Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 αναγλυφα αυτοκολητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPAIK



Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Registration date : 22/11/2010

αναγλυφα αυτοκολητα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αναγλυφα αυτοκολητα   αναγλυφα αυτοκολητα Icon_minitimeΔευ Ιαν 03 2011, 16:30

καλη χρονια σε ολους.ξερει καποιοσ να μου πει που θα βρω το λογοτυπο v-strom σε αναγλυφη μορφη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

αναγλυφα αυτοκολητα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναγλυφα αυτοκολητα   αναγλυφα αυτοκολητα Icon_minitimeΔευ Ιαν 03 2011, 16:35

θα μας χαρίσεις το ονοματάκι σου...? επίσης αν θες δώσε μερικά στοιχεία για τη μηχανή σου, τι έχεις πόσα κυβικά.
έτσι για τη γνωριμία...
Στο φόρουμ εδώ προσπαθούμε να έχουμε κοντινή και φιλική επαφή, γι' αυτό και κάθε νέο μέλος είθισται να συστήνεται όταν μπαίνει στη συντροφιά μας.

ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPAIK



Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Registration date : 22/11/2010

αναγλυφα αυτοκολητα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναγλυφα αυτοκολητα   αναγλυφα αυτοκολητα Icon_minitimeΔευ Ιαν 03 2011, 16:43

[quote="SPAIK"]καλη χρονια σε ολους.ξερει καποιοσ να μου πει που θα βρω το λογοτυπο v-strom σε αναγλυφη μορφη.εχω το 650ABS μοντελο 07 μπλε χρωμα.ειμαι ο βασιλης απο δαφνη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

αναγλυφα αυτοκολητα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναγλυφα αυτοκολητα   αναγλυφα αυτοκολητα Icon_minitimeΔευ Ιαν 03 2011, 18:29

Ανάγλυφα είναι του 1000 όποτε από τον Σφακιανάκη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

αναγλυφα αυτοκολητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: