Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ο θρύλος και ο πειραιας!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2008, 11:14

ΛΟΓΙΑ ΕΝΟΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ
Ήμουν εντελώς κενός σαν άνθρωπος πριν ΤΗΝ γνωρίσω.

Το μόνο πράγμα που μου έδινε χαρά ήταν να βλέπω τον Ολυμπιακό να
χάνει. Έχανε; Ήμουν ευτυχισμένος.
Κέρδιζε; Ήμουν δυστυχής.

Aδειος. Τελείως άδειος από αληθινά συναισθήματα, αγάπη και ζωή. Ήθελα να το
αλλάξω αυτό. Δεν μπορούσα όμως. Κάθε φορά που ξεκόλλαγα, μετά από λίγο
ξαναγύριζα στα ίδια.

Και ξαφνικά μπήκε ΕΚΕΙΝΗ στη ζωή μου. Ήταν μια οπτασία.

Δεν είχα ξανανιώσειέτσι. ΤΗΝ αγάπησα από την πρώτη στιγμή.Η καρδιά
μου γέμισε από τρυφερά συναισθήματα.

Επιτέλους, τώρα πια δε με ένοιαζε το ποδόσφαιρο.Σκεφτόμουν μόνο
ΕΚΕΙΝΗ. Όταν με κοίταζε ένιωθα την καρδιά μου να φτερουγίζει.

Επιτέλους για πρώτη φορά στη ζωή μου ήμουν γεμάτος από πραγματικά συναισθήματα.

Ένιωσα την ανάγκη να γράψω ένα ποίημα για χάρη ΤΗΣ.

Πως θα μπορούσα όμως να το γράψω; Θα τα κατάφερνα; Δεν είχα καμία
σχέση με κάτι τέτοιο.

Θα άφηνα την καρδιά μου να γράψει.

Θα έκλεινα τα μάτια. Θα έπιανα το στυλό
και η ψυχή θα οδηγούσε το χέρι μου...

Και η τρυφερή ψυχή μίλησε. Αυθόρμητη και ελεύθερη.

Τίποτε πια δε θα με γύριζε. Και έτσι έγραψα:



Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γ***Ε ο θρύλος κι ο Πειραιάς


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Ιαν 29 2008, 12:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
ΜΠΙΦΑΣ

ΜΠΙΦΑΣ

Ηλικία : 52
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 18/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2008, 12:03

ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΟΥΜΕ NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2008, 12:35

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΗΣΗ.....ΧΑΧΑ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΩ ΛΙΓΟ....ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...!

_________________
ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
jimkarys
gold member
gold member
jimkarys

Ηλικία : 51
Τόπος : Κορυδαλλος
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2008, 14:21

ΜΠΙΦΑΣ έγραψε:
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΟΥΜΕ NO
συμφωνω αντε μην φωναξω τον "κομματια ΜΠΙΦΑ" και γινει χαμος εδω περα ειδατε σωματακι που εχει.
τυφλα να εχει ο arnold. NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2008, 15:36

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΌ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΜΑ ΔΑΚΡΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΛΟΙΠΑ




ΑΧ ΑΧ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΑΚΡΥΖΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΟΛΙΣ 500 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΚΟΛ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΑΣ


ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΜΙΧΑΛΗ?

Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γ***Ε ο θρύλος κι ο Πειραιάς

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalmisurf
Member
Member
kalmisurf

Ηλικία : 62
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 29 2008, 18:06

jimkarys έγραψε:
ΜΠΙΦΑΣ έγραψε:
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΟΥΜΕ NO
συμφωνω αντε μην φωναξω τον "κομματια ΜΠΙΦΑ" και γινει χαμος εδω περα ειδατε σωματακι που εχει.
τυφλα να εχει ο arnold. NO

Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΙΦΑ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ χαχαχαχαχαχααχ
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γ***Ε ο θρύλος κι ο Πειραιάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.otenet.gr/~mikals/index.html
ΜΠΙΦΑΣ

ΜΠΙΦΑΣ

Ηλικία : 52
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 18/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2008, 12:02

KORMI έγραψε:
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΌ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΜΑ ΔΑΚΡΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΛΟΙΠΑ




ΑΧ ΑΧ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΑΚΡΥΖΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΟΛΙΣ 500 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΚΟΛ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΑΣ


ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΜΙΧΑΛΗ?

Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γ***Ε ο θρύλος κι ο Πειραιάς

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ



ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ.ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ

eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2008, 12:05

εχεις δικιο....θα γυρίσει ο τροχός θα γ....ει και ο φτωχός....

ΚΥΡΙΕ ΤΖΙΓΚΕΡ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΤΩΧΟΙ........ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ Γ.....ΜΕ....!

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΥΜΕ....ΕΛΕΟΣ!

_________________
ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
ΜΠΙΦΑΣ

ΜΠΙΦΑΣ

Ηλικία : 52
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 18/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2008, 12:06

Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΙΦΑ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ χαχαχαχαχαχααχ
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γ***Ε ο θρύλος κι ο Πειραιάς[/quote]


ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΚΡΙΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2008, 16:13

KORMI έγραψε:
ΕΜΕΝΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΑ Η ΤΡΕΛΗ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΠΑΛΑΚΙΑ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ.......... ΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ lol!


Ειπε κανεις τιποτα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2008, 16:17

Σας παρακαλώ μην συνεχιστεί η αντιπαράθεση, Ηλία οι λόγοι που εγινε μπαν( για 3 μερες) το Κορμί ειναι οντως αυτοι...
απο εκει και περα καλο ειναι αν καποιοι δεν καταλαβαίνουν την πλακα να απαντουν με πμ. στον συμφορουμίτη αλλιώς να μην προσβάλουν βρίζοντας ατομα και θεσμούς.\
εδω είναι φορουμ μοτοσυκλετας και οχι του ολυμπιακου ή του Παναθηναικού.

_________________
ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2008, 16:23

morfeas έγραψε:
Σας παρακαλώ μην συνεχιστεί η αντιπαράθεση, Ηλία οι λόγοι που εγινε μπαν( για 3 μερες) το Κορμί ειναι οντως αυτοι...
απο εκει και περα καλο ειναι αν καποιοι δεν καταλαβαίνουν την πλακα να απαντουν με πμ. στον συμφορουμίτη αλλιώς να μην προσβάλουν βρίζοντας ατομα και θεσμούς.\
εδω είναι φορουμ μοτοσυκλετας και οχι του ολυμπιακου ή του Παναθηναικού.

Συμφωνω απολυτως μαζι σου δημητρη!
Αλλωστε ειμαι ο πρωτος που εγραψα οτι αυτο το φορουμ ειναι Για τα vstrom και τους φιλους του,οτιδηποτε αλλο ανηκει στην κατηγορια του spam!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2008, 18:12

vezouvios έγραψε:
morfeas έγραψε:
Σας παρακαλώ μην συνεχιστεί η αντιπαράθεση, Ηλία οι λόγοι που εγινε μπαν( για 3 μερες) το Κορμί ειναι οντως αυτοι...
απο εκει και περα καλο ειναι αν καποιοι δεν καταλαβαίνουν την πλακα να απαντουν με πμ. στον συμφορουμίτη αλλιώς να μην προσβάλουν βρίζοντας ατομα και θεσμούς.\
εδω είναι φορουμ μοτοσυκλετας και οχι του ολυμπιακου ή του Παναθηναικού.

Συμφωνω απολυτως μαζι σου δημητρη!
Αλλωστε ειμαι ο πρωτος που εγραψα οτι αυτο το φορουμ ειναι Για τα vstrom και τους φιλους του,οτιδηποτε αλλο ανηκει στην κατηγορια του spam!!!

Φιλε Ηλια δεν ειχα παρει θεση ως τωρα , αν και φανατικος οπαδος του Ολυμπιακου αλα οχι με παροπιδες , αλα δεν μπορω να σε ακουω να λες
απο την μια οτι το φορουμ ειναι για μηχανες και απο την αλλη να συμετεχεις σε ολα τα οπαδικα τοπικ. Τα τοπικ αυτα συμφωνω οτι ειναι ασχετα με το φορουμ για αυτο και βρησκονται στην ενοτητα off topik η οποια ειναι και για αθλητικα! Και δεν βλεπω το κακο να μαθουμε πια ομαδα υποστηριζει ο καθενας μας! Και αυτο το τοπικ εδω με ενωχλησε οταν ανοιξε αλα δεν ποσταρα τιποτα, απλα δεν ασχολιθηκα, ουτε την ειπα στον Σπυρο για το θεμα του! Το να εισβαλετε ομως στο τοπικ του γαυρου και να το κανετε μπαχαλο ο Μηχαλης, εσυ και ο Δημητρης δεν το θεωρησα πλακα! μπορουμε να φτιαξουμε ανα τοπικ, δοξα το θεο χωρος υπαρχει, που να ασχολουμαστε με τα πηραγματα των οπαδων και μη! και θα το ανοιξω τωρα! Ολα αυτα για να γνωριζομαστε καλιτερα και με καμια διαθεση αντιπαλοτητας!

Φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2008, 19:40

salouthos έγραψε:
vezouvios έγραψε:
morfeas έγραψε:
Σας παρακαλώ μην συνεχιστεί η αντιπαράθεση, Ηλία οι λόγοι που εγινε μπαν( για 3 μερες) το Κορμί ειναι οντως αυτοι...
απο εκει και περα καλο ειναι αν καποιοι δεν καταλαβαίνουν την πλακα να απαντουν με πμ. στον συμφορουμίτη αλλιώς να μην προσβάλουν βρίζοντας ατομα και θεσμούς.\
εδω είναι φορουμ μοτοσυκλετας και οχι του ολυμπιακου ή του Παναθηναικού.

Συμφωνω απολυτως μαζι σου δημητρη!
Αλλωστε ειμαι ο πρωτος που εγραψα οτι αυτο το φορουμ ειναι Για τα vstrom και τους φιλους του,οτιδηποτε αλλο ανηκει στην κατηγορια του spam!!!

Φιλε Ηλια δεν ειχα παρει θεση ως τωρα , αν και φανατικος οπαδος του Ολυμπιακου αλα οχι με παροπιδες , αλα δεν μπορω να σε ακουω να λες
απο την μια οτι το φορουμ ειναι για μηχανες και απο την αλλη να συμετεχεις σε ολα τα οπαδικα τοπικ. Τα τοπικ αυτα συμφωνω οτι ειναι ασχετα με το φορουμ για αυτο και βρησκονται στην ενοτητα off topik η οποια ειναι και για αθλητικα! Και δεν βλεπω το κακο να μαθουμε πια ομαδα υποστηριζει ο καθενας μας! Και αυτο το τοπικ εδω με ενωχλησε οταν ανοιξε αλα δεν ποσταρα τιποτα, απλα δεν ασχολιθηκα, ουτε την ειπα στον Σπυρο για το θεμα του! Το να εισβαλετε ομως στο τοπικ του γαυρου και να το κανετε μπαχαλο ο Μηχαλης, εσυ και ο Δημητρης δεν το θεωρησα πλακα! μπορουμε να φτιαξουμε ανα τοπικ, δοξα το θεο χωρος υπαρχει, που να ασχολουμαστε με τα πηραγματα των οπαδων και μη! και θα το ανοιξω τωρα! Ολα αυτα για να γνωριζομαστε καλιτερα και με καμια διαθεση αντιπαλοτητας!

Φιλικα
Ο μονος λογος που συμμετειχα σε ολα τα οπαδικα τοπικ ηταν προφανες!!!
Τι εννοω?
Τα προκλητικα λογια καποιου!!
Ουδεποτε σε οτι ειπα εγω και πιστευω και των αλλων παιδιων ειχανε σκοπο να φτιαξουν ενα κλιμα αντιπαλοτητας,
Οτι ειπαμε περι ομαδων κατεστημενων και τα λοιπα ειναι καθαρα χιουμοριστικου χαρακτηρα!!
Απο εκει και περα δεν θα κατσω να απολογηθω σε κανεναν μα σε κανεναν γιατι και πως!
Το οτι εισαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ οπαδος του ολυμπιακου για μενα δεν λεει τιποτα απολυτως,εγω ειμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ VSTROMAS!!!!

Φιλικα και παντα με ενα vstrom κατω απο τα σκελια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 08 2008, 13:27

πάλι τα ίδια...

καταρχήν δεν καναμε μπαχαλο αλλα πλάκα περαν τουτου....οτι εχετε να πειτε πειτε τα με ενα πμ ή στο τηλέφωνο....

εγω και πιστευω και οι περισσοτεροι εδω μεσα δεν προκειτε να χαλαστώ με καμμια ομάδα ασχετα αν είμαι οπαδος μιας ομαδας....διοτι δεν αξίζει.

ακου μπάχαλο....

_________________
ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
valantis8

valantis8

Ηλικία : 49
Registration date : 16/02/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 11 2008, 21:07

Ρε παίδες μια είναι η ομάδα, αυτή που πρίν το κατεστημένο με το έτσι θελω αλλάξει τις ισοροπίες με δόλια μέσα ,βλέπε παπαπέτρου, καζναφέρη ,μπριάκο, έκανε τρυφερα έρωτα επι 23 συναπτά έτη με δαφνοστεφανομένο νεαρό, ήταν η μόνη ομάδα του πρωταθλήματος που ξεκινούσε με μια στάνταρ ήττα. ωραία χρόνια.

Η αλήθεια είναι ότι εδω βλέπουμε μπάλα, και σε αγγλία, ισπανία, ιταλία βλέπουν ποδόσφαιρο.

Είμαι απο το 89 μέλος της ARSENAL Και βλέπωντας την οργάνωση το μανατσμεντ, το θέαμα που προσφέρει νιώθω θλίψη για το ποδόσφαιρο της χώρας μου. Πόσο μάλλον για τον Παοκ που βυθίζετε στην δίνη κακοδιοικήσεων και αρπαχτής. Εξαίρεση ο Θοδωρας.

Για τον ολυμπιακό πλάκα κάνω, δεν έχω διαθεση αντιπαλότητας.

Εμεις μαζι για μια ζωη αητε αητε δικέφαλε.

VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rama

Rama

Ηλικία : 52
Τόπος : Παντα μπροστα σου!!!
Registration date : 08/03/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 21 2008, 21:49

περιμενετε λιγο και θα ανακηνωθη η ωρα που θα σερβιρισθη πικρος καφες και παξιμαδακι
για τους απανταχου φιλους βαζελους και χαρτομαντιλα με αρωμα γαυρου!!!!!

ο τοπος που θα σιντελεσθη το γεγονος ειναι γνωστο παραλιακο μερος/πλατεια σε γνωστο προαστιο/λιμανι....

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!


ως συγγενης μπορη να παρεβρεθη οποιο χανουμακι εινε περαστικο αλλα και ολοι οι φιλαθλοι που αναγνοριζετε την
ανωτεροτητα του ΘΡΥΛΟΥ!!!!


περαστικα καλοι μου φιλοι arrostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com/
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ο θρύλος και ο πειραιας!!!!   ο θρύλος και ο πειραιας!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 21 2008, 23:56

ΜΠΙΦΑΣ έγραψε:
KORMI έγραψε:
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΌ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΜΑ ΔΑΚΡΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΛΟΙΠΑ




ΑΧ ΑΧ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΑΚΡΥΖΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΟΛΙΣ 500 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΚΟΛ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΑΣ


ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΜΙΧΑΛΗ?

Βλέπω το σώμα σου που 'ναι σαν κρίνο
Κι από τα μάτια σου το δάκρυ πίνω
Κι όλη η φύση ανθεί για μας
Γ***Ε ο θρύλος κι ο Πειραιάς

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ



ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ.ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ

eee

Μοσχάτο μένουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ο θρύλος και ο πειραιας!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: