Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 stam's love down.... (updated!!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 17:39

Φθηνά την γλύτωσες ευτυχώς,ποτέ ξανά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 18:10

terino έγραψε:

σταμάτα να ανεβάζεις φωτό από την καλή σου, σε ματιάξανε γιατί την έχεις όμορφη. Very Happy


Το νου σου Σταμελο ειστε κι οι δυο ομορφοι σας ματιαξανε φιλε!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 18:28

stam έγραψε:
το παραπάνω το αφιερώνω σε όλους τους φίλους που έχουν πεσει σε αντίστοιχες συνθήκες...

γκράτσιε, κι εγώ την έχω πατήσει από γλίτσα...
Ποτέ ξανά φίλε! Άντε να αλλάξεις πατούμενα τώρα...
Κάποτε μου φαίνονταν υπερβολικοί όσοι λέγανε ότι να μαμά πρέπει να τα αλλάξεις από την 1η μέρα, τώρα είμαι μαζί τους... Ποτέ πια Bridgestone στην Ελλάδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 18:29

Σταμελο αφου εισαι εσυ καλα ειναι σαν να μην εγινε τπτ
περαστικα και αγυριστα να ειναι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 18:56

Περαστικα και ποτε ξανα φιλε!Παντα ορθιος με την καλη σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 21:54

Περαστικά φίλε Σταμέλο και ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!!! ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ !!!
Παλι καλα που την εβγαλες φτηνα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
southstromer

southstromer

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 21/11/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 23:10

don't worry φίλε!! εσύ να είσαι καλά και οι μηχανές φτιάχνονται. και εγώ τα ίδια έλεγα για τα TW και όλο το ανέβαλα να τα αλλάξω και έφτασα 20.000 χλμ για να το κάνω. βουρ για αλλαγή-δεν έχουν καμία σχέση τα καινούρια ότι και να βάλεις . τα tw είναι ένα ξερό πράγμα με την ίδια χάλια απόδοση μέχρι πολλά πολλά χλμ, χωρίς να φθείρονται.
υ.γ. stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 501340 που θέλει ο μλκ με τα νερά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 23:53

stam έγραψε:


όρθιος, γερός, με μικρές γρατσουνίτσες στο χέρι: αξία ανεκτίμητη! δόξα τω θεώ όλα καλά.


...και να ναι και οι τελευταίες σου "Αδελφέ " Σταμέλο...

OK OK OK OK

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 23:59

Stam αφου εισαι εσύ καλά όλα τα άλλα έπονται.Και αφού στην ουσία και η μηχανή ευτυχώς είναι σχετικά καλά αύριο που είναι χαιρετισμοί περνα απο μια εκκλησία να ανάψεις ένα κεράκι.
Παντα καλά να σαι και ποτέ ξανά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 00:13

περαστικά και ποτέ ξανά....μαμίσια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 01:29

Ευτυχως εισαι εσυ καλα και ολα συντομα θα τα κανεις οπως πρωτα!
Να μην ξαναγινει τιποτα τετοιο!

Υ.Γ. Γραψε ρε φιλε που ακριβως εγινε, γιατι αφου ειμαστε γειτονακια, να εχω εξτρα προσοχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 12:21

παιδιά και πάλι ευχαριστώ θερμότατα για το ενδιαφέρον σας.

Για του λόγου το αληθές πριν από 20 λεπτά τοποθέτησα τα καινούρια μου πατούμενα στον Περιστερά,
ο οποίος σαν εξυπηρέτηση καταστήματος αλλά και ο ίδιος προσωπικά σαν άνθρωπος μου άρεσε πολύ.

Για τυχόν απορίες διερευνητικού χαρακτήρα αν και σκεφτόμουν τα road attack2 ή τα roadsmart τελικά
κατέληξα στα tourance exp σκεφτόμενος το καλοκαίρι και τις επερχόμενες διακοπές όπου σκοπεύω
να οργώσω για άλλη μια φορά τα ρέματα, τους χαλικόδρομους και τις παραλίες σε νησιά και επαρχιακές
διαδρομές... οπότε αποφάσισα να εμπιστευτώ την ασφάλειά μου σε αυτό το ελαστικό που είναι κατάτι
λίγο πιο off. Υπόσχομαι στο κατάλληλο thread που είναι ήδη ανοιχτό, να καταθέσω κι εγώ τη δική μου
άποψη και εμπειρία μόλις στρωθεί.

Όσο για τον απολογισμό που ανέφερα αρχικά, βγάζω εκτός, το αντίβαρο που τελικά το σώσανε τα παιδιά
στον περιστερά με την προσθήκη άλλης βίδας από αυτή που είχε στραβώσει και γενικότερα περιποιηθήκανε
το μωρό μου πολύ περισσότερο από το θέμα των ελαστικών απλα.

Αυτά από μένα,
Να 'στε όλοι καλά και πάντα όρθιοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LIAKOS

LIAKOS

Ηλικία : 44
Τόπος : Βριλήσσια
Registration date : 10/04/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 15:14

stam έγραψε:
παιδιά και πάλι ευχαριστώ θερμότατα για το ενδιαφέρον σας.

Για του λόγου το αληθές πριν από 20 λεπτά τοποθέτησα τα καινούρια μου πατούμενα στον Περιστερά,
ο οποίος σαν εξυπηρέτηση καταστήματος αλλά και ο ίδιος προσωπικά σαν άνθρωπος μου άρεσε πολύ.

Για τυχόν απορίες διερευνητικού χαρακτήρα αν και σκεφτόμουν τα road attack2 ή τα roadsmart τελικά
κατέληξα στα tourance exp σκεφτόμενος το καλοκαίρι και τις επερχόμενες διακοπές όπου σκοπεύω
να οργώσω για άλλη μια φορά τα ρέματα, τους χαλικόδρομους και τις παραλίες σε νησιά και επαρχιακές
διαδρομές... οπότε αποφάσισα να εμπιστευτώ την ασφάλειά μου σε αυτό το ελαστικό που είναι κατάτι
λίγο πιο off. Υπόσχομαι στο κατάλληλο thread που είναι ήδη ανοιχτό, να καταθέσω κι εγώ τη δική μου
άποψη και εμπειρία μόλις στρωθεί.

Όσο για τον απολογισμό που ανέφερα αρχικά, βγάζω εκτός, το αντίβαρο που τελικά το σώσανε τα παιδιά
στον περιστερά με την προσθήκη άλλης βίδας από αυτή που είχε στραβώσει και γενικότερα περιποιηθήκανε
το μωρό μου πολύ περισσότερο από το θέμα των ελαστικών απλα.

Αυτά από μένα,
Να 'στε όλοι καλά και πάντα όρθιοι.

να'σαι πάντα καλά και τα υπόλοιπα είναι πολύ μικρά μέσα στην ατυχία σου.
ευχομαι να είναι η τελευταία στραβή που βίωσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 15:45

Περαστικά σου Σταμέλο !!!!!!!!!

_________________
stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 107kpb5stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:28

Περαστικά σου φίλε stam Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 16:51

Περαστικά ρε γείτονα κ ποτέ ξανά ούτε γραντζουνιά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 04 2011, 16:35

Ποτέ να μην σου ξανατύχει τέτοιο πράγμα! Περαστικά και πάντα όρθιος και τυχερός, γιατί η ζωή είναι και τύχη και ειδικά με την μηχανή χρειαζόμαστε μπόλικη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nik_pap_01



Ηλικία : 41
Τόπος : ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 23/02/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 04 2011, 22:43

Πως να μην πεσεις και καλα να ηταν τα λαστιχα. Εγω μενω μεσογεια οπου κυκλοφορει ο αχορταγος και για να μην γεμιζουν οι βοθροι σαπουνονερα-πλυντηρια στο δρομο. κανεις πατιναζ και πεζος. μου εχει τυχει .σκεψου με μηχανη.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΝΟΣ16

ΠΑΝΟΣ16

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
Registration date : 13/02/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 04 2011, 23:24

περαστικα stam παμε γερα!!Ετσι μην πτοησαι!!! οσο για τα ΕΧP ειναι φοβερα και για τις κοντινες αποστασεις.Το μονο περιπου στα 150-170χλμ μου κανουν ενα τρεμουλο.Για παρακολουθησετα κι εσυ τα δικα σου αφου τα στρωσεις πρωτα. Μου ειπαν οτι θα στρωσουν, ειδαλως μετα απο καποια χλμ να ξαναθελουν ζυγοσταθμηση!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 11:38

stam έγραψε:
........ τότε προσέχω ότι έβγαιναν και σαπουνάδες από λούκι πολυκατοικίας...

Έλεος λέω...!!! ....


hypersonic έγραψε:
υ.γ. Απαγερευεται απο το νομο να ριχνει καποιος ή να συνονται απο καπου οικιακα νερα (και ειδικα σαπουναδες) στο δρομο.... λογο προκλησης ολοσθηροτητας...


Λοιπον το βρηκα....

Προβλέπεται από το άρθρο 12 παράγραφος 2 του νέου ΚΟΚ, το οποίο αναφέρει ότι: «Δεν επιτρέπεται να χύνονται στις οδούς ουσίες ή υλικά, τα οποία μπορούν να καταστήσουν την οδό ολισθηρή (π.χ. νερά, λάδια, ασβέστης κ.λπ.)».


Οποτε την επομενη φορα που θα δουμε νερα/σαπουνονερα στο δρομο μπορουμε να καλεσουμε την τροχαια κλπ.
Οχι γιατι ειμαστε εμεις οι νομοταγεις ή "ρουφιανοι" του γειτονα, αλλα για να μη φαμε τα μουτρα μας χωρις λογο και χωρις να μπορουμε να βρουμε και το δικιο μας...

Αυτός που παραβαίνει τις διατάξεις της παραγράφου 2 τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο τετρακοσίων (400,00) ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 11:50

hypersonic έγραψε:
stam έγραψε:
........ τότε προσέχω ότι έβγαιναν και σαπουνάδες από λούκι πολυκατοικίας...

Έλεος λέω...!!! ....


hypersonic έγραψε:
υ.γ. Απαγερευεται απο το νομο να ριχνει καποιος ή να συνονται απο καπου οικιακα νερα (και ειδικα σαπουναδες) στο δρομο.... λογο προκλησης ολοσθηροτητας...


Λοιπον το βρηκα....

Προβλέπεται από το άρθρο 12 παράγραφος 2 του νέου ΚΟΚ, το οποίο αναφέρει ότι: «Δεν επιτρέπεται να χύνονται στις οδούς ουσίες ή υλικά, τα οποία μπορούν να καταστήσουν την οδό ολισθηρή (π.χ. νερά, λάδια, ασβέστης κ.λπ.)».


Οποτε την επομενη φορα που θα δουμε νερα/σαπουνονερα στο δρομο μπορουμε να καλεσουμε την τροχαια κλπ.
Οχι γιατι ειμαστε εμεις οι νομοταγεις ή "ρουφιανοι" του γειτονα, αλλα για να μη φαμε τα μουτρα μας χωρις λογο και χωρις να μπορουμε να βρουμε και το δικιο μας...

Αυτός που παραβαίνει τις διατάξεις της παραγράφου 2 τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο τετρακοσίων (400,00) ευρώ.

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 001_1810 Χρήσιμη πληροφορία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 12:00

socrates έγραψε:
hypersonic έγραψε:
stam έγραψε:
........ τότε προσέχω ότι έβγαιναν και σαπουνάδες από λούκι πολυκατοικίας...

Έλεος λέω...!!! ....


hypersonic έγραψε:
υ.γ. Απαγερευεται απο το νομο να ριχνει καποιος ή να συνονται απο καπου οικιακα νερα (και ειδικα σαπουναδες) στο δρομο.... λογο προκλησης ολοσθηροτητας...


Λοιπον το βρηκα....

Προβλέπεται από το άρθρο 12 παράγραφος 2 του νέου ΚΟΚ, το οποίο αναφέρει ότι: «Δεν επιτρέπεται να χύνονται στις οδούς ουσίες ή υλικά, τα οποία μπορούν να καταστήσουν την οδό ολισθηρή (π.χ. νερά, λάδια, ασβέστης κ.λπ.)».


Οποτε την επομενη φορα που θα δουμε νερα/σαπουνονερα στο δρομο μπορουμε να καλεσουμε την τροχαια κλπ.
Οχι γιατι ειμαστε εμεις οι νομοταγεις ή "ρουφιανοι" του γειτονα, αλλα για να μη φαμε τα μουτρα μας χωρις λογο και χωρις να μπορουμε να βρουμε και το δικιο μας...

Αυτός που παραβαίνει τις διατάξεις της παραγράφου 2 τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο τετρακοσίων (400,00) ευρώ.

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 001_1810 Χρήσιμη πληροφορία!
Υπερπολύτιμη πληροφορία για μένα εδώ στο νησί που καθημερινά οι παπάρες ρίχνουν τα νερά της ζωής τους!Θα τους ξεσκίσω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 12:01

καλά και εσύ τόσα χρόνια δεν έμαθες να σταματάει η μηχανή σε stop
stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Images1elg



ευτυχώ όλα καλά και ποτέ ξανά σε όλους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 12:15

Να κάνω λιγουλάκι το δικηγόρο του διαβόλου τώρα;

Εγώ είχα ατύχημα και περίμενα 3,5 ώρες να εμφανιστεί η τροχαία, μέχρι που τους είπα ότι έχω χτυπήσει και πρέπει να πάω στο νοσοκομείο και απλά ακύρωσα την κλήση!

Φαντάζομαι κάποιον το πρωί πηγαίνοντας στη δουλειά του να πατήσει σαπουνόνερα, λάδια, λίπη, κλπ και να σαβουριαστεί. Να πάρει τηλέφωνο στην τροχαία και να πει (Ακολουθεί "υποθετικός", "φανταστικός", "δενγίνονταιαυτά" διάλογος):
"Ναι, καλημέρα σας, είχα ένα ατύχημα στην τάδε οδό, επειδή πάτησα σαπουνόνερα που χύνονται απ' την τάδε πολυκατοικία. Μπορείτε να έρθετε από 'δω;"
"Υπάρχει τραυματισμός;"
"Όχι, ευτυχώς. Απλά θέλω να προβώ σε καταγγελία ή μήνυση γιατί το ατύχημα μου προκλήθηκε ξεκάθαρα από σαπουνόνερα που τρέχουν αυτή τη στιγμή στο δρόμο"
"-Α κατάλαβα, βεβαίως, σου λέω. Προθερμαίνουμε το turbo στα οχήματα για να τρέξουμε επειδή έπεσες και γρατζουνίστηκε η μηχανή σου..."

Από προηγούμενες μου εμπειρίες έχω την εντύπωση ότι μέχρι να έρθουν, τα σαπουνόνερα θα έχουν στεγνώσει και τα λίπη θα έχουν εξατμιστεί απ' την άσφαλτο...

Υ.Γ. Την επόμενη φορά που (χτύπα ξύλο) θα χρειαστώ τροχαία, θα τους πω ότι πονάω πολύ, ότι δε νιώθω καλά, ότι ζαλίζομαι, ότι πήρε φωτιά το όχημα μου, ότι προξένησα ζημιές σε 5 γειτονικά κτήρια, ότι παρέσυρα και χτύπησα έναν πεζό και ότι έχει γεμίσει το σύμπαν λάδια και βενζίνες! Μπας και ξεκουνηθούν...

Υ.Γ.2. Τα παραπάνω ισχύουν για το L.A. (Lεκανοπέδιο Aττικής)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: stam's love down.... (updated!!!)   stam's love down....  (updated!!!) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 12:26

Δημήτρη συμφωνώ 100% μαζί σου σχετικά με την ''προθυμία''της τροχαίας να τρέξει Twisted Evil Θα σου πώ το εξής...Εδώ στο Lesvos είναι πολλοί εκείνοι που θέλοντας να ποτίσουν την αυλή τους ή να πλύνουν το κουτί τους,ρίχνουν νερά (με σαπουνάδες ή μή).Εάν μπορώ (μου δίνει ο νόμος τη δυνατότητα) να καλέσω την τροχαία να επιβάλλει το πρόστιμο θα το κάνω.Κι αυτό γιατί όταν την τελευταία φορά που έκανα παρατήρηση σε μια θείτσα,βγήκε ο μάγκας ο άντρας της με τη καραμπίνα δήθεν ότι την καθάριζε και μου είπε ''Εξαφανίσου ρε...'' affraid Κι όταν του είπα ''Έλα να με διώξεις'' η απάντησή του ήταν ''Ο διοικητής στο τάδε τμήμα της τοπικής ΕΛΑΣ είναι κολλητός,θα μου τα κλάσεις αρχ...'' scratch Πώς σου φαίνεται το επίπεδο?Γιατί εγώ τρελάθηκα με τον π....η What a Face Τουλάχιστον τώρα δε θα εμπλέκομαι άμεσα,θα παίρνω τηλέφωνο και απλά θα περιμένω σε κάποιο σημείο να δώ να πέφτει το πρόστιμο.Εάν είναι πρώτα να φάω τα μούτρα μου για να πάρω την τροχαία τότε το χάσαμε το ''παιχνίδι''...διαφωνείς? Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

stam's love down.... (updated!!!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: