ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vizard

Τόπος : thessaloniki
Registration date : 14/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ   Πεμ Δεκ 16 2010, 14:19

Γεια σε ολους,
Διαβάζοντας παλι ενα ποστ απο καποιον φιλο σχετικα με την αλλαγη δισκων μπροστα που ειχε προχωρησει, ολο φωτιες μου βαζετε εδω μεσα, βρηκα αυτο http://stores.ebay.de/customerservers/_i.html?_nkw=disc+rotor&submit=Finden&_sid=149935168 και μου φανηκε καλη η τιμη..... Δεν ξερω, τι λετε? Αξιζει η μετατροπη? Εχετε καποια γνωμη για τουσ δισκους? Περιμενω τις απαντησεις σας... ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member

Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ   Πεμ Δεκ 16 2010, 14:23

Ψαχτο λιγο το θεμα εχει κυκλοφορησει πολυ.Κανε καλυτερα μια προσθηκε δαγκανες η σωληνακια υψηλης για την αναβαθμιση των φρενων με τις δαγκανες θα δεις μονο μουρη.
Joe Kille

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/11/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ   Πεμ Δεκ 16 2010, 16:42

Φιλε μου καλησπερα...Πριν λιγες μερες αλλαξα δαγκανες και εβαλα τις brembo απο δθψατι μονστερ 900...Τις πουλησε μαλιστα ενα παιδι απο το φορουμ...Το μονο που εχω να πω ειναι καλες εντυπωσεις...Η αναβαθμιση ποια ηταν...?

Απο 2πιστονες σε 4πιστονες

Απο καμια αισθηση στο φρενο σε πληρη αισθηση του φρενου

Απο ευκολο και αχρειαστο μπλοκαρισμα του τροχου σε φοβερη αισθηση και πολυ δυσκολο μπλοκαρισμα(οχι οτι δεν μπορουν να μπλοκαρουν τον τροχο...,απλα η αισ8ηση ειναι τοσο καλη που απλα δεν το κανεις...

Απο αισθημα ανασφαλειας για το αν θα σταματησεις σε σιγουρια οτι θα σταματησεις αρκετα πιο πριν

Απο Tokico se Brembo

Απο μαυρες σε χρυσες!!!!!! (http://www.vstromhellasforum.com/t11396p30-topic)

Η αλλαγη ειναι τεραστια και συμφωνω απολυτα...Αμεσως μετα και σωληνακια υψηλης...Οσοι δεν εχουν κανει αυτες τις αλλαγες δεν ξερουν τι χανουν...

vizard

Τόπος : thessaloniki
Registration date : 14/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ   Πεμ Δεκ 16 2010, 17:28

Ναι μιλαω σε συνδυασμο και με τις δαγκανες.......

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: