Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κυριακάτικη V-Στρομάδα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 16:55

Ιδανικός καιρός για βολτίτσα ....
Γνωρίζουμε καμιά καλή ταβερνούλα για Πάνορμο ή προς το Γεράνι για το μεσημεράκι της Κυριακής 10/4?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νήμα για κυριακάτικες εκδρομές...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 17:53

Δεν υπάρχει κάποιο άλλο νήμα για Κυριακάτικες βόλτες, από όσο είδα. Όπότε θα μπορούμε να δημοσιεύουμε τις εντυπώσεις
και από τα μέρη που επισκεπτόμαστε και από μαγαζία και φυσικά να προγραμματίζουμε πιο μακρινές βόλτες σε εβδομαδιαία
βάση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 18:25

Perrakis έγραψε:
Δεν υπάρχει κάποιο άλλο νήμα για Κυριακάτικες βόλτες, από όσο είδα. Όπότε θα μπορούμε να δημοσιεύουμε τις εντυπώσεις
και από τα μέρη που επισκεπτόμαστε και από μαγαζία και φυσικά να προγραμματίζουμε πιο μακρινές βόλτες σε εβδομαδιαία
βάση!!
φίλε μου, δε σε έχω ματαξαναδεί και για αυτό το λόγο ... wlcm
υπάρχει τέτοιο τόπικ και μάλιστα στο 2ο κύκλο του με καμιά 80αριά σελίδες ο καθένας, με τίτλο H εκδρομικη μας ατζεντα!! vol.2
απλά το θέμα έχει κολλήσει λίγο και οι εκδρομές είναι με το σταγονόμετρο .... μπορεί να φταίει οτι έχουμε κάμει το γύρο του νησιού απο βόρεια στα νότια και απο δυτικά στα ανατολικά ίσα με 10 φορές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 21:55

painter έγραψε:
φίλε μου, δε σε έχω ματαξαναδεί και για αυτό το λόγο ... wlcm
υπάρχει τέτοιο τόπικ και μάλιστα στο 2ο κύκλο του με καμιά 80αριά σελίδες ο καθένας, με τίτλο H εκδρομικη μας ατζεντα!! vol.2
απλά το θέμα έχει κολλήσει λίγο και οι εκδρομές είναι με το σταγονόμετρο .... μπορεί να φταίει οτι έχουμε κάμει το γύρο του νησιού απο βόρεια στα νότια και απο δυτικά στα ανατολικά ίσα με 10 φορές.
sorry, απλά είδα ότι είχαν να γράψουν από το Φλεβάρη.... και λέω μάλλον θα φτιάξουν την ατζέντα No:3 Ευχαριστώ... και για το άλλο site...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΔευ Απρ 11 2011, 01:17

Perrakis έγραψε:
painter έγραψε:
φίλε μου, δε σε έχω ματαξαναδεί και για αυτό το λόγο ... wlcm
υπάρχει τέτοιο τόπικ και μάλιστα στο 2ο κύκλο του με καμιά 80αριά σελίδες ο καθένας, με τίτλο H εκδρομικη μας ατζεντα!! vol.2
απλά το θέμα έχει κολλήσει λίγο και οι εκδρομές είναι με το σταγονόμετρο .... μπορεί να φταίει οτι έχουμε κάμει το γύρο του νησιού απο βόρεια στα νότια και απο δυτικά στα ανατολικά ίσα με 10 φορές.
sorry, απλά είδα ότι είχαν να γράψουν από το Φλεβάρη.... και λέω μάλλον θα φτιάξουν την ατζέντα No:3 Ευχαριστώ... και για το άλλο site...
ποιό άλλο site ? mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΔευ Απρ 11 2011, 10:21

Για τους Mo.rtes μιλάω που το είχαν αναφέρει σε ένα reply που διαγράφηκε. Τέλος πάντων για να μην ξανασβήνουν οι
admin τα Post έψαχνα να βρω ένα νήμα που κανονιζουν για εκδρομούλες Σαβατοκύριακα, συννενοηθήκαμε καλή κίνηση
και οι Μορτες, ελέγχουμε και την εκδρομική ατζέντα και αποφασίζουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΔευ Απρ 11 2011, 11:36

Στους ΜΟ.ΡΤΕΣ ειναι και καποιοι απο εδω μεσα, ΑΛΛΑ δεν εχει καμμια σχεση το ενα φορουμ με το αλλο.

Το οτι μπορει να παμε ΚΑΙ μαζι με τα παιδια βολτα απο εκει δεν εχει να κανει.

Οσο για την κινηση εδω μεσα, ειναι πεσμενη αρκετα αλλα δεν ειναι παραλογο εδω και 3 χρονια αλωνιζουμε την Κρητη και οχι
μονο.... (κοιταξε παλια ποσταρισματα στο Κρητικο κλιμακιο)
Λογικο ειναι καποιοι να χρειαζονται και ενα διαλειμμα, επεσε και κριση στη μεση και κοψαμε τα πολλα πολλα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΔευ Απρ 11 2011, 17:05

Perrakis έγραψε:
Για τους Mo.rtes μιλάω που το είχαν αναφέρει σε ένα reply που διαγράφηκε. Τέλος πάντων για να μην ξανασβήνουν οι
admin τα Post έψαχνα να βρω ένα νήμα που κανονιζουν για εκδρομούλες Σαβατοκύριακα, συννενοηθήκαμε καλή κίνηση
και οι Μορτες, ελέγχουμε και την εκδρομική ατζέντα και αποφασίζουμε...
α ... οκ, λέω και εγώ; τι site του είπα;
πάντως ο παναγιώτης απο πάνω στα εξηγεί ωραιότατα.

πρόταση:
οι admin ή να διαγράψουν αυτό το τοπικ και να συνεχίσουμε στο "εκδρομική ατζέντα 2" ή κλειδώστε το "εκδρομική ατζέντα 2" και συνεχίζουμε εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 21:38

αποφασίστε τί θέλετε, και λετ ας νόου όπως λέμε στο βίλτζ μου Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 00:36

Εμενα θα μου πειτε ποιος διεγραψε το ποστ μου? eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 11:18

dimitrisv έγραψε:
Εμενα θα μου πειτε ποιος διεγραψε το ποστ μου? eee

+1 και το δικό μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 19:47

Τό θέμα εχει τεθεί στην διαχείριση τού φόρουμ , λίγη υπομονή και γρήγορα θα δοθούν απαντήσεις !!!!!! merci

_________________
Κυριακάτικη V-Στρομάδα... 107kpb5Κυριακάτικη V-Στρομάδα... 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 20:18

mikios έγραψε:
dimitrisv έγραψε:
Εμενα θα μου πειτε ποιος διεγραψε το ποστ μου? eee

+1 και το δικό μου!


θα το μαθουμε......που θα πάει? ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυριακάτικη V-Στρομάδα...   Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Icon_minitimeΣαβ Απρ 16 2011, 11:25

mikios έγραψε:
dimitrisv έγραψε:
Εμενα θα μου πειτε ποιος διεγραψε το ποστ μου? eee

+1 και το δικό μου!
έτσι για να δώκουμε μια ανάλαφρη νότα στην αναζήτηση της γόμας Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Eraser-icon, αφιερωμένο ...



ποιόοοοοος; ποιόοοοοοος; ποιός μωρό, ποιός; ποιός μωρό μου σε έχει διαγραμένηηηηη, ποιός; Κυριακάτικη V-Στρομάδα... Laugh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κυριακάτικη V-Στρομάδα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: