαμε για την εξυπηρετηση σου στα μελη μας , οπως ευχαριστουμε και το ΜΟΤΟΜΑΡΚΕΤ για τις προσφορες του.

Το θεμα νομιζω πρεπει να τελειωσει εδω ,μιας και οι οποιες διαφορές-παραπονα-αντιδικίες μεταξυ εσενα και του καταστηματος δεν αφορουν το φορουμ μας..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 08 2012, 12:58

ΑΡΙΣΤΟ δεν εχεις καταλαβει πως δεν εχω προβλημα με το μαγαζι αλλα ουτε με τον δημητρη αυτα ειναι προσωπικα αξαλου και δεν θα τα εγραφα εδω μεσα.καλα εκανε ο δημητρης και σας ενημερωσε οτι συνεχιζονται οι προσφορες και χαιρομαι γι'αυτο αλλα αυτο που δεν καταλαβενεις πως χαφ-ρουφ δεν αποκαλω τον δημητρη η το μοτομαρκετ αλλα καποιον αναμεσα μας που θελω να καταλαβει το ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ NO NO ...θα τα πουμε την τεταρτη στο καφε ΤΕΛΟΣ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 08 2012, 21:07

Δημήτρη επειδή εδω μέσα θεωρώ οτι υπάρχει αλληλοσεβασμός και ειληκρινια δεν ειναι σωστό να αιωρούνται χαρακτηρισμοί τέτοιου είδους ετσι απλα.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΑΞΙΟΖΗΛΕΥΤΗ ΠΑΡΕΑ και δεν μας αρμοζουν τετοιου ειδους χαρακτηρησμοι.Λυσε το θεμα αμμεσα μαζι του ,αλλιως πες σε εμας να το τελειώνουμε. MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ   MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 09 2012, 20:28

[quote="v_kostas"]Δημήτρη επειδή εδω μέσα θεωρώ οτι υπάρχει αλληλοσεβασμός και ειληκρινια δεν ειναι σωστό να αιωρούνται χαρακτηρισμοί τέτοιου είδους ετσι απλα.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΑΞΙΟΖΗΛΕΥΤΗ ΠΑΡΕΑ και δεν μας αρμοζουν τετοιου ειδους χαρακτηρησμοι.Λυσε το θεμα αμμεσα μαζι του ,αλλιως πες σε εμας να το τελειώνουμε. MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ - Σελίδα 3 8117 [/quot

οχι ρε κωστα σιγα μην ασχοληιθω και χαλασω την ζαχαρενια μου,,,,,το λαθος του το καταλαβε πιστευω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

MOTO MARKET ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΧΩΡΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: