Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 stam's love down.... (updated!!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 13:12

Συμφωνώ ρε Γιώργο αλλά έχω βαρεθεί να περιμένω να λειτουργήσουν οι "μηχανισμοί" για να βρω το δίκιο μου και αυτό κάνει την κατάσταση ακόμα χειρότερη στους δρόμους. Η Λέσβος είναι η γενέτειρα της μητέρας μου και δυστυχώς, έχω γνωρίσει πολύ κόσμο από 'κει με τη συμπεριφορά που αναφέρεις (δεν θα το έλεγα κι απ' τα πιο φιλόξενα νησιά). Τώρα για την τροχαία εκεί δε γνωρίζω. Εύχομαι μόνο να μην επιδεικνύουν τέτοιον υπερβάλλοντα ζήλο στο λειτούργημα που ασκούν, όπως εδώ στην Αθήνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 15:55

groi1000 έγραψε:
Κι αυτό γιατί όταν την τελευταία φορά που έκανα παρατήρηση σε μια θείτσα,βγήκε ο μάγκας ο άντρας της με τη καραμπίνα δήθεν ότι την καθάριζε και μου είπε ''Εξαφανίσου ρε...'' affraid Κι όταν του είπα ''Έλα να με διώξεις'' η απάντησή του ήταν ''Ο διοικητής στο τάδε τμήμα της τοπικής ΕΛΑΣ είναι κολλητός,θα μου τα κλάσεις αρχ...'' scratch Πώς σου φαίνεται το επίπεδο?Γιατί εγώ τρελάθηκα με τον π....η What a Face

εσύ ξέρεις που μένει και που είναι το κουτί του... αυτός ξέρει που μένεις...?

Επίσης, θα είναι λίγο δύσκολο να αποδείξεις μετά από μισή ώρα και βάλε που θα έρθει η αστυνομία, ότι τα υγρά που έβγαιναν από το λούκι, ήταν λιπαρά, ή γλιστερά...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 16:13

dimnik83 έγραψε:
Να κάνω λιγουλάκι το δικηγόρο του διαβόλου τώρα;....

Εχεις χαλασει εσυ..... πως τα λες ετσι??? Wink


Μπορεις να κανεις κατι αλλο.... να βαλεις λιγη σαλτσα....


"Ναι, 100, εκει;"
"Περνουσα απο τον ταδε δρομο με τη μηχανη και γλυστρισα σε καποια σαπουνονερα που εριχνε ενας στο αυτοκινητο του, πραγμα που συμφωνα με το αρθρο 12 του ΚΟΚ ειναι παρανομο και εχει προστιμο 400?. Αλλα αυτο δε με νοιαζει, γιατι δε χτυπησα και εχω και μεικτη ασφαλεια στο μηχανακι, οποτε δε θα πληρωσω τη ζημια. Το σημαντικο ομως ειναι οτι οπως σηκωθηκα να φυγω ο τυπος αυτος ειχε ανοιχτο το πορτ μπαγκαζ και ειδα μεσα οτι ειχε 2-3 οπλα. Στειλτε καποιον οπωσδηποτε! "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 16:21

XYLO xaxa XAXAXAXA XAXAXAXA

nice thred το κάναμε το ατύχημα του Stam...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 16:48

stam έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Κι αυτό γιατί όταν την τελευταία φορά που έκανα παρατήρηση σε μια θείτσα,βγήκε ο μάγκας ο άντρας της με τη καραμπίνα δήθεν ότι την καθάριζε και μου είπε ''Εξαφανίσου ρε...'' affraid Κι όταν του είπα ''Έλα να με διώξεις'' η απάντησή του ήταν ''Ο διοικητής στο τάδε τμήμα της τοπικής ΕΛΑΣ είναι κολλητός,θα μου τα κλάσεις αρχ...'' scratch Πώς σου φαίνεται το επίπεδο?Γιατί εγώ τρελάθηκα με τον π....η What a Face

εσύ ξέρεις που μένει και που είναι το κουτί του... αυτός ξέρει που μένεις...?

Επίσης, θα είναι λίγο δύσκολο να αποδείξεις μετά από μισή ώρα και βάλε που θα έρθει η αστυνομία, ότι τα υγρά που έβγαιναν από το λούκι, ήταν λιπαρά, ή γλιστερά...!
Σταμέλο και να μή με ξέρει,το ότι περνάω 3-4 φορές καθημερινά από το σπίτι του λέει πολλά για την περίπτωση που πιαστούμε στις μπουνιές ή ενδεχομένως σε κάτι χειρότερο.Το βασικό όμως που θέλω να μάθω είναι αν πρέπει οπωσδήποτε να είναι τα νερά με σαπούνια!Δηλαδή αν δώ εγώ σκέτα νερά μέσα στο δρόμο (γιατί είναι και κωλόδρομοι ''γυαλί'') δε μπορώ να τον κράξω?Η τακτική που σκέφτομαι να ακολουθήσω είναι αρχικά να μη πώ τίποτα,να πάρω την τροχαία,να τον αφήσω το μ@λ@κ@ να ρίχνει νερά και να εμφανιστώ με το που θα σκάσει μύτη η τροχαία (εάν έρθει).Πιό πιθανό να του τη σφίξουν έτσι.
Εάν δεν έρθει η τροχαία θα πάω να παραπονεθώ στο τμήμη.1,2,3, θα βαρεθούνε να μ'ακούνε και κάποια άκρη θα βγεί (πιστεύω δηλαδή).
Δημήτρη είσαι δηλαδή εν μέρει Μυτιληνιός,ε? cheers Φίλε είναι περίεργοι άνθρωποι εδώ και με όρεξη για καβγά.Η φιλοξενία άγνωστη λέξη,τουλάχιστον από όσα έχω δεί εγώ όσα χρόνια μένω εδώ.Βασικά μου γυρίζουν τα μυαλά οι μάγκες εδώ αλλά τους ανέχομαι όσο μπορώ.Όταν τελειώσει η υπομονή μου θα αρχίσω τις μηνύσεις και όποιον πάρει ο Χάρος Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 16:59

50 - 50 είμαι... ΠοντιοΜυτηληνιός! Τρελή μίξη λέμε... Μισός Βόρειος σε λέω, μισός νησιώτς... Είμαι Η Δημήτρης, του μουρέλ' τς Λεν'ιτσ'ς και ο γιός του Θόδωρα απ' τα Σέρρας! Double Hit Combo! Οι φίλοι μου με φωνάζουν και ασταμάτητο ή επικίνδυνο ενίοτε (ή εννοείται!!!!) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 17:03

dimnik83 έγραψε:
50 - 50 είμαι... ΠοντιοΜυτηληνιός! Τρελή μίξη λέμε... Μισός Βόρειος σε λέω, μισός νησιώτς... Είμαι Η Δημήτρης, του μουρέλ' τς Λεν'ιτσ'ς και ο γιός του Θόδωρα απ' τα Σέρρας! Double Hit Combo! Οι φίλοι μου με φωνάζουν και ασταμάτητο ή επικίνδυνο ενίοτε (ή εννοείται!!!!) Razz
YOU! rock lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 17:10

dimnik83 έγραψε:
50 - 50 είμαι... ΠοντιοΜυτηληνιός!


ΟΚ, ετσι εξηγειται... που τελευταια συμφωνουμε....
Εγω ειμαι 100% Ποντιος και εχω κανει φανταρος στη Μυτιληνη....


success



Sorry και για το of topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 17:33

Περαστικά stam!! enesoula Έχω γλιστρήσει και εγώ με το σκούτερ που είχα πριν σε μια διασταύρωση(βρομόνερα) που με είχε πιάσει το κόκκινο.Με το που πήρα την στροφή :&^%*&%*&%^: Ειλικρινά δεν καταλαβαίνεις τι σου έρχεται!!Μόνο να περνάνε και να είμαστε γεροί όλα τα άλλα φτιάχνονται και είναι απλά αναμνήσεις-εμπειρίες μετά από λίγο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 17:08

τελικά τα σαπουνόνερα με κυνηγάνε....

10.00 σήμερα πρωί πανεπιστημίου και βουκουρεστίου, πάω να ανέβω το κράσπεδο του πεζοδρομίου. βλέπω πως είναι λίγο βρεγμένο και προληπτικά ανοίγομαι για να το ανέβω σχετικά πιο κάθετα...
με γωνία 70 μοιρών περίπου προς το πεζοδρόμιο, πάω να ανέβω και με το που πατάει ο μπροστά τροχός, φλουπ φεύγει στο πλάι και παρ' τον κάτω τον Σταμ μαζί με το μωρό...
βρίζοντας πάω να σηκωθώ και βλέπω στα 10 μέτρα μπροστά να προηγείται το καθαριστικό του δήμου το οποίο έπλενε την άκρη του δρόμου...
η επιτυχία του η μεγάλη...? καθαρίζει με σαπούνι μαζι!!!!!! παω να πατήσω και γλυστράει το παπούτσι μου πάνω σε φουσκαλίτσες από σαπουνόνερο που είχε μείνει πάνω στο μαρμάρινο κράσπεδο...

Παίδες, σαπουνόνερο και μάρμαρο νομίζω είναι δυνατός συνδυασμός...

Σταμέλος - Καθαριστικό του δήμου.... -> 0-1
ο δήμος με καθάρισε!
απολογισμός..... στραβομουτσούνιασμα για όλη την ημέρα, γδαρσίματα στα κάγκελα, και σπάσιμο δεξιάς χούφτας...

και μη χειρότερα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 17:12

Εγώ αήμερα την άφησα και γλύστρισε μαλακά όταν πήγα να ανέβω το πεζοδρόμιο μπροστά στη Γαλλική πρεσβεία. Λιωμένο γλυστερό μάρμαρο. Για κάτι τέτοιες ατυχίες νιώθω τυχερός που έχω κάγκελα! Ευτυχώς ούτε γρατζουνιά ούτε ζημιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΝΟΣ16

ΠΑΝΟΣ16

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
Registration date : 13/02/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 21:04

προσοχη παιδες!!! και μη χειροτερα!!!! ας ειναι μονο αυτα!!!!! ηθικον ακμαιοτατο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 23:01

τι γκαντεμια ειναι αυτη ρε γαμω την τυχη μου!!!!! mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 23:12

Όταν σε λέω εγώ κουλάδι εσύ κοροϊδεύεις!!! Laughing





















Περαστικά και αγύριστα μάναρε! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 23:19

τι να πω ρε γμτ...??
περαστικα και μακρυα απο ολους μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 00:04

ωχ.... τωρα το δα συνάδελφε ....

ουτε παρατηρησεις ουτε σχολια ....τετοιες σαβουρντες ....σε κανουν πιο "Σοφο" !!!!!

ποτε ξανα μονο !!!! να ναι κι η τελευταια .......


μακια Σταμ!!!!



_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 13:39

Σταμέλο εφόσον είσαι εσυ καλά,σ'αυτές τις περιπτώσεις πρέπει να λέμε τέλος καλό ολα καλό.
Στα αγύριστα και ας είναι το τελευταίο φιλαράκο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 15:56

Επειδη την εχω πατησει και εγω με το Transalp σε ανεβασμα σε πεζοδρομιο με μαρμαρινη γωνια (και το transalp ανεβαινει πιο "ευκολα" λογο ψηλοτερων αναρτησεων και σε ψηλοτερα πεζοδρομια), χωρις να πεσω/πεσει ομως, το εχω κοψει το καθετο ανεβασμα σε πεζοδρομια απο το πεζουλακι. Μονο απο ραμπα παρκιγκ ή ραμπα στις γωνιες... εκτος και αν δεν υπαρχει αλλος τροπος και τοτε με πολλη προσοχη και εντελως καθετα...


Τοτε με το TA ειχα ανεβει υπο γωνια.
Η μπροστινη ανεβηκε κανονικα, αλλα η πισω για να ανεβει σπιναρε μεχρι να ερθει καθετα στο πεζοδρομιο και μετα φιλοτιμηθηκε...




Περαστικα! και στους 2 σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 16:18

Άσε γιατί πριν κανά χρόνο μου έχει τύχει και ράμπα μεταλλική εντελώς λεία, χωρίς καν λίγα δοντάκια για πρόσφυση και εκεί μου σπίναρε η πίσω ρόδα, πήρε κλίση η μηχανή και την άφησα πάλι να πλαγιάσει απαλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 16:29

Ευτυχώς μικρό το κακό. Περαστικά γείτονα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 17:06

περαστικα φιλε μου Αλλα και συ μαλλινο απο τωρα Question Question Question scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 17:56

jk_prince έγραψε:
περαστικα φιλε μου Αλλα και συ μαλλινο απο τωρα Question Question Question scratch scratch

ευχαριστώ αλλά τι εννοείς μάλλινο.....?

@msp: μιχάλη αφού έπεσε στη ράμπα μετά τη χάζευες να τσουλάει μέχρι να βρει ίσωμα....?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 18:07

jk_prince έγραψε:
περαστικα φιλε μου Αλλα και συ μαλλινο απο τωρα Question Question Question scratch scratch



stam έγραψε:

ευχαριστώ αλλά τι εννοείς μάλλινο.....?





συ ειπας Σταμέλο ......

stam έγραψε:


σκισμένο καλό μάλλινο παντελόνι:50 ευρώ



και το ενισχύω .....ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΡΕ ...ΜΕΣ ΤΟ ΛΙΟΠΙΡΙ

ZESTI ZESTI ZESTI

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 12:25

stam έγραψε:

@msp: μιχάλη αφού έπεσε στη ράμπα μετά τη χάζευες να τσουλάει μέχρι να βρει ίσωμα....?
Όχι, μικρή ράμπα ήτανε και καλά για να ανεβαίνεις ψηλό πεζοδρόμιο και να έχεις πρόσβαση σε γκαράζ, αλλά εντελώς λεία. Απλώς πλάγιασε πάνω στα κάγκελα με την πίσω ρόδα στο δρόμο και την μπροστά πάνω στο πεζοδρόμιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O PERLAS

O PERLAS

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS - PATRAS - RHODOS
Registration date : 26/08/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 20:49

Φιλέ περαστικά και όπως έχουμε πει πολλές φορές τα σιδερά ξαναφτιάχνονται…. μια ερώτηση έχω μόνο ….κλείσει που πέρασε με στοπ τι έκοψες …αν όχι κακώς!!!! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

stam's love down.... (updated!!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: