Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αναζητειται Σιτα ψυγειου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 18:43

βαση βαλιτσας εχουν οι περισσοτεροι ενω σιτα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 18:50

Bretsos έγραψε:
Μια χαρα φαινεται για τα λεφτα της.
απο 17 κομματια και πανω η τιμη πεφτει στα 54,27?


Την ίδια έχω εδώ και 3 χρόνια. Εμφανισιακά είναι διακριτική και όμορφη. Από προστασία είναι άριστη. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Υ.Γ
Την είχα πάρει αρκετά ακριβότερα οπότε στα 54,27 είναι ευκαιρία.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiwrgosV



Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Δημήτριος
Registration date : 19/08/2010

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 22:51

Terino, παρ' ότι έχω την σίτα και όλο γλυκοκοιτάζω την βάση βαλίτσας του moto drift, θα συμφωνήσω με αυτό:

adder έγραψε:
βαση βαλιτσας εχουν οι περισσοτεροι ενω σιτα????

Η σίτα ψυγείου είναι "ανταλλακτικό", η βάση βαλίτσας αξεσουάρ.


Το γκαράζ που έχω εργαλεία και moto πρέπει να είναι δίπλα σου αν χρειαστεί να πάρεις μέτρα από την σίτα. Wink




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16 2012, 23:23

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 P1010400-800x600



εγω ειχα παρει την συγκεκριμενη μεσω του p.b. που ειχε οργανωσει ο stam το καλοκαιρι και μας ειχε βγει 45 ευρωπουλα

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 451272
https://www.vstromhellasforum.com/t15071-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gdtheo

gdtheo

Ηλικία : 40
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 07/11/2012

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Δεκ 05 2012, 16:01

Καλησπερα. μηπως εχει δοκιμασει κανεις αυτην εδω την σιτα;
http://www.cityauto.gr/moto/article.citymoto.gr?aid=2242
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geopoulos



Registration date : 03/04/2013

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 14:15

μια ερώτηση, σε ποιο κατάστημα μπορώ να βρώ σίτα μαύρη για να τη στερεώσω με δεματικά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 15:10

Μπες στο google και πατα HLD vstrom (highest level design) και θα βρεις αυτο που ψαχνεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητειται Σιτα ψυγειου   Αναζητειται Σιτα ψυγειου - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11 2013, 15:17

geopoulos έγραψε:
μια ερώτηση, σε ποιο κατάστημα μπορώ να βρώ σίτα μαύρη για να τη στερεώσω με δεματικά?

Φίλε μου καλώς ήρθες στην παρέα αλλά θα σε παρακαλέσω 1-2 πραγματάκια σε πρώτη φάση... πρώτον να περάσεις από τα ΝΕΑ ΜΕΛΗ να συστηθείς και να μας πεις μερικά πράγματα για εσένα και την καλή σου μιας και είναι ο συνηθισμένος τρόπος για "είσοδο" στην παρέα μας. Το δεύτερο είναι να ρίξεις μια ματιά στους Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ ώστε να μη βρεθείς σε δύσκολη θέση από αμέλεια σου.


Και για να ρίξω και εγώ μια ιδέα στην αναζήτηση σου, αν θες ρίξε μια ματιά ΕΔΩ να δεις μήπως σου αρέσουν κάτι σίτες που έχω φτιάξει εγώ με πολύ αγάπη, φροντίδα και προδέρμ! Very Happy

Και πάλι καλώς όρισες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

Αναζητειται Σιτα ψυγειου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: