Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Γυρνώ τη ρόδα μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 21:15

Γυρνώ τη ρόδα μου,

Έπειτα από ώριμη σκέψη κατέληξα στην απόφαση να αποχωρήσω από την ομάδα των V-strom Volos Riders.
Ως ένα από τα πρωταρχικά μέλη της ομάδας έχω την ανάγκη και την υποχρέωση να το ανακοινώσω δημόσια.

Ο λόγος απλός μα συνάμα καθοριστικός. Η Δογματική διαφορά που έχω στο τρόπο λειτουργίας της ομάδας
και στη διαχείριση της εικόνας της (δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω ανάλυση).

Σέβομαι απόλυτα το στόχο που έχει και το δρόμο που διάλεξε να ακολουθήσει αλλά σε καμιά περίπτωση
δεν θα ήθελα να είμαι τροχοπέδη σε αυτό.

Η απόφαση μου ήταν ειλημμένη από τα τέλη Σεπτεμβρίου του 2010 αλλά όταν την είχα ανακοινώσει σε δυο
από τα μέλη της με είχαν αποτρέψει λέγοντάς μου ότι θα χαλούσε το κλίμα στην ομάδα. Μπορούν να το
επιβεβαιώσουν αλλά νομίζω ότι δεν είναι πρέπον να αναφέρω τα ονόματα.

Τώρα αντιλαμβανόμενος πως είναι καιρός ξεκαθαρίσματος ανακοινώνω την απόφασή μου.

Πραγματικά και με το χέρι στην καρδιά δεν υπάρχει καμία προσωπική διαμάχη με κανένα από τα μέλη της.

Ευχαριστώ από καρδίας ,όλα μα όλα, τα μέλη της για τις μοναδικές στιγμές και τις υπέροχες εμπειρίες που
μοιραστήκαμε κάτω από τη σημαία των V-strom Volos Riders. Πραγματικά νιώθω τυχερός γιατί με γέμισαν
ως άνθρωπο και με έκαναν καλύτερο ως μοτοσικλετιστή.

Από την πλευρά μου δεν αλλάζει τίποτα στις διαπροσωπικές μας σχέσεις. Το κινητό μου είναι ανοιχτό πάντα και για όλους.

Δεν εγκαταλείπω σε καμία περίπτωση την παρέα του www dot vstromhellasforum dot com που με φιλοξενεί
εδώ και 2,5 χρόνια και πριν ακόμα της δημιουργίας των V-strom Volos Riders.

Λοιπόν γυρνώ την ρόδα μου και μπορεί στο μέλλον να ξανα-σταυρώσουν οι δρόμοι μας.

Πάντα όρθιοι και
Keep Riding!

Νίκος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 21:24

Να εισαι παντα γερος και δυνατος Νικολη μου!!Ροδα ειναι η ρουφιανα και γυριζει !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 21:51

Που πας ρε Νικολή, Ποιος σε πείραξε???
Ελπίζω να είναι προσωπικοί οι λόγοι σου και να ξαναγυρίσεις σύντομα γιατί είσαι ένας γνήσιος V-Stromer..

Κeep riding brother!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 15/12/2010

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 23:20

Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
Γυρνώ τη ρόδα μου,

Έπειτα από ώριμη σκέψη κατέληξα στην απόφαση να αποχωρήσω από την ομάδα των V-strom Volos Riders.
Ως ένα από τα πρωταρχικά μέλη της ομάδας έχω την ανάγκη και την υποχρέωση να το ανακοινώσω δημόσια.

Ο λόγος απλός μα συνάμα καθοριστικός. Η Δογματική διαφορά που έχω στο τρόπο λειτουργίας της ομάδας
και στη διαχείριση της εικόνας της (δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω ανάλυση).

Σέβομαι απόλυτα το στόχο που έχει και το δρόμο που διάλεξε να ακολουθήσει αλλά σε καμιά περίπτωση
δεν θα ήθελα να είμαι τροχοπέδη σε αυτό.

Η απόφαση μου ήταν ειλημμένη από τα τέλη Σεπτεμβρίου του 2010 αλλά όταν την είχα ανακοινώσει σε δυο
από τα μέλη της με είχαν αποτρέψει λέγοντάς μου ότι θα χαλούσε το κλίμα στην ομάδα. Μπορούν να το
επιβεβαιώσουν αλλά νομίζω ότι δεν είναι πρέπον να αναφέρω τα ονόματα.

Τώρα αντιλαμβανόμενος πως είναι καιρός ξεκαθαρίσματος ανακοινώνω την απόφασή μου.

Πραγματικά και με το χέρι στην καρδιά δεν υπάρχει καμία προσωπική διαμάχη με κανένα από τα μέλη της.

Ευχαριστώ από καρδίας ,όλα μα όλα, τα μέλη της για τις μοναδικές στιγμές και τις υπέροχες εμπειρίες που
μοιραστήκαμε κάτω από τη σημαία των V-strom Volos Riders. Πραγματικά νιώθω τυχερός γιατί με γέμισαν
ως άνθρωπο και με έκαναν καλύτερο ως μοτοσικλετιστή.

Από την πλευρά μου δεν αλλάζει τίποτα στις διαπροσωπικές μας σχέσεις. Το κινητό μου είναι ανοιχτό πάντα και για όλους.

Δεν εγκαταλείπω σε καμία περίπτωση την παρέα του www dot vstromhellasforum dot com που με φιλοξενεί
εδώ και 2,5 χρόνια και πριν ακόμα της δημιουργίας των V-strom Volos Riders.

Λοιπόν γυρνώ την ρόδα μου και μπορεί στο μέλλον να ξανα-σταυρώσουν οι δρόμοι μας.

Πάντα όρθιοι και
Keep Riding!

Νίκος



απλά........ RESPECT
στον σοφό αδερφό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 23:24

Καλά ταξίδια Νίκο.
Γυρνώ τη ρόδα μου. Dscn4210
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 09:12

Γειά σου Νικολάρα!ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΤΙ ΙΣΧΥΡΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΣΑΙ δάσκαλος είμαι άλλωστε.....Εύχομαι να είσαι καλά, να έχεις όμορφα ταξίδια και να τα ξαναπούμε! Θα λείψεις σε πολούς!geia football VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 09:58

Εγώ αυτά δε τα καταλαβαίνω. Αν και δεν έχω προσωπικές σχέσεις με κανένα το Vstrom με έχει βοηθήσει και τελικά είναι προτιμότερο να είναι ενα forum παρά ενα "club". Αυτό έχω δεί και μέσα απο άλλα club που στο τέλος καταλήξανε forum.
Δε ξέρω τί μπορεί να χωρίσει κάποιους ή κάποιον, πάντως προταρχικός στόχος ενός forum είναι η ανταλλαγή απόψεων και η βοήθεια όλων απο όλους.
Το να χωρίζουν τα "τσανάκια" τους κάποιοι ή να υπάρχουν "πικρίες" κλπ δεν είναι ότι καλύτερο. Ισως γι αυτό προτιμώ να μην έχω προσωπικές σχέσεις και να μην εμφανίζομαι σε συναντήσεις (εκτός του οτι δεν υπάρχει χρόνος εξαιτίας της δουλειάς και των υποχρεώσεων).
Μα αφορμή τη παραπάνω δημοσίευση του φίλου τα γράφω αυτά, και κακώς υπάρχουν (απότι είδα 2-3 forum που ασχολούνται με το Vstrom)...γιατί χάνουμε τη μπάλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAXOS

NAXOS

Τόπος : ΝΑΞΟΣ
Registration date : 10/07/2009

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 12:23

Ένα μεγάλο "ευχαριστώ" για όσα πήρα από σένα αδερφέ Νικόλα...
Αν και μεγαλύτερος σε ηλικία, μου δίδαξες ήθος, υπομονή και σύνεση.
Δεν είπες ποτέ "Εγώ είμαι ο Nigoutsi", έκανες τους άλλους να λένε "Αυτός είναι ο Nigoutsi"...μεγάλη υπόθεση φίλε μου...
Εμείς δε θα χαθούμε, όλα αυτά τα λέω δημόσια για να βοηθήσω όσους δε σε γώρισαν (έχασαν!!!) να καταλάβουν ήντα άνθρωπος είσαι...
Με σεβασμό, ο Ναξιώτης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 16:43

και εγω με την σειρα μου θα συμφωνησω με αυτα που εγραψε ο φιλος μου Νικος (ΝΑΧΟS),οπως επισης θελω να ξερεις πως ημουν τυχερος που σε γνωρισα και ο λογος ειναι πως σπανια συναντας ανθρωπους ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΥΣ,ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ( δεχεσαι, και κανεις πλακα)και ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ.Ειμαι σιγουρος πως αυτο που ειπες για το αν θα θελησουμε οτιδηποτε απο σενα θα ανταποκριθεις,το ξερω πως ισχυει διοτι εισαι ατομο που οτι λεει το κραταει.Εισαι ατομο που ξερεις και αναγνωριζεις τη λεξη ΦΙΛΙΑ.Εννοειται πως εμεις δεν θα χαθουμε και οτι χρειαστεις ξερεις πως μπορεις να υπολογιζεις σε μενα.





Υ.Γ.Εξάλλου χρωστας κατι σε μενα και την panozanina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Γυρνώ τη ρόδα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυρνώ τη ρόδα μου.   Γυρνώ τη ρόδα μου. Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 17:50

Εγώ φίλε Νίκο δεν σε αποχαιρετώ μέσω του forum γιατί θα τα λέμε όπως και να χει. Τα forum απλά υπάρχουν για να γίνει η πρώτη επικοινωνία μεταξύ των μελών τους. Από εκεί και πέρα έγκειται στη συμπεριφορά του καθενός για την εξέλιξη της γνωριμίας αυτής. Εσύ έχεις δείξει, όπως προείπαν και πιο πάνω, πως είσαι άνθρωπος. Τα λέμε σύντομα λοιπόν.
Πάμε γι' άλλα και Πάντα Όρθιοι.

moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Γυρνώ τη ρόδα μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: