Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:21

leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Καλα ρε τι γινετε εδω mouuuuuu

δεν προλαβαμε να γυρισουμε....εγω δεν εχω σηνελθει ακομα απο τα 40αρια σε πυρετο που εχω.. arrostos
και εσεις εχετε ριξει τοσες προτασεις για εκδρομουλες ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 489962

παντως ολες οι προτασεις ειναι super...

bravvoo σε ολους γιατις προτασεις σας!!

Είδες τι παθαίνεις όταν κατεβαίνεις από την μηχανή φίλε..... γι' αυτό φρόντισε το συντομότερο να εισαι μαζί μας πάλι για να κατέβει ο πυρετός...... YOU! YOU!

XAXAXAXA XAXAXAXA

Εχεις δικαιο φιλε Αντρεα γιατι εχω παρατηρησει οτι οποτε ερχομαι και σας βρησκω και μετα γυριζω και κατεβαινω απο την μηχανη την επομενη μερα εχω πυρετο!!!αρρωστενω γιατι φευγω απο την γ@μ@τη παρεα σας!!!

περιμενω το φιλο jumaru να μου γραψει καμοια ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 316594 η να μου παραχωρησει καμια απο τις φιλες του enesoula
ετσι ωστε να αναρωνω ποιο γρηγορα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:27

dimitris k2 έγραψε:
leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Καλα ρε τι γινετε εδω mouuuuuu

δεν προλαβαμε να γυρισουμε....εγω δεν εχω σηνελθει ακομα απο τα 40αρια σε πυρετο που εχω.. arrostos
και εσεις εχετε ριξει τοσες προτασεις για εκδρομουλες ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 489962

παντως ολες οι προτασεις ειναι super...

bravvoo σε ολους γιατις προτασεις σας!!

Είδες τι παθαίνεις όταν κατεβαίνεις από την μηχανή φίλε..... γι' αυτό φρόντισε το συντομότερο να εισαι μαζί μας πάλι για να κατέβει ο πυρετός...... YOU! YOU!

XAXAXAXA XAXAXAXA

Εχεις δικαιο φιλε Αντρεα γιατι εχω παρατηρησει οτι οποτε ερχομαι και σας βρησκω και μετα γυριζω και κατεβαινω απο την μηχανη την επομενη μερα εχω πυρετο!!!αρρωστενω γιατι φευγω απο την γ@μ@τη παρεα σας!!!

περιμενω το φιλο jumaru να μου γραψει καμοια ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 316594 η να μου παραχωρησει καμια απο τις φιλες του enesoula
ετσι ωστε να αναρωνω ποιο γρηγορα!!!!

O jumaru τώρα έχει άλλη δουλειά και δεν μπορεί να ασχοληθεί με την δική σου περίπτωση..... Αρχίζει να ανακαλύπτει την ριμάδα την κάμερα που έχει... και από οτι τον άκουσα χτές να λέει έχει μάλλον μεγάλη όρεξη για να τραβήξει βίντεο με εσένα και εμένα μπροστά του....!!!!!! XYLO XYLO
Όταν την τελειοποιήσει θα τραβήξουμε @αμω τα βιντεάκια.... και ο Πάνος από πίσω....! moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:37

leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Καλα ρε τι γινετε εδω mouuuuuu

δεν προλαβαμε να γυρισουμε....εγω δεν εχω σηνελθει ακομα απο τα 40αρια σε πυρετο που εχω.. arrostos
και εσεις εχετε ριξει τοσες προτασεις για εκδρομουλες ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 489962

παντως ολες οι προτασεις ειναι super...

bravvoo σε ολους γιατις προτασεις σας!!

Είδες τι παθαίνεις όταν κατεβαίνεις από την μηχανή φίλε..... γι' αυτό φρόντισε το συντομότερο να εισαι μαζί μας πάλι για να κατέβει ο πυρετός...... YOU! YOU!

XAXAXAXA XAXAXAXA

Εχεις δικαιο φιλε Αντρεα γιατι εχω παρατηρησει οτι οποτε ερχομαι και σας βρησκω και μετα γυριζω και κατεβαινω απο την μηχανη την επομενη μερα εχω πυρετο!!!αρρωστενω γιατι φευγω απο την γ@μ@τη παρεα σας!!!

περιμενω το φιλο jumaru να μου γραψει καμοια ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 316594 η να μου παραχωρησει καμια απο τις φιλες του enesoula
ετσι ωστε να αναρωνω ποιο γρηγορα!!!!

O jumaru τώρα έχει άλλη δουλειά και δεν μπορεί να ασχοληθεί με την δική σου περίπτωση..... Αρχίζει να ανακαλύπτει την ριμάδα την κάμερα που έχει... και από οτι τον άκουσα χτές να λέει έχει μάλλον μεγάλη όρεξη για να τραβήξει βίντεο με εσένα και εμένα μπροστά του....!!!!!! XYLO XYLO
Όταν την τελειοποιήσει θα τραβήξουμε @αμω τα βιντεάκια.... και ο Πάνος από πίσω....! moto

Αυτα μου ελεγε και εμενα για την καμερα χθες και οτι τα βιντεακια ειναι super..
ποιος τον μαζευει τωρα με βλεπω να αγοραζω καινουριο σκληρο δισκο μονο και μονο για τα βιντεακια!!! YOU!
+1000 στον φιλο jumaru με τα μπλιμπλικια του ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:41

Η καμερα με ενημερωσε πως θα ειναι ετοιμη να τραβηξει καλα μετα το Riding School ......
XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Μπορει να παιξει κι εκει αλλωστε να θυμηθουμε τα χρονια στο σχολειο...με θρανια κ κουλουροτσιπς !!!!


Οσον αφορα την εκδρομη ψηφιζω Τεζα για Αγ. Θεοδωρα που το εχω καημο !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:49

Περαστικά Δημήτρη .... ορε αρρωσταίνουν τα μαχίμια Question Laughing Laughing Laughing Very Happy

Χθες στον καφέ είπαμε να ρίξουμε μια ιδέα ο καθένας για εκδρομούλα .... για να υπάρχουν εδώ
οπότε περιμένουμε και τη δική σου πρόταση Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:51

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

καλα ειπα εγω θα παρω σκληρο δισκο....

ΑΑΑ και μην ξεχασω Πανο να κανονισουμε ποιος θα παρει το mini laptop μαζι του ετσι ωστε να φοριζεις την καμερουλα σου..
εκτος και αν εκανες καμοια παντενα στην μηχανη και εβαλες usb... xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:54

Δεν θα εχουμε πλεον προβλημα με φορτισματα.....
Θα τραβηξω μπαλαντεζα απο το σπιτι success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:55

Gandalf έγραψε:
Περαστικά Δημήτρη .... ορε αρρωσταίνουν τα μαχίμια Question Laughing Laughing Laughing Very Happy

Χθες στον καφέ είπαμε να ρίξουμε μια ιδέα ο καθένας για εκδρομούλα .... για να υπάρχουν εδώ
οπότε περιμένουμε και τη δική σου πρόταση Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation

Ευχαριστω φιλε μαγιε!!!γ@μ@τ@ αρρωστενουν και τα μαχιμια αν ειναι μακρια απο το παρεακι σας...
οσο για την δικη μου προταση σε λιγες μερουλες θα την εχω ετοιμη απλα θελω λιγο χρονο....
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:56

Jumaru έγραψε:
Δεν θα εχουμε πλεον προβλημα με φορτισματα.....
Θα τραβηξω μπαλαντεζα απο το σπιτι success

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:01

Παιζει να δωσω κ την καμερα σε σενα κ τον Αντρεα ....
Να ξεκινησετε πρωτοι κ μολις φτασουμε στη σταση για φαγητο να την παρω φορτισμενη-φορτωμενη !!!
xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:09

Jumaru έγραψε:
Παιζει να δωσω κ την καμερα σε σενα κ τον Αντρεα ....
Να ξεκινησετε πρωτοι κ μολις φτασουμε στη σταση για φαγητο να την παρω φορτισμενη-φορτωμενη !!!
xaxa xaxa xaxa

Εγω θέλω λάστιχα..... Αλλα αν είναι για την κάμερα να τραβήξουμε βιντεακι θα έχω αλλάξει μέχρι τότε για να τα στρωσω κιόλας .....! xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 19:28

leonady2 έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Παιζει να δωσω κ την καμερα σε σενα κ τον Αντρεα ....
Να ξεκινησετε πρωτοι κ μολις φτασουμε στη σταση για φαγητο να την παρω φορτισμενη-φορτωμενη !!!
xaxa xaxa xaxa

Εγω θέλω λάστιχα..... Αλλα αν είναι για την κάμερα να τραβήξουμε βιντεακι θα έχω αλλάξει μέχρι τότε για να τα στρωσω κιόλας .....! xaxa xaxa

Μια απο τα ιδια θελω και εγω λαστιχα... και με αφορμη τα βιντεακια του πανου θα τα στρωσοθμε κιολας!!!
Αντρεα ασχετο αλλα τι τιμη σου ειπαν για τα mezeler exp???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 19:31

dimitris k2 έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Παιζει να δωσω κ την καμερα σε σενα κ τον Αντρεα ....
Να ξεκινησετε πρωτοι κ μολις φτασουμε στη σταση για φαγητο να την παρω φορτισμενη-φορτωμενη !!!
xaxa xaxa xaxa

Εγω θέλω λάστιχα..... Αλλα αν είναι για την κάμερα να τραβήξουμε βιντεακι θα έχω αλλάξει μέχρι τότε για να τα στρωσω κιόλας .....! xaxa xaxa

Μια απο τα ιδια θελω και εγω λαστιχα... και με αφορμη τα βιντεακια του πανου θα τα στρωσοθμε κιολας!!!
Αντρεα ασχετο αλλα τι τιμη σου ειπαν για τα mezeler exp???

Δημήτρη κοστίζουν 250,00 euros... μαζι με ζυγοστάθμιση που κάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 19:51

Ωραια αν θες κανονιζουμε να τα βαλουμε παρεα..
εγω ελεγα γυρο στις αρχες ιουνιου να τα βαλω για να ειμαι ετοιμος και για το school!!!
moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 19:58

dimitris k2 έγραψε:
Ωραια αν θες κανονιζουμε να τα βαλουμε παρεα..
εγω ελεγα γυρο στις αρχες ιουνιου να τα βαλω για να ειμαι ετοιμος και για το school!!!
moto

Φίλε δημήτρη εγω λέω να τα αλλάξω την άλλη βδομάδα μιας και αυτά που έχω τα έχω 3 χρόνια και δεν τα εμπιστεύομαι για άλλο ταξιδι..... Μακάρι να μπορούσα να το καθυστερήσω για να τα βάλουμε μαζί.... αλλά βλέπεις δεν με παίρνει ο χρόνος! 🐰
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 20:01

leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Ωραια αν θες κανονιζουμε να τα βαλουμε παρεα..
εγω ελεγα γυρο στις αρχες ιουνιου να τα βαλω για να ειμαι ετοιμος και για το school!!!
moto

Φίλε δημήτρη εγω λέω να τα αλλάξω την άλλη βδομάδα μιας και αυτά που έχω τα έχω 3 χρόνια και δεν τα εμπιστεύομαι για άλλο ταξιδι..... Μακάρι να μπορούσα να το καθυστερήσω για να τα βάλουμε μαζί.... αλλά βλέπεις δεν με παίρνει ο χρόνος! 🐰

1)το αν τα εμπιστευεσαι το ειδα στην βολτα την κυριακη.... YOU! YOU!

2)κανε προβλημα απλα θα μου κανεις το κονε μετα να παω και εγω να τα βαλω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 20:16

dimitris k2 έγραψε:
leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Ωραια αν θες κανονιζουμε να τα βαλουμε παρεα..
εγω ελεγα γυρο στις αρχες ιουνιου να τα βαλω για να ειμαι ετοιμος και για το school!!!
moto

Φίλε δημήτρη εγω λέω να τα αλλάξω την άλλη βδομάδα μιας και αυτά που έχω τα έχω 3 χρόνια και δεν τα εμπιστεύομαι για άλλο ταξιδι..... Μακάρι να μπορούσα να το καθυστερήσω για να τα βάλουμε μαζί.... αλλά βλέπεις δεν με παίρνει ο χρόνος! 🐰

1)το αν τα εμπιστευεσαι το ειδα στην βολτα την κυριακη.... YOU! YOU!

2)κανε προβλημα απλα θα μου κανεις το κονε μετα να παω και εγω να τα βαλω...

Ok φίλε κανένα πρόβλημα αν θέλεις μπορούμε να πάμε και μαζί..... όταν φτάσει εκείνη η ώρα...
Όσο για το νούμερο ένα που προανέφερες πριν όταν βάλω λάστιχα θα καταλάβεις οτί το μηχανακί στρίβει όπως έστριβε την κυριακή επί 2.....! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 20:18

Εχουμε παρει καμια προσφορα για λαστιχα περα απο τακακια παιδες ???? scratch

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 20:24

Jumaru έγραψε:
Εχουμε παρει καμια προσφορα για λαστιχα περα απο τακακια παιδες ???? scratch


Ψάξε λίγο καλύτερα στο forum φίλε γιατί και εγω από εδώ μέσα βρήκα τιμή και λάστιχα.... Αν δεν βρεις άκρη ή βαριέσαι ρώτα τον Κώστα που ξέρει το μαγαζί, μιλούσαμε πιο πριν για κάποια τακάκια. Εγω στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχω ξανά πάει αλλά θα το επισκεφθώ την επόμενη βδομάδα μάλλον για τα λάστιχα! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:41

Παίδες θα θελα τα ποστ των ΕΚΔΡΟΜΩΝ και το ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ να τα κρατάμε λίγο καθαρά απο γενικές συζητήσεις και άλλα θέματα για να μην χάνεται η μπάλα στο ψάξιμο!! spammmmmmmmm spammmmmmmmm spammmmmmmmm goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:43

Παιδιά μιας και είμαστε προ των Πυλών του καλοκαιριού να προτείνω και μερικά κοντινά (και όχι μόνο) νησάκια στα οποία θα μπορούσαμε να πάμε με διανυκτέρευση κατά προτίμηση Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation και όποιος έχει φυσικά και κάποια άλλη ιδέα

1)Λευκάδα (αν και πήγαμε ωραία διαδρομή και θα έχουμε και μπανάκια τώρα Very Happy )
2) Ζάκυνθο
3) Σπέτσες - 'Υδρα -Πόρο
4) Ιθάκη
5) Εύβοια
5) Κεφαλονιά
6) Ελαφόνησο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:50

[quote="v_kostas"]Παίδες θα θελα τα ποστ των ΕΚΔΡΟΜΩΝ και το ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ να τα κρατάμε λίγο καθαρά απο γενικές συζητήσεις και άλλα θέματα για να μην χάνεται η μπάλα στο ψάξιμο!! spammmmmmmmm spammmmmmmmm spammmmmmmmm goood goood
[/quote

Σωστός ο Κώστας..... Ζητώ συγνώμη γιατί με παρέσυρε ο jumaru... rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:52

Gandalf έγραψε:
Παιδιά μιας και είμαστε προ των Πυλών του καλοκαιριού να προτείνω και μερικά κοντινά (και όχι μόνο) νησάκια στα οποία θα μπορούσαμε να πάμε με διανυκτέρευση κατά προτίμηση Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation και όποιος έχει φυσικά και κάποια άλλη ιδέα

1)Λευκάδα (αν και πήγαμε ωραία διαδρομή και θα έχουμε και μπανάκια τώρα Very Happy )
2) Ζάκυνθο
3) Σπέτσες - 'Υδρα -Πόρο
4) Ιθάκη
5) Εύβοια
5) Κεφαλονιά
6) Ελαφόνησο

Την (6η) επιλογή την βρίσκω καταπληκτική μιας και η διαδρομή είναι πολύ καλή και τα χιλιόμετρα αρκετά ώστε να γράψουμε και κάτι παραπάνω στο κοντέρ... ! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:54

Λευκάδα θα πήγαινα και τώρα... success yeye yeye peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 18 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:03

v_kostas έγραψε:
Λευκάδα θα πήγαινα και τώρα... success yeye yeye peinao peinao

Όταν λες τώρα μιλας για τώρα τώρα .... δηλαδή να ετοιμαστούμε σε κανα μισάωρο ας πούμε.... Αν είναι να το κοιτάξω....να δω τι μπορώ να κάνω YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
 

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 18 από 39Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: