Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07 2014, 10:51

geo έγραψε:
ραντεβου 10,00 ο,κλοκ του Γρηγόρης Αλικαρνασσός φορ κοφι εντ ντονατς και μετα να γυρουμε το ισα πάνω για τον αγώνα .



 popcorn2   

καλα ρε μαλλιαγκουρα εδω σε παρακαλαω να ερθεις ιεραπετρα να μου κανεις μια μελετη για τα ηχεια και μου κλαιγεσαι οτι δεν εχεις λεφτα για βενζινη και τωρα θα μου πας στους αγωνες ???? και θα πιεις και καφε με ντονατσ στου γ(λ)ηγορη ??
Ρεεεεεεε που πατε ορε ????? !!!!!!!!!!!  affraid  affraid  affraid 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07 2014, 17:05

Μαρήηηηηηηηηηηηη μαυρόγρια βάλε κανα μεζέ να ερθουν τα παιδιά  miffy 

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07 2014, 18:31

μωρή μαυρογρια σαν την αγ@μ...η γκομενα κάνεις ,, μην μπερδεύεις την διασκέδαση με την δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 13 2014, 10:42

Σήμερα "έφαγα" αργά τη φλασιά και τελικά δε πήγα τη βόλτα αλλά αύριο λέω να πάω να βρώ (αφορμή για βόλτα ψάχνω) τον ...

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 W89czk

εγώ θα ξεκινήσω λίγο νωρίς (κατά της 7:30 μη με "φάει" και ζέστη) ΕΚΤΟΣ και αν κάποιος θέλει να έρθει οπότε κανονίζουμε !!!

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Qvao1263274343187
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 08:52

Λοιπόν η ΛΕ.Μ.Α.Ν. φέτος συμπληρώνει 30 χρόνια από την ίδρυση της και θα κάνουμε αυτό το Σάββατο μια μουσικοχορευτική εκδήλωση για να τα γιορτάσουμε.

Η εκδήλωση θα γίνει στη δημοτική πλάζ του Ε.Ο.Τ. όπου το ΣουΚού θα "παίξει" motocampring. (είναι ο ίδιος χώρος που έγινε η 13η Παγκρήτια Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών)

Όπως βλέπετε στην αφίσα η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 20:30 με την είσοδο ΔΩΡΕΑΝ και θα παίξουν μουσική:
ΕΝ ΡΥΘΜΟ (κρουστά)
ΠΕΡΑ ΜΠΑΝΤΑ (ROCK)
UNDERCOVER (ROCK)
και θα χορέψουν τα κορίτσια από την ALEGRIA.
Σας περιμένω !!!


H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 10551106_694752360603142_7393543185766964500_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 10:03

Μάνο είναι στο πρώην ΑΚΤΗ στου Κοκκίνη??? Εγώ δουλέυω όλη μέρα μέχρι τις 12/8 επειδή λείπει ο συνέταιρος διακοπές, θα προσπαθήσω να έρθω να σας δώ λιγάκι αφού είναι τόσο κοντά. Μετά από 12/8 μέχρι 15/8 θα είμαι στο Μακρυγιαλό... αν σας βγάλει ο δρόμος για κάνα μπανάκι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 10:33

Ρε Μητσο κρητη δεν ειναι μόνο το Ηράκλειο!!!
Πάντως δεν ειναι κακή φάση.
Εγω ψηνομαι πάντως. Αντε να φορτισουμε και καμια μπαταρια!!!
Για πάμε....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 10:38

Η Παγκρητια που λέει ο Μάνος δεν είναι αυτή που έκανε ο ΣΥΜΟΣΚΑ στο Ακτή??? Εγώ νομίζω πως λέει αυτή. Τέλος πάντων αν είναι Άγιο εγώ δεν μπορώ να λείψω από το μαγαζί αν είναι Κόκκινη θα το προσπαθήσω!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 11:02

Perrakis έγραψε:
Η Παγκρητια που λέει ο Μάνος δεν είναι αυτή που έκανε ο ΣΥΜΟΣΚΑ στο Ακτή???  Εγώ νομίζω πως λέει αυτή.  Τέλος πάντων αν είναι Άγιο εγώ δεν μπορώ να λείψω από το μαγαζί αν είναι Κόκκινη θα το προσπαθήσω!!!

Άχ βρε περράκη ....
1. όπως το λέει και ο μήτσοςΒ, κρήτη ΔΕΝ είναι το Ηράκλειο
2. Στο ακτή το έκανε το Σκαλάνι (ΣΥΜΟΣΚΑ), η ΛΕΜΑΝ είναι στον ΆΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ, είναι φυσιολογικό να κάνει εκδήλωση ο Άγιος Νικόλαος στο Ηράκλειο;  mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu 

 I love you I love you I love you I love you I love you I love you 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 11:10

Ρωτάω ρε κοπέλια και πάλι κάνετε παρατήρηση?? Εντάξει το κατάλαβα ότι είναι στον Άγιο. Όπως προείπα μου είναι δύσκολο να λείψω πολλές ώρες από το μαγαζί οπότε δεν θα παρευρεθώ. Χαιρετίσματα και καλά να περάσουν όσοι τα καταφέρουν να πάνε!!! Πολύ πιθανόν να καταφέρω να πάω στις 30 σε αυτό που δημοσίευσε ο Ρορυ στο φατσοβιβλιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 11:47

Έλα ρε μητσο παραπονιαρη!! Δεν είπαμε και πράμα!!
Αντε μαζευτειτε καμια πενηνταρια να πάμε Άγιο και βλεπουμε τα υπόλοιπα!!
 pirat 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 12:04

Μαζωχτείτε μρε , σκουριάσαμε πλιό  Laughing , αυτη που ειναι στις 9 του μηνα δεν την προλαβαίνω , σίγουράκι θα ειμαι στις 29-30-31 στο θόλο στο καβούσι , τα λέμε απο κοντά ρεμάλιααααααααααααα

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 14:12

Perrakis έγραψε:
Ρωτάω ρε κοπέλια και πάλι κάνετε παρατήρηση??  Εντάξει το κατάλαβα ότι είναι στον Άγιο.  Όπως προείπα μου είναι δύσκολο να λείψω πολλές ώρες από  το μαγαζί οπότε δεν θα παρευρεθώ.  Χαιρετίσματα και καλά να περάσουν όσοι τα καταφέρουν να πάνε!!!  Πολύ πιθανόν να καταφέρω να πάω στις 30 σε αυτό που δημοσίευσε ο Ρορυ στο φατσοβιβλιο!!!
σε πειράζουμε γιατί σε αγαπάμε  EROS EROS EROS EROS 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 17:37

9 μηνύματα σε μία μόνο ημέρα !!!!!


μιλάμε ότι ζούμε συγκινητικές στιγμές!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 18:40

almeros έγραψε:
9 μηνύματα σε μία μόνο ημέρα !!!!!
μιλάμε ότι ζούμε συγκινητικές στιγμές!!!!
και που; στο τόπικ για τις εκδρομές .... πάει χάλασε ο κόσμος !!! άσε που είναι κοντά στις 7 και ένα, ναι ένα πόστ δεν έχει παίξει για το σημερινό καφέ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 21:19

καμιά διαμονή παίζει μανωλιό μπας και μπορέσουμε κι εμείς να έρθουμε καμιά βόλτα...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 21:43

kyriakos II έγραψε:
καμιά διαμονή παίζει μανωλιό μπας και μπορέσουμε κι εμείς να έρθουμε καμιά βόλτα...???
γιαπ !!!!
επιλογές ...

1. σπίτι μου
2. camping με δική Σου σκηνή στο χώρο της εκδήλωσης
3. camping με δική Μου σκηνή --------// --------------

προτείνω το 1ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΤετ Αυγ 06 2014, 22:49

Για camping δεν με βλέπω γιατί θα είμαι από την δουλειά και εννοείται ότι θα δουλεύω και την επόμενη...
Απλά θα προτιμούσα την διαμονή για να μην γυρίσω βραδιάτικα Ηράκλειο...
Η πρώτη σου επιλογή μου αρέσει...
Αν βέβαια υπάρχει και κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για διαμονή το συζητάμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 07 2014, 09:43

Μρέ εσύ ποδανά πας  Laughing 
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 9vhbub
....................
 Laughing Very Happy 

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 07 2014, 17:03

Perrakis έγραψε:
Ρωτάω ρε κοπέλια και πάλι κάνετε παρατήρηση??  Εντάξει το κατάλαβα ότι είναι στον Άγιο.  Όπως προείπα μου είναι δύσκολο να λείψω πολλές ώρες από  το μαγαζί οπότε δεν θα παρευρεθώ.  Χαιρετίσματα και καλά να περάσουν όσοι τα καταφέρουν να πάνε!!!  Πολύ πιθανόν να καταφέρω να πάω στις 30 σε αυτό που δημοσίευσε ο Ρορυ στο φατσοβιβλιο!!!

Ισα ρε γατακι που αντιμιλας ......

 felix 

Μηπως σε βολευει να κανουμε την εκδηλωση διπλα απο το Your NET cafe ..... σου ??  


 XAXAXAXA 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08 2014, 13:52

Ψίτ εσύ μαρή η απο πάνω , που εχεις χαθεί ??? geek 

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08 2014, 14:41

Rory έγραψε:
Ψίτ εσύ μαρή η απο πάνω , που εχεις χαθεί ??? geek 
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Money-head-businessman-icon-figure-8798799
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 09 2014, 09:16

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Nyfdlk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 22 2014, 10:14

Ρεμάλιαααααααααααααααααα γιά πείτε  Idea Idea Idea  γιά βολταράκι αυριο , η την κυριακή
Θά είμαι Ιεράπετρα γιά 20 μέρες , αντε να ξεσκουριάσουμε λίγο  geia 

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!   H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 28 2014, 22:49

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 16c47k9
Ρεμάλιααααααααααααα

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!! - Σελίδα 35 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

H εκδρομικη μας ατζεντα εντός Κρήτης !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 35 από 44Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: