Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ζελατiνα Barracuda

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 16:22

Παιδιά ενδιαφέρεται κανείς να παραγγείλουμε την Barracuda από motomad;Μίλησα σήμερα και μου είπε ότι αν μαζευτούμε 5 και πάνω θα μας την δώσει 95 ευρώ συν έξοδα αποστολής.Παράκληση αν γίνετε να μαζευτούμε από Θεσσαλονίκη έτσι ώστε να μειωθούν και τα έξοδα αποστολής.Για όποιον δεν την γνωρίζει μπορεί να την δει εδώ www.motomad.gr>Αξεσουάρ aftermarket>ζελατίνες
1.G.D.
2.
3.
4.
5.
Ευχαριστώ Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 09:11

Φίλε μου, καλημέρα.
Οι ομαδικές αγορές ξεκινάνε πρώτα ως πρόταση στην ενότητα ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ
κι αφού μαζευτεί ικανός αριθμός συμμετεχόντων μεταφέρεται στην ενότητα POWER BUY.

Με βάση το παραπάνω το νήμα μεταφέρεται στην ενότητα ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ.

Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 13:47

Απ ότι κατάλαβα μιλάς γι αυτό
Ζελατiνα Barracuda  BARRACUDA_WindScreen-Vstrom-1
http://motomad.gr/proddetail.asp?prod=BARRACUDA_WindScreen-Vstrom

Φίλε μου νομίζω πως η Mra είναι καλύτερη και ποιο εμφανίσιμη (κατά τη γνώμη μου πάντα) για να ασχοληθείς με τη συγκεκριμένη ζελατίνα.Η τιμή της περίπου στα ίδια και με ομαδική αρκετά φθηνότερη

Ζελατiνα Barracuda  008
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 14:56

Παιδιά όλες αυτές οι όμορφες μεν ........ ψηλές φιμέ ζελατίνες ....... δεν κάνουν τη ζωή μας δύσκολη σε συνθήκες βροχής .... νύχτας ..... scratch scratch σαν παρατήρηση το βάζω περισσότερο για κάποιον που ενδεχομένως δεν το έχει σκεφτεί ....... κατά τα άλλα Very Happy Very Happy cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 15:17

Νομίζω ότι και οι δύο δεν είναι αρκετά σκούρες.Και γενικά και εδώ δεν έχω ακούσει να κάνει κανείς παράπονα σε θέμα ορατότητας.Αν κάνω λάθος διορθώστε με να μην μπαίνω και σε τζάμπα έξοδα Ζελατiνα Barracuda  489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 18:54

Σ'εσένα από ''πάνω'' μου απευθύνομαι...Δε σε έστειλα φωτό να δείς τη Barracuda?Ακόμα ψάχνεσαι για το φιμέ?Ελαφρύ είναι...φαίνεται lol!

Όσο για το φίλο chdimis που ψιλοέθαψε τη Barracuda,θα πώ απλά ένα ''Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα'' Wink Προσωπικά η MRA δε μου αρέσει καθόλου γι'αυτό και δεν τη φόρεσα ΠΟΤΕ στα 7 χρόνια που έχω τη μηχανή μου cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 19:22

groi1000 έγραψε:

Όσο για το φίλο chdimis που ψιλοέθαψε τη Barracuda,θα πώ απλά ένα ''Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα'' Wink Προσωπικά η MRA δε μου αρέσει καθόλου γι'αυτό και δεν τη φόρεσα ΠΟΤΕ στα 7 χρόνια που έχω τη μηχανή μου


+1 Για την κολοκυθόπιτα... ούτε εμένα με ενθουσίασε ποτέ η MRA, μου φαίνεται η Secdem που φοράω πολλά κλικ πιο πάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 19:26

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:

Όσο για το φίλο chdimis που ψιλοέθαψε τη Barracuda,θα πώ απλά ένα ''Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα'' Wink Προσωπικά η MRA δε μου αρέσει καθόλου γι'αυτό και δεν τη φόρεσα ΠΟΤΕ στα 7 χρόνια που έχω τη μηχανή μου


+1 Για την κολοκυθόπιτα... ούτε εμένα με ενθουσίασε ποτέ η MRA, μου φαίνεται η Secdem που φοράω πολλά κλικ πιο πάνω.
Απείρως ομορφότερη και η secdem,δε το συζητώ!Τη φόραγα 3 χρόνια περίπου αλλά με κούρασε,ήθελα μια αλλαγή και πήρα αυτή του θέματος (γνήσια,ε? Laughing ) yeye

edit : Φωτό να δεί ο GD

Ζελατiνα Barracuda  IMAG0033-2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 21:03

....@@νάρα η σέλα, όμως, ε? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 21:08

terino έγραψε:
....@@νάρα η σέλα, όμως, ε? Twisted Evil
geia mas xaxa 00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 02:28

Ναι και σε ευχαριστώ Groi!!!Αφήστε ρε παιδιά της κολοκυθόπιτες!!! peinao Βασικά το όλο θέμα ξεκίνησε μήπως και μαζευτούμε πέντε άτομα και μειώσουμε τα μεταφορικά και την τιμή.Αλλά από τι βλέπω μάλλον μόνος θα την παραγγείλω!!!
Ζελατiνα Barracuda  846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 17:32

φίλε μου από πλευράς ομορφιάς μου αρέσει κι εμένα η barracuda.

όμως θεωρώ αδιαπραγμάτευτο (για μένα) το διάφανο της ζελατίνας. δεν θέλω ούτε κατά μισό τόνο να την κάνω πιο φυμέ.
και γι'αυτό ίσως δεν έχω ακόμα αλλάξει τη μαμά. Εκεί που κόλησα με το απολύτως διάφανο ήταν πέρυσι στις διακοπές που για 15 μέρες ήμουν συνέχεια σε "χώμα" λόγω νησιών, παραλίες απόμακρες, κτλ κτλ.
Διεπίστωσα λοιπόν ότι στο χώμα μου ήταν πολύ απαραίτητο να βλέπω μπροστά κοντα για να αποφεύγω τις πολύ μεγάλες κοτρώνες που "κλωτσάνε" τη μπροστά ρόδα... Με το φιμέ και με χώμα μαζί πάνω στη ζελατίνα δεν θα έβλεπα τίποτα... και από τότε αυτή η άποψή μου έχει επιβεβαιωθεί πολλάκις...

οπότε, αν παίζει και barracuda διάφανη είμαι μέσα, ειδ' άλλως... καλές αγορές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 20:45

Φίλε stam δυστυχώς η συγκεκριμένη βγαίνει σε ένα ελαφρύ φιμέ και υπάρχει και ο κλώνος από γνωστό κατάστημα της Αθήνας που μάλλον γνωρίζεις η οποία είναι πιο σκούρη.Η συζήτηση γίνετε φυσικά για την γνήσια.Σε ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον και σου εύχομαι χαλαρά ταξίδια!!! kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 00:14

η μαμα baracuda ειναι τοσο ελαφρια φιμε που δεν σου προκαλει κανενα προβλημα στο οπτικο πεδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 00:31

σαλιγκάρι έγραψε:
η μαμα baracuda ειναι τοσο ελαφρια φιμε που δεν σου προκαλει κανενα προβλημα στο οπτικο πεδιο.
Αυτό λέω και γώ βρέ Γιάννη,ακόμα και φωτό έδειξα αλλά δε με πιστεύουνε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 01:17

Ψήφο εμπιστοσύνης σε σαλιγκάρι και groi!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΚυρ Μαρ 27 2011, 17:20

το ποσο θα σε ενοχλει το φιμε ειναι καθαρα κατ που αφορα μονο εσενα και αυτο το λεω γιατι
πουλησα αφορετη σχεδον την 5.15 μρα και με βριζαν οι φιλοι...
απο τοτ εγω πρωσοπικα ποτε φιμε.
βολευτηκα με την καλσκι και ισως την αλλαξω μονο με την καπα την ψηλη τη μονοκομματη.
κανε πρωτα κανα φιμε και μετα αποφασισε...
τα λεμε την τεταρτη γιωργη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΚυρ Μαρ 27 2011, 18:41

V A G O S έγραψε:
καλσκι .

Ποιά είναι αυτή φίλε; Παίζει καμμιά φωτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΚυρ Μαρ 27 2011, 22:37

Vago την είδα από κοντά και μου άρεσε πάρα πολύ και δεν νομίζω να με ενοχλεί.Περιμένω να την φέρει και να την παραγγείλω.Θέλει καμιά δεκαριά μέρες για να την φέρει.Οφείλω να ομολογήσω ότι την έχει σε πολύ καλή τιμή.Την βρήκα μέχρι και 140ευρώ.Vago την Τετάρτη που θα τα πούμε.Είδα και στα νέα μέλη ότι χάρηκες που τα είπαμε από κοντά mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 21:44

Και τελικά την πήρα!!!!Ύστερα από δύο εβδομάδες υπομονή μου ήρθε!!Ευχαριστώ Groi-Σαλίγκαρο για την βοήθεια!!Μία ερώτηση τα μικρά τα λαστιχάκια είναι στην εξωτερική πλευρά της ζελατίνας ή στην εσωτερική;Εγώ έβαλα τα μικρά έξω και τους αποστάτες με τα μεγάλα στο εσωτερικό!!Ελπίζω να είναι σωστά!!Πάντως η ζελατίνα τα σπάει!!! xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 11:09

GD έγραψε:
Και τελικά την πήρα!!!!Ύστερα από δύο εβδομάδες υπομονή μου ήρθε!!Ευχαριστώ Groi-Σαλίγκαρο για την βοήθεια!!Μία ερώτηση τα μικρά τα λαστιχάκια είναι στην εξωτερική πλευρά της ζελατίνας ή στην εσωτερική;Εγώ έβαλα τα μικρά έξω και τους αποστάτες με τα μεγάλα στο εσωτερικό!!Ελπίζω να είναι σωστά!!Πάντως η ζελατίνα τα σπάει!!! xaxa
Ωραίος yeye Κι ευχαριστούμε για τις ευχαριστίες success Μιλώντας με τον Δημήτρη,ακριβώς έτσι μου είπε να κάνω την τοποθέτηση οπότε είσαι σωστός cheers Φωτό με την παρουσίαση (όταν & όποτε) Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Ζελατiνα Barracuda  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατiνα Barracuda    Ζελατiνα Barracuda  Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 14:43

Απλά περίμενα να την τοποθετήσω και μετά να βγούνε και οι απαραίτητες φώτο goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζελατiνα Barracuda

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: