Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αναζητειται Σιτα ψυγειου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 11:08

STATHIS έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Χωρίς το λογότυπο,βγαίνει?Για το θεαθήναι είμαι KLV1000 (Κawasakiκός) scratch Κόστος μικρότερο ή τα ίδια?Θα εκτιμήσω πολύ μια απάντηση παιδιά!Ευχαριστώ merci


Φιλε μου θα δουμε πως θα κινηθει η ολη διαδικασια θα ρωτησω και θα σου πω.Τα στηριγματα ειναι τα ιδια για το μηχανακι σου? Γιατι αυτη που δειξαμε στον ανθρωπο ειναι απο 650 DL
Τώρα θα σε γελάσω!Ποιά σημεία πρέπει να τσεκάρω αν κάποιος ξέρει? Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 11:50

giannis81 έγραψε:
Eυγε κυριοι.

Αν μπορουμε να γλυτωσουμε το 15ρι της διαφορας τους και να καλυφθουμε με την λαμαρινενια ακομα καλυτερα. Επι της ουσιας πανω στη μηχανη τι διαφορες θα εχουν αυτες οι δυο? Γιατι αν δε μας δημιουργησει καποιο προβλημα η φθηνη, λεω και εγω να κινηθουμε προς τα εκει, δεν ειναι δα και κανα αξεσουαρ πρωτης σημασιας η σιτα για να κυνηγησουμε την ποιοτητα.

Ας μιλησει και καποιος που μπορει να γνωριζει κατι παραπανω.


Καλημέρα κύριοι.

Όπως σας είπε και ο Στάθης εώς τώρα απλά βγάλαμε την σίτα από κάποιον φίλο της παρέας και δώσαμε το σχέδιο σε κάποια μαγαζιά και πήραμε τιμές.Αυτή που σας έδωσε ο Στάθης είναι εώς τώρα η πιο συμφέρουσα τιμή γιατί πήραμε και τιμή 70? αντί 45?.........Στην Ελλάδα βέβαια είμαστε και ότι θέλει ο καθένας ζητάει Rolling Eyes

Τώρα σε αυτό που λές φίλε μου η φθηνή απλά δεν είναι από ανωξείδωτο μέταλλο (για τις σκουργιές από τα νερά) γι αυτό και πρέπει να γίνει ηλεκτροστατική βαφή για να το προστατέψει από την διάβρωση.Η άλλη είναι ανωξείδωτη από μόνη της οπότε δεν θέλει βαφή αλλά είναι το μέταλλο από μόνο του ποιο ακριβό γι αυτό και βγαίνει παραπάνω η τιμή Wink

Είναι καθαρά θέμα οπτικό για το ποιά θα πάρει ο καθένας....

Κάτι όμως που θέλω να ρωτήσω τους πολύ-πολύ παλιούς που φοράνε την συγκεκριμένη σίτα και συζητήθηκε στον καφέ μας χθές είναι το εξής:
Άτομα που την φοράν μας διαβεβαίωσαν ότι με την συγκεκριμένη σίτα ανεβάζουν περισσότερο θερμοκρασία δηλ. δουλεύει το βεντιλατέρ υπερωρίες scratch

Ρωτάω για να ξέρουμε εάν όντως υπάρχει τέτοιο θέμα να δούμε πως μπορούμε να τροποποιήσουμε το σχέδιο τώρα πρίν καταλήξουμε τελικά κάπου.

Το ψάξιμο συνεχίζεται κύριοι και θα είστε ενήμεροι για οποιαδήποτε εξέλιξη merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 14:37

Ερώτηση?
Αρέσει κάτι τέτοιο?

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1343

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1342

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1338

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1341

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1345

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1344

Κόστος κάπου στα 15?.
Δεν πωλείται είναι χειροποίητη δουλειά είναι ενσωματωμένη με το ψυγείο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 15:27

KARA έγραψε:

Κάτι όμως που θέλω να ρωτήσω τους πολύ-πολύ παλιούς που φοράνε την συγκεκριμένη σίτα και συζητήθηκε στον καφέ μας χθές είναι το εξής:
Άτομα που την φοράν μας διαβεβαίωσαν ότι με την συγκεκριμένη σίτα ανεβάζουν περισσότερο θερμοκρασία δηλ. δουλεύει το βεντιλατέρ υπερωρίες scratch

Ρωτάω για να ξέρουμε εάν όντως υπάρχει τέτοιο θέμα να δούμε πως μπορούμε να τροποποιήσουμε το σχέδιο τώρα πρίν καταλήξουμε τελικά κάπου.


Δυστυχώς αυτό είναι γεγονός Θανάση.
δεν έχω την συγκεκριμένη προστατευτική σίτα όπως είδες αλλά είμαι σε θέση να το γνωρίζω και αυτό λέει και η απλή λογική.
Βέβαια οι διαφορές δεν κυμαίνονται και σε τρελά επίπεδα έτσι?
Αν θυμάμαι καλά στο 1000άρι το ψυγείο κάνει 600-700?...... τόσα είχα πληρώσει όταν κινούμενος πάνω στην εθνική οδό μου ήρθε μια αρκετά μικρή πέτρα από προπορευόμενο όχημα και πέρασε διαμπερές πριν 8 χρόνια με το μηχανάκι σχεδόν καινούριο.
Αυτός ήταν βασικά και ο λόγος που μπήκα στην παραπάνω διαδικασία.
είναι πολύ δύσκολο όσο καλή μελέτη και αν γίνει να καταφέρεις να έχεις την ίδια ροή αέρα βάζοντας ένα εμπόδιο μπροστά (κάτι τέτοιο έχει καταφέρει μόνο η ktm στο μεγάλο andventurer)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 21:39

Bretsos K2 έγραψε:
Ερώτηση?
Αρέσει κάτι τέτοιο?

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1343

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1342

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1338

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1341

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1345

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 IMG_1344

Κόστος κάπου στα 15?.
Δεν πωλείται είναι χειροποίητη δουλειά είναι ενσωματωμένη με το ψυγείο.

Για δώσε λεπτομέρειες ρε κυρο!Very Happy

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 22:59

Την σίτα την παίρνουμε απο ενημερωμένα καταστήματα τυπου Αράθυμος που έχουν τα πάντα για παπιά (συνήθως την αγοράζουν πιτσιρικάδες με σκούτερ & παπιά και την βάζουν όπου έχει αεραγωγό και γενικότερα τρύπα lol!)
Πωλείται σε συσκευασία και είναι αρκετά μεγάλο κομμάτι.

Συρίτιο μαύρο ζελατίνας είναι το γύρω-γύρω και όλα αυτά πιασμένα με κόλλα μαύρη που όταν στεγνώσει γίνετε λάστιχο και βέβαια αντέχει έως 120 βαθμούς Κελσίου.
Η εφαρμογή της κόλλας γίνετε αρχικα μεσα στο συρίτιο και αφου στεγνώσει γύρω-γύρω από το ψυγείο για την τοποθέτηση.
Η τοποθέτηση είναι κάπως μανίκι και συνιστώ να κατέβει το ψυγείο κάτω για πιο εύκολα, αν και εγώ την τοποθέτησα χωρίς να το κατεβάσω.
Αν προσέξετε καλά θα δείτε μια πατούρα αριστερά & δεξιά στο σώμα του ψυγείου εκεί είναι και που θα κάτσει το συρίτιο κουτί λες και το είχε προβλέψει η μαμά.

Θέλει λίγο προσοχή η τοποθέτηση δλδ. υπομονή μέχρι να μας κάτσει σωστά η σίτα αφού θα χρειαστεί κόψιμο μέχρι να βρούμε το σωστό μέγεθος .
Επίσης το συνολικό μήκος της σίτας θα πρέπει να είναι ένα κλίκ πιο μεγάλη από τις πατούρες ετσι ώστε οταν την τοποθετήσουμε να κάνει μια ελαφριά κοιλιά προς τα έξω για να μην ακουμπάει στις ψύκτρες.

Το αποτέλεσμα εκτός από πρακτικό νομίζω πως είναι αρκετά όμορφο μιας και προσωπικά στο μάτι δεν μου αρέσει καμία της αγοράς,τις βρίσκω κάπως υπερβολικές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 23:44

Καλησπέρα παίδες.Λοιπόν,φίλε STATHIS επειδή δε ξέρω τί πρέπει να τσεκάρω,σου δείχνω φωτό της σίτας από motoraid Arrow Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Rom4005radiatorcovervst ώστε να δείς αν είναι ίδιες ή όχι!Δε θέλω να σας μπλέξω εάν είναι διαφορετικές,απλά να γνωρίζω Wink Επίσης δε ξέρω αν μπαίνει σωστά ή αν θα χρειαστώ μακρύτερες βίδες (που συγκρατούν το ψυγείο),μιας και οι ''μαμά'' βίδες οριακά συγκρατούν με τις βάσεις από τα προβολάκια του Δημήτρη (bozosd).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 23:47

Χρήστο merci για το φωτορεπορτάζ....θα την έχω στα υπόψιν Wink

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:09

Kαι γω πάντως έχω βάλει σαν την σίτα που δείχνει ο Χρήστος και όλα καλά. Laughing
Βέβαια αυτή που βρήκα εγω ήταν μεν κουλούρα και πήγαινε με το μέτρο αλλά ήταν ασημί χρώμα
και αναγκάστηκα να την βάψω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:11

bozosd έγραψε:
Kαι γω πάντως έχω βάλει σαν την σίτα που δείχνει ο Χρήστος και όλα καλά. Laughing
Βέβαια αυτή που βρήκα εγω ήταν μεν κουλούρα και πήγαινε με το μέτρο αλλά ήταν ασημί χρώμα
και αναγκάστηκα να την βάψω.


Για λόγους αισθητικούς φαντάζομαι Δημήτρη και τίποτα άλλο......έτσι??? santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:16

KARA έγραψε:
bozosd έγραψε:
Kαι γω πάντως έχω βάλει σαν την σίτα που δείχνει ο Χρήστος και όλα καλά. Laughing
Βέβαια αυτή που βρήκα εγω ήταν μεν κουλούρα και πήγαινε με το μέτρο αλλά ήταν ασημί χρώμα
και αναγκάστηκα να την βάψω.


Για λόγους αισθητικούς φαντάζομαι Δημήτρη και τίποτα άλλο......έτσι santa

Aν εννοείς για την βαφή....ναι για λόγους αισθητικούς και μόνον έγινε η βαφή σε μαύρο
και τώρα έκανα μια σε χρυσό την οποία και έχω φορέσει, σε συνδιασμό με την σίτα λαδιού επίσης σε χρυσό. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:18

bozosd έγραψε:
KARA έγραψε:
bozosd έγραψε:
Kαι γω πάντως έχω βάλει σαν την σίτα που δείχνει ο Χρήστος και όλα καλά. Laughing
Βέβαια αυτή που βρήκα εγω ήταν μεν κουλούρα και πήγαινε με το μέτρο αλλά ήταν ασημί χρώμα
και αναγκάστηκα να την βάψω.


Για λόγους αισθητικούς φαντάζομαι Δημήτρη και τίποτα άλλο......έτσι santa

Aν εννοείς για την βαφή....ναι για λόγους αισθητικούς και μόνον έγινε η βαφή σε μαύρο
και τώρα έκανα μια σε χρυσό την οποία και έχω φορέσει, σε συνδιασμό με την σίτα λαδιού επίσης σε χρυσό. Laughing

Άμα είναι μερακλής ο άνθρωπος.... OK


Υ.Γ:Ρίξε καμιά φώτο με την χρυσή εάν θες για να μας φτιάξεις.....καλό μου ακούγεται Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:28

ο.κ. θα το κάνω αύριο γιατί δεν έχω κάποια έτοιμη.
Κατ' εμέ είναι όμορφη η χρυσή αλλά απαιτεί και κάποια συνοδεία σε χρυσά για να υπάρχει συνδυασμός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:34

bozosd έγραψε:
ο.κ. θα το κάνω αύριο γιατί δεν έχω κάποια έτοιμη.
Κατ' εμέ είναι όμορφη η χρυσή αλλά απαιτεί και κάποια συνοδεία σε χρυσά για να υπάρχει συνδυασμός.

Έχω καʼνα δυο κιλά στην Ελβετία να τα φέρουμε να τα κάνουμε τίποτα στο στρώμα ρε Μήτσο? lol! lol!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:39

Εμ.... εκεί που την πάμε την δουλειά Ντένη, στο τέλος θα βάζουμε καμιά πλάκα χρυσού στην σέλα,
και δεν θα δίνει σημασία κανείς. Laughing

Αααα...μιας και το ανέφερες τα λογότυπα που έκανα είναι επίχρυσα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:43


Αποκρύπτεις στοιχεία και έχεις μυστικά για τον καλλωπισμό τις καλής σου από εμένα? miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 00:55

narcissus έγραψε:

Αποκρύπτεις στοιχεία και έχεις μυστικά για τον καλλωπισμό τις καλής σου από εμένα? miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

Τι να κάνω;
Πρέπει να είμαι σε κάποια μοναδικός!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 16:04

Bουαλά και τα χρυσούλια μου. What a Face

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 40164224
Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 65215254
Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 84138696
Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 13749669

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 17:08

μητσακο αψογο σε κοβω goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 17:22

merci Γιάννη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 17:24

bozosd καλησπέρα. Είδα την δουλειά με την σίτα στις φώτο που πόσταρες εσύ και ο Bretsos. Στις δικές σου φώτο δεν μπορώ να καταλάβω πως "έδεσες" την σίτα με το ψυγείο. Επειδή έψαξα και εγώ σήμερα και βρήκα σιτούλα με 1,80 το μέτρο (......) θα ήθελα να μάθω αν μπορείς σε παρακαλώ τον τρόπο που έβαλες την σίτα μιάς και με προβληματίζει το πως θα την "κρατήσω" στο ψυγείο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλή χρονιά σε όλους !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 17:48

Βαγγέλη,εγω την έπιασα δεξιά αριστερά με διπλά ταιραπς/δεματικά.

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 82715839

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 18:12

bozosd έγραψε:
Βαγγέλη,εγω την έπιασα δεξιά αριστερά με διπλά ταιραπς/δεματικά.

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 82715839


Δημήτρη σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση !
Θα ξαναδώ το πρωί το ψυγείο για να μελετήσω τα πλαινά που θα περάσω τα ταιράπς μιας και μου φαίνεται και πολύ καλαίσθητο το αποτέλεσμα αλλά και η δουλειά δεν δείχνει καθόλου χρονοβόρα.
Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ !!! Καλό βράδυ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 18:33

Nα' σαι καλά φίλε Βαγγέλη.
Είναι μια εύκολη γρήγορη και αποτελεσματική λύση.

Καθώς δεν θα σου φτάνουν τα δεματικά για να αγκαλιάσουν την σίτα γύρο γύρο απ' το ψυγείο,
ένωσε δυο δεματικά ωστε να επεκταθούν πέρασε τα απο μπροστά προς τα πίσω του ψυγείου και σφίξε.
Μπορείς και καλό είναι, να επαναλάβεις την διαδικασία εις διπλούν απο κάθε μεριά για λόγους σιγουριάς και ασφαλείας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07 2011, 19:47

Δημήτρη άψογο το εργαλείο OK

Πραγματικά πάρα πολύ όμορφο και σε χρυσαφί αλλά και όλη η πατέντα με τα δεματικά είναι σούπερ... Very Happy

Από αύριο βλέπω να ψαχνώμαστε για κάτι παρόμοιο αν και λέω να βάλω πάνω στην όλη πατέντα σου και την δική μου μικρή πινελιά Wink

Και πάλι merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αναζητειται Σιτα ψυγειου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: