Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Απρ 23 2011, 11:38

Αγγελή με την περιγραφή σου φίλε ..... μας πέφτουν κανονικά τα σάλια ..... πωπω τι είπες τώρα αλλά δυστυχώς τελικά ούτε εγώ θα μπορώ για το Σ/Κ της πρωτομαγιάς πάω και εγώ για το επόμενο αν είναι ...... πρώτα ο θεός να πάνε όλα καλά

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Hands800x600x

Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 25 2011, 23:03

Παίδες πάμε καλύτερα το επόμενο γιατί αυτό το ΣΚ (δεν ξέρω αν σας το είπα.. Laughing ) αλλά έχει....
ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 SML_barcelona-football-club-badge-fc-barcelona-poster
bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2011, 08:30

Αν το κάνετε το επόμενο της Πρωτομαγιάς και θέλετε παρέα μέσα είμαι και εγω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2011, 11:31

Καλωσόρισες leonady2 και με το καλό να έρθεις, σήμερα έχουμε και καθιερωμένο καφεδάκι στις 19:30 Θεατράκι αν μπορέσεις ..... Exclamation Exclamation Exclamation

Εκδρομή 8/05/11 Πάτρα-Ακράτα-Τσιβλού-Ζαρούχλα-Περιστέρα-Καλάβρυτα-Διακοπτό-Πάτρα
Εδώ


1. Aris_n
2. v_kostas
3. leonady2
4. Gandalf
5.
6.
7.



Άντε και καλό μας δρόμοοοοοοοοοοο ..................... να έχουμε Very Happy Very Happy Very Happy moto motomoto Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2011, 13:41

Εκδρομή 8/05/11 Πάτρα-Ακράτα-Τσιβλού-Ζαρούχλα-Περιστέρα-Καλάβρυτα-Διακοπτό-Πάτρα
Εδώ


1. Aris_n
2. v_kostas x2
3. leonady2
4. Gandalf
5. Apk bounce bounce (πιθανώς x2)
6.
7.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2011, 23:14

τι θα λεγατε την κυριακη για κανα γαλαξδι-δελφους και κοντινο ειναι και θα πιασουν το μαγιοξυλο τα στροματακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2011, 23:28

Μητσάρα μακάρι να μπορούσα ρε φίλε και θα ερχόμουν...τρέχοντας!!! broum broum sharky sharky
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28 2011, 23:54

Λυπαμε πολυ αλλα για αυτη την Κυριακή δεν θα μπορέσω λόγω του ότι θα βρίσκομαι οικογενειακός εκτός Πατρών . Θέλω όμως να μου πείτε εάν ισχύει σίγουρα για την ερχόμενη. Τρίτη έχω ραντεβου για service στο μωρό μου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29 2011, 00:00

Την άλλη Κυριακή ισχύει όπως έχουμε ποστάρει! Ο Μίμης πρότεινε για την πρωτομαγιά, όποιος μπορεί τον ακολουθεί. OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29 2011, 00:10

Για την εκδρομή στις 8/5 έχω να προσθέσω μια εναλλακτή διαδρομή για την επιστροφή όπως συζητήσαμε με κάποια παιδιά στον καφέ.Πείτε μου την γνώμη σας.. scratch scratch ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 8117 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 8117
Εναλλακτή Διαδρομή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29 2011, 08:20

Για την εκδρομή στις 8/5 η διαδρομή που πρότεινε ο v_kostas νομίζω πως είναι πιο ενδιαφέρουσα. Εγω όμως δεν στέκομαι εκεί, όποια και απο τις δυο διαδρομές κάνουμε σημασία έχουν τα χιλιόμετρα και η καλή παρέα. Προτείνω όμως χωρίς καμία δέσμευση αν αποφασίσουμε να κάνουμε στάση για να τσιμπήσουμε κάτι (δεν ξέρω αν γνωρίζεται τα μέρη, εγω είμαι απο εκεί πάνω) να σταματήσουμε μετά τα καλάβρυτα στο Πλανητέρο. Είναι αρκετά όμορφο χωριό και πολύ θα θέλουν να βγάλουν φωτο τα μωρά τους. Λεπτομέριες στο καφέ για να σας γνωρίσω κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29 2011, 22:41

leonady2 έγραψε:
Για την εκδρομή στις 8/5 η διαδρομή που πρότεινε ο v_kostas νομίζω πως είναι πιο ενδιαφέρουσα. Εγω όμως δεν στέκομαι εκεί, όποια και απο τις δυο διαδρομές κάνουμε σημασία έχουν τα χιλιόμετρα και η καλή παρέα. Προτείνω όμως χωρίς καμία δέσμευση αν αποφασίσουμε να κάνουμε στάση για να τσιμπήσουμε κάτι (δεν ξέρω αν γνωρίζεται τα μέρη, εγω είμαι απο εκεί πάνω) να σταματήσουμε μετά τα καλάβρυτα στο Πλανητέρο. Είναι αρκετά όμορφο χωριό και πολύ θα θέλουν να βγάλουν φωτο τα μωρά τους. Λεπτομέριες στο καφέ για να σας γνωρίσω κιόλας.

Την εκδρομή την έχει προτείνει ο Aristrom οπότε τις λεπτομέρειες και πληροφορίες θα τις μεταφέρει ο ίδιος.Αν είσαι απο τα μέρη σίγουρα έχεις να μας πείς πολλά, γι'αυτο στον καφέ έχουμε πολλά να πούμε!!!(το πλανητέρο είναι φανταστικό πήγα πέρυσι με Τέζα και Νίκο) Θα θελα να ξαναπάω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 00:15

Παλικαρια το "γενικο"πλανο της εκδρομης εχει ως εξης

Ακρατα-ανω Ακρατα -Λιμνη τσιβλου [σταση για καφε]
Τσιβλος-Ζαρουχλα [σταση για φωτο-τσιγαρο-κατουρημα-ξεμουδιασμα] Laughing
Ζαρουχλα-Περιστερα-Χιονοδρομικο [μικρη σταση καπου κοντα στην Περιστερα για φωτο]
Χιονοδρομικο-Λουσοι(Σουδενά γιατους ντοπιους) [φαγητο]
Λουσοι-πλανιτερο-εκτροφεια πεστροφας [σταση για φωτο]
Πλανιτερο-Κλειτορια(Μαζέικα για τους ντοπιους) [σταση για καφε η αν δεν φαμε στα σουδενα μπορουμε και εδω]
Κλειτορία-Πριολιθος-Αγ.Λαυρα-Σκεπαστο-Χαλανδριτσα-Πατρα [αν φαμε Κλειτορια σταση για καφε στη Βλασία]


Αυτο το πλανο εχω σε γενικες γραμμες,το οποιο μπορει να τροποποιηθει αναλογως της ωρας,του καιρου,της διαθεσης,κ.λ.π.
Στον καφε λοιπον οποιος εχει να προτεινει κατι αλλο φυσικα και θα το συζητησουμε.


Ααααα...και ΠΟΥΣΤε...αλητες μηχανοβιοι αν δε σας αρεσει η διαδρομη ,Σε καποια αλλη που σκευτομαι για καλοκαιρι εκει κοντα
λιμνη λαδωνα-τροπαια,βυτινα,κ.λ.π. Δεν θα σας παρω μαζι μου και θα μεινετε....μονοι σας!!! bliax bliax
psarema psarema ZESTI ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30 2011, 01:02

Αλήτη Αρίστο πάντα τα καλά τα φυλάς γι' αργότερα!!!! Είμαι σίγουρος ότι θα κ@λογουστάρουμε πάλι με την διαδρομή... yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μάης 01 2011, 00:51

Αρίστο .... σόλαρες πάλι ρε μπαγάσα ...yeye yeye yeye bounce bounce bounce cheers cheers cheers ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 2uzaqkx success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μάης 01 2011, 01:22

Εκδρομή 8/05/11

1. Aris_n
2. v_kostas x2
3. leonady2
4. Gandalf (πιθανώς x2)
5. Apk bounce bounce (πιθανώς x2)
6. Aristrom
7. Jumaru (πιθανως Χ2)
8.
9.


aristrom έγραψε:
Ααααα...και ΠΟΥΣΤε...αλητες μηχανοβιοι αν δε σας αρεσει η διαδρομη. Δεν θα σας παρω μαζι μου και θα μεινετε....μονοι σας!!
**Αριστο εγω δεν ειπα τπτ....αφηνομαι στα πλανα σου οπου κι αν ειναι αυτα....τους αλλους να τιμωρησεις !!!
Να φυγετε να πατε αλλου. bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μάης 01 2011, 12:20

Εκδρομή 8/05/11

1. Aris_n
2. v_kostas x2
3. leonady2
4. Gandalf (πιθανώς x2 αν βρω κράνος για τη γυναίκα)
5. Apk bounce bounce (πιθανώς x2)
6. Aristrom
7. Jumaru (πιθανως Χ2)
8. dimitris k2
9.



Παλικαρια και οι δυο διαδρομες ειναι super..
οποια διαδρομη και αν διαλεξεται ειμαι μεσα!!!
goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 16:35

dimitris k2 έγραψε:
Εκδρομή 8/05/11

1. Aris_n
2. v_kostas x2
3. leonady2
4. Gandalf (πιθανώς x2 αν βρω κράνος για τη γυναίκα)
5. Apk bounce bounce (πιθανώς x2)
6. Aristrom
7. Jumaru (πιθανως Χ2)
8. dimitris k2
9. vstromimhs
10.



Παλικαρια και οι δυο διαδρομες ειναι super..
οποια διαδρομη και αν διαλεξεται ειμαι μεσα!!!
goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 19:33

και εγω μεσα ειμαι !!!!
φιλε αριστο για την καλοκαιρινη που λες ομως λαδωνας-τροπαια κλπ μου φαινεται οτι κατι τετοιο ειχα προτεινει και εγω πριν απο καιρο στο καφε!!!
μηπως με αντιγραφεις?οοεοο?
λεγω μηπως???

υ.γ εχω και μαρτυρα τον μαγο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 19:41

Εκδρομή 8/05/11


1. Aris_n
2. v_kostas x2
3. leonady2
4. Gandalf (πιθανώς x2 αν βρω κράνος για τη γυναίκα)
5. Apk bounce bounce (πιθανώς x2)
6. Aristrom
7. Jumaru (πιθανως Χ2)
8. dimitris k2
9. vstromimhs
10. Koraki
11.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 20:13

to koraki έγραψε:
και εγω μεσα ειμαι !!!!
φιλε αριστο για την καλοκαιρινη που λες ομως λαδωνας-τροπαια κλπ μου φαινεται οτι κατι τετοιο ειχα προτεινει και εγω πριν απο καιρο στο καφε!!!
μηπως με αντιγραφεις?οοεοο?
λεγω μηπως???

υ.γ εχω και μαρτυρα τον μαγο!!!!


Δεν τιθεται θεμα αντιγραφης ρε φιλε!
ουτε και ποιος προτεινε και τι !
Να μαστε καλα και να βολταρουμε .Αυτο ειναι το πιο σημαντικο κατα τη γνωμη μου και κατα δευτερο ειναι ο προορισμος.

Για την Ιστορια σου λεω οτι την εκδρομη αυτη την ειχα κανει το καλοκαιρι κανα δυο φορες καθως και μια αλλη Λεβιδι-Στυμφαλια
και τις ειχα αναφερει-προτεινει στα παιδια απο το φθινοπωρο.
Να βαλω και μαρτυρες?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sm6 moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 21:38

aristrom έγραψε:
to koraki έγραψε:
και εγω μεσα ειμαι !!!!
φιλε αριστο για την καλοκαιρινη που λες ομως λαδωνας-τροπαια κλπ μου φαινεται οτι κατι τετοιο ειχα προτεινει και εγω πριν απο καιρο στο καφε!!!
μηπως με αντιγραφεις?οοεοο?
λεγω μηπως???

υ.γ εχω και μαρτυρα τον μαγο!!!!


Δεν τιθεται θεμα αντιγραφης ρε φιλε!
ουτε και ποιος προτεινε και τι !
Να μαστε καλα και να βολταρουμε .Αυτο ειναι το πιο σημαντικο κατα τη γνωμη μου και κατα δευτερο ειναι ο προορισμος.

Για την Ιστορια σου λεω οτι την εκδρομη αυτη την ειχα κανει το καλοκαιρι κανα δυο φορες καθως και μια αλλη Λεβιδι-Στυμφαλια
και τις ειχα αναφερει-προτεινει στα παιδια απο το φθινοπωρο.
Να βαλω και μαρτυρες?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sm6 moto

Παρών.....!!!!!!!! success success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Μάης 03 2011, 00:29

Όλοι αλήθεια λέτε Basketball Basketball ... και ο Αρίστος την είχε αναφέρει αρκετά παλιότερα και ο Νίκος (κοράκι) την ανέφερε σχετικά πρόσφατα ...
είναι αυτό που λέμε τα μεγάλα μυαλά συναντιούνται Idea Very Happy Very Happy Very Happy αλλά όπως προείπατε όλα αυτά είναι επουσιώδη, μιας και σε πρόλαβε ο Αρίστος Νίκο,
θα έχεις την ευκαιρία στο μέλλον
να μας προτείνεις άλλη διαδρομή γιατί είμαστε και ορεξάτα παιδιά Very Happy Very Happy Very Happy kalmi kalmi

Εκδρομή 8/05/11


1. Aris_n
2. v_kostas x2
3. leonady2
4. Gandalf (πιθανώς x2 αν βρω κράνος για τη γυναίκα)
5. Apk bounce bounce (πιθανώς x2)
6. Aristrom
7. Jumaru (πιθανως Χ2)
8. dimitris k2
9. vstromimhs
10. Koraki
11.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Μάης 03 2011, 07:35

καλα τοτε αμα ειναι ετσι!!! YOU!
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Μάης 03 2011, 13:34

Πόσο πιθανά είναι τα "x2" σας, παλληκάρια? ρωτάω γιατί το δικό μου εξαρτάται από τα δικά σας (δεν έχει και άδικο, δεν την ενδιαφέρουν τα μανετόνια ούτε το by pass της αντλίας βενζίνης) Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 14 από 39Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: