Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ABS

ABS

Ηλικία : 63
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 07/10/2010

Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις.   Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις. Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 20:58

Φίλοι έρχονται απόκριες μετα Πάσχα και μετά να είμαστε γεροί το καλοκαιράκι! Ανυπομονώ για τα πρώτα μου ταξιδάκια με την μηχανή. Ανεβάζω την κυρά και βουρρρ..μμ.. Αλλά με τις αποσκευές Τι γίνεται::: Εχω μονο μια 48αρα Καπα πίσω.
Αν μπορεί καποιος ας μου πει: Τι σαμάρια να πάρω; Πόσα λιτρα ειναι αρκετά; tankbag; χρειάζονται βάσεις για προστασία απο την εξάτμιση; Μια βάση που μπαίνει πάνω στην μπαγαζιέρα για να δένεις κανένα επιπλέον σάκο κάνει δουλειά;
Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη..!!! unsure Thanks!!

Κώδικας:
 Το νήμα μεταφέρθηκε στην Ενότητα ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ.

gmavrid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις.   Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις. Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 21:47

Στην ενότητα αυτή (ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ) υπάρχουν
πολλά νήματα και για τα τρία αξεσουαρ για τα οποία αναρωτιέσαι.

Χρησιμοποίησε τη μέθοδο αναζήτησης του forum: search

ή

ακολούθησε τη μέθοσο που παρουσιάζει ο φίλος mikios: Οδηγίες ΕΥΡΕΣΗΣ στο φόρουμ (αναζήτηση - search)

Καλή Αναζήτηση και Καλές Αγορές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ερώτηση για Σαμάρια-Tankbag-βάσεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: