Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay   Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Icon_minitimeΤρι Απρ 26 2011, 09:27

Θέλω τα ''φώτα'' σας παιδιά...Η ερώτησή μου αφορά το εάν λήγει κάποιος λογαριασμός στο e-bay κι αυτό το ρωτάω γιατί δε μου αναγνωρίζει το password Evil or Very Mad Η ερώτηση ασφαλείας είναι τελείως διαφορετική από εκείνη που είχα βάλει και απ'ότι καταλαβαίνω με ''πέταξαν όξω'' από το site Rolling Eyes Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο ή εγώ είμαι ο γκαντέμης ???? Embarassed Crying or Very sad Mad

Να αναφέρω εδώ πως είναι ο 2ος λογαριασμός που το παθαίνω αυτό και υποθέτω πως εάν δεν είσαι ''ενεργός'' χρήστης σε ''βγάζουν στην απ'έξω'' scratch Να πάω και για 3ο???? mouuuuuu Το e-bay είναι ''εργαλείο'' για μένα και πιστεύω για όλους μας και το έχω ανάγκη στο μέτρο του φυσιολογικού βέβαια Wink

Εάν το thread βρίσκεται σε λάθος ενότητα παρακαλώ να μεταφερθεί και ζητώ a priori συγνώμη από τη διαχείριση Rolling Eyes I love you Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay   Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Icon_minitimeΤρι Απρ 26 2011, 10:07

groi1000 έγραψε:
Θέλω τα ''φώτα'' σας παιδιά...Η ερώτησή μου αφορά το εάν λήγει κάποιος λογαριασμός στο e-bay κι αυτό το ρωτάω γιατί δε μου αναγνωρίζει το password Evil or Very Mad Η ερώτηση ασφαλείας είναι τελείως διαφορετική από εκείνη που είχα βάλει και απ'ότι καταλαβαίνω με ''πέταξαν όξω'' από το site Rolling Eyes Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο ή εγώ είμαι ο γκαντέμης ???? Embarassed Crying or Very sad Mad

Να αναφέρω εδώ πως είναι ο 2ος λογαριασμός που το παθαίνω αυτό και υποθέτω πως εάν δεν είσαι ''ενεργός'' χρήστης σε ''βγάζουν στην απ'έξω'' scratch Να πάω και για 3ο???? mouuuuuu Το e-bay είναι ''εργαλείο'' για μένα και πιστεύω για όλους μας και το έχω ανάγκη στο μέτρο του φυσιολογικού βέβαια Wink

Εάν το thread βρίσκεται σε λάθος ενότητα παρακαλώ να μεταφερθεί και ζητώ a priori συγνώμη από τη διαχείριση Rolling Eyes I love you Laughing
Δεν λήγει φιλε μου!
Έκανες κάποιες αγορές τις οποίες δεν ολοκλήρωσες?Εαν ναι.Τοτε ειναι πολυ πιθανόν οι πωλητές να εχουν προσφύγει στο ebay Και να ζήτησαν την διαγραφή σου!
Εαν οχι τοτε πολυ απλα η ξέχασες τις ερωτήσεις και το Pass..
Δεν σου ζητάει να δώσεις το email σου για reset η υπενθύμιση?

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay   Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Icon_minitimeΤρι Απρ 26 2011, 10:25

Vezouvios έγραψε:

Δεν λήγει φιλε μου!
Έκανες κάποιες αγορές τις οποίες δεν ολοκλήρωσες?Εαν ναι.Τοτε ειναι πολυ πιθανόν οι πωλητές να εχουν προσφύγει στο ebay Και να ζήτησαν την διαγραφή σου!
Εαν οχι τοτε πολυ απλα η ξέχασες τις ερωτήσεις και το Pass..
Δεν σου ζητάει να δώσεις το email σου για reset η υπενθύμιση?
Είμαι τυπικότατος με τις αγοραπωλησίες μου Ηλία.Κάνω σπάνια αγορές αλλά είμαι σωστός.Όσον αφορά την ερώτηση ασφαλείας,είναι εντελώς άλλη από αυτή που είχα θέσει όταν πρωτο-δημιούργησα το λογ/σμό.Πάντα γράφω σε σημειωματάριο όλους τους κωδικούς των site που συμμετέχω για να αποφεύγω τέτοιες καταστάσεις.Δε ξέρω τί γίνεται.Το παλεύω κι αυτή τη στιγμή,ελπίζω να βγάλω κάποια άκρη Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay   Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Icon_minitimeΤρι Απρ 26 2011, 11:05

groi1000 έγραψε:
Vezouvios έγραψε:

Δεν λήγει φιλε μου!
Έκανες κάποιες αγορές τις οποίες δεν ολοκλήρωσες?Εαν ναι.Τοτε ειναι πολυ πιθανόν οι πωλητές να εχουν προσφύγει στο ebay Και να ζήτησαν την διαγραφή σου!
Εαν οχι τοτε πολυ απλα η ξέχασες τις ερωτήσεις και το Pass..
Δεν σου ζητάει να δώσεις το email σου για reset η υπενθύμιση?
Είμαι τυπικότατος με τις αγοραπωλησίες μου Ηλία.Κάνω σπάνια αγορές αλλά είμαι σωστός.Όσον αφορά την ερώτηση ασφαλείας,είναι εντελώς άλλη από αυτή που είχα θέσει όταν πρωτο-δημιούργησα το λογ/σμό.Πάντα γράφω σε σημειωματάριο όλους τους κωδικούς των site που συμμετέχω για να αποφεύγω τέτοιες καταστάσεις.Δε ξέρω τί γίνεται.Το παλεύω κι αυτή τη στιγμή,ελπίζω να βγάλω κάποια άκρη Rolling Eyes

Γιώργο +1 στον Ηλία, απλά δεν λήγει ο λογαριασμός. Αφού λοιπόν είσαι τυπικός στις αγοραπωλησίες σου κάτι άλλο συμβαίνει (και 2η φορά κιόλας). Στείλε e-mail στους εκεί διαχειριστές και πες τους το πρόβλημα σου αν δεν έχεις βγάλει ακόμα άκρη, αλλιώς κάνε εξορκισμό και ευχέλαιο μαζί Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay   Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay Icon_minitimeΤρι Απρ 26 2011, 11:08

terino έγραψε:
...αλλιώς κάνε εξορκισμό και ευχέλαιο μαζί Very Happy

Τούτος φταίει...Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay 3b7fafa0 lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πρόβλημα και με τον 2ο λογαριασμό στο e-bay

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Σύνδεσμοι-Links-
Μετάβαση σε: