Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 θερμενομενα γκριπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12 2011, 00:59

bozosd έγραψε:

Άσε που ξεχνάς αυτά ή κάτι αντίστοιχο
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Barracudagripsalu11


NO
Μήτσε και αυτά μάπα είναι, στο τρίμηνο μου σβήστηκαν τα γράμματα και πριν το καλοκαίρι είχε γίνει το πλαστικό μαστίχα. Πεταμένα λεφτά. Καλά που κράτησα τα μαμά…
NO

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12 2011, 02:15

Μια χαρά Ντένη.Έγιναν νο νέιμ τώρα. Razz
Όταν λες έγινε το πλαστικό μαστίχα,εννοείς οτι το λάστιχο παραμορφώθηκε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12 2011, 09:05

για κάποιον που δεν τα χρειάζεται μόνιμα μια λύση είναι αυτή:

oxford Essential Heated Overgrips

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 OF694

με κόστος ~50 ?.μαπίνουν απο πάνω απο το γκρίπ και τα βαζεις βγάζεις στο λεπτό.

δε τα φοράω αλλά μου φαίνεται οτι οταν ξεζαλιστώ απο το καμπανίδι :drunken: με τα τέλη κυκλοφορείας (660 ? δε τα λές και λίγα) και το χαράτσι ... θα κάνω τη κίνηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12 2011, 10:16

σαλιγκάρι έγραψε:
Kevin Tas έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
δεν ανοιγω νεο τοπικ μιας και αναφερεται το συγκεκριμενο στα θερμαινομενα.

ξερει κανεις καταστημα στην αθηνα που μπορω να προμηθευτω ανταλλακτικες χειρολαβες για τα oxford?
εκτος του xmoto που βρισκεται στην καβαλας και θηβων , μονο κατα παραγγελια μου ειπε απο την τριτη.
αντε μπας και τα περασω πανω το σου-κου.

Crying or Very sad κανεις?

Σου είπε ο Θανάσης κόστος ;


Τάσο άν θανάσης το παλικάρι στο xmoto τότε ναι , το κόστος μόνο των γκρίπς είναι 46 ευρώ όταν όλο το σετ έχει 65 Evil or Very Mad
τα βρήκα στο δίκυκλο στην μιχαλακοπούλου και τα τσίμπησα Sad είναι όμως η τελευταία φορά που τους τα δίνω , αν εχω πάλι τα ίδια δλδ αναίτιο λιώσιμο των γκριπς στο 6άμηνο δεν τα ξαναβάζω ποτέ επάνω.
τώρα όμως πήρα και εγγυήσεις απο το μαγαζί αλλά και απο τον πωλητή της oxford πως θα με καλύψουν σε περίπτωση που επαναληφθεί................. αστοχία υλικού...............είδωμεν.......

Γιάννη μια απο τα ίδια, στο 8-10μηνο έχουν γίνει τσίχλα απο πάνω και σκέφτομαι να δώσω 46 ? ενώ έχουν φουλ κομπλέ 65 ?. Θα την ψάξω να τα ξαναπάρω γιατί όντως σκίζουν πάτους αλλά μόνο με την προυπόθεση της εγγύησης που είπες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12 2011, 16:05

Kevin Tas έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
Kevin Tas έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
δεν ανοιγω νεο τοπικ μιας και αναφερεται το συγκεκριμενο στα θερμαινομενα.

ξερει κανεις καταστημα στην αθηνα που μπορω να προμηθευτω ανταλλακτικες χειρολαβες για τα oxford?
εκτος του xmoto που βρισκεται στην καβαλας και θηβων , μονο κατα παραγγελια μου ειπε απο την τριτη.
αντε μπας και τα περασω πανω το σου-κου.

Crying or Very sad κανεις?

Σου είπε ο Θανάσης κόστος ;


Τάσο άν θανάσης το παλικάρι στο xmoto τότε ναι , το κόστος μόνο των γκρίπς είναι 46 ευρώ όταν όλο το σετ έχει 65 Evil or Very Mad
τα βρήκα στο δίκυκλο στην μιχαλακοπούλου και τα τσίμπησα Sad είναι όμως η τελευταία φορά που τους τα δίνω , αν εχω πάλι τα ίδια δλδ αναίτιο λιώσιμο των γκριπς στο 6άμηνο δεν τα ξαναβάζω ποτέ επάνω.
τώρα όμως πήρα και εγγυήσεις απο το μαγαζί αλλά και απο τον πωλητή της oxford πως θα με καλύψουν σε περίπτωση που επαναληφθεί................. αστοχία υλικού...............είδωμεν.......

Γιάννη μια απο τα ίδια, στο 8-10μηνο έχουν γίνει τσίχλα απο πάνω και σκέφτομαι να δώσω 46 ? ενώ έχουν φουλ κομπλέ 65 ?. Θα την ψάξω να τα ξαναπάρω γιατί όντως σκίζουν πάτους αλλά μόνο με την προυπόθεση της εγγύησης που είπες.

υπ οψιν οτι 65 ευρω εχουν μονο στο xmoto , σε οσους αλλους τα βρηκα τα ειχαν .........................85 Razz αντι να πεφτουν οι τιμες με τις περικοπες που εχει φαει ο κοσμος αυτοι το χαβα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fk2ras



Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 22/01/2011

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 08:42

σαλιγκάρι έγραψε:
δεν ανοιγω νεο τοπικ μιας και αναφερεται το συγκεκριμενο στα θερμαινομενα.

ξερει κανεις καταστημα στην αθηνα που μπορω να προμηθευτω ανταλλακτικες χειρολαβες για τα oxford?
εκτος του xmoto που βρισκεται στην καβαλας και θηβων , μονο κατα παραγγελια μου ειπε απο την τριτη.
αντε μπας και τα περασω πανω το σου-κου.



Για κοίτα στο Δίκυκλο ή στο ΤΟΟFAST
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 11:58

Έβαλα αυτά:
http://www.windingroads.co.uk/shop/product.php/116/symtec-heated-grip-kit/6806dbf1f0d7324eb30b2e4f8d203a68
Μαζί μ' αυτόν τον διακόπτη:
http://www.windingroads.co.uk/shop/product.php/319/power-socket-bracket-switch-din-hella-bmw-symtec-heated-grip-kit-hot-hands-touring-adventure-dual-sport-bikes/8216caf9c091d4f92962228fc43d046b

Κόστος περίπου με μεταφορικά 60 ευρώ

Φώτος:
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Img1440z
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Img1441ta
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Img1442pz
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Img1443l


Πλεονεκτήματα:
1. κρατάς τα μαμά grip και δεν αλλάζεις αίσθηση.
2. νομίζω ότι από θέμα αντοχής είναι καλύτερα από οποιαδήποτε φτηνά aftermarket (oxford, saito κλπ)

Μειονεκτήματα:
1. Δύσκολα στην τοποθέτηση, μιας και απαιτείται να έχεις κάποια εργαλεία όπως πιεστικό αέρα για να τα βγάλεις και να τα ξαναβάλεις, πρέπει να καθαριστούν σωστά οι λαβές και να τα κολλήσεις σωστά. Κολλητήρι να κάνεις κολλήσεις στο διακόπτη, θερμοσυστελλόμενα κλπ κλπ. Η διαδικασία τοποθέτησης μου πήρε (με πολύ ψίρισμα όμως) περίπου 4 ώρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 12:28

Άσχετη ερώτηση, το διακοπτάκι είναι rain proof ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 12:36

Highlander έγραψε:
Άσχετη ερώτηση, το διακοπτάκι είναι rain proof ;

εννοείται, μόνο η από πίσω μεριά όπου κολλάς τα καλώδια θέλει μόνωση. εγώ έβαλα σε όλους τους ακροδέκτες θερμοσυστελλόμενα αφού κόλλησα τα καλωδιάκια και στο τέλος τύλιξα όλο το πίσω μέρος του διακόπτη με ένα μεγάλο θερμοσυστελλόμενο το οποίο έσφιξα με tie wrap μπρος πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 13 2011, 12:48

zabounis έγραψε:
Highlander έγραψε:
Άσχετη ερώτηση, το διακοπτάκι είναι rain proof ;

εννοείται, μόνο η από πίσω μεριά όπου κολλάς τα καλώδια θέλει μόνωση. εγώ έβαλα σε όλους τους ακροδέκτες θερμοσυστελλόμενα αφού κόλλησα τα καλωδιάκια και στο τέλος τύλιξα όλο το πίσω μέρος του διακόπτη με ένα μεγάλο θερμοσυστελλόμενο το οποίο έσφιξα με tie wrap μπρος πίσω.

Ευχαριστώ.

Στα υπόψιν, μήπως και δεν παίξει κάτι που έχω στο μυαλό μου.
Μου αρέσει πολύ το πως βιδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06 2016, 21:10

Έχει κάποιος να προτείνει καλά θερμαινόμενα; Τα oxford σε συγκεκριμένο μοντέλο; Για το 650 μ'ενδιαφέρει και μάλλον επειδή παίζει άκρη Αμερική θα ήθελα να τα παραγγείλω απο εκεί,οπότε είναι ευπρόσδεκτο ενα λίνκ με ebay για συγκεκριμένη πρόταση και μοντέλο...
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08 2016, 16:55

Κανείς; mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08 2016, 22:25

ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
Κανείς; mouuuuuu

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 2emizav

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 33ncnm10θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 33e6ee10θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 63u2ip10θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Amzm8k10θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akistrevor

akistrevor

Ηλικία : 36
Τόπος : πατρα
Registration date : 03/08/2013

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2016, 11:36

για τα oxford μου εχουν πει τα καλυτερα.αν θυμαμαι καλα παιζουν 2-3 μοντελα,αλλα δυστυχως δεν ξερω ποιο ειχαν οι 2 γνωστοι μου να σε βοηθησω.
εγω πηρα δωρο ενα σετ της daytona και δεν μαρεσει.και εξηγω:
εχει 2 σκαλες.σταρτ και ον.στο σταρτ στα 10 λεπτα περιπου αρχιζει και καιει το γαντι,γυρνωντας το στο ον μετα απο κανα 10λεπτο παλι δεν νιωθεις ιδιαιτερα ζεστο το γκριπ.
μιλησα με τον μηχανικο μου και θα το ψαξουμε απο φθινοπωρο μηπως μπορουμε να βαλουμε ντιμερ ωστε να το ρυθμιζω εγω οσο δυνατα θελω.
και να επανελθω στα οχφορντ.ειχα δει πως ειχε 4 σκαλες και οι 2 γνωστοι μου ειχαν πει πως στην πιο δυνατη δεν τα εχουν βαλει ποτε.
go for it λοιπον για τα συγκεκριμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2016, 12:19

Oxford πάρε και διάλεξε όποιο μοντέλο θες. Εμφανισιακές είναι οι διαφορές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 38
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2016, 13:38

Θα σου πω την εμπειρία μου από τα Oxford Heated Premium Sports.
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 T7zy3a

Η απόδοση τους είναι τρομερή. Κανένα θέμα με τα ηλεκτρικά της μηχανής. Αλλά μετά από τον τρίτο χρόνο λειτουργίας άρχισε η μετατόπιση του υλικού στα γκριπ, δηλαδή ψιλολιώσιμο και αλλαγή της εμφάνισης. Βέβαια τη μηχανή τη χρησιμοποιώ όλο το χειμώνα (δεν έχω auto) και τα θερμαινόμενα δούλευαν στο φουλ. Δε ξέρω αν ήταν αστοχία υλικού ή κανονική φθορά. Βέβαια συνέχισα να τα χρησιμοποιώ κανονικά. Τώρα σκέφτομαι να τα αλλάξω. Η αλλαγή των γκριπς μόνο (σαν ανταλλακτικά) κοστίζει περίπου όσο να αγοράσεις καινούργιο όλο τα πακέτο. Και ο καινούργιος ο κοντρόλερ έχει 5 σκάλες αντι για 4 που είχε ο προηγούμενος.

Οι άλλες 2 επιλογές της Oxford είναι (δε νομίζω να βγάζει και άλλα που να ταιριάζουν στο v-strom)
Touring
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Zlc4sk

και Adventure
θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 10cvnsk

και μάλλον κλείνω προς τη Touring version.

Και ένα link από ebay http://goo.gl/1FBQLw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2016, 13:59

Να ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας. Δε θα έχει κάποιο θέμα το οποιοδήποτε μοντέλο στο να τοποθετηθεί έτσι; θέλω να πω δε χρειάζεται κόψιμο για να προσαρμοστεί αντίβαρο χούφτα κλπ.;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 38
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2016, 14:15

ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
Να ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας. Δε θα έχει κάποιο θέμα το οποιοδήποτε μοντέλο στο να τοποθετηθεί έτσι; θέλω να πω δε χρειάζεται κόψιμο για να προσαρμοστεί αντίβαρο χούφτα κλπ.;

Με μαμά αντίβαρα και τις κλασικές χούφτες δεν έχουν κανένα θέμα. Δε χρειάζονται κόψιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμενομενα γκριπ   θερμενομενα γκριπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2016, 14:17

Nigoutsi (Nikos) έγραψε:
ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
Να ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας. Δε θα έχει κάποιο θέμα το οποιοδήποτε μοντέλο στο να τοποθετηθεί έτσι; θέλω να πω δε χρειάζεται κόψιμο για να προσαρμοστεί αντίβαρο χούφτα κλπ.;

Με μαμά αντίβαρα και τις κλασικές χούφτες δεν έχουν κανένα θέμα. Δε χρειάζονται κόψιμο.

Εισ'ωραίος !!! Ευχαριστώ! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

θερμενομενα γκριπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: