Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sv1hkl
Member
Member
sv1hkl

Ηλικία : 54
Τόπος : αγρινιο
Registration date : 25/03/2012

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 19 2013, 10:04

toyota έγραψε:
Αγόρασα πριν απο λίγες μέρες 4πιστονες tokico απο zxr750. Έφτιαξα αποστάτες σ΄'εναν τορναδόρο στο Πειραιά και ψάχνω κάποιον που να μπορεί να τις κάνει service. Γνωρίζετε κανέναν στο Πειραιά και τι κόστος περίπου;
καλημερα και γιατη δεν το κανεις μονος σου .δεν ειναι κατι δυσκολο η αποστατες ποσο πηγαν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toyota

toyota

Ηλικία : 46
Registration date : 31/03/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 19 2013, 11:00

Για να γίνουν οι αποστάτες χρειάστηκαν περίπου 4 ώρες και κόστος 30 ευρώ. Έχω φωτογραφίες και κάποια στιγμή θα γίνει το απαραίτητο upload. Αν θέλετε μπορώ να σας δώσω τα στοιχεία του μηχανικού. Είναι άψογος στη δουλειά του και πραγματικά το αγαπάει το άθλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toyota

toyota

Ηλικία : 46
Registration date : 31/03/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 19 2013, 11:02

Για τοποθέτηση και κεντράρισμα έχουμε κανέναν μηχανικό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Σεπ 11 2013, 15:25

Παιδιά αυτές εδώ κάνουν για το Vstrom 650?

http://www.ebay.com/itm/FRONT-BRAKE-CALIPERS-CBR900RR-CBR900-CBR-900-900RR-HONDA-98-99-A-/400391390169?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d392fc3d9&vxp=mtr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: a   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Σεπ 11 2013, 16:27

sarakinos έγραψε:
Παιδιά αυτές εδώ κάνουν για το Vstrom 650?

http://www.ebay.com/itm/FRONT-BRAKE-CALIPERS-CBR900RR-CBR900-CBR-900-900RR-HONDA-98-99-A-/400391390169?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d392fc3d9&vxp=mtr
νομίζω ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12 2013, 16:03

Καμιά γνώμη ακόμα ? αν είναι να παραγγείλω ... από που βρίσκω αποστάτες γιαυτές? DL650 '05
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eksantas
Member
Member
Eksantas

Τόπος : Πρεβεζα
Registration date : 24/07/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12 2013, 16:15

sarakinos έγραψε:
Καμιά γνώμη ακόμα ? αν είναι να παραγγείλω ... από που βρίσκω αποστάτες γιαυτές? DL650 '05

http://www.svracingparts.com/products/#!/~/product/category=472407&id=10245069
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Νοε 03 2013, 23:43

Μπορεί κανείς να μου πει αν αυτές οι δαγκάνες κάνουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 00:09

Ναι κανουν και πραγματικα νιωθω μ@λ@κ@ς που τοις πληρωσα 150 για να ερθουν απο αμερικαMad 
ΤσιμπατεςVery Happy τσαμπα ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 00:17

gatos 1000 έγραψε:
Ναι κανουν και πραγματικα νιωθω μ@λ@κ@ς που τοις πληρωσα 150 για να ερθουν απο αμερικαMad 
ΤσιμπατεςVery Happy τσαμπα ειναι
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Αποστάτες από τον Μπλερ πήρες ή από τον ammoulianotis?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 08:58

του ammoulianotis ειναι ποιο καλές ποιο στιβαρές και η μισή τιμή ειναι και δικός μας Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 10:22

Γι' αυτό κι εγώ σκεφτόμουν να τις πάρω από αυτόν. Άσε που θα τις έχω και πιο γρήγορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 20:22

Μολις σημερα ηρθανε οι ανταπτορες.ρε παιδια θα αντεξουν???λιγο λεπτους τουςβλεπω.και κατι αλλο...ειχα δει και κατι ασημενια λαμακια σε κατι φωτο που εμενα δεν μου τα εστειλε...μονο τα μαυρα.
Ερωτηση.......να βαλω τοις βιδες που μου εστειλε?η αυτες που θα βγαλω απο τοις μαμα?λεει σε ενα χαρτακι πως πρεπει να βαλω μπλε loctite στις 8αρες και κοκκινο στις 10αρες.εσεις αυτο κανατε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Νοε 04 2013, 21:24

gatos 1000 έγραψε:
Μολις σημερα ηρθανε οι ανταπτορες.ρε παιδια θα αντεξουν???λιγο λεπτους τουςβλεπω.και κατι αλλο...ειχα δει και κατι ασημενια λαμακια σε κατι φωτο που εμενα δεν μου τα εστειλε...μονο τα μαυρα.
Ερωτηση.......να βαλω τοις βιδες που μου εστειλε?η αυτες που θα βγαλω απο τοις μαμα?λεει σε ενα χαρτακι πως πρεπει να βαλω μπλε  loctite στις 8αρες και κοκκινο στις 10αρες.εσεις αυτο κανατε???
δεν εχουν προβλημα αντεχουν.
για τις βιδες βαλε αυτες που σου εστειλε
οσο για το loctite εγω εβαλα σε ολες μπλε γιατι δεν ειχα κοκκινο μετα απο 4 μηνες περιπου κανενα προβλημα
το χρωμα στο loctite ειναι οτι το κοκκινο αντεχει σε μεγαλύτερη θερμοκρασια για να μην εχεις προβλημα με τη θερμοκρασια οταν αναβουν τα φρενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 00:12

Οκ αλλα τα αλλα λαμακια που εχουν οι αλλοι που δεν μου εστειλε εμενα που μπαινουν?(τα ασημενια)
Να αρχησω μηπως να νευριαζω?ας μου πει καποιος οτι ειναι αχρηστα για να ηρεμισωRolling Eyes 
bounce bounce bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 00:30

Χρειάζονται . Είναι οι κόντρες για να μπει ο αποστάτης πάνω στα καλάμια .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 00:38

Γ@μω την γκαντεμια μου.
Ο μ@κ@κ@ς δεν μου τους εβαλε στο πακετοMad 
Και τωρα τη κανουμεmouuuuuu 
Για να καταλαβω τα καλαμια δεν εχουν πασα και βαζουμε αυτα τα λαμακια στην πισω μερια για να πιασουν οι βιδεςmouuuuuu 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 00:45

gatos 1000 έγραψε:
Γ@μω την γκαντεμια μου.
Ο μ@κ@κ@ς δεν μου τους εβαλε στο πακετοMad 
Και τωρα τη κανουμεmouuuuuu 
Για να καταλαβω τα καλαμια δεν εχουν πασα και βαζουμε αυτα τα λαμακια στην πισω μερια για να πιασουν οι βιδεςmouuuuuu 
Ακριβώς .
Μίλησε μαζί του μήπως σου τα στείλει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 00:48

Το εχει κανει σε κανεναν αλλο?αλλη λυση?παξιμαδι δεν μπαινει?
Γ@μω την τυχη μουNo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 09:37

παξιμάδια ασφαλείας


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 81gq

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤρι Νοε 05 2013, 16:07

Σήμερα ήρθαν και οι δικές μου τετραπίστονες Nissin και μάλιστα φορούσαν σχεδόν ολοκαίνουργια τακάκια. cheers  Τώρα περιμένω να γίνουν και οι αποστάτες μου και είμαστε έτοιμοι. Φαντάζομαι κι εγώ θα χρειαστώ παξιμάδια ασφαλείας έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Νοε 06 2013, 00:20

Ο μπλαιρ ακομα να δωσει μια απαντησηMad 
Αν ηταν να πουλησει 10 φορες θα ειχε απαντηση εως τωρα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΤετ Νοε 06 2013, 07:00

@p@r@d3kt0s έγραψε:
Σήμερα ήρθαν και οι δικές μου τετραπίστονες Nissin και μάλιστα φορούσαν σχεδόν ολοκαίνουργια τακάκια. cheers Τώρα περιμένω να γίνουν και οι αποστάτες μου και είμαστε έτοιμοι. Φαντάζομαι κι εγώ θα χρειαστώ παξιμάδια ασφαλείας έτσι?
Οχι! Δεν θα χρειαστεις... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Νοε 10 2013, 14:08

Επιτελους σημερα εβαλα και εγω τετραπιστονες της nissin με τα γνησια τακακια (honda)I love you 
Το αποτελεσμα...αν και βρισκουν τα τακακια πανω στο νυχι της πλακας απο την μερια που ειναι ταπιρτσινια αλλα αν πατησεις ελαφρος παραπανω νιωθεις ενα δυνατο δαγκωμαyeye 
Λογο του οτι βρισκουν τα τακακια θα το κανω χαλαρες βολτες (οχι σουζεςSmile μεχρι να παρουν φορμα και μετα θα σας πως για το τελικο αποτελεσμα...τα σωληνακια δεν τα αλλαξα ακομα...για να δω μια μια τις διαφορες.
Τους ανταπτορες τους εδεσα πανω στα καλαμια με παξιμαδια ασφαλειας γιατι ο μ@λ@κ@ς ο μπλαιρ κανει τον κινεζο και δεν εχει απαντησει ακομα για την μαλακια που εκανε.αυταVery Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Νοε 10 2013, 18:12

ο blair συνεχιζει και ειναι ο ιδιος σκερβελες που ηταν παντα.
εγω θα ξαναρωτησω, γιατι του δινετε λεφτα?!?!?!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 28 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: