Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 09:31

Χωρις διαθεση να σας βγαλω απο το προγραμμα σας,επειδη τυχαινει να ειμαι απο τα μερη που θα πατε(Κ.Κλειτορια-Μαζεϊκα για τους ντοπιους)μια εξαιρετικη επιλογη για φαγητο,ειναι στα Μαζεϊκα,η ψησταρια Μουριες,στην κεντρικη πλατεια...θα απολαυσετε εξαιρετικο φαγητο,εξυπηρετηση και υποψη...τη μεγαλυτερη μπριζολα που εχετε φαει ποτέ!!!
Καλα να περασετε,επισκεφθηκα προσφατα τα μερη εκει πανω και ειναι η καλυτερη εποχη να παει κανεις... Very Happy

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 23
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 10:16

Σωστος Κωστα!Εκει εχω υπ οψη μου να φαμε.
Και τις περισσοτερες Κυριακες εχει και γουρνοπουλα στα καρβουνα! ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 408912
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 13:56

bounce bounce peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 15:47

aristrom έγραψε:
Σωστος Κωστα!Εκει εχω υπ οψη μου να φαμε.
Και τις περισσοτερες Κυριακες εχει και γουρνοπουλα στα καρβουνα! ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 408912

Παιζει και τηλεφωνο αν θελετε.Να τον παρετε να σας κανει κουμαντο απο πριν..να μην περιμενετε χανοντας χρονο να σας εχει κανει προετοιμασια για τραπεζι κλπ αλλά και να σας κανει κρατηση για γουρνοπούλα πόση θελετε...Εαν θελησετε στειλτε ΠΜ να σας δωσω και Ονομα να πατε συστημμενοι peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 19:00

Κωστα εκ μερους της παρεας σε ευχαριστουμε για την εξυπηρετηση!.
Η πρωτη geia mas θαναι στην υγειά σου! Laughing


Το χουν ξανα πει και τα παιδια το ξαναλεω και εγω θα χαρουμε πολυ ναρθεις μαζι μας σε καμια βολτιτσα
εστω και με τον..ελικα θα κανουμε την καρδια μας πετρα!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 20:54

Jumaru έγραψε:
giorgos_nafpaktos έγραψε:
ο μεγάλος τελικός του final four ειναι στις 5,30...!!!!!!!!!!!!!

Εγω προτεινω Γιωργο να ερθεις δικαβαλο με κανα ipad-ipod συνδεδεμενο... ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 644705 kalmi

Μάλλον θα έρθω δικάβαλο με φορητη τηλεόραση, όχι τίποτα άλλο μην πανηγυρίσω σε καμια στροφη την ώρα που θα οδηγάω και με ψάχνετε απο κάτω... χαχαχα... bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 21:11

aristrom έγραψε:
Κωστα εκ μερους της παρεας σε ευχαριστουμε

Αφηστε τα αυτα.Κοιταξτε να περασετε πολυ καλα και αυτο μετραει.Καλο δρομο καλη διασκεδαση Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 23:44

Καλό μας δρόμο λοιπόν αύριο κομάντααααααααααααααα geia mas geia mas kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi geia mas geia mas Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 23:56

Καλό δρόμο να εχουμε παιδάκια!! Laughing
Αρίστο μίλησες με κανέναν για το πρωί;; Θα επικοινωνήσουμε κατα τις 8:30.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 00:02

Κωστα μιλησα με το Νικο. Θα ριξει μην.μολις ξεκινησετε .Θα ειμαι στα βενζιναδικα της εθνικης.

ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΕΣ! moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 00:10

Οκ ρε Αρίστο τα λέμε morning morning!! Ζεστάσου ετοιμάσου για πολύ ανήφορο!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 20:40

καλησπερα παιδια πιστευω σημερα να τα περασατε καλα στην εκδρομη....σας εγω απο χθες που πηγα στον αγιο νικολα σπατα με τα ποδια μεγαλη η χαρη του και απο το πρωι τρεχω με μια σφυριχτρα για 200 παλιοευρω που μ στερισαν απο την παρεα σας.......αυριο οπως προτεινε και ο φιλος ηλιας στο θετρακι στον καφε τεταρτη για προσκυνημα την δευτερα στον αγιο νικολα παλι στα σπατα το εχουμεσυζητηση καθολου;θα παμε; μιση ωρα δρομος ειναι και εχει και ωραια σουβλακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 21:50

Για συγκεντρωθείτε αν ειναι να πάμε εγω μέσα ειμαι.. GRAFO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 22:10

Που ειστε ωρε νιατα???τι κανετε?πως τα περασατε?εγω ημουνα Αθηνα π-σ-κ και ειχα παρει σβαρνα τα μαγαζια και τις αποθηκες!!συνεχεια στο αντιστοιχο post!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 00:11

εγω αν και ηθελα αρκετα τελικα δεν θα σας κανω την τιμη...εχω αφησει δουλιτσες στην μεση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 08:55

v_kostas έγραψε:
Για συγκεντρωθείτε αν ειναι να πάμε εγω μέσα ειμαι.. GRAFO

μεσα και εγω !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 09:25

mitsaras v strom έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Για συγκεντρωθείτε αν ειναι να πάμε εγω μέσα ειμαι.. GRAFO

μεσα και εγω !!!!

Εγω δεν μπορώ να λειψω! success μέσα και εγω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 11:57

Επειδη θα ειμαι χωριο, οσοι μαζευτειτε οριστε σημειο συναντησης κι εγω θα σας περιμενω στην εθνικη μετα την Αχαγια. Τι ωρα σας βολευει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 13:00

Λοιπόν μιλησα με Jumaru και θα ειναι στις 19:00 το απόγευμα στο χωριατικο στον Γλαυκο και θα σας περιμένει. Επειδη νωριτερα κάνει ζέστη γι αυτο και το 19:00. Ενημερώστε συντομα για τυχον αλαγες. GRAFO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geodi

geodi

Τόπος : patra
Registration date : 09/09/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 15:12

καλησπερα σε ολους.μεσα και εγω μονο πειτε που ειναι το χωριατικο στο γλαυκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 15:55

geodi έγραψε:
καλησπερα σε ολους.μεσα και εγω μονο πειτε που ειναι το χωριατικο στο γλαυκο.
Γιώργο ειναι στον δρομο που ανεβαίνεις για καρφουρ δεξια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrismal_V-STROM 650 K7

chrismal_V-STROM 650 K7

Ηλικία : 42
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 26/05/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 15:58

Κωστα απο καιρο τι λεει κατω?Εδω ειναι ετοιμο για βροχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 16:10

chrismal_V-STROM 650 K7 έγραψε:
Κωστα απο καιρο τι λεει κατω?Εδω ειναι ετοιμο για βροχα
Χρήστο έχει λίγο συνεφιά αργότερα δεν ξέρω!! θα μιλήσουμε καλύτερα κατά τις 18:30 να είμαστε πιο σίγουροι.. felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 16:19

chrismal_V-STROM 650 K7 έγραψε:
Κωστα απο καιρο τι λεει κατω?Εδω ειναι ετοιμο για βροχα

Το meto που κοίταξα λέει για σύννεφα όχι για βροχές, πιστεύω πως είναι ένα σύννεφο και δεν θα βρέξει..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 16:23

leonady2 έγραψε:
chrismal_V-STROM 650 K7 έγραψε:
Κωστα απο καιρο τι λεει κατω?Εδω ειναι ετοιμο για βροχα

Το meto που κοίταξα λέει για σύννεφα όχι για βροχές, πιστεύω πως είναι ένα σύννεφο και δεν θα βρέξει..!

Ετσι νομίζω κι εγώ..Θα σας ενημερώσω μετα που βρίσκομαι και πιο κοντά..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 16 από 39Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: